Ilahinoor – Boskie Światło, które leczy, otwiera czakry i uświadamia tożsamość

Ilahinoor

Ilahinoor, nazywane również Boskim Światłem to potężna energia, która łączy nasze ciało fizyczne z ciałem świetlistym. Jako niezwykle kreatywna siła, harmonizuje wszystkie czakry i centra duszy. Światło skupia się głównie w centrum czakry splotu słonecznego, nazywanego potocznie czakrą brzucha. Istnieje po to, aby przyśpieszyć i ułatwić ludzkie przebudzenie.

Ilahinoor to energia wszechświata o żeńskim aspekcie. Natura tej energii jest często doświadczana jako miękka i delikatna, a jednocześnie potężna i wszechobecna. Ta nadzwyczajna moc znana jest od wieków. Ocean świadomości ciągle wzrasta podczas podróży, jaką odbywamy tu, na Ziemi. Ta niezwykła siła rozprzestrzenia się w wielu kulturach i zakątkach świata, pod wieloma różnymi nazwami. Taka metoda “leczenia” kultywowana jest w Indiach oraz Turcji. Systemu duchowego uzdrawiania nauczali suficcy mistrzowie już tysiące lat temu. Jednak pierwsze wzmianki i praktyki związane z Boskim Światłem pojawiły się już w Egipcie. Obecnie, w wielu krajach, a nawet Polsce znajdziemy i poznamy uzdrowicieli praktykujących to niecodzienne uzdrawianie. Ilahinoor pozwala na integrację podświadomości z nadświadomością, umożliwiając tym samym świadome życie. Pozwala dostrzec głębszą jakość boskich możliwości w życiu codziennym.

Może cię również zainteresować artykuł: 3 sposoby na wzmocnienie czakry splotu słonecznego i odnalezienie siły osobistej

Źródło: unsplash.com

Każdego dnia wszyscy walczymy z bardzo mocnymi energiami, które mają moc, zarówno twórczą jak i niszczycielską. Boskie Światło zalicza się również do tej grupy, jednak ta delikatna kobieca energia pozwala nam porozumieć się z naszym Wyższym Ja, z którym często tracimy kontakt. Bez problemu możemy ją wchłonąć i zatrzymać. Dzięki temu, mamy możliwość: poddać się codzienności nie zważając na przeciwności. Z pomocą Ilahinoor popłyniemy przed siebie, nie pozwalając, by wszystko to, co złe niszczyło nas od środka.

Praktykując Ilahinoor nie należy łączyć go z innymi, szczególnie mrocznymi systemami uzdrawiania i ochrony. Łączenie nie wesprze mocy Boskiego Światła. Może mu tylko zaszkodzić.

Jakie działanie ma Boskie Światło?

Energia ta działa na wszystkie ośrodki i centra duszy. Transmisja Ilahinoor może doprowadzić do kontaktu z ciemnym światłem, które wznosi się od dołu, by przejąć to co najlepsze, boskie czyste, białe światło. Po takim kontakcie, moce te mogą się zjednoczyć i prowadzić jako samo, jasne światło w świadomości. Przebudzenie wymaga obydwu świateł i zrozumienia. Pojawia się ono powoli, dogłębnie. Pozwala to na otwarcie kanału centralnego. Gdy uświadomimy sobie, że proces dobiegł końca, że jesteśmy już samym światłem, możemy dostrzec rozświetlające promieniowanie wydobywające się z naszego ciała. Ilahinoor wpływa na wszystkie czakry i centra duszy, jednak skupia się głównie w centrum czakry brzucha. Boskie światło doświadczane prosto z serca, pomaga objąć i uaktywnić niższe czakry oraz tunele, które są zamknięte. W momencie, w którym nas wypełnia, wspiera boski żeński pierwiastek, pielęgnujący wszystkie żywe istoty.

Ilahinoor pobudza i harmonizuje całe życie, daje możliwość urzeczywistnienia boskości. Jednoczy świadomość i obecność, która przenika całe ciało oraz umysł, sprawia, że człowiek rozkwita i wraz z codziennością staje się bardziej obfity.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu on-line: Rytuał Oczyszczający. Zadbaj o Energię w swoich Czakrach! 


Każdy z nas rodzi się z taką wewnętrzną wiedzą i świadomością. Jednak z biegiem lat to połączenie słabnie, uszkadza się poprzez negatywne doświadczenia emocjonalne i urazy.

Boskie światło ma znakomite właściwości uzdrawiające. Potrafi rozproszyć cierpienie, złagodzić ból, oczyścić umysł z negatywnych emocji i myśli oraz pozwala wejść bardzo głęboko i mocno w siebie samego, do miejsc, które są ciemne. Swoją mocą rozprasza również energetyczne zalążki chorób. Ilahinoor jako niezwykła, czysta energia staje się skutecznym lekiem na wiele problemów, w tym depresje, nerwice czy traumy. Usuwa także blokady i fiksacje z podświadomości. Pomaga również rozwiązać zagadki związane z tożsamością i sensem życia. Człowiek raz przepełniony Boskim Światłem, bez problemu może połączyć się z nim ponownie i dzielić się energią z innymi, zagubionymi ludźmi.

Ilahinoor jest niezwykłą energią, która nie tylko potrafi uzdrowić umysł i ciało, ona dodatkowo kieruje na odpowiednią Ścieżkę, której każdy z nas szuka. Im bardziej jesteśmy połączeni z Boskim Światłem, tym życie stanie się łatwiejsze, przebieg codzienności będzie bardziej płynny i bezproblemowy. Za sprawą Ilahinoor wewnątrz nas zachodzi wiele zmian, które prowadzą do lepszego zdrowia jak i egzystencji.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak za pomocą ziół i roślin odblokować czakry

Aniela Frank

 

Źródła:
luminousself.com/ilahinoor.html
kiarawindrider.net/en/what-is-ilahinoor
wrozka.com.pl/natura-pomoga/terapie/8216-ilahinoor-czyli-boskie-swiatlo
4wymiar.pl/czlowiek-i-wszechswiat/397-boskie-swiatlo-ilahinoor.html
zakon-sufi.blogspot.com/p/ilahinoor.html
ofielsufi.wordpress.com/2012/10/02/ilahinoor-ofiel-sufi-mistrz-uzdrawiania/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram