Jak formułować prośby do aniołów, by były wysłuchane

prośby do aniołów

Anioły to nasi cisi przyjaciele, gotowi nieść nam pomoc i oświetlać drogę. Nie potrzebujemy specjalnych rytuałów do kontaktu z nimi, a czystych chęci, zaufania, otwartych serc i umysłów. Niestety istnieją wyjątki od reguły. Sprawdź, w jakich sytuacjach anioły nie mogą nam pomóc!

Anioły akceptują nas i kochają bezwarunkową miłością. Są naszymi stróżami. Choć sami możemy czuć, że nie zasługujemy na ich pomoc, to one tylko czekają, by nas wesprzeć swoją miłością. Wystarczy wyszeptać słowa modlitwy, prośbę o wsparcie, zadać pilne pytanie i czekać, w zaufaniu, mając szeroko otwarte oczy, umysł i serce na wszelkie znaki.

Jednak anielski świat rządzi się boskimi prawami. Istnieją sytuacje, w których nasi stróże nie mogą nam pomóc. Oto lista najpopularniejszych z nich.

1. Ludzi obowiązuje wolna wola

Jeśli otwarcie nie poprosimy o pomoc, anioły nie mogą ingerować w nasze życie. Dodatkowo jakakolwiek modlitwa wiążąca się z wpłynięciem na życie innej osoby, również może być niewysłuchana. Często nie znamy perspektywy drugiej osoby, być może dany związek skończył się dla najwyższego dobra obu stron, może dana praca wcale nie jest odpowiednia dla twojego dziecka/partnera/przyjaciela. Jeśli pragniesz związku, zamiast prosić o pomoc w zakochaniu się konkretnej osoby w tobie, poproś o ukochanego/ukochaną do miłosnego związku. Tak samo postępuj w kwestii pracy, przyjaciół, partnerów biznesowych – unikaj łączenia swoich próśb z konkretnymi osobami. Resztę zostaw w rękach anielskich istot, niech cię poprowadzą. Oczywiście jednocześnie możesz prosić o wsparcie w osobistych sprawach bliskich ci ludzi, którzy cię oto poproszą. Nie możesz jednak oczekiwać gwarancji spełnienia twoich próśb. Tak samo w związku dwojga ludzi, partner również na poziomie duchowym musi wyrazić zgodę na ingerencję anielskich mocy. Czasem możesz zostać poprowadzony przez anioły, by wesprzeć proces ukochanej osoby, tak by anioły mogły pomóc wam rozwiązać wspólny problem. Zawsze jednak szanuj wolę innych ludzi i ufaj w anielską mądrość.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 sposobów na kontakt z Aniołami

prośby do aniołów

2. Anioły działają w zgodzie z boskim czasem i dla naszego najwyższego dobra

Jakkolwiek zdanie „wszystko dzieje się w swoim czasie” może wydawać ci się wyświechtanym frazesem, jest to obowiązujące nas boskie prawo. Anioły mają szerszą perspektywę na nasze życie niż my sami. Wiedzą również, do czego jesteśmy zdolni. Jeśli szybkie spełnienie naszej prośby sprawiłoby, że nie doświadczymy potrzebnych nam sytuacji, nie przerobimy jakiejś lekcji lub spowoduje to zaprzestanie starań i przedwczesne spoczęcie na laurach, anioły poczekają z wysłuchaniem naszych próśb do odpowiedniego momentu. To może być frustrujące, trudne, może nam się  wydawać, że zostaliśmy porzuceni przez swoich stróżów. Oni jednak wciąż przy nas są, działają w imię naszego najwyższego dobra. Awans, realizacja wymarzonego projektu, odpowiedni partner, dziecko – wszystko to przyjdzie w swoim czasie, gdy tylko nasza dusza będzie gotowa, a my rozwiniemy swoje skrzydła. Czasem również anioły widzą dla nas dużo lepsze perspektywy, niż to, o co prosimy. Wystarczy im zaufać i otworzyć się na ich odpowiedzi.

3. Anioły nie mogą zwolnić nas z bolesnych, życiowych lekcji

Mówi się, że każde doświadczenie jest lekcją. Niektóre z nich zaliczamy szybko, inne powtarzamy długo. Zdarzają się takie, które są niezwykle bolesne. I choć chcielibyśmy ich uniknąć, czy jak najszybciej oddać je aniołom, nie możemy tak zrobić. Przed przyjściem na ziemię ustaliliśmy konkretne zadania dla swojej duszy i teraz potrzebujemy je wypełnić. Możemy prosić anioły o wsparcie, o pomoc w emocjonalnej burzy, o szybkie zrozumienie lekcji i znalezienie nowych perspektyw czy podesłanie nam życzliwych ludzi, którzy będą nas wspierać w tej trudnej sytuacji, jednak nie możemy być zupełnie zwolnieni z doświadczania bólu.

4. Anioły nie ingerują w nasze kontakty z innymi duszami i Wielkim Duchem

Niektórych ludzi po prostu musimy poznać i przejść z nimi konkretne doświadczenia. Zdarzy się również tak, że rozstanie, śmierć czy choroba ukochanej osoby również jest nieuniknioną lekcją. Jeszcze przed przyjściem na Ziemię porozumieliśmy się z innymi duszami i Wielkim Duchem w kwestii planu potrzebnego do naszego wzrostu i najwyższego dobra naszej duszy. Anioły znają te plany i nie odpowiedzą na modlitwy, które ingerują w kontrakty dusz.


Talizman z anielskimi skrzydłami, który pomoże w kontakcie z aniołami, znajdziesz w naszym sklepie

Archanioł Sandalfon


5. Dużo również zależy od twojego stanu emocjonalnego

Jeśli prosisz bez wiary i zaufania, jeśli jesteś zbyt przerażony i zestresowany bieżącą sytuacją i pragniesz jak najszybciej oddalić od siebie daną sytuację, anioły mogą nie odpowiedzieć na twoją prośbę. Jeśli sam nie wierzysz w to, że zasługujesz na miłość, bogactwo, zdrowie czy awans, anioły mogą uznać, że twoją wolą jest trwanie właśnie w tych negatywnych stanach samotności, ubóstwa, choroby, braku awansu itd. To, czym emanujesz podczas modlitwy ma wpływ na wysłuchanie twoich próśb i bycie dobrze zrozumianym przez anioły!

6. Zachowaj swoje modlitwy w tajemnicy

Każdy z nas może kontaktować się z aniołami. Jest to wyjątkowa i osobista więź. Możesz im mówić o wszystkim. Zachowaj jednak w tajemnicy swoje modlitwy przed innymi ludźmi. Może okazać się, że pośród bliskich ci osób, są również fałszywi przyjaciele i zazdrośnicy, którzy wyślą ku twoim prośbom negatywną energię. Im mniej osób zna twoje plany, tym większe prawdopodobieństwo ich spełnienia!

Anioły, pełne miłości i światła, są gotowe nieść nam pomoc. Nasze prośby prędzej czy później zostaną wysłuchane, jeśli tylko odpowiednio je sformułujemy. Potrzebujemy również nauczyć się prawidłowo odczytywać znaki, które nam przekazują. Czasem odpowiedzi mogą być inne, niż byśmy tego oczekiwali. Nie znaczy to jednak, że anioły zawiodły! One po prostu prowadzą nas ku najwyższemu dobru – zawsze. Otwórz umysł i serce, wypowiadaj swoje prośby pamiętając o powyższych wytycznych i zaufaj anielskim strażnikom.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 sposobów na przystosowanie percepcji do kontaktu z Aniołami

Crystal M.


Źródła:
consciousreminder.com/2021/05/31/reasons-why-angels-cant-help-you-and-answer-your-prayers
beliefnet.com/inspiration/angels/6-things-angels-cannot-do.aspx
guidancefromangels.weebly.com/10-reasons—why-angels-dont-answerhelp.html
nowaswiadomosc.pl/164-anioly-duchowi-opiekunowie-ludzkosci.html

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram