*FENIX* Odrodzenie w Nowej Jakości

*FENIX* Odrodzenie w Nowej Jakości

Prowadzenie: Mistrzyni Ceremonii Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/fenixwnowejjakosci

Zaproszenie Wideo od Wiedźmy Anji Anny:

***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***

Energia Feniksa to Odrodzenie z popiołów i uniesienie się wprost w Życie.

A co później? Czy istnieje coś dalej, po długotrwałym, często pełnym cierpienia i niebezpieczeństw wyradzaniu się z Mroków swojego Życia? Czym jest Życie w Zwycięstwie? Jak pracować z Energią Jezusa w Nowym Czasie? I co dokładnie oznacza?

Czy Życie z Świetle Feniksowej Przemiany to ciągłe podnoszenie się z kolan za Iskra Odwagi w Sercu i osiąganie SIEBIE bez względu na wszystko, czy też istnieje coś później? A jeśli tak, jak wygląda takie Życie po Zwycięstwie? Jak MALUJESZ je w przyszłych kartkach Kalendarzy w swojej wizji? O czym jest Twoje Życie Triumfem? Co zawiera, czego nie zawierają teraz Twoje godziny? Co jest brakującą Substancją… i jak ją wprowadzić? Jak pracować ze Zwierzęciem Mocy Feniks, czyli z Odrodzeniem na poziomie Instynktu? Jak skontaktować się z WEWNĘTRZNYM OGNIEM? Jak otworzyć Serce, gdy całe Życie dotychczas kazało je zatrzasnąć lub schować? Jak rozpalić Słońce w Sercu by oczyściło Życie do PRAWDY? Jak napisać, ustanowić, zmanifestować własne ZWYCIĘSTWO? Jak pomóc innym w Przemianach, by nie zawierały Zniszczenia? Jak pracować z Aniołami Przemiany w Nowych Czasach? Jak przywołać Uriela, Ariela oraz Anielskie Energie Serafinów w TU i TERAZ? Jak utrzymać Ogień w Świetle? Jak obudzić własną Iskrę? Jak wprowadzać Zmiany wszędzie tam, gdzie sięgamy Obecnością, Kreacją, Intencją? Jak unieść się ponad dotychczasowe Labirynty, Iluzje, Niskie Scenariusze? Jak szyć Linie Czasu tak, by układały się w Piękne Sploty Okoliczności? Jakie jest znaczenie Nici, Powiązań, Połączeń, Sznurków, Haftu, Linii, Wyszywania oraz Wyplatania w Magii? Jak pozbywać się wszelkich Powiązań i nawiązywać Połączenia, których pragniemy? Jak tworzyć Rzeczywistość z Blasków, by poznać jej najwspanialszą Jakość z Możliwych i nią Żyć? Jak pracować z Węzłami, Kłębkami, Wrzecionem, Pajęczynami, Siecią? Innymi słowy, JAK SZYĆ?

Bardzo szczególne warsztaty. Zrodzone z więcej niż dwóch garści Pytań.

Odpowiedzi podczas Warsztatów.

Później – Życie Odpowiedziami.

Dopiszcie własne Pytania. Tutaj lub na Facebooku.

Wspaniałego spotkania w Mocy Feniksowego Odrodzenia po Nowiu!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram