Fioletowa Transformacja – Stań się Wolnością [Warsztaty Londyn]

Warsztaty Londyn

W weekend 12-13 października zapraszamy na warsztaty w Londynie, które poprowadzi dla Was Wiedżma Anja!

FIOLETOWA TRANSFORMACJA – stań się swoją WOLNOŚCIĄ!

***

Co dokładnie oznacza być WOLNYM?

Tysiące osób każdego dnia spierają się o definicje. Podczas gdy każdy, kto choć raz w Życiu zrozumiał fenomen Wolności, nie traci na nie ani sekundy. Po prostu ŻYJE – tworząc swoją Rzeczywistość z niesamowitą precyzją, radością, w pełni SKUTECZNOŚCI manifestowania tego, co zapisane w Sercu!

Wolność to stan istnienia, w którym wszystkie czynniki – niezależnie od tego, jak bardzo groźne sprawiają wrażenie i jak wiele ich jest – są jedynie zewnętrznym kształtowaniem. A Człowiek, który rośnie w sobie i mnoży swoją Moc o każdą kolejną sekundę istnienia, jest NIEPODLEGŁY. A więc może wziąć pod uwagę wszystko, co dzieje się na zewnątrz, ale ma również możliwość nieuczestniczenia w niewłasnych procesach – Czas Wolnego Człowieka zależy bowiem TYLKO od niego samego i to on decyduje, na co i w jaki sposób go wyda.

Jeśli w swoim Życiu ciągle wpadasz pod zakazy, nakazy, przymusy, nienaturalne dla Ciebie wymogi i niekorzystne zwyczaje, jeśli nękają Cię nałogi albo ciągle wplątujesz się w realizowanie negatywnych kodów rodowych, patternów inkarnacyjnych oraz istniejesz w mocnym oparciu o stelaż programów i wdruków – przyjdź i pozwól sobie doświadczyć, jak wygląda Życie bez tych wszystkich sztucznych nakładek. Bez cenzury. Bez Photoshopa. Bez iluzji. Bez konwenansów.

Za to z całkowitym ROZKWITEM Wolności. Takim, w którym rozwijasz swoje skrzydła aż po echo ostatniego z piór. Takim, w którym odkrywasz SIEBIE, jednocześnie dając SIEBIE Światu w najpełniejszej możliwej w danym punkcie Twojego Życia formie.

To szczególne, ostatnie w Europie, być może nawet w tym roku, spotkanie będzie połączeniem Magii i Muzyki – weźcie ze sobą instrumenty muzyczne, zwłaszcza bębny, grzechotki, dzwonki, wszystko, czym chcecie wyrazić siebie na zewnątrz i wypowiedzieć melodię własnego Serca w słuchający każdym kolorem i kształtem Wszechświat! Niech Twój instrument będzie Twoim Głosem – wypowiedz nim siebie w Przestrzeń, by mógł stać się Cud, który zapisany jest w Tobie jako możliwy i upragniony!

Oczywiście nie przejmuj się, jeśli nie jesteś profesjonalnym Muzykiem. To nie są próby do “Mam Talent”. To najprawdziwsza Magia, sięgająca najdawniejszych szamańskich korzeni. Nie musisz się przygotowywać – przyjdź i bądź gotów na odkrycie, że to umiesz!

Taka formuła warsztatów pozwala zawsze stworzyć balans pomiędzy Wiedzą – to część wykładowa – a Praktyką – samo bowiem już słuchanie Muzyki w skupieniu przełącza nasze organizmy w Tryb Aktywny. A co za tym idzie – jesteśmy w DZIAŁANIU! Natomiast tworzenie Muzyki wzywa do tablicy wszystko, co w Tobie Harmonią, Sztuką, Pięknem, Mistrzostwem w każdej z dziedzin… oraz Magią! Dlaczego? Ponieważ każda Muzyka, która była tworzona bądź doświadczana przez Ciebie w dowolnej, żywej formie, nadal w Tobie mieszka! Zapisana jest w Duszy w sposób trwały. Jako element, który niemalże zawsze towarzyszył Ceremoniom, Rytuałom i Obrzędom w każdym Miejscu i Czasie na Świecie, Muzyka przywołuje w Tobie wszystkie wcześniejsze momenty Magii. I tędy można już swobodnie zanurzyć się w wartościach własnej Starej Wiedzy! Szamańskie dopełnienie tańcem odbędzie się w sobotę po zajęciach – bądźcie z nami w kontakcie, szczegóły wkrótce!

Pamiętajcie o tym, że wszystkimi wydarzeniami, które prowadzimy, opiekują się Istoty Anielskie i Archanielskie. Podczas zajęć uczymy się, jak pracować z nimi na co dzień i w jaki sposób wyrażać Wolną Wolę, żeby była ona jednoznacznie materializująca dla zgodnych z Boskim Źródłem wartości.

W programie zajęć między innymi:

 • Archanioł Zadkiel, Lady Amethyst i Fioletowy Promień – jak pracować z Energią Transformacji indywidualnie i w skali globalnej?
 • St Germain oraz Przewodnicy – jak odnaleźć Energię Mistrzowską w sobie?
 • Zwierzę Mocy Phoenix – zakresy Mocy, współdziałanie, tworzenie Sojuszu Ognia
 • Siły Anielskie i Archanielskie opiekujące się poszczególnymi pływami Przemian w świecie i w Życiu Człowieka
 • Codzienne ćwiczenia, dające stały kontakt z własną uważnością
 • Ćwiczenia do poszerzania percepcji – gimnastyka zmysłowa i parapsychiczna
 • Psychodeliki, Używki, Szamańska Ścieżka – transformacja wahadłem Natury
 • Medytacja, Asceza, Magia Rytualna i Ceremonialna – transformacja wahadłem Kosmosu
 • Metody wzrastania – Wyfeniksuj ponad tym i Ewoluuj o to!
 • Pytania kwantowe i dwupunktowe zdarzanie Rzeczywistości
 • Umocnienie SIEBIE i przywołanie SIEBIE do kompletnej JEDNOŚCI w swoim ŚWIETLE
 • Praca z Energią poprzez każdy Zmysł – oczyść i uzupełnij swoje Czakry!
 • 12-niciowe DNA, czyli kryształowy kod Istnienia Człowieka
 • UZUPEŁNIJ – technika dowydarzania
 • Magia Sukcesu – nie zaklęcia są ważne, ale to, KTO je wymówi! Bądź WŁAŚCIWĄ OSOBĄ!
 • Moc Osobista – podstawy konieczne, by transformować Indywidualne metody do pracy – wymieńmy się!

Oczywiście zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, wydarzenie zostanie podsumowane Rytuałem Anielskim, w którym usłyszeć będziecie mogli nie tylko niesamowitą Muzykę Wibracyjną w wykonaniu znanej Wam z londyńskich koncertów i medytacji Justynę w połączeniu z moim głosem. Usłyszycie SIEBIE. I – przy opiece Istot Anielskich i Archanielskich – podejmiecie decyzję, w jaki sposób pragniecie istnieć dalej w Rzeczywistości. Czy chcecie żyć w wersji demo, jak do tej pory? A może jest już w Was ODWAGA potrzebna do tego, by nie tylko patrzeć, ale również WIDZIEĆ? Jeśli tak – spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

IINFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Miejsce:

Acton Spiritual Centre

The Cottage, Woodhurst Rd, Acton, London W3 6SL

Data: 12-13 października 2019

Godz.: 14:00-20:00

Prowadząca:

Wiedźma Anna Anja Sokołowska

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram