Jak rozpoznać kogoś, kogo znaliśmy w poprzednim życiu

reinkarnacja

Krąg ludzkiej egzystencji to nieustanny taniec życia i śmierci. Nasze dusze są nieśmiertelne i powracają na Ziemię. Przeżyliśmy już niejedno. Byliśmy biednymi chłopami i zamożnymi arystokratami, ludźmi o różnych profesjach i doświadczeniach. W tym nieustannym tańcu spotykamy również inne dusze pod różnymi postaciami. Jak rozpoznać, czy znamy daną osobę z poprzedniego życia?

Większość z nas nie pamięta wspomnień z poprzednich żyć. Możemy odkrywać je z pomocą hipnozy, szamańskich rytuałów, snów lub Ustawień Hellingerowskich. Czasem jednak bez żadnego powodu przydarzają się nam swoiste przebłyski, uczucie deja – vu lub niezwykłe połączenia… z innymi ludźmi.

Co ciekawe zwierzęta również mogą znać nas z poprzednich wcieleń. Stąd możemy czasem odczuwać silne połączenie i przemierzyć pół kraju po ukochanego pieska ze schroniska, czy znaleźć pod domem kota – przybłędę – który okaże się naszym najlepszym zwierzęcym przyjacielem.

Z ludźmi bywa różnie. Emocje i doświadczenia dzielone na skutek ponownego spotkania są kolorowe jak nasze żywoty. A oto najczęstsze znaki świadczące o tym, że spotkaliśmy duszę znaną już w poprzednim życiu.

Może cię również zainteresować artykuł: Czy w tobie, kobieto, kryje się cygańska dusza? 10 cech, które o tym świadczą

Źródło: pixabay.com

1. Przy tej osobie czujesz bardzo silne przyciąganie lub odpychanie

Czasami widzimy kogoś po raz pierwszy w życiu i momentalnie czujemy potrzebę rozmowy lub ucieczki. Te uczucia mogą wywołać nawet zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych. Nagle czujemy, że chcemy tę osobę poznać lub trzymać się od niej z daleka. To jeden z głównych znaków potwierdzający, że wasze drogi już się kiedyś skrzyżowały.

Jeśli pojawiają się trudne emocje, to mogą być następstwem sporów lub niedokończonych spraw z waszej poprzedniej relacji. Wykorzystaj nową szansę na wprowadzenie pokoju między wami. Świetnym narzędziem do zażegnania starego konfliktu może być hawajska modlitwa ho’oponopono. Wystarczy powtarzać proste słowa: przepraszam, wybacz mi, dziękuję, kocham cię. Możesz też przed snem zapytać swoją podświadomość, jak uzdrowić tę relację. Rano koniecznie zapisz swoje sny i wsłuchaj się w odpowiedzi!

2. Macie głęboką więź

Czas przestaje istnieć, albo mija bardzo szybko. Wydaje się, że znacie się od zawsze. Od pierwszej chwili pałacie do siebie sympatią. Może nie możecie się nagadać, a może bezpiecznie i swobodnie czujecie się w ciszy. Choć wydaję się to niemożliwe, czujecie się sobie bliscy od samego początku.

3. Bratnią duszą może być ktokolwiek, kto silnie cię przyciąga

Utarło się mówić, że bratnia dusza to życiowy partner lub partnerka. Jednak przez te wszystkie życia spotkaliśmy wiele osób. Każda z nich pełniła inną rolę lub przez wiele żyć ta sama dusza pojawiała się pod różnymi postaciami. Nasz sąsiad, przyjaciółka, szef, czy brat mogą być naszymi bratnimi duszami. Emocje mogą być pozytywne lub negatywne – to tylko sygnały informujące o niedokończonych sprawach czy wspólnej lekcji do odrobienia. Życie podsuwa wam kolejną okazję. Skorzystajcie z niej. Nikt w naszym życiu nie pojawia się przez przypadek.

4. Macie połączenie telepatyczne

To stan jak z filmów o najlepszych przyjaciołach. Kiedy jedno zaczyna zdanie, drugie je kończy. Albo mówicie to samo jednocześnie. Kiedy jedno z was myśli o drugim, ta osoba chwilę później odzywa się. Czasami możecie czuć fizyczną obecność mimo dzielącej was odległości. Czujecie się ze sobą komfortowo i możecie mówić sobie wszystko bez względu na długość znajomości. Odczuwacie swoje nastroje, rozumiecie się bez słów, a czasem nawet czytacie sobie w myślach. To piękna bliskość, w której czytacie siebie nawzajem jak otwarte księgi. Bez kłamstw, masek, udawania czy oszukiwania. Autentyczność i pełna swoboda goszczą między wami od pierwszego spotkania. Najprawdopodobniej kiedyś byliście ze sobą blisko i wasze dusze rozpoznały się w tym życiu.

5. Nawet krótkie spotkanie może odmienić twoje życie

Po spotkaniu z taką osobą możesz odczuwać wachlarz emocji. Od euforii po rozpacz, płacz czy nieopisaną tęsknotę lub złość. Może spotykasz właśnie ukochanego człowieka, albo kogoś, kto dawniej cię skrzywdził. Nawet krótka rozmowa w pociągu, czy przelotne spotkanie na lotnisku z takim człowiekiem, mogą odmienić twoje życie. Możesz otrzymać pewną wskazówkę, cenną informację, ważny kontakt lub uwolnić się od długo przetrzymywanych emocji.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

kadzidła sklep akademii ducha


6. Miłość od pierwszego wejrzenia

Powinno mówić się miłość od pierwszego wspomnienia. Gdy uczucie spada jak grom z jasnego nieba, to nic innego jak znak, że byliście ze sobą już wcześniej. Takie związki mogą być krótkie, ale bardzo intensywne. Czasem osobom z zewnątrz może wydawać się szaleństwem, że jesteście razem. Być może obecnie macie niewiele ze sobą wspólnego, jednak kiedyś byliście blisko. To nie znaczy, że w tym życiu musicie być ze sobą, czy też spędzicie razem resztę życia. Po prostu wasze dusze rozpoznają się i stąd wybuchają silne emocje. Jednak na przestrzeni wszystkich żyć, takich połączeń z ludźmi mieliście sporo. Uhonorujcie moment spotkania, ale nie załamujcie się, gdy ta znajomość się skończy. Na poziomie energetycznym zawsze będziecie połączeni. Teraz jednak wasze dusze mogą mieć plany, dlatego bez żalu pozwólcie sobie je realizować.

7. Otrzymujesz niespodziewaną, bezinteresowną pomoc

Często w życiu otrzymujemy bezinteresowną pomoc od nieznajomych lub osób, po których nie spodziewamy się takiej reakcji. To znak, że wraca do nas dobra karma. Kiedyś to my pomogliśmy tej osobie, dziś ona pomaga nam. Zamiast nieufności czy lęku, okażmy wdzięczność i przyjmijmy taką pomoc.

8. Rozpoznajecie się po oczach

Nie bez powodu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Każdy z nas ma unikatowy wygląd oczu. Głęboko w nich zapisana jest nasza historia. Zmieniamy ciała, jednak oczy zostają takie same! Dlatego też nawet w tłumie ludzi czyjeś oczy mogą być dla nas tak hipnotyzujące. To po prostu ktoś, kogo już kiedyś poznaliśmy, może nawet byliśmy ze sobą bardzo blisko. Patrząc niektórym ludziom w oczy, czujemy się jak w domu. Odnajdujemy ukojenie, spokój, miłość – bez względu na rodzaj znajomości i czas jej trwania. Dlatego nie odwracajmy wzroku mijając ludzi na ulicy. Nigdy nie wiadomo, kogo spotkamy!

Majowie mówili “Ja jestem innym Ty”, ostatecznie wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani i pochodzimy z tego samego źródła nieskończonej miłości. Spójrzmy na siebie z czułością, zamiast szerzyć nienawiść, nieufność czy nietolerancję w świecie. Przestańmy maskować swoje uczucia, zagłuszać emocje i wstydzić się głosu intuicji. Otwórzmy się na siebie nawzajem, a życie stanie się znów placem zabaw. Dzieci to świetni nauczyciele. Uczmy się od nich łatwości nawiązywania nowych relacji, autentyczności, szczerości, zachwytu i bliskości.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak rozmawiać ze swoją duszą i boskością w sobie

Arunika

Źródła:
twospiritsonesoul.com/blog/signs-youve-met-someone-in-a-previous-life/
powerofpositivity.com/7-signs-youve-met-someone-past-life/
consciousreminder.com/2017/06/13/experience-3-signs-meeting-someone-youve-known-past-life/
powerofpositivity.com/7-signs-youve-met-someone-past-life/
bustle.com/p/7-ways-to-tell-if-someone-was-in-your-past-life-according-to-psychics-8446807

 

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram