Jak naładować duchową energię za pomocą dłoni w 6 prostych krokach

Jak naładować duchową energię

Ciało zawiera kilka ścieżek dla energii, która przepływa i zasila wszystkie komórki i napędza nas do życia. Gdy jedna lub więcej dróg przepływu zostanie zablokowana, możemy czuć zmęczenie, osłabienie i zdenerwowanie. Taki efekt może się potęgować, nasz organizm, jak i umysł, zacznie słabnąć, staniemy się bardziej podatni na ból, wpływ społeczeństwa, czy stracimy wszelkie chęci do życia.

Codziennie w ciele uruchamia się miliony procesów utrzymujących nasze ciało w stanie funkcjonalnym. Każdy z nas posiada w sobie moc wewnętrznego uzdrawiania. Nasze ciało samodzielnie reperuje organizm po chorobie czy po kontuzji. Kiedy jesteśmy smutni, płaczemy, umysł i serce próbują nas pocieszyć. Organizm jest niezwykłym dziełem sztuki. Ta nadzwyczajna maszyna wymaga jednak zbilansowanej diety, nawodnienia, pielęgnacji i nierzadko ochrony, nie tylko przed urazami zewnętrznymi. Ćwiczenia, świeże powietrze czy sen, pomogą zachować zdrowie fizyczne i znakomitą kondycję. Ale mamy także drugą stronę, której nie możemy ignorować – stronę duchową, która również potrzebuje pokarmów i troski. Taka energia pozwala na normalne funkcjonowanie i zapewnia nam ochronę w formie chociażby aury. Dlatego jeśli nie jesteśmy w pełni zdrowi duchowo, tak naprawdę nigdy nie będziemy kompletnie sprawni.

Nierzadko zaniedbujemy, a czasem nawet ignorujemy opiekę nad tą niematerialną stroną. Bardzo często nie doceniamy możliwości i energii naszego organizmu. Duchowa energia kontroluje naszą intuicję, pomaga w połączeniu z czymś większym niż my sami, jest naszym wewnętrznym kompasem, który prowadzi przez życiowe decyzje. Konieczne jest słuchanie symptomów, które sygnalizują wewnętrzny problem.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak oczyszczać i wzmacniać samodzielnie energię czakr

Źródło: pixabay.com

Symptomy wyczerpania energii:

  • brak entuzjazmu i radości, nawet po osiągnięciu celu;
  • uczucie wyobcowania;
  • większa chęć przebywania w samotności;
  • gwałtowne przypadki złego samopoczucia bez konkretnego powodu;
  • brak motywacji do jakiegokolwiek działania;
  • uczucie ciągłego niepokoju, lęku bez realnego źródła.

Jeżeli pomimo zdrowego snu, zbilansowanej diety i odpoczynku w dalszym ciągu czujemy, któryś z tych symptomów lub wszystkie jednocześnie, najprawdopodobniej to nie ciało potrzebuje regeneracji, tylko nasza dusza.

6 prostych kroków, które pomogą naładować energię

W takiej sytuacji możemy wypróbować prostej, potężnej metody do której nie potrzebne są żadne kwalifikacje i narzędzia. Stosowanie takiego “leczenia” jest skutecznym sposobem przywrócenia utraconej energii.

KROK 1:

Na początku powinniśmy znaleźć ciche, spokojne i czyste miejsce, w którym przyjemnie spędza nam się czas. W tym momencie nie może nam przeszkadzać hałas, zamieszanie oraz inni domownicy, którzy przenoszą rozmaite energie i mogą wybić z relaksacyjnego rytmu. Następnie, musimy usiąść prosto na krześle lub ułożyć się wygodnie na płaskiej powierzchni. Gdy oczyścimy umysł i odetniemy swoje myśli od codziennych problemów i obowiązków, zamykamy oczy. Bierzemy pięć głębokich wdechów, należy upewnić się, że są to wdechy pełne i głębokie, które odczuwamy w brzuchu, a nie tylko w klatce piersiowej.

KROK 2:

Gdy wykonamy głębokie wdechy, dłonie składamy do pozycji modlitewnej. Następnie delikatnie przyciskamy do siebie ręce, mocniej natomiast musimy przycisnąć czubki palców. Podnosimy złączone dłonie, tak aby dotykały środka czoła lub trzeciego oka, a w następnej kolejności powoli je opuszczamy, by znajdowały się obok czakry serca. Odpowiednio wykonany ruch, pomoże aktywować te dwa potężne punkty.

KROK 3:

Po wykonaniu powyższych czynności, powinniśmy wcierać jedną rękę w drugą, tak aby obie wytworzyły niewiele ciepła. Następnie, kładziemy rozgrzaną prawą rękę na sercu, a lewą na pępku. Będą znajdować się one na dwóch czakrach, które będą ładowane za pomocą dłoni.


WIEDŹMA ANJA ANNA I AKADAMIA DUCHA ZAPRASZAJĄ NA WEBINAR (WARSZTATY INTERNETOWE): RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY. ZADBAJ O ENERGIĘ W SWOICH CZAKRACH!


KROK 4:

Leżąc w takiej pozycji z zamkniętymi oczami, powinniśmy wizualizować uzdrawiające białe światło wydobywające się z dłoni, przepływające do wyczerpanego ciała i duszy. Następnie wyobrażamy sobie światło wędrujące od czubków palców u stóp, aż do szczytu głowy. Zobaczmy jak przechodzi przez każdą część ciała, jak uzdrawia, odnawia i doładowuje wszystkie centra energetyczne. Ponadto, możemy nawet wizualizować drogocenne światło promieniujące z naszego ciała, tworząc i otaczając siebie ochronną poświatą.

KROK 5:

W takiej pozycji powinniśmy leżeć do momentu, w którym poczujemy i zdamy sobie sprawę, że otrzymaliśmy wystarczająco dużo światła i energii. Długość zabiegu będzie zależała od poziomu wyczerpania i organizmu. W tym momencie możemy otworzyć oczy, zdejmujemy dłonie z ciała i potrząsamy nimi delikatnie do przodu. W następnej kolejności wstajemy powoli z łóżka i potrząsamy wszystkimi kończynami lub wyciągamy się, aby rozprowadzić krew do każdego zakamarku ciała.

KROK 6:

Po takim zabiegu powinniśmy wypić dużą szklankę wody, w celu nawodnienia ciała. Przez cały dzień należy mieć się na baczności, aby organizm był wystarczająco nawodniony. Ponadto możemy wybrać się na relaksujący, krótki spacer.

W celu uzyskania zadowalających wyników, kiedy nasza energia jest całkowicie wyczerpana, taki zabieg należy wykonywać codziennie przez okres siedmiu dni. Z pomocą naszych dłoni bezzwłocznie naładujemy swoją energię duchową. Jest to również niezwykle szybki i łatwy sposób do odbudowania i wysłania uzdrawiającej energii do ciała. W każdym z nas płynie moc uzdrawiania, musimy jednak o tym pamiętać.

Może cię również zainteresować artykuł: Która z twoich czakr jest niezrównoważona i potrzebuje harmonizacji?

Aniela Frank

 

Źródła:
foreverconscious.com/recharge-spiritual-energy-using-hands
consciousreminder.com/2017/12/22/recharge-spiritual-energy-using-hands/
lovehaswon.org/energy-cure-hands-recharge-spiritual-energy/
blog.spiritualify.com/the-power-in-our-hands-recharge-your-spiritual-energy-through-your-hands/
gostica.com/interesting/this-5-minute-exercise-boost-energy-balance-emotions/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram