Jak dowiedzieć się, co jest twoją najmocniejszą stroną? Każdy z nas ma jakąś ukrytą moc. Możesz jednak spędzić całe życie, nie mając pojęcia, jaka jest twoja. Na szczęście ten test wyjawi ci prawdę! Po każdym pytaniu będziesz mieć 15 sekund na odpowiedź. Zobaczysz również, ile punktów warta jest każda z nich. Złap więc długopis i zapisuj punkty. Na koniec sprawdź, ile masz ich łącznie i dowiedz się, jaka jest twoja ukryta siła!

Wyniki sprawdzisz również pod filmem.


Stworzyliśmy dla Was szkolenie, które stanowi szansę odkrycia Talentów i Darów, z którymi przyszliście na świat, jak i tych, które dopiero w tej inkarnacji możecie w sobie stworzyć i rozwinąć. Wykład wyjaśni Wam, gdzie dokładnie szukać swoich wyższych realizacji, natomiast Rytuał podsumuje Waszą Wiedzę, uwolni Was ze wszystkiego, co jesteście gotowi już zostawić za sobą a co stanowiło przeszkodę w dotychczasowej ekspansji. Oraz skomunikuje Was z Istotami Anielskimi i Archanielskimi, dzięki którym Ścieżka, na której się realizujecie, stanie się pełna Światła, ciepła i zachwytu. A właśnie tędy będziemy docierać do głębokich pokładów Twoich nadzwyczajnych umiejętności – poprzez Zachwyty i Inspiracje!

Kliknij, by dowiedzieć się więcej:

 Budzenie Talentów – Odkryj Dary, z którymi przyszedłeś na świat!


– Jeśli uzbierałeś od 120 do 190 punktów, twoja ukryta moc to niezwykle rozwinięte zmysły. Lubisz dbać o detale i niewiele jest w stanie umknąć twojej uwadze. Możesz być nieco nieśmiały i powściągliwy, ale uwielbiasz również spędzać czas z przyjaciółmi. Upewnij się jednak, że szczegóły nie przysłaniają ci pełnego obrazu sytuacji!

– Masz od 200 do 290 punktów? Twoja ukryta moc to inteligencja. I coś ci powiem – jesteś bardziej inteligentny, niż ci się wydaje! Twój umysł pracuje inaczej niż umysły innych. Dlatego też często potrafisz znaleźć sposób na pozornie nierozwiązywalne problemy. Niezwykle szybko nabywasz wiedzę i umiejętności, które potrafisz zastosować, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nigdy nie pozwól nikomu sprawić, że w siebie zwątpisz!

– Jeśli uzyskałeś od 300 do 390 punktów, twoja ukryta moc to szybkość. Prawie nigdy się nie spóźniasz i często przychodzisz na spotkania wcześniej od innych. Jesteś zorganizowany, wydajny i punktualny. Twoja moc pozwala ci wyprzedzać czas i robić znacznie więcej rzeczy niż większość ludzi. Może jednak mógłbyś nieco zwolnić, żeby trochę się wyluzować i zrelaksować?

– Otrzymałeś od 400 do 490 punktów? Posiadasz ukryte nadprzyrodzone zdolności. Sprawiają one, że jesteś naprawdę wyjątkowy. Możesz wierzyć lub nie, ale przyjaciele mają cię za swego rodzaju jasnowidza. Twoja pozazmysłowa percepcja pomaga ci przewidywać, jak potoczy się sytuacja albo odgadywać myśli innych ludzi. Uważaj jednak, żeby wszystkiego nadmiernie nie analizować, aby nie przegapić życia dniem dzisiejszym!

– Jeśli uzyskałeś od 500 do 600 punktów, potrafisz czytać z ludzi jak z otwartych książek – i to właśnie twoja ukryta siła. Z łatwością jesteś w stanie stwierdzić, czy ktoś kłamie. Wiesz także, kiedy ktoś jest smutny, niezadowolony, szczęśliwy albo kiedy coś ukrywa. Ta umiejętność rozpoznawania emocji czyni cię wspaniałym przyjacielem, ponieważ sprawiasz wrażenie, że naprawdę wiesz, co czuje druga osoba. Świetnie jednak ukrywasz własne emocje, a to już wcale nie jest takie dobre.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram