IV Świątynia Magii i Muzyki: MABON Światło Zwycięstwa *Gabrielnia*

IV Świątynia Magii i Muzyki

*** Gabrielnia ***

Światło Zwycięstwa!

Świętuj MABON z Wiedżmą Anją Anną i Akademią Ducha!

Wiedźma Anja zaprasza:

Kochani, włąśnie dobiegła końca sierpniowa Świątynia Magii i Muzyki. Pięć wspólnie spędzonych dni w naszym ukochanym miejscu mocy, ukierunkowało naszą energię w stronę osobistej Radości i Wolności. Niechętnie przyszło nam się rozstawać. Dlatego, już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Was na czwartą w tym roku  Świątynię Magii i Muzyki. Tym razem będziemy wspólnie świętować Mabon, czyli Równonoc Jesienną.

Spędzimy cztery cudowne wrześniowe dni, które naładują nasze akumulatory na najbliższe zimowe miesiące. Będą to ostatnie warsztaty w Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na nich zabraknąć!

W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata – przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii i wewnętrznego zwycięstwa!

***

Przypominamy, iż oficjalne zajęcia w Gabrielni mają miejsce od rana do północy – rozpoczynamy zajęcia od aktywności gimnastycznych, kończymy dzień Rytuałem Anielskim. Od północy do rana z kolei króluje szamanizm – Rytuały Muzyczne z udziałem bębnów, instrumentów naturalnych, grzechotek i wszystkiego, czym potrafisz wydawać dźwięk i wkomponować się w melodie Ceremonii!

Gramy i tańczymy do rana, by przywitać Wschód Słońca. Ta część warsztatów odbywa się przy ognisku lub w Domu Kopułowym – gdzie w wyjątkowy sposób koncentrowaliśmy energię już na poziomie stawiania jego fundamentów!

Moc, którą można tam poczuć, jest niezaprzeczalna! W tym miejscu tańczymy, śpiewamy, gramy do rana, osiągamy stany szamańskich przejawień, a niekiedy leżakujemy do pięknej muzyki medytacyjnej, wymieniając się Wiedzą.

Żadne zajęcia nie są obowiązkowe – równie dobrze możecie stworzyć sobie własne, alternatywne zajętości w tym samym miejscu – każda Świątynia Magii i Dźwięku jest bowiem idealnym środowiskiem dla spotkań Bratnich Dusz, poznajcie się więc najlepiej jak to możliwe i już zawsze wiedzcie, że nie jesteście sami w swoim rozumieniu Wszechświata i odczuwaniu jego głębi!

Nasze kolonie ezoteryczne dla dorosłych są Miejscem i Czasem, gdzie często dokonują się i łączą wzajemnie Ścieżki! W związku z tym już teraz życzymy Wam powodzenia i jesteśmy szczęśliwi, że możecie w końcu poznać osoby, z którymi rozmowa o Aniołach, energii, Magii Rytualnej albo fizyce kwantowej będzie dla Was czymś na porządku dziennym! Łącząc się i wymieniając Wiedzą sprawiamy, że Światło rośnie w świecie, w geometrycznym tempie! Aż do pełnego Zwycięstwa Światła, które razem – na drodze Rozwoju i Zrozumienia – osiągamy! Chcecie wiedzieć, w jaki sposób przestroić się tak, by już zawsze być pełnym energii, która prowadzi wprost do Zwycięstwa? – zapraszamy!

Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?

Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

(więcej informacji oraz program podamy niebawem)

***

Każdy z czterech dni warsztatowych będzie miał swoją odrębną tematykę, o której Wiedźma Anja będzie mówiła przekazując swoją wiedzę podczas wykładów.

Poza tym będą z nami zaproszeni goście, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu: astrologii, numerologii, biologii totalnej, zdrowego tryby życia, zielarstwa, muzyki.

Wieczorami i nocami odbywać się będą wspólne koncerty, więc wszystkich zapraszamy o zabranie swoich instrumentów.

Będziecie również mieli możliwość skorzystania z uzdrawiającego masażu mięśniowo-powięziowego, sejsji numerologicznej czy masażu dzwiękiem.

Podczas warsztatów zadbacie o sfery Ciała, Ducha i Umysłu.

Na miejscu czeka na nas wspaniały domek z wygodnymi łóżkami, dom kopułowy (tutaj warsztatujemy) oraz miejsce dla osób, które wybiorą spanie w namiotach (więcej informacji będziemy udzielać drogą mailową).

***

Gotowi, by przejść przez Granicę Działania? Spotkajmy się zatem! I niech twoje Zwycięstwo płynie po Świecie, przynosząc mu błogosławieństwo i mnożąc Dobro!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– Data: 20-23.09.2019 (od piątku do poniedziałku)

– Miejsce: Gabrielnia 7, k. Końskich

www.facebook.com/gabrielnia7

– Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.

Startujemy w piątek (20.09) o godzinie 11:00, kończymy w poniedziałęk (23.09) o godzinie 19:00.

UWAGA! Godziny trwania wydarzenia mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę.

Zapisy oraz informacje: gabrielnia@akademiaducha.pl

***

Dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami fizycznie:

istnieje również możliwość uczestnictwa w warsztatach przez internet (WEBINAR).

Link do transmisji internetowych podamy wkrótce.

Do zobaczenia!

Miłość i Moc!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram