Gabrielnia – Magia pomiędzy Niebem i Ziemią! warsztaty online!

gabrielnia

GABRIELNIA – Magia pomiędzy Niebem i Ziemią

Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!

Warsztaty Online

Link do całych 3 dniowych warsztatów: www.ekademia.pl/kurs/Gabrielniaonline02

Cena pakietu 755zł za 3 dni.

Możliwy jest również zakup dostępu do konkretnych dni, jak i pojedynczych wydarzeń. Linki poniżej.

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału oraz zawartej wiedzy możesz użyć zawsze!

PROGRAM:

Dzień 1 –  Dzień Księżyca
• Powitalny koncert muzyki wysokowibracyjnej – Artur Kwiatkowski
• Alergia: ukryty dramat. Odkryj go i bądź zdrów! – Sonia Ross
• Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja
_____________________________________________
Dzień 2 – DZIEŃ TERAŹNIEJSZOŚCI
• Zioła i Przyprawy – Piotr Łysoniewski
• Rytm i wspólne – Artur Kwiatkowski
• Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anja
_____________________________________________
Dzień 3  – Dzień Słońca
• Energia liczb i wielcy tego świata! – Agnieszka Skrzypczuk
• Magia Kolorów w Sztuce (zajecia kreatywne) – Agnieszka Arabska
• Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anja
_____________________________________________

ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia – Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane – jeśli sobie na to pozwolisz – poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Pierwszego Dnia naszego ZJEDNOCZENIA dowiecie się również, kiedy spędziliście sekundy w braku Wolności, do czego prowadzi chroniczny brak Celebracji oraz co sprawia, że Zwycięstwa nie manifestują się na planie Rzeczywistości, mimo tego, że niekiedy są wręcz niezaprzeczalnie logiczne? Pierwszego dnia pozwolimy, by nasza Podświadomość zrobiła pranie. Co przeszkadzało nam do tej pory? Co stanowiło blokady? Jakie Energie Wewnętrzne i które spośród Energii Zewnętrznych mają największy wpływ na naszą Emocjonalność? Jak pracować w Pływami, Wahadłami i Cyklami Wszechświata?

Ten dzień, pełen Pytań zadanych prosto w Noc, pozwoli nam otworzyć swoje Oczy do Wewnątrz na to, co w nas Księżycowe, Kobiece, Lunarne. Co delikatne, a zarazem niezabijalne – jak kropla, która drąży skałę, jak dawno powiedziane i zapamiętane Słowo. Dzień Pierwszy zostanie powierzony w opiekę Archaniołowi Gabrielowi, by zgłośnił w nas Zrozumienie i wszelkie liliowe, pierwsze, zgodne z Boskim Źródłem Wydarzanie. Będzie więc sporo Ważności z jego Królestwa, między innymi Wiedza o tym, jak pracować ze Słowem, z Pismem, z Muzyką, a także jak skutecznie manifestować za pomocą Głosu i Dokumentów Magicznych. Ten Dzień stworzy nam pomost pomiędzy Przeszłością a Teraźniejszością i otworzy nam dostęp do Czasu. Przygotujcie się na powrót Wiedzy Inkarnacyjnej, jeśli jesteście gotowi!

Będzie również sporo o pracy w pełnej Skali i w pełnym Zasięgu własnego Wydarzania – gdy robisz coś dobrego, wyemanuj tym na zewnątrz aż po granice molekuł, a zasiejesz falę powrotu Dobra i spowodujesz Przemianę w kierunku właściwym z Ewolucją w Świetle!

Dzień Drugi to DZIEŃ TERAŹNIEJSZOŚCI. I jak zapewne było Wam dane zauważyć do tego momentu Życia, Czas jest zawsze TERAZ. Zacznijmy więc swoje TERAZ w najpiękniejszym TU, jakie będzie dla nas dostępne! Tego dnia weź Lekcję i Rytuał ze sobą. Na słuchawki. Do Ogrodu, na Łąkę, do Lasu, do Parku! Otwórz Oczy najszerzej, jak potrafisz, i pozwól, by Pełnia Lata otworzyła Pełnię Ciebie! I w pełną wzajemnością Procesu – pozwól, by to, co Tobie udało się skompletować w Życiu, wypłynęło Błogosławieństwem ku Światu i dało DOBRO w każdym Rodzaju, w którym to możliwe! Tego Dnia bądź w Naturze. Dotknij Kwiatów. Przytul się do Drzewa. Poobserwuj Zieleń. Przestrzeń i Czas otworzą się i tak, jak Moc Ziemi i Moc Nieba łączą się Dźwiękiem Świerszczy, Kolorem i Zapachem Kwiatów oraz Szumem Liści, tak Ty nauczysz się, którędy łączyć Niebo i Ziemię w działaniu, ucząc się bezpośrednio od Natury. Przygotuj się na Energię, która może Cię głęboko zainspirować – miej przy sobie coś do pisania! Możliwe, że podczas tego magicznego spaceru poczujesz potrzebę skolekcjonowania przedmiotów, które znajdziesz – kamieni, liści, szyszek, szczególnych, zaskakujących elementów… Nie krępuj się! Nauczymy się rozpoznawać ich znaczenie i odczytywać, jaką Energią emanują poszczególne rzeczy. tego dnia rozpoczniemy spotkanie od Rytuału – bądźcie więc gotowi ołtarzowo, jeśli jest Waszym wyborem poprowadzenie własnego Rytuału i połączenie Mocy waszego osobistego, indywidualnego Czynienia Pamiętajcie, że Dziś – tak, właśnie dziś! – odkryjemy swoją CODZIENNĄ, bieżącą OBECNOŚĆ w Domach Wartości, które zapraszają nas podczas tej Gabrielni. Dziś zawołamy się do własnego SERCA i nauczymy się czuć się w nim swobodnie, w pełni korzystając z Mocy tego Domu dla Ciepła i Światła.

Dzień ten rozpoczniemy Rytuałem Zjednoczenia Natury, a zakończymy oficjalną, dostępną dla wszystkich, prowadzoną w Energii Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny Ceremonią z okazji dnia Matki Boskiej Zielnej. I tym samym połączymy się w Magii ze wszystkimi Czyniącymi, Zielarzami, Wiedźmami i Magami, którzy działają zgodnie z Naturą i swoją Mocą zdecydują się wesprzeć własne, ale i globalne wydarzanie! Ten dzień, ja przewężenie Klepsydry, buduje przejście pomiędzy Przeszłością a Przyszłością. Dziś ustalimy, co dla każdego oznacza słowo “MOJE”. I dowiecie się, jak precyzyjnie pracować z Prawem Przyciągania. Energią Anielską będą dziś zastępy Archanioła Michaela, Anioła Prawdy Fizycznej, którego Imię oznacza Pewność w Boga. Dziś będzie nam dane odkryć, stając w jednym Wydarzaniu z jego Energią, jak wygląda ta konkretna Pewność w nas. Co stanowi niezachwianą Wiarę, a co jedynie Nadzieję i jaka jest różnica między nimi? Dziś strumień Miłości i Mocy popłynie z Nieba do nas… I z powrotem. Archanioł Haniel również zaproszony – miejcie przy sobie Różę w jakimkolwiek symbolu, nauczysz się niezwykle ważnego sposobu przesyłania Wiadomości i Energii – Szeptu Serca.

Dzień Trzeci – Dzień SŁOŃCA. Oto Drzwi w Przyszłość. Otwarte na Oścież. Zapraszające. Zbliżasz się do nich z każdym Oddechem. Za nimi znajduje się zarówno ODWAGA, WOLNOŚĆ, SUKCES, ZWYCIĘSTWO jak i CELEBRACJA. W różnych ilościach, jakościach i odmianach. Ale wszystko to, co zaprosiłeś, ma swoją Obecność w Twoich Przyszłych Dniach. Znajdź więc okruszki tej Obecności już dziś i połącz się z nimi, niech zawołają resztę Ciebie i pomogą Ci przetransformować resztę Twojego Życia. Dziś dowiemy się, jak pracować z tym, co jest jasne jak Słońce. Jak integrować zdobywane wiadomości? Którędy pracować z rozprzestrzenianiem tego, co wiemy? Jak dzielić się swoją słonecznością z pełnym Blaskiem, ale nie zagłuszać tym innych? Dziś dowiemy się wiele o rozkwitaniu Osobowości, ale również i o świadomej Pracy na planie fizycznym i tym, jak inwestować Energię, by wróciła w Materii. Oraz wzajemnie. Dziś zdobędziemy w siebie być może pierwszy w Życiu aż tak świadomy Dzień. Dostaniecie możliwość spojrzenia jaśniej na to, co teoretycznie było w zasięgu wzroku, ale do tej pory nie wpuszczało Was głębiej. Nauczymy się również pracować ze światłem słonecznym, z kolorem Żółtym, Złotym i Czerwonym oraz zapamiętywać w siebie Ciepło i Światło. Ten dzień, całkowicie oddany pod skrzydła Archanioła Rafaela, wpisze w Wodę Świata całą Energię Cudu, którą wytworzymy i na której otrzymanie sie otworzymy. Popłyniemy więc w swoją Rzeczywistość – i wszędzie tam, gdzie sobą sięgamy – pełnym UZDROWIENIEM, ZMARTCHWYWSTANIEM i ŻYCIEM. Oto wszystko, co przyniosłeś w sobie jako Chorobę, Pytanie, Brak, Niepewność, Strach i Ból zostanie wyleczone, ponieważ pozwolisz sobie odkryć – dokładnie, ODKRYĆ! – iż zawierasz w sobie Odpowiedź na każde z tych zapytań ze strony Cienia, jeśli tylko zawarta jest ona w Wodzie Świata! Dziś zobaczysz, jak wielką Wartością jest wszystko, z czego się składasz – i nauczysz się z tym pracować! Jeśli jest w Tobie Wolna Wola, żeby Woda Świata – a więc Czas – popłynęła o czymś i w jakimś kierunku, nauczysz się powodowac ten Pływ i go zasilać – oczywiście zgodnie z Naturą! Tego dnia to, co osiągnęliśmy, staje się dostępne wszędzie tam, gdzie postanowimy tym wyemanować. W Czasie tak ważnych Przemian dla Ziemi każdy Czyniący jest sam w sobie Boską Interwencją! Wystarczy, że sprzyja temu, by on sam i jego najbliżsi przebywali w zakresach Dobra!

Kochani, przed nami NIEZWYKŁY Czas. I spotkanie, które nauczy nas w praktyce pracować ze Słońcem, Księżycem oraz z wartościami polarnymi w sobie. A przede wszystkim – ze SOBĄ w kompletnej, całkowitej, harmonijnej JEDNOŚCI. Przez JEDNOŚĆ z Naturą do JEDNOŚCI w Sobie! Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!!!


*** Dzień 1 ***

Link do całego dnia: www.ekademia.pl/kurs/1dzien_magiapomiedzyniebemiziemia

*

*Muzyka wysokowibracyjna – koncert oczyszczająco uzdrawiający*

Prowadzący: Artur Kwiatkowski

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/koncert

Zapraszamy na uzdrawiającą podróż muzyczną, która zagrana na instrumentach z różnych kultur świata wprowadzi Was w cudowny nastrój. Usłyszymy misy tybetańskie, gongi, bębny, didgeridoo, wirtualną harfę i inne wspaniałe instrumenty.

Możesz zabrać ze soba swoją intencje, słuchawki, przygotować sobie przyjemne miejsce, możesz zamknąć oczy i wsłuchać się sercem w uzdrawiające dźwięki.

Zagra dla Was Artur Kwiatkowski.

Artur jest wszechstronnym muzykiem, który jako gitarzysta i basista szlifował swój talent grając z zawodowymi muzykami. Obecnie gra na rożnych instrumentach (misy tybetańskie, gongi, djembe, didgeridoo, hang drum, gitary, flety). Zajmuje się również uzdrawianiem dźwiękiem z użyciem kamertonów. Inspiruje się przyrodą, sztuką i magią. Poprowadzi zajęcia muzyczne z nauką rytmu, które podsumujemy wspólnym graniem.

***

* Alergia: ukryty dramat. Odkryj go i bądź zdrów!*

Prowadząca: Sonia Ross

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/_alergia

Mam alergię na pyłki. Na truskawki. Na jogurt. Na jad osy…

Można mnożyć, prawda? Ale czy kiedykolwiek się zastanowiłaś/eś, dlaczego tak gwałtownie reagujesz akurat na tę określoną substancję? Medycyna tradycyjna ma na nasze alergiczne bolączki rady w postaci odczulania, co często daje dobre efekty. Bierzemy leki, więc objawy są cicho. Unikamy pewnych pokarmów i miejsc, z powodu których moglibyśmy mieć kłopoty zdrowotne. Ale czy zniknęła przyczyna? Nie!

Jesteście ciekawi, co mówi o alergii Totalna Biologia? Przedstawia inną niż tradycyjna medycyna wizję przyczyny manifestowania się na naszym ciele reakcji alergicznej. To nie alergen – który jest wszak częścią świata w jakim żyjemy – jest winien. To dramatyczna sytuacja, jakiej kiedyś doświadczyliśmy, została zapisana w naszym mózgu w postaci wielu tzw. „ścieżek”: wzrokowej,smakowej, dźwiękowej, węchowej, dotykowej, myślowej itp…

Z czasem o tym zapominamy, ale mózg pamięta. Jeśli nie przepracowaliśmy konfliktu do końca, gdy napotykamy w życiu element z tamtego, trudnego momentu, „automatyczny mózg” przypominam nam o tym w postaci reakcji alergicznej.

Chcesz zrozumieć swoją chorobę i pozbyć się alergii?

Zapraszamy na 2 godzinne warsztaty.

W programie między innymi:

 • – Mechanizm powstawania alergii w świetle Totalnej Biologii/Recall Healing
 • – Co to takiego psychiczny kompleks alergiczny?
 • – Dramaty rodziców = nasze alergie?
 • – Ścieżki konfliktu emocjonalnego. Która jest twoja? 🙂
 • – Różne rodzaje alergii.

Poszukaj prawdziwego powodu, dla którego dostajesz wysypki po mleku, kawie, gdy wyśpisz się na poduszce z kaczego pierza, gdy zjesz kawałek krewetki, kiedy przytulisz psa, pogłaszczesz kota…

Odkrycie prawdziwej przyczyny choroby, wyłącza jej program.

Bądź z nami i poszukaj guzika „off” 🙂

Wspólnie odkryjemy prawdziwą przyczynę chorób i zachowań!

***

*Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anna Anja*

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/dzienksiezyca

Dzień Księżyca – Dzień Podświadomości – Dzień Przeszłości – Dzień Cienia

 • …czyli skąd przychodzimy? Jaka jest Przyczyna Duszy, jak ją odkryć i jak się z nią połączyć?
 • Natura Podświadomości
 • Zasiewanie Potencjałów, czyli Jak Ma Na Imię Twoje Nasiono? (What’ cha cookin?)
 • Księżyc w Magii

Co przygotować?

 • Napój Rytualny bądź Wodę
 • Nasiona kilku gatunków Roślin, Owoców, Warzyw lub Drzew
 • Zegarki, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
 • Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)

*** Dzień 2 ***

Link do całego dnia: www.ekademia.pl/kurs/2dzien_magiapomiedzyniebemiziemia

*

* Zioła kulinarne i przyprawy – Medycyna Chińska*

Prowadzący: Piotr Łysoniewski

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/ziolaiprzyprawy

W naszej kuchni pojawia się coraz więcej ciekawych produktów. Do tej grupy zdecydowanie możemy zaliczyć przyprawy i zioła. Obecnie chętniej korzystamy z łatwego dostępu do przypraw, doceniamy walory zdrowotne ziół, a swój renesans przeżywają jadalne chwasty z naszych łąk i przydomowych ogródków. Dlatego zapraszam na 3 godzinne spotkanie podczas, którego poznasz wiele ciekawych, smacznych, a przede wszystkim zdrowych przypraw i ziół. Dowiesz się jakie są ich właściwości, kiedy i w jaki sposób warto je zastosować. Oprócz powszechnie znanych ziół i przypraw zaprezentuję bardzo ciekawą grupę tzw. ziół kulinarnych, czyli ziół wykorzystywanych w medycynie chińskiej, które można stosować w codziennym przyrządzaniu posiłków.

Podczas zbliżającego się webinaru zostaną zaprezentowane:

 • podstawowe pojęcia i koncepty związane z medycyną chińską,
 • przyprawy i zioła kulinarne z ich opisem energetyki i przykładami sposobu użycia,
 • produkty, przepisy i sprawdzone rozwiązania, które będziecie mogli wdrożyć do życia tuż po spotkaniu,
 • jak zawsze chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości po webinarium.

***

* Rytm i wspólne granie*

Prowadzący: Artur Kwiatkowski

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/rytm

Zajęcia z rytmu.

Rytm jest najważniejszą składową muzyki. Na zajęciach w pierwszej części omówione zostaną podstawowe wartości rytmiczne, co jest bardzo pomocne w zrozumieniu istoty rytmu. Aby muzyka płynęła, ważne jest aby dźwięki osadzone były odpowiednio w czasie.

Uzyskujemy wtedy flow taki, jakiego chcemy. Wszystko zaprezentowane będzie na konkretnych przykładach i głównie skupimy się na jednym rytmie, który wywodzi się z kultury Afrykańskiej. Prezentacja odbędzie się na djembe i bębnie ramowym.

Jeżeli nie posiadasz takich instrumentów, inne też będą dobre.

W drugiej część warsztatu będzie więcej praktyki – zagramy wspólnie Yankade, czyli rytm którego się nauczymy oczywiście z dużą dozą improwizacji.

Przygotuj: bęben, grzechotki lub inny instrument perkusyjny.

***

*Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anna Anja*

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/dzienterazniejszosci

Dzień Serca – Dzień TERAŹNIEJSZOŚCI – Dzień Połączenia – DZIEŃ CEREMONII POŁĄCZENIA Łąk, Ogrodów, Lasów, Parków… i Ludzi!

 • JESTEŚ. Co to znaczy?
 • Przebudzenie 5 zmysłów do całkowitej Obecności.
 • Kroki i Oddechy – pracuj z nimi!
 • Metody Centrujące, czyli krzyknij “Zbiórka” pod swoim Imieniem i Nazwiskiem w tym Życiu i BĄDŹ całością SIEBIE w pełnej Mocy!
 • Twój Podpis, Twoje Imię, Twoje Ciało, Twoje Wszystko, Twój Ty i Twoja Ty! Czyli jacy jesteśmy dla SIEBIE i jacy jesteśmy dla Świata – uwaga, to DECYZJA!
 • Wzbogacaj się o każdą sekundę na Ziemi – oto jak!
 • “Dlaczego to najlepsze, co mogło się zdarzyć?” i inne Ważne Pytania
 • Serce jako Ogród, Łąka lub Magiczny Las – miej Obecność na Najważniejszym Ołtarzu Twojego Wydarzania!
 • SERCE, DOM oraz EKWILIBRIUM w Magii

Co przygotować?

 • Świeczki urodzinowe i ulubiony owoc lub warzywo jako… TORT!
 • Papier i długopis do zapisywania Kluczy i Wskazówek
 • Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)
 • Ulubiony zapach lub perfumy, których używasz
 • Własne dokumenty tożsamości

*** Dzień 3 ***

Link do całego dnia: www.ekademia.pl/kurs/3dzien_magiapomiedzyniebemiziemia

*

* Energia liczb i wielcy tego świata!*

Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/energialiczb

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

Agnieszka w prosty sposób wyjaśni i przedstawi Wam, przy użyciu wiedzy, która zdobyła jak odnaleźć swoja ścieżkę, swoją misję, jak odrobić lekcje karmiczne oraz jak odnaleźć punkt zaczepienia, który wprowadzi na właściwe tory.

Podczas wykładu dowiemy się i poznamy:

 • Numerologia – ja wpływa na nasze życie;
 • Jak pokierować swoim życiem w zgodzie z Energią liczb;
 • Ciekawostki i „smaczki” numerologii – wyliczenia;
 • Pokaz na przykładach wielkich tego świata – jak Energia liczb zmieniła ich życia;
 • Nauka wyliczania na podstawie przykładów i możliwość wykorzystania wyliczeń w swoim życiu.

***

* Magia Kolorów w Sztuce (zajęcia kreatywne)*

Prowadząca: Agnieszka Arabska

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/magiakolorow

Kolory maja potężna moc uzdrawiania, transformacji i umiejętne z nich korzystanie przynosi wspaniale rezultaty.

Zajęcia kreatywne Magia Kolorów w Sztuce otworzy najbardziej lśniący, przynoszący na myśl obfitość, bogactwo i oświecenie to kolor ZŁÓTY.

Podczas sierpniowych warsztatów Akademii Ducha on-line omówione zostanie znaczenie tej barwy w życiu codziennym, w magii, ciekawostki dotyczące jej znaczenia w różnych częściach świata, religiach i kulturach. Następnie zapoznacie sie z twórczością Gustava Klimta, wiedeńskiego malarza, który używał tego koloru w nadmiarze. Jego fascynacja zlotem miała swoje korzenie w jego dzieciństwie, kiedy obserwował ojca-jubilera przy pracy. Zapraszam Cie dołącz do wspólnej kreatywnej zabawy z kolorem złotym inspirowaną sztuką Klimta, a każda sekundę spędzoną w tym procesie zadedykuj najwyżej i najpiękniej by sie dokonało.

Na zajęcia przygotuj :

 • Złoty marker (najlepiej acrylic paint marker),
 • płatki złota (gold leaf)
 • klej,
 • złote kredki lub farby,
 • zloty brokat doda projektowi jeszcze więcej blasku.
 • możesz rysować na białym, czarnym lub kolorowym papierze.

Cieszę sie na ta godzinie, kiedy spędzisz czas skupiając sie na pięknie, na harmonii, na kolorach, kształtach i wyrażaniu swoich emocji poprzez sztukę. Zajęcia odpowiednie są dla każdego poziomu zaawansowania, ponieważ każdy z nas jest artysta!

Do zobaczenia!

***

*Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anna Anja*

Link do wydarzenia: www.ekademia.pl/kurs/dzienslonca

Dzień Słońca – Dzień Świadomości

 • …czyli dokąd idziemy? Jaki jest Cel Duszy, jak go odkryć i wypełnić
 • Natura Świadomości
 • Skuteczne planowanie
 • Zbieranie potencjałów – czyli Otwórz Dłonie na powrót Energii!

Co przygotować?

 • Napój Rytualny bądź Wodę
 • Kwiaty lub Owoce kilku gatunków Roślin lub Drzew
 • Kompasy lub Mapy, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
 • Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)

Warsztaty Online

Link do całych 3 dniowych warsztatów: www.ekademia.pl/kurs/Gabrielniaonline02

Cena pakietu 755zł za 3 dni.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna oraz goście specjalni

Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram