Jak lepiej kierować energią Matki Ziemi i sprawić, by działała na twoją korzyść

Matka Ziemia

Można powiedzieć, że Matka Ziemia jest enigmatycznym i magicznym źródłem radości i zachwytu. Od tych wszystkich kolorów wschodu słońca po te wszystkie hipnotyczne światła księżyców w pełni, Matka Ziemia zapewnia nieskończone piękno i podziw. Jednak w rzeczywistości robi o wiele więcej niż tylko tworzenie widoków zapierających wdech w piersiach.

Tworzy najpiękniejsze, afirmujące życie niesamowite doświadczenia, jakich uświadczamy dzięki połączeniu z nią. Pory roku Matki Ziemi to nasza okazja do odrodzenia, odpoczynku, a nawet zabawy.

Oto kilka powodów, dlaczego powinniśmy komunikować się z Matką Ziemią:

Nieograniczona obfitość

Niezależnie od tego, czy uprawiamy ogródek warzywny, spoglądając na księżyc, gwiazdy i słońce prosimy o wskazówki, czy wybieramy kryształy lub zioła do leczenia, Matka Ziemia da nam wszystko, czego potrzebujemy. Kiedy coś doceniamy i jesteśmy świadomi połączenia z tym, będziemy o to dbać. ​​Matka Ziemia nie jest wyjątkiem. Aby okazać nam swoją wdzięczność, w zamian będzie ofiarować nam swoje plony w niezliczonych i nieograniczonych formach, by nigdy nam nie zabrakło tego, co jest nam potrzebne.

Intuicyjne wzmocnienie

W rzeczywistości nasza intuicja i zdolności parapsychiczne są tak naprawdę wzmocnione, gdy szanujemy Matkę Ziemię, ponieważ znajdują swój naturalny dom w ciepłym uścisku, jaki im daje. Gdy ją doceniamy, celebrujemy i dbamy o nią, jednocześnie wchłaniamy lecznicze energie lub wibrujemy na różnych częstotliwościach zgodnie z jej rytmem. W ten sposób Matka Ziemia dzieli się z nami boskimi mocami, które posiada, a które możemy wykorzystać na wiele sposobów.

Radość i szczęście na wyciągnięcie ręki

Przebywanie w naturze polepsza nasze dobre samopoczucie, oczyszcza umysły, a nawet inspiruje do kreatywnego działania i myślenia. Kiedy jesteśmy pozytywnie pobudzeni, możemy znacznie lepiej skupić się na wnoszeniu do naszego życia radosnych doświadczeń. W rzeczywistości natura da nam wiele wspaniałych możliwości, abyśmy mogli głęboko połączyć się z własną Jaźnią, tą głęboką częścią nas samych, w której stanowimy jedność z Matką Naturą i całym życiem. Świadome chodzenie w naturze sprawi, że staniemy się świadomi połączenia i doznań zmysłowych oraz mocy płynącej z takiego połączenia. Matka Natura przypomni nam, że jesteśmy częścią wszystkiego, co widzimy.


Naturalne kadzidła z żywicy sosnowej, lawendy, różane oraz mnóstwo innych możecie znaleźć w naszym sklepie


Oto medytacja chodzenia, aby połączyć się ze światem, który znajduje się pod naszymi stopami

Za każdym razem, gdy czujemy potrzebę harmonizacji i uziemienia naszej energii, wybierzmy się na medytacyjny spacer:

Rozpoczynając spacer, powinniśmy prosić Matkę Naturę o pomoc, aby znaleźć rozwiązanie problemów, przed którymi stoimy;

Powinniśmy skupić się na oddechu i pozwolić sobie słyszeć, widzieć i czuć, że jesteśmy wspierani;

Powinniśmy być świadomi faktu, że Matka Natura to po prostu siła naszego kroku, powietrze obecne w naszych płucach i bicie naszego serca;

Powinniśmy słuchać jej odpowiedzi, a rozwiążemy nasze problemy, a nawet uzyskamy spokój;

Powinniśmy zatrzymać się na jakiś czas i zamknąć oczy. Powinniśmy położyć ręce na sercu, po prostu dziękując jej za wszystko, co dla nas robi. Jesteśmy częścią Matki Ziemi, esencją jej miłości, a także iskrą, która rozpala jej duszę.

Powinniśmy pamiętać, że Matka Ziemia naprawdę nas kocha.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak natura może pomóc ci w rozwoju osobistym oraz lepszym zdrowiu


Źródło: consciousreminder.com/2019/04/29/how-to-better-channel-the-energies-of-mother-nature-and-make-them-work-in-your-favor

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram