IX Świątynia Magii i Dźwięku- MABON z Akademią Ducha w Gabrielni

mabon

IX Świątynia Magii i Dźwięku
*** Gabrielnia ***
Świętuj MABON z Wiedżmą Anją Anną i Akademią Ducha! 

Kochani, sierpniowa Świątynia Magii i Dźwięku w Gabrielni okazała się wielkim sukcesem! Pięć wspólnie spędzonych dni w naszym ukochanym miejscu mocy, ukierunkowało naszą energię w stronę osobistej Radości i Wolności. Niechętnie przyszło nam się rozstawać. Kto doświadczył gabrielniowego cudu przemiany, ten wie, ile piękna i magii narodziło się na naszych oczach. To Wasza gotowość i płynąca z serca miłość pozwoliła każdemu z nas zasiąść na tronie swojego życia i od tej pory konsekwentnie z niezachwianą pewnością stawać się Arcydziełem Swojej Duszy.

Już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Was na trzecią w tym roku Gabrielnię, czyli IX Świątynię Magii i Dźwięku. Tym razem będziemy wspólnie świętować Mabon, czyli Równonoc Jesienną. Spędzimy cztery cudowne wrześniowe dni, które naładują nasze akumulatory na najbliższe zimowe miesiące. Będą to ostatnie warsztaty w Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na nich zabraknąć!

W nocy z 23 na 24 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata – przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon. Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania. Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii.

Zobaczcie, co przygotowała dla Was Wiedźma Anja Anna:

„Każde Zwycięstwo jest freestylem. Nie ma dwóch takich samych triumfów, ani dwóch takich samych dróg do nich.”

Zwycięstwo.

Mamy je wpisane w siebie tysiące razy. Wygraliśmy przecież już tak wiele! Każdy moment, w którym organizm pokonał chorobę, jest Zwycięstwem. Każda sytuacja, w której osiągnęliście wniosek i wyprowadziliście się ze stanu chaosu, to również Zwycięstwo. Każda decyzja, w której stanęliście po swojej stronie i wyraziliście swoją Wolną Wolę – to również pełne Zwycięstwo. Hurrrrrra!
Tymczasem większość z nas ma w swoim życiu poczucie niespełnienia, niedowarościowania, niezasługiwania, niegodności… Wydaje nam się, że małe sukcesy nie mają żadnego znaczenia, dopóki nie pomogą nam osiągać wielkich rzeczy. Tymczasem wszystko jest kwestią optyki – tego, jak spoglądasz na Rzeczywistość i jak ona, z wzajemnością, patrzy na Ciebie. A każde z małych Zwycięstw uczy nas naszego własnego stylu wygrywania! Jeśli nie zrozumiesz siebie w małych sukcesach, nie sięgniesz po wielkie – Twoja podświadomość bowiem skupi się na tym, jakiego rodzaju koszt musiałeś ponieść, a nie co dzięki temu udało Ci się osiągnąć. Żyjemy w kulcie wygrywania – często zaszczuci sztucznymi, zewnętrznymi ambicjami, popychamy siebie do morderczej wręcz pracy, w efekcie której nie otrzymujemy niczego prócz rozczarowania. Dlaczego? Głównie z tego względu, że wielu z nas nie skupiło się do tej pory na własnej definicji Zwycięstwa. Więc starając się spełnić wszystkie proponowane, tracimy Czas, który mógłby nam posłużyć do zrozumienia tego, co dla nas będzie pełnym, dającym szczęście i satysfakcję, punktem osiągnięcia.

I o tym właśnie będzie ta Gabrielnia.

IX Świątynia Magii i Dźwięku to podsumowanie wszystkich poprzednich warsztatów muzyczno-alchemicznych, które odbyły się w tym miejscu. Tak, jak 9 jest cyfrą początku i końca, a wrzesień jest numerologicznym Nowym Rokiem, tak ta Gabrielnia podzieli Wasze Życie na „Przed” oraz „Po”. Całe warsztaty będą bowiem Bramą, przez którą wszystko to, co zdobyliście do tej pory – jako Wiedza, jako doświadczenie, jako przemyślenie lub inna manifestacja dojrzewania osobowości – będzie mogło przedostać się dalej w Waszą Przyszłość, oczyszczone z wahania, ciężaru, blokad i zwątpień. To Twoja decyzja, na czym zbudujesz Siebie w Przyszłości. Z czego zamierzasz stworzyć swoje Zwycięstwo.
Przygotowując gabrielniowy program dla Was zawsze biorę pod uwagę wszystkie Klucze i Wskazówki, które otrzymuję od Wszechświata – zarówno te rytualne, płynące z tradycji i uprawiania Sztuki Magii, jak i astrologiczne, przejawieniowe, intuicyjne i takie, które otrzymuję od Was. I w tym przypadku nasz wyjazd jednogłośnie i jednoznacznie wykreowany został w Przestrzeni jako doświadczenie, które pomoże Wam pozwolić sobie na Zwycięstwo, rozpoznać się w nim, zamieszkać w jego wibracji. Jak to zrobimy? Przy pomocy Magii i Muzyki. Przy pomocy Alchemii i Szamańskiego transu. Przy pomocy Istot Anielskich i Zwierząt Mocy!

Jeśli masz już dość odbijania się od każdej szansy i okazji bez możliwości rozwinięcia skrzydeł – daj sobie szansę i w energiach tegorocznego Mabonu – święta Obfitości, Sukcesu i Prosperity, weź Życie w swoje ręce i pozwól sobie stworzyć z niego najpiękniejsze Arcydzieło, którym pragniesz żyć na co dzień! Wszystko w energiach będzie sprzyjało nam również, by zaprzyjaźnić się z Energiami Prosperity, co bezpośrednio przekłada się na przyciągnięcie Dostatku i Bogactwa. Dojrzała energia Lata ma dla nas bowiem u progu Jesieni cały Sukces Natury – owoce, warzywa, złote kłosy zboża, miód zebrany z gorących lipcowych i sierpniowych łąk… Tym razem nasz wyjątkowy wyjazd przebiegnie z konwencji UCZTY! I świętować będziemy razem z Naturą ten płodny, pełen dojrzałych, pięknych refleksji Czas!

Przypominamy, iż oficjalne zajęcia w Gabrielni mają miejsce od rana do północy – rozpoczynamy zajęcia od aktywności gimnastycznych, kończymy dzień Rytuałem Anielskim. Od północy do rana z kolei króluje szamanizm – Rytuały Muzyczne z udziałem bębnów, instrumentów naturalnych, grzechotek i wszystkiego, czym potrafisz wydawać dźwięk i wkomponować się w melodie Ceremonii! Gramy i tańczymy do rana, by przywitać Wschód Słońca. Ta część warsztatów odbywa się przy ognisku lub w Domu Kopułowym – gdzie w wyjątkowy sposób koncentrowaliśmy energię już na poziomie stawiania jego fundamentów! Moc, którą można tam poczuć, jest niezaprzeczalna! W tym miejscu tańczymy, śpiewamy, gramy do rana, osiągamy stany szamańskich przejawień, a niekiedy leżakujemy do pięknej muzyki medytacyjnej, wymieniając się Wiedzą. Żadne zajęcia nie są obowiązkowe – równie dobrze możecie stworzyć sobie własne, alternatywne zajętości w tym samym miejscu – każda Świątynia Magii i Dźwięku jest bowiem idealnym środowiskiem dla spotkań Bratnich Dusz, poznajcie się więc najlepiej jak to możliwe i już zawsze wiedzcie, że nie jesteście sami w swoim rozumieniu Wszechświata i odczuwaniu jego głębi! Nasze kolonie ezoteryczne dla dorosłych są Miejscem i Czasem, gdzie często dokonują się i łączą wzajemnie Ścieżki! W związku z tym już teraz życzymy Wam powodzenia i jesteśmy szczęśliwi, że możecie w końcu poznać osoby, z którymi rozmowa o Aniołach, energii, Magii Rytualnej albo fizyce kwantowej będzie dla Was czymś na porządku dziennym! Łącząc się i wymieniając Wiedzą sprawiamy, że Światło rośnie w świecie, w geometrycznym tempie! Aż do pełnego Zwycięstwa Światła, które razem – na drodze Rozwoju i Zrozumienia – osiągamy! Chcecie wiedzieć, w jaki sposób przestroić się tak, by już zawsze być pełnym energii, która prowadzi wprost do Zwycięstwa?

Zapoznajcie się z zajęciami, które dla Was przygotowaliśmy:

*** DZIEŃ PIERWSZY – 21.09.2018 *** – PRZESZŁOŚĆ

Gdy tylko powitamy się i dowiecie się o tym, co dla Was przygotowaliśmy, oraz otrzymacie pierwszą niespodziankę*, nastąpi moment szczególny. Nie będzie on jednak, wedle oczekiwań, rozrachunkiem z klęskami Przeszłości. Wręcz przeciwnie! Każda porażka może być i najczęściej jest wyjątkową lekcją, dzięki której możemy osiągać coraz wyższe i bardziej pełne Zwycięstwa – pod warunkiem, że sobie na to pozwolimy! Ten dzień przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, ale przede wszystkim pozwoli zrzucić napięcie, z którym przybyliście. Oraz wskaże Wam, jak spojrzeć w Przeszłość, by zrobić z niej trampolinę, a nie hamulec.

W planie między innymi:

***Anatomia Zwycięstwa – z czego się składa ten stan? Alchemiczna definicja, filozoficzne spojrzenie, magiczna konstrukcja Triumfu.
***Anatomia Porażki – dlaczego tak często nawraca w dialogu wewnętrznym? Jak jest zbudowana? Jak nie zasilać energii upadku?
***Co mówią o Tobie Twoje nawyki? Podsumuj dotychczasowe zwyczaje i tradycje!
***Jeśli chcesz zacząć wygrywać… zacznij od Przebaczenia! Radykalne Wybaczanie metodą na uwolnienie od dawnych wzorów zachowań – doceń, ile nauczyły Cię poprzednie doświadczenia… i wykreuj nowe, zgodne ze swoją potrzebą!
***Podsumowanie sukcesów z Przeszłości oraz reakcji na nie – przywróć w sobie pamięć momentów, które dały Ci Moc!
***Koncert i Rytuał Oczyszczający – pozbądź się napięć w Ciele, w Umyśle, w Duchu!

Każda Ceremonia podczas Świątyni Magii i Dźwięku łączy w sobie Magię i Muzykę – w ciągu dnia oraz w trakcie głównego Rytuału Anielskiego, podsumowującego dzień, płyną przez Ciebie zgodnie z intencją i całą swoją Mocą zasilają to, co masz w Sercu. Tradycyjnie już pierwszy Rytuał warsztatów w Gabrielni jest przygotowaniem do całego wyjazdu. By każdy uczestnik mógł przeżyć wszystko, co będzie zaoferowane, głęboko i prawdziwie, podczas pierwszego działania możliwe jest zrzucenie z siebie dawnych pieczęci i sakramentów, narzuconych wbrew Wolnej Woli. Jak i również Rytuał ten łamie klątwy i uroki, gwarantuje oczyszczenie energetyczne, usuwa podpięcia oraz pozbawia napięć związanych z dotychczasowymi atakami energetycznymi oraz z wymierzonymi przeciwko nam – świadomie i nieświadomie – pływami energii. Jest to działanie bardzo intensywne, nie poleca się prowadzenia po nim pojazdów mechanicznych – wszyscy uczestnicy znajdują się pod profesjonalną opieka doświadczonych psychologów, egzorcysty oraz praktyków Magii. Z tego też względu możliwe jest kompletne uwolnienie od wszelkich negatywnych impaktów związanych z pracą innych Sił bez obawy o to, że BHP nie zostanie zachowane. Przygotuj się na niezwykłe spotkanie z ochronną energią Archanioła Michaela – pierwsze połączenie z Magią Anielską będzie tym razem Rytuałem Uwolnienia, który pomoże Ci pozostawić za sobą ciężar Przeszłości i uczynić w swoim życiu miejsce na Nowe! Będzie również zaproszeniem energii Sprzyjania – gdy poprosimy Anioły i Archaniołów o to, by przepłynęły przez nasze Serca swoją Świadomością i odczytały co w nas wpisane, a następnie w imieniu wszystkich dobrych rzeczy, które dzięki naszym Marzeniom powstaną na świecie, zapoczątkujemy proces Manifestacji! I otworzymy się na to, co bezpośrednio doprowadzi nas do Przemiany w Zwycięzcę. Tego dnia warto mieć przy sobie listę, którą od początku zajęć będziemy uzupełniać – będzie to ranking naszych małych i wielkich wygranych w dotychczasowej Rzeczywistości.

Odważni mogą również sporządzić listę porażek – po Rytuale będzie już dla Was jasne, jak z nimi pracować!

*** DZIEŃ DRUGI – 22.09.2018 *** – TERAŹNIEJSZOŚĆ

*****Emocje, które tworzą Zwycięstwo – naucz się mieć z nimi kontakt cały czas!
*****Klucze i Wskazówki od Aniołów – czyli którędy iść na Szczyt Siebie?
*****Jak czytać Wszechświat, by wszystko pomagało Ci zwyciężyć?
*****Jak pisać swoje życie… gestami i słowami, by przepłynęło przez upragnione cele?
*****Czym dziś Zwyciężasz, czym przegrywasz?
*****Skuteczna metoda do pracy z motywacją – poznaj ją w praktyce!*
*****Codzienne nawyki, które dla Ciebie pracują!

Koncert podsumowujący działania w tym dniu przebiegnie w energiach Archanioła Metatrona, Archanioła Sandalfona i Archanioła Zadkiela – dowiesz się, na jakim etapie swojej transformacji jesteś, otrzymasz również anielskie podpowiedzi, jak pracować ze sobą na co dzień, by efekty były coraz bardziej uszczęśliwiające. Jak każdy Rytuał Muzyczny, tak i ten również po północy przerodzi się w trans, grany na bębnach, i w całą noc koncertu i tańca. Nie zapomnij o własnych instrumentach i o wygodnych butach! Jeśli nie uda Ci się przywieźć nic, co wydaje dźwięk – nie przejmuj się, przywieziemy spory zapas sprzętu! Miej pewność, że w takiej energii każdy odnajdzie w sobie Moc do działania – nawet najbardziej nieśmiałe osoby w takich okolicznościach odnajdują w sobie to coś, co pozwala na pełne uruchomienie potencjału!

W trakcie nocnego koncertu każdy uczestnik będzie mógł zatańczyć ze mną w intencji swoich spraw – nauczę Was, jak tańczyć, by dostać odpowiedź, a w jaki sposób gromadzić energię tańcem, by stała sie dla nas bankiem Mocy na Przyszłość bądź inwestycją w określony cel. Nauczymy się tego w praktyce – nie przejmuj się, jeśli przeważnie podpierasz ściany. Szamański rytm ma to do siebie, że nawet czując go tylko i wyłącznie wewnątrz, tańczysz do niego całym życiem! Poczujesz. Połączysz się ze swoim Najwyższym Jestem. Poczujesz, o czym tętnisz całym pulsem swojej Duszy. I jeśli pozwolisz sobie na to, by osiągnąć najwyższy możliwy poziom Siebie – Aniołowie pokażą Ci, nad czym pracować i którędy otrzymać najlepsze połączenie… ze Sobą i wszystkimi swoimi możliwościami! Salndalfon zaopiekuje się Muzyką – to w jego prowadzenie powierzymy każdy z dźwięków. Metatron zaopiekuje się Magią – dzięki niemu nasze Czynienie będzie bezpieczne, jak i również dostosowane do percepcji każdego z uczestników. Zadkiel zadba o Fiolet, a więc rozwój, połączenie w imieniu globalnego Dobra oraz Twoje własne potrzeby Rozwoju. Na ten Rytuał lepiej mieć intencje, które możecie wypisać na Kartach Intencyjnych**, a następnie dopisywać daty przy każdej realizacji. Nie wahajcie się marzyć i planować wysoko! Magii z pewnością nie zabraknie, by wszystko udało Wam się dokładnie tak, jak tego pragniecie!*

*Jeśli będzie to zgodne z Najwyższym Źródłem i zgodne z Wolą Duszy.

*** DZIEŃ TRZECI – 23.09.2018 MABON *** – CELEBRACJA

Tego dnia dowiecie się, dlaczego tak wiele w życiu współczesnego człowieka osiągania, a tak mało osiągnięć.
Przyjrzymy się mechanizmom, które sprawiają, że najczęściej nie jesteśmy w stanie ukończyć działań sukcesem – nawet, jeśli jesteśmy superzmotywowani!
Kluczem do zrozumienia tego i do spowodowanie Zwycięstwa w każdej sprawie jest umiejętna Celebracja – zarówno Przeszła, jak i Teraźniejsza oraz Przyszła.
Dzień ten przebiegnie w energiach rytualnych Mabonu – Święta Obfitości i Plonów. Dowiecie się, jak na co dzień dostrzegać plony i efekty wokół siebie, jak zasiewać potencjały by być spełnionym w trakcie żniw, dowiecie się również od Natury, w jaki sposób podziękować każdemu z Żywiołów za współpracę i zaprosić do ponownej materializacji tego, co jest dla Was ważne. By ten szczególny Czas uczcić tak, jak tego wymaga, weźcie ze sobą ubranie ceremonialne – może być to piękna suknia, mogą być ulubione dresy lub peleryna magiczna. Ważne, żebyście poczuli się odświętnie. tego dnia bowiem wszyscy zasiądziemy przy jednym stole na wyjątkowej uczcie. Gdzie dowiecie się, jak na co dzień strukturyzować jedzenie, przygotowywać posiłki, w jaki sposób błogosławić potrawy oraz jak ułożyć przedmioty na dowolnym stole, by sprawdził się w roli Waszego ołtarza. To takie proste! A pomoże uniknąć konfliktu i zbudować odpowiednią energię spotkania w każdych warunkach. Tym razem ołtarz wszyscy przygotowywać będziemy wspólnie. Podzielimy go na sektory, w których część ingrediencji przyciągać będzie bogactwo, część odpowiedzialna będzie za wartości Wenus, a część… niespodzianka! Zresztą, nie pierwsza i nie ostatnia tego dnia! Przygotujcie się na wyjątkowe, podsumowujące cały rok i dające Miłość i Moc na kolejne 12 miesięcy wydarzenie alchemiczne! W tym roku 23 września jest Bramą, przez którą wychodzicie nie tylko w energie Jesieni oraz w progi 2019 roku, ale przede wszystkich w Przyszłość, gdzie skonfrontujecie się ze swoją najlepszą z możliwych wersją. Gdy spojrzycie w oczy Sobie w pełnym Sukcesie i zdecydujecie się iść w tym kierunku, nic Was już nie powstrzyma!

Z uwagi na niespodziankę nie otrzymacie szczegółowego planu tego dnia. Bądźcie przygotowani na wszystko… jednocześnie nie mając żadnych oczekiwań!

**** Trudne, prawda? Trzeciego dnia w Gabrielni nie będziecie mieli z tym najmniejszego kłopotu!

Tego dnia czeka nas przepiękny, Magiczno-Muzyczny Rytuał Dziękczynny. A więc taki, w którym po pierwsze wyrażamy wdzięczność i szczęście z powodu tego, czego już udało nam się doznać. A więc tym samym przyciągamy do swojego życia jeszcze więcej tej wartości! Podczas Ceremonii dowiemy się, którędy możemy najpiękniej wyrażać swój Zachwyt Rzeczywistością. A gdy tylko nauczymy się to robić, pojawi się mnóstwo okazji – bo skoro potrafimy tworzyć sobą tak piękną energię w określonych okolicznościach, jasne jest, że należy nam je spowodować! Przepływ Magii i Muzyki sprawi, że Przestrzeń Cudu będzie dla Ciebie otwarta. Cokolwiek więc wniesiesz w nią jako intencję, wpisaną w Sercu – z pewnością zostanie usłyszana, odczytana oraz wprowadzona w ruch. Tak, by dzięki twojej Wolnej Woli Świat stał się piękniejszym Czasem i Miejscem. Oczywiście masz prawo i możliwość wprowadzania na ołtarz spraw i próśb innych osób – pod warunkiem, że wyraziły na to zgodę bądź przyzwolenie! Zastanów się. Być może to Ty jesteś tym jedynym ambasadorem, który ma możliwość powierzenia Aniołom pragnień swojej rodziny i środowiska?

Sprawdź, czy masz w sobie tyle odwagi i zaufania do Magii. Jeśli tak – spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

*** DZIEŃ CZWARTY – 24.09.2018 *** – PRZYSZŁOŚĆ

*****Zobacz siebie w Sukcesie, a swoje życie w Rozkwicie! Stwórz Mapę Marzeń na rok 2019 i pozwól sobie nabrać rozpędu już teraz!
*****Optymalizacja Nawyków – dostosuj swoje codzienne rutyny tak, by pracowały dla Ciebie!
*****Jak pracować nad Mocą Osobistą, by każde Twoje słowo mogło zostać zmanifestowane? Praktyczne metody!
*****Frekwencja Sukcesu – stwórz ją dla siebie!
*****Pierwszy Dzień Reszty Twojego Życia – zaplanuj go!
*****Świętujmy twój sukces już dziś!

Rytuał, który zakończy nasze warsztaty, będzie dla Ciebie potężnym wsparciem na drodze Twojej transformacji. Jeśli zapragniesz pracować nad sobą z Istotami Anielskimi, otrzymasz możliwość skomunikowania się a Aniołami Siedmiu Boskich Promieni – możesz poprosić je o wszystko i powierzyć w prowadzenie każdą sprawę, ale pamiętaj! Aniołowie nie zrobią niczego za Ciebie – mogą poprowadzić Się do każdego punktu, który wskażesz, ale idziesz do niego własnymi krokami, w oparciu o własną Wolną Wolę! Będzie to Twoje własne spotkanie z Anielskimi Przewodnikami, Zwierzętami Mocy oraz…z Tobą! Z Przyszłości. W najpiękniejszych, najmocniejszych Momentach, które już teraz przed Tobą widać. To będzie niezwykłe podsumowanie Twojej Przemiany – odczujesz, czy pozwalasz sobie na Spełnienie i Szczęście i czy jest w Tobie gotowość, by Zwyciężać, czy może wciąż szukasz wymówek. W każdym przypadku masz możliwość zainwestowania całej Miłości i Mocy swojego pobytu w Gabrielni w swoje przyszłe Zwycięstwa. To ogromna, niesamowita, łącząca Niebo i Ziemię energia – pozwól sobie użyć jej, by dokonać… siebie! W pełnym przejawieniu. W kompletnej harmonii. W obliczu Magii i Muzyki. Gdy raz poczujesz, jak Zwycięstwo rodzi się w Tobie, będziesz umiał przywołać je w każdej sytuacji! A więc wszystko, czego doświadczasz, stanie się okazją do tego, by wygrywać. Taka zmiana podejścia zapewni Ci trwały, rosnący Sukces. I odporność na wszelkie „przeszkadzajki” z zewnątrz.

Gotów, by przejść przez Granicę Działania? Spotkajmy się zatem! I niech twoje Zwycięstwo płynie po Świecie, przynosząc mu błogosławieństwo i mnożąc Dobro!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 21.09 – 24.09.2018 (piątek – poniedziałek)
Miejsce: Gabrielnia k. Końskich
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.

Startujemy w piątek (21.09) o godzinie 11:00, zakończenie warsztatów odbędzie się w poniedziałek (24.09) o godzinie 19:00.

UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę 😉

Zapisy oraz informacje: gabrielnia@akademiaducha.pl

***

Dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami fizycznie –
istnieje również możliwość uczestnictwa on-line (WEBINAR):

Dzień 1: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien1

Dzień 2: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien2

Dzień 3: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien3

Dzień 4: www.ekademia.pl/kurs/GabrielniaWrzesien2018Dzien4

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Link do transmisji on-line podamy wkrótce.

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram