Jak rozpoznać, czy ktoś o nas myśli

Jak rozpoznać, czy ktoś o nas myśli

Ludzki mózg to fascynujący i potężny organ. Mimo postępu w nauce nadal nie znamy wszystkich jego możliwości! Po przeczytaniu tego artykułu odkryjesz swoją nową super moc – zdolność rozpoznawania, kiedy ktoś o tobie myśli. Potrzebujesz tylko nauczyć się odczytywać sygnały płynące z ciała i umysłu.

Ile razy w życiu chciałeś wiedzieć, czy ukochana osoba myśli o tobie tyle, co ty o niej? Zdarza ci się martwić o swoich bliskich, gdy są daleko od ciebie? Chciałbyś czasem, żeby rodzina i przyjaciele mogli fizycznie poczuć, kiedy myślisz o nich ciepło? Czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak. Możemy rozpoznać, gdy ktoś o nas myśli. A nawet dojść do tego, któż to taki. Wszystko we Wszechświecie jest energią – również ludzkie myśli. Mogą one wywoływać konkretne symptomy w naszym ciele i materializować się w różnych postaciach. Inni ludzie dosłownie mogą czuć naszą energię skierowaną ku nim. Jesteś ciekaw, jak rozpoznać, czy ktoś o tobie myśli i czy są to myśli przychylne czy negatywne?

Taka zdolność z pewnością ułatwiłaby nam życie, zmniejszyła ilość miłosnych rozczarowań i wzmocniła nasze więzi z bliskimi. A oto podstawowe oznaki tego, że ktoś o tobie myśli:

Rumienienie się.

Płonące uszy i policzki mogą być oznaką czyjegoś intensywnego myślenia o tobie. Nagły przypływ krwi do twarzy i uszu to przejaw silnych emocji. Jeśli w danej chwili nie mieliśmy powodów do silnych emocji, mogła ona przyjść do nas z zewnątrz. Czerwone policzki mogą płonąć od czyjegoś gniewu, a uszy różowić się od seksualnych myśli na twój temat. Możesz też po prostu być uważany w tym momencie za pociągającą i seksowną osobę przez drugiego człowieka.

Od teraz zwracaj uwagę na zarumienione policzki i uszy bez wyraźnego powodu – to może być przejaw czyichś myśli na twój temat. Rumienisz się, bo gdybyś tylko mógł wniknąć w umysł tego człowieka, zawstydziłbyś się jego myślami.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest Masaż Tantryczny? Poznaj moc dotyku uzdrawiającego seksualność

Swędzenie oczu.

Swędzenie lewego oka u kobiety mówi o tym, ze ktoś ją chwali. Prawe oko oznacza postawienie jakichś zarzutów względem niej. U mężczyzn odwrotnie – lewe oko odpowiada za zarzuty a prawe za chwalenie. Oczywiście wyłączając swędzenie spowodowane alergią lub narażeniem na silne, sztuczne światło lub oślepiające promienie słoneczne.

Niespodziewany przypływ silnych emocji.

Jeśli zdarza ci się odczuć niespodziewanie silną tęsknotę bez powodu, być może ktoś właśnie za tobą tęskni. Jego przygnębienie spowodowane rozłąką może zalać cię falą smutku. Inaczej bywa w trudnych dla nas chwilach. Jeśli w zmęczeniu, sytuacji kryzysowej lub w trudnościach odczujesz nagle przyjemną falę ciepła – to przejaw wspierających, ciepłych myśli od kogoś życzliwego. Czasem fizycznie odczuwamy, że ktoś nad nami czuwa. Można być z dala od siebie, ale w energetycznym połączeniu czuć się wzajemnie. To piękne i subtelne doświadczenia, które wraz z upływem czasu i poprzez ćwiczenia uważności jesteśmy w stanie coraz lepiej odczuwać i rozumieć.

Nagły niepokój.

Kojarzysz ten stan, w którym nagle czujesz, że ktoś na ciebie patrzy? Podświadomie wiesz, na kogo się spojrzeć i łapiesz czyjś wzrok na sobie. Bywa, że to swoiste uczucie niepokoju jest wywoływane bez wyraźnych spojrzeń ku nam. Wtedy może być po prostu oznaką, że ktoś w tłumie ludzi myśli o nas. Jeśli nie czujesz się z tym komfortowo możesz skrzyżować nogi, ręce na klatce piersiowej lub po prostu zrobić tak zwaną figę z makiem. To uchroni cię przed złą energią i negatywnymi myślami innych.

Gęsia skórka, dreszcze lub mrowienie skóry.

Najczęściej mówi nam o tym, że jesteśmy dla kogoś atrakcyjni seksualnie. Może też oznaczać przebywanie w energii emocji innego człowieka, który o nas myśli. Cóż, od teraz zauważając gęsią skórkę doceń siebie – ktoś jest pod silnym wpływem twej atrakcyjności.

Czkawka.

To najbardziej popularny objaw, świadczący o tym, że ktoś o nas myśli. Od dziecka żartowaliśmy na ten temat. A może jednak jest w tym ziarenko prawdy? Niespodziewane, nagłe czknięcie może oznaczać czyjeś myśli na twój temat, ale też plotkowanie o tobie. Niestety nie jest to oznaka niczego pozytywnego.

Gwałtowne kichanie.

Oczywiście wyłączając alergię i przeziębienie. W innych przypadkach, gdy kichasz bez wyraźnego powodu, to znak, że ktoś za tobą tęskni!

Fizyczne uczucie dotyku.

Ostatni symptom mówi o tym, że myśli mogą stać się namacalne. Czasami połączenie z drugą osobą jest tak silne a energia jego myśli tak intensywna, że możemy fizycznie odczuwać ją w ciele. To tak jakby ktoś głaskał nas swoimi myślami. To niesamowicie przyjemne doświadczenie możliwe jest z osobami w bliskich relacjach. Może być jednak przerażające, gdy nowo poznana osoba tak na nas wpłynie. Pamiętajmy jednak, że przeżyliśmy już niejedno życie i często w obecnej inkarnacji spotykamy dusze znane już w przeszłości.

Jak dojść do tego, kto o nas myśli?

Gdy już poczujemy którykolwiek z wyżej opisanych symptomów możemy skupić się na odczuciu, kim jest osoba, która o nas myśli. By to zrobić znajdźmy ciche miejsce, w którym nikt nam nie przeszkodzi. Usiądźmy i pozwólmy sobie na chwilę medytacji, podążając jednocześnie za uczuciami, których właśnie doświadczyliśmy. Wejdźmy w pole serca poprzez położenie na nim dłoni, uważny oddech i wyciszenie. Z tego miejsca pozwólmy umysłowi i sercu podążyć za telepatycznym połączeniem, wędrując po ciele i skanując je w poszukiwaniu przyciągania do odczuć płynących z niego. Gdy już zlokalizujemy źródło, skupmy się na nim. Pozwólmy sobie na przepływ tego telepatycznego połączenia – mogą pojawić się w umyśle obrazy, myśli, słowa. Może skojarzą nam się z konkretną sytuacją lub osobą. A może odkryjemy połączenie z kimś, kogo jeszcze nie spotkaliśmy.

Badając myśli innych osób kierowanych ku tobie, pamiętaj, że sam też wysyłasz energię. Warto o tym pamiętać, gdy zalewa nas fala trudnych, silnych emocji i mamy ochotę wykrzyczeć komuś wszystko w myślach. Im więcej spokoju i dobra posyłamy, tym więcej mnożymy go w świecie. Dzielmy się pozytywną energią z innymi. Pozostałe emocje wyrażajmy w sposób bezpieczny dla siebie i innych, bez krzywdzenia kogokolwiek. Świat stanie się wtedy lepszym miejscem.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest Mapowanie Yoni? Uzdrów swoje łono i połącz się ze swoją mocą

 Arunika

Źródła:
scientificamerican.com/article/brain-researchers-can-detect-who-we-are-thinking-about
consciousreminder.com/2019/04/12/can-we-feel-when-someone-is-thinking-about-us
magicznewrota.pl/aktualnosci,doradca-ezoteryka-wrozby-tarot-horoskop,4015,czy_ktos_o_tobie_mysli___jak_to_rozpoznac

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

4 thoughts on “Jak rozpoznać, czy ktoś o nas myśli


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

      Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram