Globalna Miłość I Moc – Łączymy MOC Na Całym Świecie! [webinar]

GABRIELNIA ONLINE – czyli ŁĄCZYMY MOC NA CAŁYM ŚWIECIE!!!

GLOBALNA MIŁOŚĆ I MOC – Wysoka Alchemia i Magia Anielska

W skład wchodzi 15 nagrań: wykłady/koncerty/sesje/Rytuały Anielskie

Jak dołączyc?:

Link do pakietu: www.ekademia.pl/kurs/Gabrielniaonlinepakiet

Linki do poszczególnych wydarzeń poniżej.

***

Jak wziąć udział w wydarzeniu i dołączyć do webinarów?

Mamy dla Was kilka propozycji udziału:

1.) Możesz skorzystać z dostępu do pojedynczych wykładów (linki znajdują się w tabelach z opisami poszczególnych webinarów);

2.) Możesz wybrać dostęp do poszczególnego dnia (linki do oferty znajdują się poniżej, pod tabelami z opisami). Wykupując dostęp do webinarów z wybranego przez siebie dnia, otrzymujesz dostęp do wszystkich wykładów w tym dniu;

3.) Możesz skorzystać z dostępu do pakietu wszystkich 5 dni (link powyżej). Wówczas otrzymujesz dostęp do wszystkich wykładów w każdym dniu, jednym słowem do wszystkiego!

WAŻNE!!!

Jeśli z jakichś powodów nie możesz być z nami on-line o danej porze trwania webinaru, a bardzo zależy Ci na wydarzeniu, nie martw się! Wszystkie wykupione przez Ciebie oferty ważne są 365 dni od daty zakupu. Możesz do nich wracać, oglądać i odsłuchiwać kiedy tylko zechcesz, przez okrągły rok od momentu zakupu!

***

Kochani!

Dotychczas Gabrielnia była najbardziej szamańskim, głębokim, wysokim i magicznym doświadczeniem fizycznym, jakie zaproponowaliśmy Ludziom od czasu istnienia Akademii Ducha. 5 nocy i 5 dni pełnych Magii i Muzyki to Wydarzenie, które wpisuje się w tkankę Duszy nieopisywalnym Światłem i przebudowuje całe Życie, oddzielając wyraźnie, datą warsztatów, każde PRZED od każdego możliwego PO… Każde Warsztat Alchemiczne były powodem, dla którego trenujemy kondycję przez CAŁY ROK, żeby móc z Wami witać Świt każdego dnia i wydziczać, aż po brzegi molekuł w dzikim transie, po całym dniu Nauki!

I wiecie to?

Tak jest i tym razem.

Mimo tego, iż zostaliśmy postawieni wszyscy w stan globalnego kryzysu, a może właśnie… DZIĘKI TEMU!? mamy możliwość POŁĄCZENIA MOCY wszystkich Ołtarzy, Domów, Światów, Żyć, Wydarzań! I choć kochamy Gabrielnię i wylądujemy tam tak szybko jak będzie to możliwe, a wszyscy uczestnicy TYCH WARSZTATÓW*** zostaną o tym poinformowani i zaproszeni na nią w pierwszej kolejności, to przed nami możliwość, której nie było nigdy wcześniej!

Tak oto bowiem, INTERNET jest CZASO-PRZESTRZENIĄ. Wymiarem, w którym wszyscy jesteśmy jednocześnie i dziejemy się jednocześnie. Wobec tego każdy z nas – kiedykolwiek przystąpi do CEREMONII 5 dni i 5 nocy Miłości i Mocy, Wiedzy i Praktyki, Alchemii i Szamanizmu – jest CZYNIĄCYM. W Pierwszym Kręgu Wydarzania. Może wprowadzić swoim Ołtarzem swoje Symbole, swoje Inspiracje, swoje Intencje, swoje Talizmany… I oczywiście być z nami w połączeniu NA ŻYWO na… CZACIE! Jeśli macie pytania – zadajcie je! Odpowiem na nie osobiście bądź zrobią to Crew lub WINGS, które oczywiście niech poczują już ZAPROSZENIE! Niech te pierwsze, lecz zapewne nie ostatnie Warsztaty w CzasoPrzestrzeni nieograniczonej ani Miejscem, ani Czasem, będą dla nas wyznacznikiem nowej Energii i nowej Jakości w Działaniu! Niech każdy, włącznie ze mną, w takiej intymności, jakiej wymaga Magia, połączy się NAJWYŻEJ i NAJGŁĘBIEJ z przekazem, który tego dnia po prostu JEST. Bez irytacji na chrapiącego sąsiada i zakulisowych ploteczek. Niech każdy objawi się SOBIE w Działaniu podczas Ceremonii Muzycznej i Rytuałów Anielskich. Niech każdy wyświadczy sobie przysługę i UWOLNI SIĘ w szamańskim transie, w którym połączymy się w JEDNEJ MUZYCE, każdy z nas dodając swoją melodię, swój taniec, swoją mantrę!

Zobaczcie to.

Na całym ŚWIECIE są nas TYSIĄCE! Otwórzmy Drzwi Istotom Anielskim i Archanielskim tam, gdzie sięgnęliśmy swoją Obecnością, gdzie mamy Uważność i gdzie potrzebny jest Cud, a naszą Wolną Wolą może zostać bez żadnego ograniczenia skierowany. ZrozuMMMMMMMMMy! <jest takie coś w ogóle? Jak nie ma, niech nastąpi!><pretensjonalny dźwięk magicznej różdżki><no ale serio> I stańmy się Zmianą. Każdy na swoich warunkach. Każdy na swoim Ołtarzu. Każdy ze swomi Magicznościami, Ważnościami i Świętościami. W wannie lub w lesie. Na spacerze lub pod kołdrą. Patrząc w Słońce bądź przyglądając się Gwiazdom. Na huśtawce albo w zbudowanej przez siebie Bazie, z dziećmi i z całym kwarantannowym składem domowym…. Przeżyj te warsztaty tak, jak masz ochotę! Dzięki tej niezwykłej możliwości pokażę Ci Magię w Twoim własnym Domu i na bieżąco otrzymasz możliwość zoptymalizowania tego, co wokół Ciebie, tak, by cały Twój DOM pomagał Ci jak najskuteczniejszy Ołtarz! W trakcie Nauki wiele zadań praktycznych i ćwiczeń percepcyjnych. Przygotujcie świece, jeśli chcecie wejść w Praktykę Rytualną. I oczywiście Instrumenty muzyczne wszelkiego kalibru – od skrzypiec przez bębny po puszkę z fasolą! Teraz gramy razem. Ty i Albert. Ty i ja. Dla Siebie i dla Świata. Łącząc nasze Moce, siedząc po splocie i ucząc się od siebie dopóki płomień świecy płonie między nami, oraz łącząc Moc z każdym Obecnym w Rytuale, od przeczytania opisy aż po usłyszenie choćby jednego dźwięku o tym! Poczuj, jaka potęga może się narodzić z tego wspólnego nastąpienia. Sprawdź w sobie, czy masz ku temu ODWAGĘ. Czy jest w Tobie GOTOWOŚĆ. Czy masz pomysł, co chcesz zaprosić na swój Ołtarz, i co swoim Ołtarzem wnieść w Rytuał? To może być – I BĘDZIE! – najpotężniejsze spotkanie Czyniących, którego dokonano do tej pory. Stańmy się ZMIANĄ i nadajmy KIERUNEK tej TRANSFORMACJI, która wydarza się już TU i TERAZ i dla której my, tak, właśnie my wszyscy, jesteśmy razem w Czasie i w Przestrzeni!

Szczegóły odnośnie poszczególnych dni będą dostępne wkrótce. Udostępniamy informację tak szybko, jak to możliwe, z uwagi na to że szanujemy WASZ CZAS. I Wasze Prawo do jak najlepszego dostosowania Przestrzeni do Rytuału – o czym kamerkę znajdziecie niebawem na naszym Oficjalnym Kanale na Youtube:

www.youtube.com/channel/UCXKSAemMD_WOSNAic6z1R-Q

Jeśli klikniecie “Subskrybuj”, będziecie dostawać powiadomienie o każdym nowym filmie. Czasami (a nawet często) nasze filmy nie są pokazywane przez serwis Youtube albo nie da się ich wyszukać w prosty sposób, w związku z czym warto dać sobie Szansę, że nic nie przeoczycie.

Oto szczegóły naszej pierwszej GABRIELNI ONLINE:

MIŁOŚĆ I MOC: Wysoka Alchemia i Magia Anielska

 • Czat z Uczestnikami na żywo;
 • Codzienne Q&A na żywo – podsumowanie dnia (w miarę możliwości internetowych związanych z globalną sytuacją);
 • Zadania Praktyczne i Konkursy;
 • Lekcje Wysokiej Alchemii – czyli najważniejsze Przekazy Alchemiczne na bieżący Czas dla Ziemi, szczegółowe wyjaśnienia pracy z procesami Przemiany – wewnętrznymi i globalnymi!
 • Lekcje Magii Anielskiej – czyli jak sprowadzić Pomoc Archanielską ku Ziemi i spowodować Zwycięstwo Światła w każdej powierzonej sprawie oraz którędy pracować z Czystym, Boskim Światłem, by w najbardziej bezpieczny sposób pomóc Sobie i Ludziom
 • Rytuały Anielskie i Archanielskie zwieńczające każdy dzień zajęć
 • Medytacje Alchemiczne – Połączenie z Mocą Żywiołów wewnątrz i na zewnątrz
 • Koncerty Muzyki Wibracyjnej – teraz możesz całkowicie intymnie zanurzyć się w nich tam, gdzie chcesz! Zabierz Muzykę ze sobą do łóżka, do lasu, do wanny, na swój ulubiony Ołtarz!
 • Numerologia i Tarot – poznaj, co mówię Energie na rok 2020 i jak najlepiej wykorzystać Czas Transformacji
 • Zajęcia Kreatywne – Malarstwo i Muzyka, przebudź w sobie Kolory i Dźwięki, spędzaj AKTYWNY CZAS w Inspiracji!
 • Praca z Ziołami, czyli posłuchaj naszych ekspertów z Łąki i BĄDŹ W ZDROWIU!
 • Moc Minerałów – dowiedz się, jakie potężne właściwości zawierają, jak z nich skorzystać i jak się z nimi… zaprzyjaźnić!

UWAGA! Całość Warsztatów poprzedza Dzień INTRO, a zakańcza Dzień OUTRO. Obydwa dni szkolenia są dostępne wyłącznie dla:

Wszyscy Uczestnicy Rytuału otrzymają bezpośredni link na Ekademii – znajdźcie go w zakładce MOJE KURSY

 • Czyniących i Crew Akademii Ducha

Dzień INTRO to Rozpoczęcie, podczas którego dowiecie się, jak przygotować Ołtarz i Miejsce Czynienia, jak dobierać elementy do poszczególnych działań magicznych, w jaki sposób przeprowadzać Ceremonie i Rytuały w nietypowych warunkach, jak ewokować Istoty Anielskie i Archanielskie, jak zabezpieczyć Czas i Przestrzeń Działania, jak stworzyć Dokumenty Rytualne dla Wydarzenia (DEDYKACJA ENERGETYCZNA CAŁOŚCI – Otwarcie). Będzie również Czas na wyjaśnienie kontekstu astrologicznego Wydarzenia, wprowadzonych symboli, przedstawię Wodę i Ziemię na Ołtarzu oraz wyjaśnię zastosowaną Rytualistykę. Pierwszego Dnia łączymy się w Rytuale z Siłami Anielskimi i Archanielskimi by powierzyć Czas i Przestrzeń Wydarzania pod Opiekę oraz by otworzyć PRZESTRZEŃ CUDU, czyli Portal Energii pomiędzy gęstością Boską i Ziemską.

Dzień OUTRO to Zakończenie, a zarazem Rozpoczęcie Nowego Cyklu, by Energia Rytuału mogła rozprzestrzenić się z naszego Wewnętrznego Kręgu na cały Świat! Tego dnia przed nami następujące działania: Podziękowania Energetyczne za Ochronę – praca z energiami Przodków i Opiekunów Miejsc (gdziekolwiek jesteście!), DEDYKACJA ENERGETYCZNA CAŁOŚCI – Zakończenie, podsumowanie najważniejszych Wydarzeń w Energii w trakcie trwania Rytuału, przewidzenie spodziewanej dynamiki uruchomionej Energii, Alchemiczne Klucze i Wskazówki do dalszej pracy z Energią Rytuału oraz koordynaty do pracy rytualnej na kolejne 3 miesiące.

Jeśli już teraz macie pytanie, jak otrzymać dostęp do tych dni, droga jest jedna i wiedzie przez Ceremonię Odrodzenia Światła. Dlaczego to szkolenie jest obowiązkowe? Jak wyjaśniłam już na swoim Facebooku, który ostatnio przejął rolę tablicy najważniejszych alchemicznych ogłoszeń i już w tej roli raczej pozostanie, niektóre działania wymagają większego zaawansowania. To proste. Uczniowie pierwszej klasy przeważnie nie piszą doktoratów, bo zwyczajnie nie mieli możliwości przygotowania się do zrobienia tego dobrze. Jeśli pragniesz wzrastać – nie pomijaj procesu! Droga na skróty nie sprawi, że urośniesz w Moc!

***Z powodów rewolucji ekonomicznej w moim własnym życiu osobistym <roluje oczami> wchodzimy w etap, w którym spotkania na żywo są zarezerwowane wyłącznie dla Uczniów i Mistrzów z którymi znamy się i lubimy się w oparciu o doświadczenie. Więc oto Wasza szansa na bilet na WARSZTATY WSZECHCZASÓW! Nie w odległej Galaktyce. I wcale nie tak długo poczekacie… <smile>

Z racji, iż nowe okoliczności nie dają nam możliwości działania w tradycyjny sposób, znaleźliśmy nowy styl prowadzenia Ceremonii. Który jednak – dla swojej pełnej SKUTECZNOŚCI – wymaga innego niż dotychczas zaangażowania ze strony Uczestników. Nie jest już bowiem możliwe, by jedynie przyglądać się Ceremonii z boku, biorąc w niej udział. Przystąpienie do Rytuału jest jednoznaczne z wyrażeniem Wolnej Woli, by jego Moc objęła powierzone w Energię Rytuału sprawy swoim oddziaływaniem. Dlatego też pamiętajcie o tym, iż nasze wspólne działanie wymaga maksymalnej ODPOWIEDZIALNOŚCI nie tylko ode mnie, lecz od nas wszystkich. Oczywiście nikt nie będzie nikogo zmuszał do odrabiania Zadań Domowych ani sprawdzał realnego przygotowania. Ale te szczegółowe Klucze i Wskazówki, które tym razem udostępniamy wszystkim Uczestnikom Ceremonii, są tu żebyście otrzymali możliwość wejścia w Rytuał Najgłębiej i Najwyżej, jak jest to możliwe. Czy z tej możliwości skorzystacie? To zależy tylko i wyłącznie od Was! Tymczasem przygotujcie się do wspólnego połączenia w MIŁOŚCI, by wyzwolić najpotężniejszą MOC TRANSFORMACJI dla siebie, dla swoich bliskich i dla całej PLANETY!

Oczywiście możesz wziąć w zajęciach na tyle aktywny udział, na ile preferujesz – wszystko, co razem tworzymy, działa na każdego bez względu na ograniczenia percepcyjne i stopień przygotowania. Wystarczy, iż jest twoją WOLNĄ WOLĄ, by działało!

To warunek konieczny, by Energia Rytuału zasiliła twoje Intencje, Kierunki i Cele i uczyniła je ZMANIFESTOWANYMI.

Wzięcie AKTYWNEGO udziału we wszystkich działaniach, poczynienie odpowiednich przygotowań oraz stworzenie własnego Ołtarza i Rytuału bądź też innego rodzaju EMISJI własnej Energii i KOMUNIKACJI z Siłami Wyższymi jest gwarancją wejścia w głębsze i wyższe zakresy Rytuału niż te, które były dostępne dotychczas. Daje to również doskonałe przygotowanie do samodzielnej, intuicyjnej pracy z Magią każdego dnia. Dlatego też tym razem tak wiele uwagi poświęciliśmy na to, by pomóc Wam stworzyć najlepsze możliwe warunki Wydarzania. A właściwie – byście umieli STWORZYĆ je sami. I by wszystko, co jest w Waszym Życiu do spowodowania, naprawdę było z Waszych rękach!!!

Każdy Uczestnik zajęć – niezależnie od tego, jak głęboko zamierza wejść w proces Rytualny i w Praktykę w tym Procesie, proszony jest o przygotowanie:

 • Maksymalnie wygodnego i komfortowego dla siebie Miejsca Doświadczania – niech Twój Dom będzie Twoim… KOKONEM TRANSFORMACJI! Zadbaj o miękkość pościeli, ulubiony zapach, przekąski, oświetlenie, które lubisz… Innymi słowy, DOSTOSUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ!
 • Zegarek wskazujący poprawną godzinę
 • Karteczek Post It – zanotuj na nich najważniejsze Inspiracje, Myśli, Informacje ze spotkania, a później zrób im zdjęcie i podziel się z innymi! Każda osoba jest w stanie zauważyć coś innego – wymieńmy się Wiedzą i pracujmy RAZEM!
 • Napoju na każdy dzień – niech Twoja Gabrielnia ma jeden, wspólny SMAK – dowiesz się, jak użyć go, by przywołać jej Moc!
 • Słuchawki do pogłębienia doświadczenia rytualnego… bądź wielkie GŁOŚNIKI! Jeśli twoi sąsiedzi również chcą wziąć udział w Spotkaniu Anielskim.

Wiedźma Anja Anna

*****

PROGRAM WARSZTATÓW:

DZIEŃ I

– Powitalny koncert muzyki wysokowibracyjnej – Albert

– Droga człowieka – o co chodzi w tym życiu?! Wykład Agnieszka

– Żywioł Ognia – DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO/POMARAŃCZOWEGO Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

DZIEŃ II

– JOGA CZAKRALNA – Dominika

– Medycyna Chińska od kuchni – Piotr

– Żywioł Wody – DZIEŃ KOLORU NIEBIESKIEGO/GRANATOWEGO Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anja

DZIEŃ III

– Q&A Tarot i numerologia na żywo- Agnieszka

– Koncert Medytacyjny – Albert

– SERCE – DZIEŃ KOLORU RÓŻOWEGO/ZIELONEGO/ZŁOTEGO Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anja

DZIEŃ IV

– YIN JOGA- Dominika

– Miłość, związki, seks czyli esencja życia! – wykład Biologia Totalna – Sonia

– Żywioł POWIETRZA – DZIEŃ KOLORU ŻÓŁTEGO Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anja

DZIEŃ V

– Koncert medytacyjny, muzyka wysokowibracyjna – Albert

– Sztuka i Muzyka – prace manualne i wspólne granie – Agnieszka i Artur

– Żywioł Ziemi – DZIEŃ KOLORU … WŁASNEGO!!! Wykład i Rytuał Anielski – Wiedźma Anja

*****

A więc, zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy! Oto poniżej przedstawiamy opisy poszczególnych warsztatów i linki do ich ofert.

Opisy będą uzupełniane na bieżąco, śledźcie zmiany 😉

INTRO: DZIEŃ KOLORU FIOLETOWEGO – prowadzenie Anielskie – Archanioł Zadkiel i Archanioł Metatron, zawezwanie 72 Imion Boga (Pryzmaty Źródła w Obecnościach Anielskich)

*****KORZENIE – KRÓLESTWO POWODU – PRZYCZYNA DUSZY – NATURALNY ZEW*****

Dzień Dedykacji Magii i Muzyki i rozpoznania ich wzajemnego Oddziaływania podczas Manifestacji, Materializacji i w każdym procesie rytualnym i ceremonialnym. ZSUMOWANIE MAGII I MUZYKI w każdym CZYNIĄCYM i oczyszczenie ich wartości przez najwyższą Wartość jego SERCA – praca ze ŹRÓDŁEM!

Sztuka: MAGIA, Alchemia, Rytualistyka, Sztuki Ezoteryczne, MOC w każdym ŚWIADOMYM prowadzeniu

#Obecność OBOWIĄZKOWA: Czyniący, Zakon Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny, Grupa Wings, Czyniący z Listy Wskazanych Miast,

#Obecność WSKAZANA: Grupa Tajna Akademia Ducha, Alchemicy, Nauczyciele, Liderzy własnych Grup i Ruchów Społecznych, Mistrzowie Sztuk Walki, Zwycięzcy

#Obecność DOWOLNA: Każda Osoba, gotowa Przejść przez Granicę Działania, każdy zainteresowany pracą z potencjałami globalnymi i Dedykowaniem Energii

Co przygotować?

Własny Ołtarz w pełnej mobilizacji, lecz jeśli na Twoim Ołtarzu dzieje się wiele innych rzeczy oprócz tej Ceremonii, potrzebujesz jej przeznaczyć własne Miejsce, by móc mieć lepszy kontakt z Energią i wpływ na Wydarzenia.

Akcenty w kolorze Fioletu – niech stanowią okoliczności wizualne Rytuału, który tworzysz. Mogą to być przedmioty typowo ezoteryczne, z których korzystasz w swojej Pracy, ale również najbardziej fioletowy sweter, który masz w domu – jak podczas każdego z dni, zależy nam na osiągnięciu najbardziej skondensowanej wibracji danej frekwencji

Olejki eteryczne o zapachu fiołków, lawendy, rozmarynu, bzu (lilak), szałwii, mchu islandzkiego, monardy cytrynowej (bergamotki, Earl Greya) oraz oczywiście Mirry również precyzyjnie wzmocnią działanie tego Ołtarza.

Binaural Beats, Isochronic Tones lub/i Brain Waves o zakresach:

Czakry Serca, Miracle Tone (528 i wyżej), Solfeggio, zakresy fal zwiększających możliwości telepatyczne, zakresy wpływające na jakość OOBE, zakresy theta*

__________________________________________________

*** DZIEŃ I ***

Link do oferty całodniowej: www.ekademia.pl/kurs/GABRIELNIAONLINE1

_________________________________________________

“Uwolnić niepotrzebne” , Powitalny koncert muzyki wysokowibracyjnej – Albert

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/KoncertPowitalny

Opis:

Muzyka przenikając przez człowieka, dociera do zapomnianych miejsc w ciele i duszy. Poruszając napięte struny myślowe, prowokuje do zmian, refleksji. Jest to droga czysta, bez komplikacji, bez świadków i zawsze inna, świeża i nowa. Zapraszamy do spotkania się z samym sobą w muzyce, prostocie tak głębokiej i bliskiej nam wszystkim. Pomogą nam w tej podróży gongi, misy, pianino, bęben, lira, gitara, sansula, rav vast, perkusja i dzwoneczki.

Przyszedł czas by zrobić krok dalej, wyjść poza znany nam komfort. Zastanów się, co ci przeszkadza, czego już nie chcesz, co potrzebujesz zaakceptować. Muzyka tego utworu jest przestrzenią dla Twej refleksji, Twojej gotowości na mądrość tego, co było i jest i co już niepotrzebne.

_________________________________________________

Droga człowieka – o co chodzi w tym życiu?! Wykład Agnieszka

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/DrogaCzlowiekaSzkolenie

Opis:

Droga człowieka – o co chodzi w tym życiu!

Karty Tarota, numerologia oraz praca z energia, czyli proste wskazówki jak poradzić sobie w każdej życiowej sytuacji.

Agnieszka w prosty sposób wyjaśni i przedstawi Wam, przy użyciu wiedzy, która zdobyła jak odnaleźć swoja ścieżkę, swoją misję, jak odrobić lekcje karmiczne oraz jak odnaleźć punkt zaczepienia, który wprowadzi na właściwe tory.

”Padłeś! Padłaś! Powstań!” – 3 x P = 3 x 7 = 21 = ŚWIAT!!! … – więcej dowiecie się podczas wykładu 😉

Ważne jest, aby wpuścić do swojej aury osoby zaufane i energetycznie pewnie – profesjonalistów. Jeśli już o profesjonalistach mowa, poznajmy Agnieszkę.

Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.

Karty Tarota przyszły do niej 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostała talię. Od razu, natychmiast ją pochłonęły. Z czasem zrozumiała, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym. Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości

Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy – Kowalskiej.

– Rozpisanie pełnego portretu numerologicznego danej osoby, to wiele godzin pracy. Można oczywiście w razie potrzeby stworzyć skróconą jej wersję, jednak zawsze chodzi o to, by poznać swoje dobre strony i talenty, mieć wiedzę, jak wykorzystać życiowe okazje, nie popełniać tych samych błędów, w jakich dziedzinach szukać pomysłów na rozwój oraz czego i kogo się wystrzegać.

Najświeższym talentem Agnieszki jest bioenergoterapia. Dzięki temu, że coraz mocniej widzi i czuje energię, może pomóc w dodatkowy sposób.

Podczas wykładu dowiemy się i poznamy:

 • wskazówki odnośnie naszej drogi życia;
 • cenne informacje odnośnie odnalezienia celu życia,
 • proste sposoby, jak korzystać z Energii Źródła,
 • proste sposoby na wzmocnienie Mocy Życia.

Poznajcie Prowadzącą:

_________________________________________________

Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/GLOBALNAMILOSCIMOCANJA1

Opis: 1 Maja – Żywioł Ognia – DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO/POMARAŃCZOWEGO

Sztuka: Taniec, Ruch, Sport, Rytm, Trans

Prowadzenie – Archanioł Uriel i Aniołowie Płomienia Przemiany

Tego dnia skupimy się na Ruchu. Ruch planety, bieg, latanie, różne rodzaje pokonywania Przestrzeni w Czasie, wartości Prędkości… tego dnia dowiecie się o Ogniu w Cieniu i o Ogniu w Blasku. Skupimy się również na Ruchu, który jest w nas… WEWNĘTRZNY! To klucz do uzdrowienia – połączenie się z Rytmem Natury ratuje Życie!

Co przygotować?

Instrumenty muzyczne,

Buty,

Czerwony marker lub długopis,

Papier do spisywania dokumentów

czerwone konteksty – co najmniej 15 zdjęć czerwonych Kwiatów (najlepiej, jeśli wykonało się te zdjęcia samodzielnie),

Zdjęcia Ognia, Iskier, Płomieni,

Zapalniczka lub Zapałki

Olejki: pomarańczowy, cytryna, pieprz, cedr, mirra, Krew Chrystusa (olejek z Dziurawca), czereśnie

Playlista z ulubionymi motywującymi piosenkami – MUZYKA OGNIA, MUZYKA TAŃCA, MUZYKA RUCHU

Alchemiczne Klucze i Wskazówki: #RuchOsobisty #RuchWzajemny #RuchPrzyczynowy #RuchWynikowy #Wibracja #Trans #Prędkość #Przemiana #Entuzjazm #Krew – rola w Magii i w Życiu. Wartości Róży.

_________________________________________________

*** DZIEŃ II ***

Link do oferty całodniowej: www.ekademia.pl/kurs/GABRIELNIAONLINE2

_________________________________________________

JOGA CZAKRALNA – Dominika

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/JOGACZAKRALNASZKOLENIE1

Opis:

Słowo joga oznacza łączyć ciało, umysł i ducha. Joga łączy w jedność to co osobiste, z tym co uniwersalne; śmiertelne z nieśmiertelnym. To ścieżka pozwalająca otworzyć się i zjednoczyć z Boskością nie tylko w celu wolności, ale również w celu manifestacji. Moc wolnej woli w połączeniu z czysta intencją otwiera w Twoim życiu drzwi do pięknej praktyki, za pomocą której manifestujesz swoje zdrowie, dobre samopoczucie i lekki przepływ myśli. W zdrowym ciele zdrowy duch 🙂

Świat wewnętrzny i zewnętrzny stanowią niepodzielna emanacje boskości i tym właśnie jesteśmy.

Poniżej dowiesz się o czym będą nasze zajęcia:

JOGA CZAKRALNA

Celem jogi opartej na systemie czakralnym jest doprowadzenie do doskonałego stanu zdrowia i duchowego przebudzenia poprzez kontakt z boska energia Śakti poruszającą się swobodnie przez nasz rdzeń i aktywującą wszystkie czakry.

A więc, naszą wędrówkę rozpoczniemy u korzeni kręgosłupa, pnąc się w górę, przechodząc przez wszystkie czakry.

Podczas tej praktyki wspólnie zanurzymy się w związane z każdą z czakr procesy: wstąpienia, dopasowania, aktywacji, łagodzenia, rozświetlania i przebudzenia w sobie boskiej obecności. Po takiej lekcji każdy będzie mógł z łatowscia i jasnością tęczy oświetlać świat.

Gotowi aby otworzyć mistyczne komnaty wewnętrznego pałacu?

Więcej o Prowadzącej:

_________________________________________________

Medycyna Chińska od kuchni – Piotr

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MedytacjaChinska

Opis:

Z pewnością to nie przypadek, że trafiłeś właśnie tutaj. Twoja chęć zdobywania wiedzy i poszerzania doświadczeń skierowała Cię dokładnie tu gdzie trzeba. Mam dla Ciebie 2 godzinny materiał w którym zaznajomię Cię z podstawowymi założeniami odżywiania wg Pięciu Przemian i dietetyki Medycyny Chińskiej. Nie obawiaj się – wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe. Nie potrzebujesz wcześniejszej znajomości teorii, pojęć, itd. W nagraniu znajdziesz najważniejsze informacje związane z żywieniem i zdrowym stylem życia wg Medycyny Chińskiej z którymi będziesz mógł zacząć pracować od zaraz! Dzięki zdobytej wiedzy w łatwy sposób zadbasz o swoje (i najbliższych!) zdrowie, odporność i lepsze samopoczucie. Oprócz podstaw teoretycznych przedstawię wiele ciekawych produktów, prostych i smacznych przepisów oraz dzikich roślin. A jeżeli będziesz mieć jakieś pytania co do zaprezentowanego materiału, to zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Część z Was miała okazję mnie poznać i spróbować moich dań na ostatnich dwóch wydarzeniach w Gabrielni. A teraz możemy się spotkać wirtualnie i mogę przekazać Wam swoją wiedzę popartą doświadczeniem. Gotowanie, jedzenie, zdrowe odżywianie od zawsze było moją pasją. Przez parę lat pracowałem jako kucharz i kształciłem się z zakresu żywienia co doprowadziło mnie do obecnego (jakże wspaniałego!) momentu mojego życia. Jestem psychodietetykiem, terapeutą i dietetykiem medycyny chińskiej oraz pomysłodawcą konceptu Taijitu – terapie holistyczne. Mam nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli spotkać się na żywo, a póki co do zobaczenia podczas nagrania! 🙂

Więcej o Prowadzącym:

_________________________________________________

Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/GLOBALNAMILOSCIMOCANJA2

Opis: Żywioł Wody – DZIEŃ KOLORU NIEBIESKIEGO/GRANATOWEGO

Prowadzenie – Archanioł Rafael i Aniołowie Uzdrowienia, Wody, Czasu!

Sztuka: Malowanie, rysowanie, tworzenie mandali, sztuki manualne i wizualne

Tego dnia dopełnieniem Zrozumienia, którego dokonamy, będzie precyzyjnie aktywność w dziedzinie Sztuk Zmysłu Wzroku – podczas słuchania Wykładu uzupełnił Wiedzę Praktyką poprzez kolorowanie i rysowanie, rzeźbienie, tworzenie pięknego posiłku, reorganizację dekoracji w domu, malowanie, tworzenie manualne przedmiotów, wyszywanie, tworzenie pięknego Ogrodu – niech będzie to dzień MALOWANY EMOCJAMI. W trakcie zajęć dowiecie się, w jaki sposób poszerzać percepcję i docierać na różne głębokości siebie za pośrednictwem metod plastycznych. Pracować będziemy nad tym, by rozpoznać, czym są Pływy. Na Flow. Na frekwencji PRZEPŁYWU. Na tej części każdego działania magicznego, która zawiera EMOCJĘ. I to od pierwszej Emocji Czas startuje swój Pływ w kierunku Manifestacji.

Co przygotować?

Playlista z ulubionymi wzruszającymi/emocjonalnymi piosenkami – MUZYKA WODY

Kredki, farbki, elementy do kreatywnego wyrażenia siebie poprzez Sztuki Plastyczne – jeśli pracujecie w obszarze wirtualnym, możecie swobodnie tworzyć swoją Sztukę podczas łączenia się z moją – ale pamiętajcie, że to, co wówczas powstanie, ma połączoną energię obydwojga przekazów i może, choć nie w każdym przypadku musi, stanowić swoisty portret energetyczny połączenia i spotkania.

Minerały korespondujące kolorem z tematem dnia bądź typowo księżycowe – jak Selenit, Kamień Księżycowy lub Kryształ Lodowy

Wody Rytualne z Ważnych Miejsc i Ważnych Czasów

Herbatę w specjalnej filiżance, szklance, pucharze, a nawet w… wazonie, jeśli taka jest Twoja fantazja! Niech będzie to SPECJALNA mieszanka, od tej pory służąca jako specjalny napój rytualny do Twoich Czarów. Jeśli masz możliwość przeznaczyć na to osobne naczynie – zrób to!

Alchemiczne Klucze i Wskazówki: #Flow, #PływOsobisty, #PływGlobalny, #ImmersjaPływów – czyli czy jesteś “wpływowy”, czy też “Pod wpływem”, #Czas, #Wartości Lili, #PływyEmocjonalne, #Styl – czyli jak płyniesz w Życiu

_________________________________________________

*** DZIEŃ III ***

Link do oferty całodniowej: www.ekademia.pl/kurs/GABRIELNIAONLINE3

_________________________________________________

Q&A Tarot i numerologia na żywo- Agnieszka

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/TarotiNumerologia1

Opis:

Zapraszamy na pytania i odpowiedzi na żywo!

Na pytania będzie odpowiadała Agnieszka.

– Rozłożyła karty, spojrzała mi w oczy, a później… opowiedziała całe moje życie – tak spotkanie z Agnieszką Skrzypczuk, Mistrzynią Tarota, numerolożką oraz bioenergoterapeutką,skomentowała Gosia, która jak podkreśla, „jest racjonalistką i od wróżek trzyma się z daleka”.

A jednak tym razem poczuła, że może zaufać, a nawet więcej, że Agnieszka przekaże jej coś, co pozwoli jej odkryć zarówno najlepszą wersję siebie jak i nową, życiową drogę – Nie myliłam się – podkreśla – Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości

Część z Was Agnieszkę może kojarzyć z warsztatów numerologicznych, które prowadzi.

W trakcie webinaru omówimy także, sytuacje bieżącą oraz aktualne energie miesiąca maja.

Zapytamy karty Tarota o 5G, pandemie, wirusy, o to, co jest prawdą, a co fikcją!

Swoje pytania, które będziecie zadawać, wpisuje w okienko czatu. Mogą one dotyczyć aktualnych i sytuacji u Was i na świecie, ogólnych dziedzin życia.

Agnieszka jest dostępna dla Was przez 120 minut na żywo. Będzie odpowiadała na zadane przez Was pytania korzystając z wiedzy, które niesie numerologia oraz Tarot.

Jeśli w Waszym życiu pojawiły się sytuacje bądź pytania, z którymi sobie nie radzicie, zapiszcie je na kartce już teraz, a potem w okienko czatu.

Jeśli pytań będzie więcej niż czasu na nie, Agnieszka zrobi dodatkową gratisową godzinę z odpowiedziami.

Zapraszamy!

Agnieszka od około 10 lat poznaje narzędzia i symbole, które pozwalają ludziom się rozwijać.

Karty Tarota przyszły do niej 13 maja 2011 roku, kiedy od nieznajomej kobiety dostała talię. Od razu, natychmiast ją pochłonęły. Z czasem zrozumiała, że w nich jest całość, życie człowieka ze wszystkimi jego poziomami: cielesnym, mentalnym, duchowym. Dobrze jest trafić na profesjonalistkę, szczególnie w tak delikatnej materii jak życie duchowe, odkrywanie tajemnic przeszłości, teraźniejszości i przyszłości

Później zachłysnęła się numerologią, której uczyła się od słynnej Heleny Wildy – Kowalskiej.

Poznajcie Prowadzącą:

_________________________________________________

“Gdy Umysł rozumie Serce” Koncert Medytacyjny – Albert

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/KoncertMedytacyjny1

Opis:

Muzyka przenikając przez człowieka, dociera do zapomnianych miejsc w ciele i duszy. Poruszając napięte struny myślowe, prowokuje do zmian, refleksji. Jest to droga czysta, bez komplikacji, bez świadków i zawsze inna, świeża i nowa. Zapraszamy do spotkania się z samym sobą w muzyce, prostocie tak głębokiej i bliskiej nam wszystkim. Pomogą nam w tej podróży gongi, misy, pianino, bęben, lira, gitara, sansula, rav vast, perkusja i dzwoneczki.

Do tego koncertu nie ma opisu, stwórz go dla siebie sam/a… SERCEM.

W tym utworze tylko Ty rozumiesz.

_________________________________________________

Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/GLOBALNAMILOSCIMOCANJA3

Opis:

SERCE – DZIEŃ KOLORU RÓŻOWEGO/ZIELONEGO/ZŁOTEGO

Prowadzenie Anielskie – Archanioł Haniel i Aniołowie Miłości, Wszystkie Siły Anielskie i Archanielskie związane z Wiosną i Zmartchwywstaniem

Sztuka: MAGIA Alchemia, Rytualistyka, Sztuki Ezoteryczne, MOC – połączenie wszystkich Sztuk

Co przygotować?

Kamienie szlachetne związane z działaniem i harmonizacją Czakry Serca oraz zapraszające Miłość od Życia: Rodochrozyt, Kwarc Różowy, Angel Skin, Jaspis Różowy, Malachit, Kalcyt Różowy, Kalcyt Zielony, Rubin – minerały w odcieniach różu i jasnej zieleni

Zdjęcia Kwiatów bądź fizyczne Kwiaty (albo ich nasiona), które kwitną w odcieniach zieleni/różu

Zdjęcia Serca – takie, jakie do Ciebie przemawiają, symboliczne lub anatomiczne, łączące całą Moc tego Symbolu w Twoim Życiu, może być to Serce narysowane przez Ciebie… albo Twoje Zdjęcie EKG! Lub Serduszko otrzymane od kogoś. UWAGA – tworzysz potężny SYMBOL, z którego będzie można później korzystać w Magii – wybierz więc przedmiot lub rysunek, z którym wygodnie będzie Ci działać w Przyszłości;

33 cechy Życia, które kochasz – możesz stworzyć również listę cech ukochanej osoby, za które wyrażasz WDZIĘCZNOŚĆ; niech będzie to co najmniej 33 blasków Życia – w Wydarzeniach,Osobach, lub Sytuacjach.

Własny Ołtarz:

Świecę – białą, z pszczelego wosku bądź obydwie jako reprezentację Ognia

Wodę – w kielichu, szklance bądź filiżance TYLKO do użytku ołtarzowego

Krąg – z soli, minerałów, kwiatów, kamieni – wedle inspiracji Czyniącego

Playlista z ulubionymi NAJPIĘKNIEJSZYMI piosenkami – MUZYKA SERCA

Element Czerwony – Prawa Strona (Róża), Element Biały – Lewa Strona (Lilia)

Alchemiczne Klucze i Wskazówki: #Drzwi, #Portal, #OtwartaBrama, #KOMPASMANIFESTACJI, #Zegar, #Kompas, #CzasoPrzestrzeń, #Równowaga, #Ekwilibrium, #Złoto, #Srebro, #Ogień, #Woda, #KulminacjaWHarmonii, #Serce=Dom

_________________________________________________

*** DZIEŃ IV ***

Link do oferty całodniowej: www.ekademia.pl/kurs/GABRIELNIAONLINE4

_________________________________________________

YIN JOGA – Dominika

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/YINJOGA

Opis:

Słowo joga oznacza łączyć ciało, umysł i ducha. Joga łączy w jedność to co osobiste, z tym co uniwersalne; śmiertelne z nieśmiertelnym. To ścieżka pozwalająca otworzyć się i zjednoczyć z Boskością nie tylko w celu wolności, ale również w celu manifestacji. Moc wolnej woli w połączeniu z czysta intencją otwiera w Twoim życiu drzwi do pięknej praktyki, za pomocą której manifestujesz swoje zdrowie, dobre samopoczucie i lekki przepływ myśli. W zdrowym ciele zdrowy duch :

Świat wewnętrzny i zewnętrzny stanowią niepodzielna emanacje boskości i tym właśnie jesteśmy.

Poniżej dowiesz się o czym będą nasze zajęcia:

YIN JOGA

Najspokojniejszy trening świata! Yin joga to pełen spokój, bezruch i długie trwanie w określonych asanach. Powoli, łagodnie i bez wysiłku usuniemy z ciała napięcia, sztywność i bóle powstałe w wyniku traum i stresu. Uwolnimy z ciała to co, pod wpływem silnych emocji posklejało się, zesztywniało i schowało się w ciele.

Yin joga jest świetnym sposobem na podniesienie jakości życia. Praktyka ta jest jak masaż wykonywany na samym sobie. Mmm czujesz to? 🙂

Podczas tej lekcji zabiorę Cię w głęboką podróż, pełną komfortu i spokojnego oddechu…

…wdech…wydech…wdech…

Każda praktyka to sztuka. Wymaga czasu i uwagi, potrzebuje intymności i szacunku.

Pozwól, by ta podróż stała się przewodnikiem w wędrówce po uświęconych miejscach.

„ Joga nie polega na dosięganiu do palców u stóp, staniu na głowie ani zwijaniu się w lotosowy precel. Polega na tym, jak robisz to, co robisz, a także jak przeżywasz swoją codzienność z chwili na chwilę.”

~Erich Schiffmann

Więcej o prowadzącej:

_________________________________________________

Miłość, związki, seks czyli esencja życia! – wykład Biologia Totalna – Sonia

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MiloscZwiazkiTotalnaBiologia

Opis:

Czy jest ktoś, komu obojętne są słowa: miłość, związek, partnerstwo, życie seksualne? To esencja naszego istnienia! Zrozumieć motywy i ukryte przekazy, jakie niosą nasze biologiczne ciała w związku z powyższym, to jak znaleźć kod do drzwi samoświadomości!

Na każdych warsztatach słyszę te same, pełne wewnętrznych odkryć westchnienia: Ach, więc to dlatego! Ach, to już teraz rozumiem, czemu moja matka tak postąpiła, teraz już wiem, czemu zawsze odrzucałam moich partnerów, dlaczego nie mogę mieć dzieci!

Podczas warsztatów dotyczących partnerstwa, miłości i związków każdy może połączyć rozsypane kropki i złożyć z nich swój własny rodzinny obrazek. Zarówno tej rodziny, którą miał, kiedy był dzieckiem, jak i tej, którą sam stworzył lub pragnie stworzyć.

W programie między innymi:

 • Triady rodzinne;
 • Archetypy kobiecości i męskości;
 • Konflikty seksualne;
 • Prawdziwe źródło chorób wenerycznych.

Zapraszam Was gorąco – Sonia Ross, konsultantka Biologii, terapeutka Totalnej Biologii/Recall Healing

Więcej o prowadzącej:

_________________________________________________

Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/GLOBALNAMILOSCIMOCANJA4

Opis: Żywioł POWIETRZA – DZIEŃ KOLORU ŻÓŁTEGO

Prowadzenie – Archanioł Gabriel i Aniołowie Żywiołu Powietrza

Sztuka: Słowo, Dźwięk, Muzyka, Melodia, Pismo, Prawo

W tej szczególnej dacie motywem przewodnim będzie KOMUNIKACJA – cazimi Merkurego i Słońca połączy ich Moce i wzajemnie podkreśli możliwości, dzięki czemu możliwe będzie połączenie się w Zrozumieniu z osobami, z którymi szukacie kontaktu, z Siłami i Mocami, z którymi pragniecie połączyć możliwości, lecz i również ze sobą samym! Skorzystajmy z tej wyjątkowej Energii również do tego, by uporządkować swoje Królestwo Myśli – niech wszystko to, co burzy ostatnio Spokój mentalny Świata, przepłynie przez nas w nicość, a zastąpione zostanie Pewnością w Dobro Życia. Podczas tego spotkania przypomnimy sobie podstawowe pojęcia. Czym jest Wiara? Czym jest Miłość? Czym jest Zaufanie? Jak i również przypomnimy sobie, jak ważne jest Słowo, Pismo, Prawo!

Co przygotować?

Playlista z ulubionymi – UWAGA! – tekstami piosenek, ewentualnie POEZJA lub teksty ulubionych utworów

Pióra, piórka, wizerunki piór, ewentualnie długopisy, kredki, ołówki

Własne pismo z różnych okresów Życia

Ulubione Książki lub Cytaty i Tytuły Książek, lista Autorów, których cenicie – i bądźcie przygotowani, by w 2 słowach umieć określić za co!

Symbol Lwa – w jakiejkolwiek manifestacji (może być haft, zdjęcie, rysunek, sierść, wizja lub piosenka – gęstość dowolna)

Listę osób bądź tematów, z którymi szukasz komunikacji – Twoje Imię i Nazwisko na środku, osoby na Południu wobec Ciebie, w półokręgu. Na zajęciach zbudujemy… MOSTY pomiędzy nimi, czyniąc Drogę!

Alchemiczne Klucze i Wskazówki: #JEDNOCZESNOŚĆCZASU, #WIZJE, #SNY, #WIZUALISTYKA, czyli STYL POSTRZEGANIA, #MENTALNYPORZĄDEK, #LATANIE, #LOT, #CHMURY, #NIEBO, #ODDECH, #SŁOWA, #ZAKLĘCIA, #RYMY, #SZTUKASŁOWA, #PRZYGOTOWANIE

_________________________________________________

*** DZIEŃ V ***

Link do oferty całodniowej: www.ekademia.pl/kurs/GABRIELNIAONLINE5

_________________________________________________

“Siła do transformacji”, Koncert medytacyjny z muzyką wysokowibracyjną – Albert

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/KoncertMedytacyjny2

Opis:

SIŁA… Gdzie ona jest? W nas? W przyrodzie? W innych ludziach? Czy może jest wszędzie? Poszukaj jej teraz, tylko Ty i muzyka. Bez udawania, bez manipulacji. Otwórz się na nią, a na pewno się zmienisz.

Muzyka przenikając przez człowieka, dociera do zapomnianych miejsc w ciele i duszy. Poruszając napięte struny myślowe, prowokuje do zmian, refleksji. Jest to droga czysta, bez komplikacji, bez świadków i zawsze inna, świeża i nowa. Zapraszamy do spotkania się z samym sobą w muzyce, prostocie tak głębokiej i bliskiej nam wszystkim. Pomogą nam w tej podróży gongi, misy, pianino, bęben, lira, gitara, sansula, rav vast, perkusja i dzwoneczki.

_________________________________________________

Sztuka i Muzyka – prace manualne i wspólne granie – Agnieszka i Artur

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/SztukaiMuzyka

Opis:

Święta geometria i wibracja dźwięku.

Agnieszka i Artur poprowadzą zajęcia połączone – sztuka i muzyka.

Przez pierwszą godzinę zajmiemy się sztuką, potem przyjdzie czas na brzmienia. Temu co stworzycie podczas zajęć od razu nadacie MOC muzyką!

1 część – SZTUKA – pracujemy i tworzymy manualnie

Agnieszka Arabska jest artystką, muzeologiem i historykiem sztuki. Od 12 lat inspiruje londyńskie dzieci poprzez kreatywne zajęcia, które łączą w sobie sztukę, magie i miłość do natury. Zajmuje sie Magia Anielska i fascynuje symbolami, święta geometria oraz wszystkim co piękne. Zajęcia plastyczne, które dla Was poprowadzi pokażą techniki konstruowania symboli alchemicznych, rysowania kształtów świętej geometrii takich jak nasiono życia (seed of life) lub heksagram. Symbole te wykorzystane zostaną do stworzenia dokumentów rytualnych pomnożonych przez ich moc.

Na zajęcia przygotuj: cyrkiel, linijka, ołówek, gumka, kredki/pisaki czy farby ora papier brystol (lub inny o większej gramaturze) A4 lub A3.

2 część – MUZUKA – słuchamy i gramy

Artur Kwiatkowski jest wszechstronnym muzykiem, który jako gitarzysta i basista szlifował swój talent grając z zawodowymi muzykami. Obecnie gra na rożnych instrumentach (misy tybetańskie, gongi, djembe, didgeridoo, hang drum, gitary, flety). Zajmuje się również uzdrawianiem dźwiękiem z użyciem kamertonów. Inspiruje się przyrodą, sztuką i magią. Poprowadzi zajęcia muzyczne z nauką rytmu, które podsumujemy wspólnym graniem.

Przygotuj: bęben, grzechotki lub inny instrument perkusyjny

_________________________________________________

Wykład i Rytuał Anielski- Wiedźma Anna Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/GLOBALNAMILOSCIMOCANJA5

Opis:

Żywioł Ziemi – DZIEŃ KOLORU … WŁASNEGO!!!

DZIEŃ POŁĄCZENIA z Twoim Aniołem Stróżem – poznaj Siłę, która Cię prowadzi!

Tego dnia skonektujesz się powtórnie ze swoim Planem Duszy i poznasz, na ile dokonana jest twoja Ziemska REALIZACJA. I czego potrzebujesz, by dowydarzyć najważniejszości, które masz w Sercu. Jeśli taka będzie Twoja Wolna Wola, zaprosisz możliwości, okazje i szanse, by zdarzyć CAŁOŚĆ, którą przynosisz tu, na Ziemi, wydarzyć. A biorąc pod uwagę to, w jak WAŻNYCH, TRANSFORMUJĄCYCH Czasach przyszło nam Żyć, Twoja Przyczyna Istnienia, jak i Cele, które jesteś tu realizować, są ABSOLUTNIE WAŻNE!

Co przygotować?

Olejki zapachowe: paczuli, kasjowy, cynamon, rycynowy, piżmo, zapach ziemi

Wszystkie Minerały i Kamienie Szlachetne, które masz w domu i które masz ochotę zaangażować w Rytuał

Atlas Świata, globus, wizerunek Ziemi – kulistej lub płaskiej, ważne, by była dla Ciebie symbolem, który uznajesz

Ziemię i piasek w różnych Miejsc – zastanów się, jak wiele Krain ma w twoim domu… swój DOM!

Playlista z ulubionymi WŁASNYMI piosenkami – co o Tobie mówią, czym się dzielisz, co z Tobą zgodne?

Alchemiczne Klucze i Wskazówki: #UZIEMIANIE, #KAMIENIE, #MINERAŁY, #NASIONA, #ZIEMIA, #PIASEK, #MANIFESTACJAFIZYCZNA, #DOM, #PRZESTRZEŃ, #PROSPERITY, #MATERIA, #PROSPERITY, #FINANSE, #PLONY, #BIZNES, #LASY

_________________________________________________

OUTRO: DZIEŃ KOLORU BIAŁEGO

Prowadzenie Anielskie – Archanioł Zadkiel i Archanioł Metatron, zawezwanie 72 Imion Boga (Pryzmaty Źródła w Obecnościach Anielskich)

*****KORONA – KRÓLESTWO CELU DUSZY, OWOCÓW, NASIONA PRZYSZŁOŚCI, NAJWYŻSZY POWÓD – EFEKT DZIAŁANIA – MANIFESTACJA – ZWYCIĘSTWO *****

#Obecność OBOWIĄZKOWA: Czyniący, Zakon Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny, Grupa Wings, Czyniący z Listy Wskazanych Miast,

#Obecność WSKAZANA: Grupa Tajna Akademia Ducha, Alchemicy, Nauczyciele, Liderzy własnych Grup i Ruchów Społecznych, Mistrzowie Sztuk Walki, Zwycięzcy

#Obecność DOWOLNA: Każda Osoba, gotowa Przejść przez Granicę Działania, każdy zainteresowany pracą z potencjałami globalnymi i Dedykowaniem Energii, Telepaci (!)

ZSUMOWANIE MAGII I MUZYKI w każdym CZYNIĄCYM i oczyszczenie ich wartości przez najwyższą Wartość jego SERCA – praca ze ŹRÓDŁEM!

Co przygotować?

WŁASNY OŁTARZ – Przygotowanie do Podsumowanie Mocy: budujemy Ołtarz w kierunku największej Skali i Mocy jaką możemy połączyć. Jeśli czujecie potęgę płynącą do Was z Egiptu – miejcie w Wydarzaniu zdjęcia z Miejsc, które Wam dziś o tym mówią, bądź pustynny piasek. Stosujcie dowolne nawiązania ołtarzowe – jeśli macie precyzyjne pytania, zadajecie je w Q&A ja bądź inni Czyniący odpowiemy na nie.

Akcenty w kolorze BIELI – niech stanowią okoliczności wizualne Rytuału, który tworzysz. Mogą to być przedmioty typowo ezoteryczne, z których korzystasz w swojej Pracy, ale również najbardziej biały obrus, który masz w domu – jak podczas każdego z dni, zależy nam na osiągnięciu najbardziej skondensowanej jakości danego koloru; nazwijmy to osiąganiem pełnej FREKWENCJI bądź po prostu “Gotowanie,” – dziś gotujemy WSZYSTKIE BARWY, zawarte w Bieli. W kierunku Zmiany i Dobra.

Olejki eteryczne o zapachu jaśminu, białych róż, wanilii, piżma, piwonii, lilii, arcydzięgla, konwalii oraz oczywiście Mirry również precyzyjnie wzmocnią działanie tego Ołtarza.

Binaural Beats, Isochronic Tones lub/i Brain Waves o zakresach:

Czakry Serca, Miracle Tone (528 i wyżej), Solfeggio, zakresy fal zwiększających możliwości telepatyczne, zakresy wpływające na jakość OOBE, zakresy theta*

(lista dostępna dla Czyniących w osobnej korespondencji)

Bonusy dostępne w Czasie Gabrielni bądź do 3 Księżyców po niej – lecz TYLKO dla obecnych w tym konkretnym cyklu szkoleń (obojętnie w którym panelu bądź lekcji):

UWAGA! Rytuały mogą być prowadzone w języku polskim, angielskim lub w obydwóch – o tym zadecyduje Rzeczywistość.

Bonus: Rytuał Zapadania w Odżywczy Sen

Bonus: Rytuał Transformacji Fali Emocji (Dowolnej) – do JEDNORAZOWEGO wykonania

Bonus: Rytuał/Medytacja Przebudzenia Słońca

Bonus: Rytuał Wzejścia Księżyca

***

Każdy z pięciu dni warsztatowych będzie miał swoją odrębną tematykę, o której Wiedźma Anja oraz zaproszenie będą dzielić się swoją wiedzę podczas webinarów.

Podczas tych pięciu dni zadbacie o sfery Ciała, Ducha i Umysłu.

Gotowi, by przejść przez Granicę Działania? Spotkajmy się zatem! I niech twoje Zwycięstwo płynie po Świecie, przynosząc mu błogosławieństwo i mnożąc Dobro!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

*****

Gdybyście mieli pytania organizacyjne, piszcie: gabrielnia@akademiaducha.pl

W sprawach związanych z nagraniami kontaktujcie się tutaj: webinar@akademiaducha.pl

*****

Do zobaczenia i usłyszenia!

Miłość i Moc!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram