III Świątynia Magii i Muzykii – Gabrielnia [webinar]

Zapraszamy na II Świątynię Magii i Muzyki
w Gabrielnii! – 14-18.08.2019
[webinar]

Jeśli nie masz możliwości uczestniczyć w III Świątyni Magii i Muzyki fizycznie, zapraszamy on-line!

Możesz skożystać z wybranych dni, bądź zamówić pakiet, aby być z nami przez wszystkie 5 dni.

Linki do webinarów:

Dzień 1 – 14.08.2019 (środa): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiDzien1

Dzień 2 – 15.08.2019 (czwartek): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiDzien2

Dzień 3 – 16.08.2019 (piątek): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiDzien3

Dzień 4 – 17.08.2019 (sobota): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiDzien4

Dzień 5 – 18.08.2019 (niedziela): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiDzien5

Pakiet promocyjny, wszystkie 5 dni (14-18.08.2019): www.ekademia.pl/kurs/3SwiatyniaMagiiMuzykiPakiet

***

W czułych objęciach lata, otoczeni Naturą dążącą do absolutnej Pełni Dojrzałości, spotykamy się w gronie Czyniących, by otworzyć każdemu Gotowemu każdy z fizycznych i pozafizycznych Zmysłów. By pomóc otworzyć Umysł i Serce każdemu, kto otworzył się w swojej Odwadze i nazwał siebie Gotowym na to doświadczenie.
Czyniący z Akademii Ducha oraz nasi Sojusznicy i Przyjaciele będą komponować Rytuał i prowadzić warsztaty wraz ze mną, ponieważ tym razem Pięciodniowa Ceremonia Pięciu Dni i Pięciu Nocy w Pełnym Świetle będzie nie tylko Sztuką Rytualistyki i Magią Anielską. Każdy Rytuał Anielski zostanie wsparty przez aktywne działanie każdego z Mistrzów każdej ze Sztuk, które reprezentują. W jednym, płynącym zgodnie w górę Wibracji, aż do osiągnięcia absolutnej Otwartości i Przestrzeni Cudu strumieniu Mocy połączy się Magia Anielska z Szamanizmem, Bioenergoterapia z Litoterapią, Theta Healing z Reiki, Psychomagia i Dwupunkt.

Przestrzeń i Czas wypełnią się aktywną energią MIŁOŚCI i MOCY – poprzez różne metody manifestowaną przez zaproszonych Czyniących, lecz w każdym przypadku zgodną z Najwyższym Źródłem i zgodną z Wolą Duszy. Każdy Czyniący bowiem, tuż przed pierwszym Rytuałem, uczyni zaprzysiężenie swoich zamiarów i zgodnie z własnym Sercem połączy swoją Intencję i prośby przyniesione wraz z własnym Życiem z potężnym symbolem, który patronuje energii całego spotkania – Pieczęcią Siedmiu Archaniołów.
Każdy z Uczestników również może powierzyć pod anielską opiekę swoją obecność na warsztatach – takie działanie pozwoli na praktyczne zrozumienie, jak energia Kosmiczna i Ziemska mogą jednoczyć się w działaniu. Zgodnie z Wolną Wolą. Zgodnie z tym, co Naturalne i Najlepsze – w znaczeniu Najbardziej Dobre.

Tym razem motywem przewodnim naszego Spotkania Dusz jest połączenie z Naturą. Pełna SYNCHRONIZACJA. Połączenie się z Sercem Ziemi i Sercem Kosmosu. Otwarcie własnego Serca i rozkwitnięcie nim, ku Światu, ku Ludziom, ku Sobie.

Te warsztaty, już od pierwszej sekundy pomysłu na ich powołanie ku Życiu, są szczególne. Najmocniejsze. Kulminujące. Mające potencjał, by sięgnąć Najwyżej i Najgłębiej w Naturę i Strukturę każdego Człowieka. Dające pełną Rekognicję każdemu, kto przyjdzie Gotowy i zaowocuje Otwartością. Tak potężna energia to dla wielu osób katapulta do wyższej skali realizowania się. Motywator na resztę inkarnacji. Bezpośredni punkt zmiany WSZYSTKIEGO.

Proszę zatem, by przybyły w progi tego procesu osoby gotowe. Gotowe, zatem takie, które podjęły świadomą decyzję o poznaniu… SIEBIE.
Przyjrzymy się sobie i swoim działaniom przez mikroskop i przez teleskop. Przez Przeszłość i nasze Efekty. Przyszłość i nasze Nadzieje. I doświadczmy, jakie największe Piękno i jakie najbardziej ważne w naszym Zrozumieniu i Poczuciu wartości mogą pojawić się na Ziemi dzięki temu, że znaleźliśmy się we wspólnej Czasie i Przestrzeni, zanurzeni wspólnie w Magii i Muzyce.
Podczas tych warsztatów każdy Uczestnik – niezależnie od tego, na jakim poziomie zaangażowania magicznego przebywa na co dzień – przekroczy Granicę Działania i dowie się… w TU i TERAZ, co potrafi zrobić samym wyrażeniem Wolnej Woli!

Dzięki licznym ćwiczeniom percepcyjnym oraz integrującym zmysły w kierunku wyższego postrzegania nauczycie się umacniać własne narzędzia manifestacyjne na co dzień – czy pracujesz Muzyką, palisz świece, czy po prostu się modlisz lub afirmujesz – ukończysz szkolenie w maksymalnym połączeniu z własnymi Talentami oraz ze wskazówkami, jak rozwijać swoje umiejętności tak, by osiągnęły możliwe maksimum.
Nieważne, czy macie wiele doświadczeń w Magii, czy to będzie Waszym pierwszym – ważna jest Wasza gotowość na Zmiany i to, co wnosicie w Rytuał jako swoje intencje. To właśnie prośbami mamy tak wielką ważność, widziani Światłem Aniołów. Gdy dajemy coś, co mamy i z dobrego uczynku przekazujemy to dalej, dajemy płynąć temu, co i tak w obrębie Ziemi już istniało, w tej bądź w mniej złożonej formie. Lecz gdy prosimy o coś, czego nie było i co nie istniało nigdy wcześniej, otwieramy tę możliwość dla Świata. Sprowadzamy Świetliste Rozwiązanie, które może pojawić się tylko wówczas, gdy szczerze wyrazimy o nie prośbę. Tym samym przyczynimy się do spłynięcia Substancji Boga ku Ziemi. Boska Interwencja.
Jeśli jej potrzebujesz, bądź Świat, który oglądasz własnymi Oczami i który masz we własnym Sercu tego potrzebuje, bądź i szczerze otwórz się o nią w prośbie, wyrażeniu Wolnej Woli, w pytaniu do Aniołów. Połącz Potrzebę z Możliwością. Stwórz pomost pomiędzy tym, co potrzebuje Pomocy, a tym, co może ją dać.

Podczas sierpniowej Gabrielni uda Ci się nawiązać komunikację z Naturą i połączyć z Kosmosem. Twoim jedynym zadaniem jest tam być w gotowości, by doświadczyć – jeśli HARMONIA jest Twoim kierunkiem.

W trakcie warsztatów zrobimy między innymi:
*5 Rytuałów Anielskich – przed Północą każdego dnia;
*5 Rytuałów Szamańskich – przed Świtem każdego dnia;
* Mandale Kreacji – kwiatowe, ziołowe, sukcesowe!
* Ceremonię Miłości i Mocy – cały dzień i noc Matki Boskiej Zielnej;
* Ognisko Rytualne i szamański, plemienny trans;
* Herbację, czyli Celebrację Herbaty;
* Łąkowanie – czyli spacer przywracający jedność z Naturą;
* Taniec Intuicyjny i Muzyka Intuicyjna – każdej Nocy!
* Wspólny Ołtarz Alchemiczny;
* Bardzo wiele skowyrnych psikusów i żartów, przygotujcie się więc też solidnie w tej dziedzinie. Zielona Noc ma swoje prawa i je szanujemy!

***

14.08.2019
DZIEŃ PRZESZŁOŚCI – Rytuał Oczyszczenia i Przygotowania do Świetlistej Przemiany

Oto dzień, w którym stworzymy Pierwszy Krąg. Stanie się nasza pierwsza wspólna Muzyka. Nastąpi pierwsza wspólna Magia. Nasze oczy się spotkają, połączymy się pierwszymi spojrzeniami. Przestaniemy być wyłącznie atomami osobnych Wszechświatów, których jesteśmy w tym szczególnym Czasie i Miejscu amabsadorami. Staniemy się Grupą. Unią. Sojuszem. Połączeniem Sił. Każdy, kto aktywnie uprawia Sztukę, otworzy się energią do każdego, kto jest gotów uczyć się Sztuki, a także w akcie własnego Przebudzenia budzić Sztukę w każdym, kogo spotka w pełnej gotowości na swojej Ścieżce. Dziś będzie o Sztuce nie tylko w kontekście Magii i Muzyki, lecz w kontekście wszystkiego, co w Życiu do tej pory stworzyliście. Spojrzymy raz jeszcze, poza wszelką Oceną, czym udało się nam wszystkim do tej pory przepłynąć w Życiu. O czym istnieliśmy dla siebie i dla innych. Tego dnia otworzymy Bramę Przeszłości i zostawimy za nią to, czego nie zapraszamy już w swoje przyszłe dni.

DZIEŃ PODSUMUJE RYTUAŁ ANIELSKI – UWAGA, bardzo mocne, transformujące działanie w energiach Archanioła Michaela, Zadkiela, Sandalfona, Metatrona, Gabriela i Rafaela sprawia przeważnie – i tak będzie i tym razem – iż wszelkie pieczęci, które blokują naturalny przepływ Miłości i Mocy w Człowieku – zostaną rozpuszczone w Świetle. Jeśli jest Twoją Wolą pozbyć się blokad, podczepów, energii demonicznych, wszelkiego rodzaju zewnętrznych blokujących wpływów bądź impaktów, bądź na tym Rytuale osobiście lub przez Internet – najlepiej do końca czasu sierpniowych zaćmień! To bardzo transformująca fala energii – pomnożone o Wszystkie Księżyce, których potencjał zawiera Zaćmienie, może uwolnić od wszelkich splątań, więzów, dawnych ślubów, obietnic, niewoli, kontraktów, niesprawiedliwych nakazów i rozkazów oraz wszelkich form przemocy pośredniej, bezpośredniej i ich potencjalnych efektów. Rytuał odtworzony w innym Czasie działa równie głęboko, ale na przestrzeni jednej inkarnacji – tak pełne dotarcie mamy tym razem pomiędzy 2 a 17 sierpnia.

***

15.08.2019 – DZIEŃ TU I TERAZ
Rytuał Mistrzostwa Serca – praca z energią Chrystusa, zakresami Zwycięstwa, Geniuszu i Cudu, Uzdrowienie Czakry Serca

Tym razem, w kulminującym energię Rytuale w Dniu Matki Boskiej Zielnej, połączymy Niebo i Ziemię falą atomów Wolnej Woli, Dźwięku, Zapachu, Wiatru, Temperatury i Obecności, stwarzając portal pomiędzy Zawsze a Wszędzie. I otwierając się na całkowitą pomoc, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, Miłość i Moc Natury i Kosmosu. Ten dzień będzie dla Was Wiedzą i Praktyką, jak czyni się Magię całym Życiem. Będzie alchemicznym wyjaśnieniem i olśnieniem zaraz po nim. Będzie Poczuciem, poprzez wewnętrzne Ciepło i Mądrość Serca, oraz Zrozumieniem, poprzez wewnętrzne Światło i Czułość Umysłu. Będzie podsumowaniem tego, jak w TU i TERAZ rozumiesz swoje istnienie na Ziemi i w jaki sposób możesz otrzymać w tym wsparcie każdej istniejącej kropli Wody na Ziemi, bo Życie wspiera Życie, dążące do Życia, tak, jak krople łączą się nieustannie w swoich kierunkach, a my nazywamy je wówczas Rzekami.

Dzień 15 sierpnia, oddany pod opiekę Archaniołowi Rafaelowi i Maryi, nauczy nas o charakterze i boskości Wody, nauczy nas o naturalnych przepływach informacji w Przyrodzie, nauczy nas słyszeć, co mówią Rośliny i co przeżywają Drzewa, da nam bardzo silne połączenie z Niebem i Ziemią, pozwoli zrozumieć potęgę Kreacji… Ale będzie miał w sobie również jedno potężne zaskoczenie. Jakie?
Nie rozbierzemy niespodzianki z tajemniczości – to jak odpakować czyjś prezent.
UWAGA – tego nie będzie na transmisji online!

Muzyka stworzy Most, przez który przejdziemy ze Świata, z którego przybyliśmy, do Magii. A z niej wprost do Świata, do którego dążymy!
By otworzyć Bramę do Przyszłości, przez którą – od Rytuału Przyszłości aż po kres Wody w Człowieku, wpływać w Twoje Dni będą wszystkie Pragnienia Serca, jako kierunki dla Energii. Ten dzień jest Dniem Serca. Dniem Słońca. Dniem Łąki. Dniem Bogactwa. Dniem Mistrzostwa. Dniem Ciepła. Dniem Czucia. Dniem Lwa. Dniem Odwagi.

Dniem Matki Boskiej Zielnej – gdy Słońce odda Niebo Księżycowi, zanurzymy się w ziołowej, matczynej opiece. W Zaufaniu. W zrozumieniu własnego Światła pośród Nocy.*
W pełnym zanurzeniu w sobie podczas głębokiego, szamańskiego transu. Każdy uczestnik Rytuału znajdzie w nim swoją głębokość – uwolni swój dziki pierwiastek bądź zagłębi się w rozmowie z Wewnętrznym Dzieckiem. A wszystko w Rytuale SERCA – który połączy Serce Ziemi i Serce Kosmosu w Twoim Sercu, tak by to, co kochasz, znalazło Czas i Miejsce pomiędzy Niebem i Ziemią. Będzie to najbardziej potężna Ceremonia Manifestacji, z jaką mieliście do Czynienia. Każda godzina warsztatów jest wspinaniem się do jej wibracji i dorastaniem do tego poziomu siebie, zaś każda późniejsza jest zabazowaniem tego, co stworzone, korzeniami Zrozumienia i Poczucia głęboko w tkance Rzeczywistości. Rytuał, którego dokonamy, wydarzy się Pełną Miłością i Mocą nie tylko prywatnie dla każdego z nas, ale i dla całej Ziemi – będzie bowiem Rytuałem Wsparcia w Uwolnieniu dla każdego Życia, któremu zagraża Niewola. Dla każdego Zwierzęcia, które wpadło w sieć. Człowieka, który wpadł w pułapkę lub nałóg.
Tego dnia Łąki i Lasy staną się naszym Ołtarzem, który przypomni wszelkiemu Stworzeniu, że WOLNOŚĆ jest naturalnym stanem istnienia. Będzie to więc Rytuał Wolności dla Matki Ziemi. Z połączenia otwartej Ziemi i Nieba zejdą ku Światu Świetliste Rozwiązania, które przesuną Wydarzanie w kierunku najbardziej Dobrego.

RYTUAŁ ANIELSKI przebiegnie w energiach Archanioła Rafaela, Uriela, Ariela, Michaela, Haniela oraz w pełnym połączeniu z Mocą Chrystusa, Maryi i Marii Magdaleny. Będzie to dzień, w którym Aniołowie i Archaniołowie połączą Światło z Postaciami Mistrzowskimi. Jeśli więc na co dzień trudno jest Ci postrzegać i detektować w działaniu wokół Ciebie absolutnie subtelną energię Posłańców Boga, ta Ceremonia może pokazać Ci, którędy widzieć tę częstotliwość Istnienia. Raz dostrzeżona, będzie przez Ciebie rozpoznana już zawsze. Z uwagi na bardzo specjalny rodzaj Rytuału nie gwarantujemy jego transmisji – jej dostępność będzie zależała od możliwości technicznych i sprzętowych, będziemy informowali o nich na bieżąco.

*Pozdrawiam siebie z Przyszłości czytającą ten skrypt Wydarzania w dniu warsztatów. Miłość i Moc dla Mnie ode Mnie, Yo! #autopoblessunek #ambitnezadanie #victoryofthelight #lightofthevictory #poweroflove

***

16.08.2019 – DZIEŃ TU I TERAZ
Rytuał Wdzięczności i Prawo Przyciągania – zamów do swojego Życia to, co przyniesie Ci Radość!

Dziś skupimy się na lekkościach, beztroskach, zabawie. Skupimy, bo sprawa jest wielce poważna – większość osób wyrywa z Życia Radość z korzeniami, gdy tylko podejmie decyzję o byciu… dorosłym! Jak bardzo niszcząco dziś postrzegamy to, czego wymaga od nas Świat! Czy myślisz, że Ziemi zależy, byś przestał spędzać Czas na śmiechu i zabawie z przyjaciółmi, a zamiast tego wymienił godziny na zadowolenie szefa i zarobki firmy? Czy myślisz, że Kosmos nad Twoją Głową cieszy się, gdy zamiast przebywać w lesie i słuchać deszczu na liściach drzew Ty zamykasz się w budynku i słuchasz wentylatora lub radia?
Co jest więc naturalne, a co przebrało się za takie, i pod płaszczykiem “normy” odbiera Życie kolejnym, którzy zagapili się na tę współczesną iluzję?
Dziś nauczymy się o tym, jak pracować z Lekkościami w sobie. Jak uznać ich ważność. Jak sobie na nie pozwolić. Jak nauczyć się trudnej i koniecznej do przetrwania, lecz i równie niezbędnej w Zwyciężaniu, sztuki… RELAKSU!
Będzie również o tym, jak działa przebywanie w Stresach i Błogościach. A stąd już tylko krok do Praktyki – będzie więc sporo ćwiczeń, kilka porad, które na pewno zostaną z Wami na co dzień. I oczywiście Rytuał, który pomoże transformować dotychczasowe impakty zgodnie z procesami Alchemii w sposób dający odzyskanie Energii i przywołanie korzystnych impaktów energii powrotu.

***

17.08.2019 – DZIEŃ TU I TERAZ
Rytuał Sukcesu, Szacunku i Zwycięstwa – spójrz nowym wzrokiem w swoje Priorytety!

Czy to, co było dla Ciebie nie do przejścia kilka lat temu, dziś wygląda tak samo groźnie? A to, co wydawało Ci się “niemożliwe” jeszcze tydzień wcześniej? Jak prezentuje się teraz?
Oto pierwsze zderzenie Ciebie… z Tobą. Po Przemianie, która wydarza się od pierwszych chwil, gdy to czytasz. Od pierwszej chwili, gdy wchodzisz w krąg Ceremonii Cudu. Od pierwszego połączenia substancji Ciebie ze Świątynią Magii i Muzyki. Dziś odnajdujesz Siebie w Zmianie. Dostrzegasz, w jakich kierunkach przemieszczają się Twoje Myśli. Jakie decyzje podejmujesz. Do czego wzrosła w Tobie Moc, ku czemu kiełkujesz coraz pełniej, a co przestało czerpać z Ciebie prąd. Dziś nauczysz się przebywania samodzielnie ze Sobą. Bez hałasu i rozpraszaczy. W komforcie TU i TERAZ. Bez prędkości, która nie pochodzi z twojego Pulsu ani Oddechu. Dziś nauczysz się tym samym pracować z Prędkościami i Intensywnościami w Magii i Bioterapii. Dowiesz się, jakie rodzaje Rytmu, Ruchu i Pulsu powodują działania aktywizujące, jakie układają cząsteczki w kierunek rozpadu. Dowiesz się, jak działa cymatyka w obszarze ludzkiego organizmu, ale i również – jako zjawisko – ludzkiego Życia.
Po czym, zgodnie z Wiedzą, przejdziemy w Praktykę i zmigrujemy wibracją ku najwspanialszym zakresom Życia, jakie poznaliśmy do tej pory i jakie możemy poznać w Przyszłości. Przemieścimy się pomiędzy KIEDYŚ z Przeszłości a KIEDYŚ Przyszłe, gdyż to dziś otworzymy nad sobą Drzwi Przyszłości i zaprosimy przez nie do Życia każdą z tych wartości, którymi pragniemy istnieć. Noc łącząca ten dzień z kolejnym jest pomostem pomiędzy Świątynią Magii i Dźwięku a Twoją Rzeczywistością – dziś masz możliwość zachowania w trwałości tego, co chciałbyś wpisać w swoje Życie, a co do tej pory nie znalazło w nim Miejsca ani czasu.

Rytuał Anielski poprowadzony zostanie w energiach Wody i Ognia w Przemianie – tak by wszystkie Żywioły w nas zostały zintegrowane przez te dwa wahadła Energii, zgodnie ze Światłem wpisanym z naszą Przyczynę i Cel Duszy. Archaniołowie Uriel i Rafael zaopiekują się ciągłością naszych procesów oraz tym, by to, o co prosimy, spotkało nas w najbardziej naturalny, piękny i dobry dla nas sposób. Twoim zadaniem w tym Rytuale jest zdać sobie sprawę, za co bierzesz Odpowiedzialność, prosząc o określone działania. Co osobiście sprowadzasz w Czas i Przestrzeń do istnienia swoją Prośbą? Co dokładnie pojawi się w Świecie, gdy tylko Twoja Wola zostanie zrealizowana? Czy jest w Tobie zgoda na to i Szczęście tym spowodowane? Dziś otrzymamy Klucze i Wskazówki do dalszej pracy z wydarzaniem tego, o co poprosiliśmy.

***

18.08.2019 – DZIEŃ PRZYSZŁOŚCI

Dziś podsumujemy wszystkie Narzędzia, które otrzymaliśmy. Czy już wiesz, jak będzie przebiegać Twoja praca z Talentem? czy jest jeszcze coś, czego potrzebujesz doświadczyć bądź co chciałbyś dowydarzyć w tych okolicznościach? To Czas poczucia Siebie głębiej i wyżej. Doświadczenia, gdzie sięgamy jako Energia. Gdzie nasza Obecność dociera najdalej, jak wzmocnić swoją skalę i dotarcie, jak rozprzestrzeniać Światło, Dobro, Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc! Dziś zobaczysz, w trakcie Rytuału, jakie wsparcie masz w Świecie dla swoich planów, kto i co jest zawsze po Twojej stronie, którędy możesz pracować, by Twoje błogosławieństwa dla Sojuszników i Przyjaciół zapewniły im Bezpieczeństwo i Wzmocnienie. Dziś dowiesz się, jak pracować nad potęgą swojego duchowego dziedzictwa, jak przekazywać pełnię znaczenia w Słowach, jak pracować z Uważnością, by wypełniała każdy nasz gest i każdą decyzję. A przede wszystkim jak pracować ze Sobą, by Twoje Życie stało się Manifestacją najpiękniejszego i najbardziej doskonałego Spełnienia Duszy, na jakie potrafisz się otworzyć. Dzisiejszy dzień otwiera przed Tobą drzwi każdego dnia, który kiedykolwiek będzie miał dla Ciebie imię “dziś”.
Rytuał, będący koroną całej Ceremonii, odbędzie się w okolicach południa – by wszyscy Czyniący mogli spokojnie “wylądować” przed powrotem do krain, z których przybyli. Oczywiście będzie połączeniem Magii i Muzyki, lecz i tutaj będzie dla Was niespodziankowe zaskoczenie – przygotujcie się na to, że już zawsze będziecie się uśmiechać, gdy sobie o tym przypomnicie!
Tego dnia zobaczysz, że Drzwi Przyszłości pozostają otwarte. I będą takie do końca Czasu Zaćmień, zaś później otworzysz je zawsze, dzięki temu, co otrzymasz od nas i od istot Anielskich. Już zawsze będziesz w możliwości zaproszenia prosto w Światło Życia tego, co pragniesz zobaczyć istniejącym. I za czego istnienie jesteś w stanie wziąć odpowiedzialność.

Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIACYJNE:

Data: 14-18.08.2019, 5 dni – ŚRODA – NIEDZIELA

Dzień 1,2,3,4 (14 – 17.08.2019)
Godz.: 16:00 – 20:00

Dzień 5 (18.08.2019)
Godz.: 13:00 – 19:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę 😉

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram