Intencja – jak wysłać list do Wszechświata?

intencja

Niezliczona ilość osób wysyła swoje prośby w kosmos, a potem zastanawia się, co poszło nie tak. Dlaczego nie ma reakcji? Czy Wszechświat planuje odpowiedzieć?

Od intencji wszystko się zaczyna. To ona jest iskierką, która zapala knot. Można pisać afirmacje, można wizualizować, można medytować i wierzyć w prawo przyciągania, ale wszystko sprowadza się do jednego: do intencji!

Wszystko we Wszechświecie zaczyna się od intencji. Zaczynając od tego, że poruszasz kończynami, pracujesz, oddychasz, rozmawiasz, planujesz. Intencja to twórcza moc, która pomaga zaspokajać wszystkie potrzeby, bez względu na to, jakiej kategorii one dotyczą. To ukierunkowany impuls świadomości. Nasiono, które można pielęgnować. W gruncie rzeczy, nasze przeznaczenie jest ostatecznie kształtowane przez nasze najgłębsze intencje i pragnienia.

Porównajmy intencję do nasiona – wkładamy nasiono w żyzną glebę, czyli wysyłamy intencję do Wszechświata. Jeśli puścimy ją wolno, nasiono będzie mogło zakiełkować, rosnąć, aż w końcu rozkwitnie. Jeśli będziemy się jej kurczowo trzymać, czyli będziemy co chwilę odkopywać nasiono, oglądać z każdej strony i przysypywać ziemią – nie będzie miało ono szans na wzrost.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak przyspieszyć manifestację pragnień w życiu? Prawo Przyciągania w praktyce

Źródło: unsplash.com

Jak wysyłać intencje do Wszechświata?

Krok 1: Wyjaśnij dokładnie czego pragniesz.

Musisz uwierzyć, że Wszechświat wspiera cię we wszystkim, czego chcesz. Pragnienie musi być jasne, klarowne, proste i bez ukrytych scenariuszy na dalszy rozwój akcji. Pozwól Wszechświatowi działać po swojemu.

Krok 2: Osiągnij pełną ostrość.

Aby wzmocnić wiadomość, skoncentruj się: wyobraź sobie dokładnie efekt, usłysz, dotknij, poczuj, powąchaj, posmakuj. Im więcej zmysłów aktywujesz, tym bardziej wyraźna będzie intencja.

Krok 3: Popraw swój system przekonań.

Możliwe, że łatwość w spełnianiu intencji jest zaburzona poprzez system przekonań. Czy to, czego pragniesz jest zgodne z twoimi przekonaniami? Jeśli nie, będziesz prowadził tak zwany autosabotaż.

Krok 4: Puść intencję wolno.

Po wysłaniu wiadomości do Wszechświata, puść intencję wolno. Nie myśl o tym więcej. Jeśli wysyłasz list do przyjaciela, wiesz, że do niego dotrze, nie sprawdzasz jego położenia, bo masz pewność, że poczta dostarczy go do adresata. Z intencją jest podobnie. Musisz WIEDZIEĆ, że się spełni. Wiadomość dotrze tam gdzie trzeba, jeśli przestaniesz się na tym skupiać.

Krok 5: Naładuj swoje energetyczne baterie.

Aby intencja miała czystą drogę przed sobą, uwolnij się od negatywności. Zadbaj o to, aby twój umysł był czysty, spokojny. Wyczyść zaburzenia energetyczne za pomocą medytacji, jogi, tai chi lub przy pomocą innej aktywności, która ładuje twoje energetyczne baterie. Nawet jeśli to będzie gotowanie, spacerowanie, szydełkowanie, czy taniec.

Krok 6: Bądź w przygotowaniu.

Zrób miejsce w swoim życiu na nowe. Zrób porządek w kategorii, której dotyczy intencja. Jeśli to życiowy partner – zrób miejsce w szafie i w łóżku. Jeśli to droga zawodowa – uporządkuj dokumenty i miejsce do pracy w domu. Zadbaj o to, aby nie było zaburzeń energetycznych i po prostu oczekuj na dostarczenie tego, co zamówiłeś. Patrz uważnie na okazje, które ci się przytrafiają, bo być może Wszechświat ma dla ciebie lepszy plan i zupełnie inne spojrzenie na to, co zamówiłeś.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

sklep Akademia Ducha


Krok 7: Pozwól intencji lecieć dalej.

Nie zaprzeczaj sobie! Żyj tak, jakby intencja została odebrana przez Wszechświat i dostarczona tobie. Jeśli prosisz o obfitość, nie marudź nad kiepską wypłatę. Nie możesz wysyłać sprzecznych komunikatów. Jeśli intencja będzie podparta energetyką wychodzącą z braku, nie ma szans, aby Wszechświat odebrał pozytywną częstotliwość.

Krok 8: Nie odliczaj i nie planuj.

Wszechświat nie zna pojęcia czasu, to nasz wymysł, ludzi. Nie stawiaj sobie dat granicznych, dedlajnów i nie rozliczaj wszechświata z opóźnień. Nasze lata to dla niego mrugnięcie okiem! Daj czasowi czas. Daj wszechświatowi czas. Nie twórz zaburzeń energetycznych, odpuść i zobacz jak samo się stanie, a stanie się w możliwie najlepszym dla ciebie momencie.

Krok 9: Żyj na wysokiej wibracji.

Jeśli będziesz wysoko nastrojony, dasz więcej okazji do tego, aby Wszechświat mógł się  zsynchronizować z twoją intencją. Praktykuj wdzięczność, odczuwaj miłość, wysyłaj radosne wibracje, bądź pozytywną wibracją!

Wszechświat nie zna rozmiaru, ani wartości. Nie interesuje go też cena. Wszechświat jest zainteresowany jedynie częstotliwością, która musi być idealnie taka sama jak intencja, którą puszczasz wolno. Dlatego najpierw zacznij od niewielkich rzeczy, aby nie tworzyć zaburzeń energetycznych swoimi przekonaniami. Trudno uwierzyć nam w to, że dom naszych marzeń czeka na nas dwa osiedla dalej, zwłaszcza w momencie, gdy nie mamy zdolności kredytowej. Ale już uwierzyć w to, że wynajmiemy fantastyczne mieszkanie w przyjaznej cenie, jest o wiele łatwiej. Zacznij od małych rzeczy, a potem dostrajaj się coraz wyżej.

Wszechświat nie ma granic. Twoje intencje również nie muszą ich mieć.

Może cię również zainteresować artykuł: Przyciągnij to, czego naprawdę chcesz: 24-godzinne Prawo Przyciągania – codzienna rutyna!

Nadine Lu

Źródła:
gaia.com/article/the-power-of-manifestitation-10-steps-to-manifesting-your-reality
sarahprout.com/7-steps-to-setting-powerful-intentions/
thelawofattraction.com/is-the-universe-listening-10-ways-to-be-heard/
thethirty.whowhatwear.com/how-to-set-intentions
chopra.com/articles/5-steps-to-setting-powerful-intentions
newayscenter.com/2017/12/19/powerful-intentions-authentic-best/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram