Jaka trauma z dzieciństwa wpływa na twoje dzisiejsze życie? Ten test pomoże ci to sprawdzić

Psychologia potrafi być urzekająca, zwłaszcza dzięki intrygującym testom obrazkowym! Dziś z pomocą podobnej techniki pomożemy ci odkryć nierozwiązaną psychologiczną traumę z twojej przeszłości.

Psychoanalityk Sigmund Freud, uważał, że wszystkie wydarzenia z naszego dzieciństwa mają ogromny wpływ na nasze dorosłe życie, kształtując naszą osobowość. Miał rację!

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jakie problemy z dzieciństwa wpłynęły na twój charakter, zachowanie i stosunek do ludzi?

Wybierz jeden z powyższych obrazów. Nie myśl zbyt długo, od razu wybierz zdjęcie, które przyciągnęło twoją uwagę.

Czy dokonałeś wyboru? Czas poznać wyniki!


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjne, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


Obrazek 1

Ten obraz wskazuje, że możesz mieć uraz psychiczny związany z upokorzeniem. Być może we wczesnym dzieciństwie byłeś krytykowany przez swoich rodziców lub rówieśników.

Takie dzieci wyrastają na osoby niesamodzielne, które zawsze potrzebują aprobaty innych. Robią wszystko, co w ich mocy, nie dla siebie, ale dla innych!

Psychologowie zalecają, aby zacząć myśleć więcej o własnych zainteresowaniach i potrzebach.

Obrazek 2

Jeśli wybrałeś ten obrazek, to jako dziecko musiałeś czuć się odrzucony przez swoich rodziców. Osoby z podobną traumą mają zwykle niską samoocenę.

Komunikowanie się z innymi musi być trudne ze względu na strach przed porażką i odrzuceniem!

Psychologowie zalecają uświadomienie sobie, że twoje życie zależy wyłącznie od ciebie! Pewność siebie pomaga tworzyć zdrowe więzi z innymi.

Obrazek 3

Ten obraz często wybierają osoby, które w dzieciństwie nie miały rodziców (lub rodzice byli, ale mieli na nich niewielki wpływ).

Twoim problemem jest strach przed samotnością. Dlatego przyciągasz toksycznych ludzi. Ponadto możesz mieć skłonność do depresji.

Psychologowie zalecają zrozumienie, że ludzie przychodzą i odchodzą. Jeśli jesteś osobą otwartą i życzliwą, nigdy nie będziesz sam!

 Obrazek 4

Jeśli wybrałeś ten obraz, twoi rodzice musieli często zdradzać twoje zaufanie, kiedy byłeś dzieckiem; mogli też obiecać coś, czego nie mogli zrobić.

Osoby z podobną traumą w dzieciństwie mają duże problemy z zaufaniem. Są raczej powściągliwi emocjonalnie i rzadko otwierają się na innych.

Psychologowie zalecają rozpieszczanie partnera przyjemnymi drobiazgami. Powinieneś jak najczęściej opowiadać mu o swoich ciepłych uczuciach! Jego reakcja stopi twoje zimne serce.


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „Jaka trauma z dzieciństwa wpływa na twoje dzisiejsze życie? Ten test pomoże ci to sprawdzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram