Jak znaleźć swój magiczny kamień spełniający życzenia

magiczny kamień

Magia to energia, która otacza nas zewsząd, będąc we wszystkim. Energia, która drzemie w nas. To moc, którą możemy nadawać przedmiotom i zaklęciom. Poznaj prostą metodę wykorzystania magii do zwykłych kamieni, które będą wspierać twoje życzenia i rytuały.

Przed praktyką pamiętajmy, że magię można wykorzystywać zarówno po stronie Światła, jak i mroku. Wiedz, że co poślesz, to wróci do ciebie ze zdwojoną energią. Nie jesteśmy biernymi marionetkami w teatrze życia. To my kreujemy swój los, często też nieświadomie czarujemy, jak podczas zdmuchiwania urodzinowych świeczek czy wypowiadania na głos życzeń pod nocnym niebem pełnym spadających gwiazd. Energia podąża za uwagą, więc również nasze myśli są formą magii i rzucania zaklęć. Potrafią ściągnąć na nas konkretne sytuacje, sprzyjające lub trudne okoliczności, i ludzi zachowujących się zgodnie z tym, co powtarzamy sobie w naszym wewnętrznym monologu. Warto nabrać większej świadomości i uważności, zarówno na nasze czyny, jak i myśli, oraz wypowiadane na głos słowa.

Rytuały magiczne to nic innego jak działania energetyczne mające na celu wprowadzenie zmiany w naszym życiu. Mogą one dotyczyć bogactwa, kariery, miłości, relacji, zdrowia, ale też ochrony energetycznej i uwolnienia zablokowanego w nas potencjału. Powodzenie w magicznych zaklęciach przyniosą nam wewnętrzna moc skryta w mocy naszej woli i przedmioty, które posłużą za turbo doładowanie energetyczne naszych rytuałów.

Z pewnością istnieje wiele przedmiotów, które można kupić lub wykonać po żmudnym czasie pracy. Jednak mamy pod ręką też coś niezwykle prostego i równie efektywnego – kamienie życzeń. Tylko pamiętajcie – ich moc wiążę się z tym, że sami je znajdziemy po specjalnej praktyce. Nie dajcie się zwieźć handlarzom takich kamieni – cała potrzebna moc tkwi w tobie i jest to dla każdego człowieka indywidualna ścieżka poszukiwań energetycznych akumulatorów do swoich rytuałów.


Jeżeli jesteś ciekawa, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy. Przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 szkoleń w promocyjnej cenie: Podstawy Magii. Jak zacząć? [pakiet pięciu webinarów]

Podstawy Magii


Kamienie życzeń – energetyczne akumulatory naszych rytuałów magicznych

Kamień życzeń to najzwyklejszy kamień, który sam znajdziesz z pomocą…intuicji. Twoja wewnętrzna magia uczyni go kamieniem specjalnym. Jak go znaleźć?

Znajdź czas i przestrzeń tylko dla siebie. Wycisz telefon, poproś domowników o nieprzeszkadzanie. Możesz zapalić kadzidło, okadzić się Palo Santo w celu oczyszczenia swojej aury. Wybierz najwygodniejszą dla siebie pozycję, byś jednocześnie zachował świadomość. Możesz usiąść z wyprostowanym kręgosłupem i stopami opartymi o podłoże, położyć się lub wprawić w ruch tańcem zgodnym z rytmem swej duszy i aktualnych potrzeb. Zrób to, co umożliwi ci wejrzenie w głąb siebie. Zapal świeczkę i patrz się w jej płomień lub zamknij oczy i skup się na sobie. Weź kilka głębszych oddechów z całkowitą uważnością. Wejdź w przestrzeń swojego serca. Poczuj słodką energię w sobie. Możesz położyć dłoń na sercu i dalej świadomie oddychać. Gdy będziesz gotów, zacznij myśleć nad swoimi aktualnymi życzeniami i marzeniami. Bądź tak konkretny jak tylko potrafisz. Jeśli chcesz mieć dużo więcej pieniędzy, pomyśl szczegółowo o wszystkich dobrach, które dzięki temu otrzymasz i jak dzielisz się tym przepływem obfitości z innymi. Jeśli chcesz mieć dom, wyobraź sobie każdy jego szczegół. Wymarzony związek? Pomyśl, jak się czujesz, jaki jest twój przyszły partner, co razem robicie i jaka energia towarzyszy wam na co dzień.

Marz bez ograniczeń. Wszystko jest przecież możliwe w krainie wyobraźni! Jeśli pojawi się jakaś wątpliwość pod tytułem “to niemożliwe”, “przecież mnie nie stać”, “nie wypada mi w tym wieku” czy cokolwiek innego – podziękuj tym myślom i wróć do kreowania szczegółowo swojego marzenia. Poczuj to życzenie wraz z każdym wdechem i wydechem. Gdy uznasz, że jesteś gotowy, poproś swoją intuicję o poprowadzenie cię do twojego kamienia. Wyjdź z domu. Intuicja podpowie ci, dokąd iść i jaki dokładnie kamień zabrać ze sobą. Oczywiście może być ich więcej, w zależności od tego, ile wypowiedziałeś życzeń.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających działania magiczne, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

Sklep Akademii Ducha


Rytuały z wykorzystaniem kamieni życzeń

Kolejny krok to wsłuchanie się w swój wewnętrzny głos i dobranie odpowiedniego rytuału. Może znajdziesz go w internecie (np. na naszej stronie), może przyjdzie do ciebie w podpowiedzi od innych osób. Może poczujesz, że trzeba namalować lub napisać coś na kamieniu. Może użyjesz błogosławieństwa, zbudujesz specjalny ołtarzyk lub namaścisz go naturalnym olejem. Praca z kamieniem życzeń jest bardzo przyjemna, wszystko opiera się na intuicji i wsłuchiwaniu w wewnętrzny głos przewodnictwa. Nie ma tu żadnych sztywnych zasad! To intrygująca przygoda, która popchnie cię wprost w magiczne ramiona Wszechświata.

Co dalej? Po dobraniu magicznego rytuału, wróć ponownie do medytacji. Tym razem z kamieniem w dłoniach. Poczuj go, zamknij oczy i wizualizuj energię życzenia, którą on w sobie niesie. To właśnie dodanie wewnętrznej magii i przechowanie jej w kamieniu, by rosła i przyciągała życzenia. Wypełnij również siebie energią swojego życzenia. Pamiętaj, że twoja intencja ma być szczera, a magia czysta i pozytywna. Idziemy w stronę światła! Wtedy zadzieją się cuda. Potwórz ten proces dla każdego ze swoich kamieni. One podpowiedzą ci również jak je przechowywać – wskażą idealne miejsce w mieszkaniu. Pamiętaj, by miały dostęp do światła. Nie chowaj swoich marzeń w szafie czy szufladzie. Pozwól wspierać je słonecznej energii.

Możesz codziennie medytować nad swoim życzeniem wraz z kamieniami. Jeśli faktycznie jest to szczere pragnienie twego serca i dobro dla twojej duszy – spełni się. Potrzebujesz tylko wiary i cierpliwości. Resztą zajmie się Wszechświat. Gdy już spełni się twoje życzenie, odnieś kamień tam, skąd go zabrałeś. Podziękuj Matce Ziemi i Magii za wsparcie. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz powtarzać proces wychodzenia po kamienie i przynieść ich więcej dla wsparcia swojego życzenia. Kieruj się swoim sercem, ono podpowie ci jak działać. Puść intencję w świat i przestań przywiązywać się do rezultatów – rzeczywistość, któregoś pięknego dnia zaskoczy cię spełnionym marzeniem, albo czymś lepszym, co umożliwi twojej duszy rozwój i spełnienie.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak wykonać i używać magiczną różdżkę

Arunika

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram