Co zrobić, by usłyszeć głos swojego anioła?

głos anioła

Większość osób doświadcza wsparcia aniołów przejawiające się jako delikatne prowadzenie i dodawanie otuchy w trudnych chwilach. Nawet gdy poprosiliśmy o pomoc naszego anioła, często nie dowierzamy, że to właśnie on wstawił się w naszej sprawie i dzięki niemu znaleźliśmy wyjście z opresji. Jak można uzyskać podpowiedź od anioła? W jaki sposób odróżnić ją od podszeptów z podświadomości?

Zatrzymaj niewiarę

Jeżeli chcesz zacząć otrzymywać wskazówki od swojego anioła, uwierz że to możliwe. Zatrzymaj w swym umyśle wszystkie przesłanki, które świadczą o tym, że to nie jest realne, że anioły nie istnieją. Anioły mogą kontaktować się z tobą poprzez jeden z kanałów: widzenie, słyszenie, myśli lub odczucia.

Poproś o informację

Istoty, które mają czyste intencje, nie ingerują w niczyje życie bez wyraźnej prośby danej osoby. Nie odzywają się jako pierwsze, nie mówią nam co mamy robić, pozostawiają nam wolną wolę. To my prosimy o ich przewodnictwo, jeżeli uznamy że nasze starania nie przynoszą oczekiwanych efektów. Wzywamy je, gdy jesteśmy smutni, gdy jest nam źle, gdy mamy gorsze chwile w swoim życiu. Jeżeli nie wiemy co zrobić, możemy poprosić naszego anioła stróża o wskazówki.

“Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam” (Mt 7, 7)

Czystość intencji

Jeżeli szukasz nowej pracy lub partnera, gdy twoje prośby dotyczą rozwiązania jakiejś skomplikowanej sytuacji, kiedy chcesz odnaleźć uzdrowienie, anioły podpowiedzą ci co będzie dla ciebie najlepsze. Anioły mogą również pomagać ci w prozaicznych sytuacjach dnia codziennego. Możesz je zapytać o to, gdzie coś położyłeś lub znaleźć sposób na rozwiązanie trudnego zadania w pracy.

W przypadku zachcianek ego, zwłaszcza tych które nie są zgodne z planem duszy, anioły nie będą się czynnie udzielać. Anioł nie ześle ci bogactwa ani nie podyktuje liczb do wygrania w grze losowej. Wzbogacenie się na planie materialnym w sposób “właściwy”, bez pożądliwości, idzie w parze z rozwojem duchowym, potrzebna jest do tego twoja praca nad sobą. Anioły też nigdy nie zaszkodzą innej osobie, działają w służbie miłości jako posłańcy Boga.

Myśli od aniołów:

  • są pozytywne i dodają mocy;
  • brzmią prawdziwie i mają sens, choć mogą wykraczać poza twój schematyczny sposób myślenia;
  • dotyczą pomysłów, które są wizjonerskie i konsekwentnie do ciebie wracają;
  • są pełne: spokoju, dobroci, miłości, łaski, przebaczenia, ciepła;
  • mogą dotyczyć zrobienia konkretnego kroku, wymagającego twojego działania.

głos anioła

Moje doświadczenia z aniołem

Kiedy byłam nastolatką, czułam się niedopasowana do świata. Od dziecka mówiłam, że pragnę przynieść tu na Ziemię kawałek nieba, stworzyć skrawek raju. Bardzo cierpiałam, gdy świat nie odzwierciedlał moich pragnień w postaci praworządności, braterstwa, wzajemnego wsparcia i miłości. Czułam się osamotniona i smutna. Zamykałam się w swoim pokoju, pisałam wiersze, odmawiałam modlitwę do Anioła Stróża. Z czasem zaczęłam do Niego mówić. Zwierzałam się ze swoich smutków, jak bliskiemu przyjacielowi, czułam że jest przy mnie.

Przeczytaj artykuł: Po co nam Anioł Stróż? 

Trudno mi określić jak długo to trwało, zanim zaczęłam otrzymywać od Niego odpowiedzi na zadawane pytania w postaci miłujących myśli, trafiających wprost do mojej głowy. Teraz wygląda to tak, że zadaję Mu pytanie w myślach (Aniołku… ?) i czekam w ciszy na odpowiedź w formie kolejnej myśli. Czasami jest mi trudno odróżnić Jego głos od podszeptów ego, ale im bardziej oczyszczam swoją podświadomość, tym łatwiej jest mi rozróżnić źródło pochodzenia myśli.

Poza głosem wewnętrznym, znam również inną metodę, która działa w moim przypadku. Jeżeli kiedykolwiek pisałeś wiersze, zapewne wiesz czym jest wena. Czekasz na nią, zastanawiasz się, oczyszczasz umysł z wszelkich myśli i pojawia się właśnie to, co zabrzmi najlepiej, co przybiera najlepszą formę. Podobnie jest z odpowiedziami od anioła.

Jeżeli chcesz zadać jakieś pytanie swojemu aniołowi weź kartkę i napisz:

Mój kochany Aniele proszę odpowiedz mi na pytanie…

A następnie zapisz na kartce słowa, które pojawią się w twojej głowie. Nie myśl nad tym co masz napisać, po prostu pisz, a później sprawdź i przeczytaj, co napisałeś. Czy tekst ma sens? Czy zawiera trafną odpowiedź, która jest ciepła i wspierająca? Czy treść odpowiedzi otula twoje serce niczym anielskie skrzydła?

“Naszą największą radością jest zapalanie w twoim sercu płomienia świecy Bożej miłości, dzięki któremu łakniesz i pragniesz jeszcze większej radości. Wiemy,  że to dążenie do miłości odciągnie twoją uwagę od ziemskich obaw i postawi cię na wydeptanej ścieżce złocistego światła, prowadzącej prosto do nieba. Ta wewnętrzna droga właśnie w tej chwili czeka na twoje pragnienie, a my jesteśmy tutaj, zawsze cierpliwi i zadowoleni z faktu, że cię wspieramy, gdy tylko poczujesz, że tracisz punkt oparcia. Wystarczy jedna myśl, jedno wołanie o naszą pomoc i natychmiast jesteśmy przy Tobie. Ukochany, jesteśmy tu z Tobą – zawsze”. – dr Doreen Virtue

Agnieszka Salwa

Jeśli chcesz nauczyć się Anielskich Rytuałów i nawiązać kontakt z potężnymi Archaniołami jak Uriel, Metatron, Gabriel czy Rafael, to zapraszamy na Warsztat Rytuałów Anielskich. Szczegółowe informacje i możliwość zapisu znajdziesz tutaj: MAGIA ANIELSKA – WEBINAR

 

Źródła:
zdrowiepowraca.pl/artykul,jak-rozpoznac-boze-natchnienia-i-jak-sie-nie-dac-uwodzic-do-zlego
„Jak usłyszeć swoje anioły” – dr Doreen Virtue
„Anielska terapia” – dr Doreen Virtue i Królestwo Aniołów
Zdjęcia: Pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *