Fioletowa aura – nadzwyczajny odcień pola energetycznego, kolor uzdrowienia i oczyszczenia

Fioletowa aura

W wielu systemach wierzeń fioletowy jest kolorem oczyszczenia i uzdrowienia, symbolizuje kreatywność oraz oświecenie. Fiolet w polu aurycznym oznacza osobę, która jest wysoce intuicyjna, świadoma duchowo i mentalnie pewna siebie.

Kolor fioletowy jest przepięknym odcieniem. Posiadane go w aurze jest nietypowe, ponieważ nie jest on powszechnie dostępny. Fioletowe pole auryczne wiąże się z oczyszczaniem i uzdrawianiem, symbolizuje wysoce zaawansowaną duszę oraz najwyższy poziom świadomości. Najczęściej kolor ten widziany jest okresowo, na przykład, gdy dana osoba doświadcza silnych pozytywnych emocji, chociażby miłości. Czytanie aury jest procesem bardzo osobistym, a wynik zależy od wielu czynników. Interpretacja może zmieniać się w zależności od pasji, zdrowia, zainteresowań czy niechęci do danej osoby.

Co może oznaczać fioletowa aura i co symbolizuje?

Odcień fioletowy związany jest z boskością. Medytacja z tym kolorem pozwala na aktywację głębszej świadomości. Odcienie fioletu w aurze mogą oznaczać osobę z głębokim poczuciem służby dla ludzkości.

Różnica odcieni fioletowego oraz przejrzystość aury posiadają różnice w znaczeniu. Kolor ten może pojawiać się w odcieniach od ciemnego do jasnego, a każdy fiolet w aurze odczuwany jest inaczej.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak koloroterapia i muzyka mogą pomóc twojemu zdrowiu i czakrom

Źródło: unsplash.com

  • Ciemnofioletowy: jeżeli posiadamy w aurze odcień ciemnofioletowy może to wskazywać na konieczność pokonania przeszkód, aby móc następnie osiągnąć całkowitą równowagę.
  • Lawendowy: lawendowy kolor jest odcieniem marzycieli. Jeżeli aura przybiera właśnie ten odcień oznacza to aktywną wyobraźnie. Określa również umysł wypełniony wieloma fantazjami i aktywne życie na płaszczyźnie astralnej.
  • Indygo: kolor indygo w polu aurycznym wskazuje na silną intuicję. Odcień ten związany jest z trzecim okiem, które jest otwarte lub zaczyna się otwierać.
  • Jasny fiolet: aura promieniująca czystym, przejrzystym fioletem wskazuje na równowagę między sercem a umysłem.
  • Fiołkowy: kolor ten związany jest z układem nerwowym i szyszynką. Wskazuje stan równowagi z głęboką świadomością i poczuciem duchowości. Odcień fiołkowy nie ukazuje stanu emocjonalnego lecz duchowy.

Osoby posiadające fioletową aurę

Osoby posiadające aurę w odcieniach fioletowych na ogół są bardzo wrażliwe i z łatwością odczytują emocje innych. Są również głęboko związane ze zwierzętami i są miłośnikami przyrody. Uczucia, lęki, emocje i pragnienia napływające z każdej strony przenikają przez myśli osób które posiadają w polu aurycznym ten kolor. Dzięki temu mogą z łatwością przesyłać i odbierać wiadomości. Z dominującą energią fioletu bez najmniejszego problemu mogą również wrócić do podstawowego stanu duchowego spokoju, skupienia i zrozumienia, bez względu na przeszkody.

Ludzie z aurą w odcieniach fioletu tworzą wspaniałych nauczycieli, poetów i mówców, którzy chętnie dzielą się informacjami i zdobytą mądrością. Są ciekawi, dociekliwi i intuicyjni, dzięki czemu posiadają ogromne zasoby wiedzy. Dodatkowo, doskonale zdają sobie sprawę, że każde pozytywne jak i negatywne działania prędzej czy później wracają, dlatego każdego dnia starają się dokonywać odpowiednich wyborów z których mogą być dumni.

Korzyści i wady posiadania aury w kolorze fioletowym

Wrodzona chęć zdobywania wiedzy i pomocy sprawia, że osoby posiadające fioletową aurę są niezwykłymi pracownikami. Doskonale prosperują w pracach o charakterze humanitarnym, w służbach społecznych czy podczas pomocy zwierzętom. Dzięki wrodzonej empatii mają również wyjątkowe połączeniem ze światem duchów. Posiadane fioletu w aurze może oznaczać, że pokój, ostateczny wyraz miłości i prawdy w danym życiu jest częścią kontraktu duszy. Odcień fioletu może oznacza również, że jej posiadacz jest rozwiniętą duszą, która doświadczyła wielu wcieleń.


Jeśli chcesz nauczyć się pracować z Mocą własnego Fioletu i Aniołami Fioletowego Płomienia, to zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach on-line: *FIOLETOWA TRANSFORMACJA* POŁĄCZENIE Z WŁASNĄ MOCĄ 

fioletowa transformacja


Osoby, które zostały obdarzone fioletowym kolorem muszą zmagać się nie tylko z uczuciami i emocjami innych. Mimo że odcień ten jest nadzwyczajny, wyjątkowy i przynosi wiele korzyści posiadane go wiąże się również z paroma wadami:

  • osoby posiadające fioletową aurę, ze względu na swoje predyspozycje do odczytywania emocji innych, nierzadko mają problemy ze znalezieniem prawdziwej miłości, jak i utrzymaniem przyjaźni. Przywilej ten sprawia, że ludzie, którzy boją się otwarcie okazywać uczucia, czują się niekomfortowo w towarzystwie kogoś, kto potrafi bez słowa rozpoznawać emocje.
  • osoby z fioletową aurą bardzo często wykorzystują swoje niezwykłe zdolności i poświęcają się nadmiernie wielu celom.
  • osoby posiadające aurę w odcieniach fioletu mają wymagające życie, które musi być w stałej równowadze, by uniknąć wypalenia i wycofania się ze społeczeństwa.

Posiadanie pola aurycznego o kolorze fioletu może być pomocne podczas łączenia się z celem życiowym. Kolor ten również uwalnia od przeszłych ran, jak i zapewnia przebudzenie i zrozumienie.

Może cię również zainteresować artykuł: Moc Fioletowego Płomienia i sposoby jego wykorzystania

Aniela Frank

Źródła:
consciousreminder.com/2017/10/25/mean-aura-purple/
keen.com/articles/psychic/purple-aura-personality
paranormal.lovetoknow.com/Purple_Aura_Meaning
exploreyourspirit.com/blog/purpleaura
trustedpsychicmediums.com/aura-colors/purple-aura-guide/
amandalinettemeder.com/blog/purple-auras-meaning
spiritualunite.com/articles/your-aura-is-purple/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram