Jak Niebiesko-Krwawy Superksiężyc wpłynie swoją energią na intymne relacje?

intymne relacje

Już jutro, 31 stycznia doświadczymy mocy niezwykłego Niebiesko-Krwawego Super Księżyca. Będzie to szczególnie silny moment dla każdej żywej istoty, czas zmian i przejścia do następnego etapu życia. Skutki tego zjawiska będą szczególnie silne, biorąc pod uwagę, że Saturn, planeta czasu i przestrzeni, przeszła w  Koziorożca w zeszłym miesiącu. W zależności od wpływów Saturna, będziemy odczuwać zwiększone ograniczenia i konflikty w naszych relacjach. Zaćmienie Księżyca zintensyfikuje te efekty i szczególnie mocno będzie można je odczuć przez intymność i seks. Jak to wpłynie na intymne relacje?

Dla niektórych z nas zaćmienie Księżyca będzie przypominało zawalenie się na głowę dachu, które doprowadzi nas do nowego początku. Dla innych będzie to odczuwane jak pięść, która zaciska się wokół nas, sprawdzając siłę w naszych kościach. Uprawianie seksu podczas tej fazy księżycowej będzie trochę podobne do odkręcania zaworu, by uwolnić ogromne ciśnienie i tłumioną energię. Intensywność Księżyca będzie miała moc, by uwolnić i zalać wasz związek jedną z dwóch energii: miłością lub strachem. Jeśli doświadczasz miłości, seks zaleje całą twoją istotę i sprawi, że poczujesz się jakbyś promieniował życiem wypływającym z każdej komórki ciała. Natomiast jeśli tego dnia zdecydujesz się na seks powodowany strachem, energia spowoduje wewnętrzne pęknięcia i przerwanie więzów, które mogą przynieść nagłe zakończenie, którego nigdy byś się nie spodziewał.

Poniżej więcej informacji na temat dwóch sposobów, w jakie Niebiesko-Krwawy Super Księżyc wpłynie na twoje życie seksualne, w zależności od tego, czy podchodzisz do seksu z postawą miłości czy strachu.

Jeśli doświadczasz strachu…

Kiedy dochodzi do intymnego zbliżenia, wymieniamy z partnerem energię. Nie ma znaczenia, czy seks jest doświadczeniem jednorazowej przygody, czy przejawem trwałej relacji. Energia, którą wchłaniamy od drugiej osoby podczas miłosnego aktu, może być pełna zarówno światła, jak i ciemności. Jeśli nie dysponujemy umiejętnościami, które uwolnią i wyłączą negatywną energię, poprzez oczyszczające rytuały, wzajemną troskę i akty bezwarunkowej miłości, wtedy będziemy ją nosić ze sobą. Ponieważ ciemność przyciąga ciemność, a światło przyciąga światło, ciemna energia ostatecznie wzrośnie, jeśli się nie oczyścimy.

Jeśli potrzebujesz takiego oczyszczenia, skorzystaj z mocy RYTUAŁU UWOLNIENIA, z którym zrzucisz swoje blokady, programy i ograniczenia. Rytuał znajdziesz TUTAJ.

Wpływy Saturna wyciągają na wierzch tę mroczną energię, którą nosimy w sobie. Ta energia jest produktem życia w społeczeństwie, w którym tak wiele zależy od dominacji i strachu. Jeśli skupiamy się na tej energii, doprowadza nas to do budowania solidnych ścian wokół naszych serc. To jest źródło strachu.

Jeśli wniesiesz wzmożony strach do sypialni podczas tego zaćmienia, możesz doświadczyć seksu jako ograniczającej siły, która ma na celu stłamszenie światła i miłości w tobie. W wyniku tego, możesz odczuwać potrzebę odcięcia się od swojego partnera, ponieważ nie będziesz w stanie wyobrazić sobie, że dłużej możecie być razem, bez oddalania się od siebie. Poczujesz intensywną, niszczącą energię, którą jednak możesz wykorzystać, by uwolnić się od tego, co cię gnębi, szczególnie, jeśli źródłem cierpienia jest związek. Potrzeba jednak do tego odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Zapewni ci to wspomniany powyżej rytuał.

Jeśli doświadczasz miłości…

Prawdą jest, że miłość jest jedyną prawdą. To jedyna rzecz, która naprawdę istnieje, chociaż spędzamy większość naszego życia żyjąc iluzją strachu. Te lęki, których tak intensywnie doświadczamy, są wyimaginowanymi, narzuconymi nam przez urażonych rodziców, represyjne rządy, fałszywe hierarchie i duchowe ubóstwo materialnego świata. Kiedy doświadczasz czystej i wiecznej miłości, uwalniasz się od tych lęków raz na zawsze, pozostawiając świat fizyczny za sobą.

Seks z miłości podczas Niebiesko-Krwawego Super Księżyca może skutkować uniesieniem twojego duchowego ciała z ciała fizycznego. Jeśli jesteś w stanie uzyskać dostęp do głębokich źródeł miłości, możesz znaleźć się w intensywnej duchowej jedności ze swoim partnerem. Nie, to nie znaczy, że musisz uprawiać seks jedynie z kimś, z kim tworzysz stały związek. „Przypadkowe” spotkania, które trwają tylko kilka godzin lub dni, mogą być również zalane tym intensywnie leczącym uczuciem. Nie wszystkie związki fizyczne muszą trwać wiecznie, aby być czystymi i znaczącymi.

Intymne zbliżanie podczas zaćmienia będzie korzystne, jeśli będzie inspirowane prawdziwymi uczuciami miłości. Taką miłość można rozpoznać przez uświadomienie sobie wewnętrznej gotowości dawania drugiemu, nie z egotycznego, zranionego i przestraszonego miejsca w swoim sercu, ale z wewnętrznego niekończącego się źródła radości i miłości.

By osiągnąć taki stan bezwarunkowej miłości i sprawić, by zbliżenie seksualne tego dnia, było nie tylko doświadczeniem fizycznym, ale przede wszystkim duchowym przygotuj z partnerem Tantryczny Rytuał Puja. Opis jak go przeprowadzić znajdziesz TUTAJ.

 

Źródło: consciousreminder.com/2018/01/23/super-blue-blood-moon-will-affect-intimate-relationships-one-two-ways/
Grafika: wakeup-world.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *