Sprawdź, jaki Archanioł jest obrońcą twojego znaku zodiaku

archanioł

Każdy znak zodiaku jest powiązany z archaniołem – niebiańską istotą, którą można wezwać i poprosić o pomoc, jeśli ma się jakieś trudności w życiu lub potrzebuje wskazówek. Poznaj najlepszego dla siebie archanioła, którego energia jest najbliższa twojemu znakowi zodiaku.

(pod opisem wszystkich znaków zodiaku znajdziesz prosty sposób na wysłanie prośby o pomoc swojemu archaniołowi)

BARAN

Twoim aniołem jest: Ariel

Baran powiązany jest z wiosną, a Ariel powiązany jest z przyrodą, więc tworzą dobrą parę.

Ariel jest aniołem, który pomaga ludziom sprawiać, że rzeczy dzieją się w życiu, dzięki czemu możesz zwracać się do Ariela o pomoc w realizacji marzeń, szczególnie jeśli chcesz poprawić relacje.

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają tendencję do pośpiechu i czasami są samolubne, więc jeśli zdajesz sobie sprawę, że musisz zwolnić lub poczujesz, że twoje ego przejmuje kontrolę, wezwij Ariela, aby przypomniał ci o tym, jak czują się inni.

BLIŹNIĘTA

Twoim aniołem jest: Zadkiel

Bliźnięta to beztroscy flirciarze, a Zadkiel jest aniołem przebaczenia.

Jeśli wiesz, że jesteś zbyt powierzchowny lub lekkomyślny i nie masz wystarczająco silnego związku z ludźmi w swoim życiu, Zadkiel może pomóc.

Podobnie, jeśli miałeś z kimś poważną kłótnię, poproś Zadkiela o pomoc w przebaczeniu.

Bliźnięta mają tendencję do podążania bardziej za głową niż za sercem. Łączenie się z Zadkielem może ponownie połączyć cię z twoim centrum emocjonalnym.

RAK

Twoim aniołem jest: Gabriel

Ten znak zodiaku i anioł są związani z rodzicielstwem. Jeśli próbujesz zajść w ciążę, poproś Gabriela o pomoc przy poczęciu.

Podczas gdy Raki są bardzo dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi, Gabriel pomoże ci również w znalezieniu okazji do ich zarabiania, szczególnie jeśli jesteś artystą lub pisarzem.

Raki są naturalnie opiekuńczy, więc jeśli chcesz mieć szczęśliwsze życie domowe lub potrzebujesz więcej czasu na pielęgnację relacji, to są rzeczy, w których Gabriel może pomóc.

Może cię również zainteresować artykuł: Miłość w znakach zodiaku – jaka relacja jest między wami? Sprawdź 7 teorii aspektów znaków zodiaku

wiadomość od Ducha

LEW

Twoim aniołem jest: Raziel

Lwy kojarzą się z dramatem i byciem w centrum uwagi, a archanioł Raziel jest równie ekstrawagancki.

Lwy mogą być wspaniałomyślne i hojne, ale mają również tendencję do rzucania się w światło reflektorów.

Jeśli to prawda i w twoim przypadku, poproś Raziela o pomoc. W rzeczywistości każdy może zwrócić się do Raziela, jeśli jego pewność siebie lub ego wymykają się spod kontroli.

Jeśli masz związek, który wymaga uzdrowienia lub fobię, którą chcesz przezwyciężyć, porozmawiaj z Razielem.

PANNA

Twoim aniołem jest: Metatron

Archanioł Metatron jest związany z uzdrawianiem i usuwaniem złej energii.

Panny dobrze radzą sobie z różnymi problemami i trudnymi zadaniami, a Metatron bierze tę konfrontacyjną energię i zamienia ją w coś pozytywnego.

Jeśli chcesz przeanalizować trudną sytuację i dojść do właściwego wniosku, Metatron wskaże ci najlepszy kierunek. Metatron jest również pomocny, jeśli czujesz się zbyt samokrytyczny.

Panny mają naturalną skłonność do zamartwiania się, a lecznicza energia Metatrona może usunąć złe samopoczucie.

WAGA

Twoim aniołem jest: Jofiel

Wagi często próbują odnaleźć równowagę w życiu, a archanioł Jofiel może w tym pomóc, jeśli poczujesz się wytrącony z torów.

Często nazywany jest aniołem feng shui, ponieważ pomaga uprzątnąć bałagan, zarówno w domu, jak i bałagan psychiczny, który powstrzymuje cię przed realizacją marzeń.

Wagi mogą mieć niską samoocenę, a Jofiel może pomóc im dostrzec piękno życia i siebie. W sprawach sercowych lub jeśli masz burzliwe życie miłosne, poproś Jofiela o pomoc.

SKORPION

Twoim aniołem jest: Jeremiel

Najgłębszy i najciemniejszy ze wszystkich znaków, Skorpion powiązany jest ze śmiercią, odrodzeniem i pasją.

Podobnie archanioł Jeremiel przypomina nam, że życie ma zarówno jasne, jak i ciemne strony, a najważniejsze jest, aby dokładnie to zrozumieć i nauczyć się wykorzystywać.

Jeśli chcesz spojrzeć na swoje życie i je zrozumieć, Jeremiel jest aniołem dla ciebie.

Skorpiony mogą być paranoikami i mieć różne pretensje, ale wezwanie Jeremiela pomoże ci odpuścić.

Jest także dobrym aniołem, którego można wezwać, jeśli chcesz zwiększyć swoje zdolności parapsychiczne.

STRZELEC

Twoim aniołem jest: Raguel

Archanioł Raguel jest towarzyskim archaniołem z dobrą, przyjazną energią, świetnie pomagającą w rozwiązywaniu sporów.

Strzelcy są szczęśliwymi ludźmi, ale czasami można im zarzucić, że mówią za dużo, choć tak naprawdę przekazują mało wartościowej treści, a Raguel może pomóc stłumić nadmierny entuzjazm i skupić się na konkretach.

Przywołaj Raguela, jeśli chcesz ożywić stare przyjaźnie lub zapomnieć o nowych. Świetnie też jest go prosić o pomoc w ogniu kłótni.

KOZIOROŻEC

Twoim aniołem jest: Azrael

Azrael jest aniołem, który pomaga ludziom przejść od życia do śmierci. Jest wielkim aniołem, który pomaga ludziom pogodzić się ze strachem lub tym, którzy muszą uwolnić się od żalu.

Koziorożce są ambitne, pracowite i praktyczne, często do tego stopnia, że ​​zapominają o swoich emocjach. Jeśli tak jest i wiesz, że jesteś zbyt intelektualny, poproś Azraela o trochę energii uziemiającej.


Talizman z anielskimi skrzydłami, który pomoże w kontakcie z aniołami, znajdziesz w naszym sklepie

Archanioł Sandalfon


WODNIK

Twoim aniołem jest: Uriel

Uriel, najbardziej intelektualny z archaniołów, jest jak mądry stary wujek. Jest sparowany z Wodnikami, którzy często żyją w głowach, a nie w sercach.

Jeśli czujesz się nieswojo z emocjami, poproś Uriela, aby pomógł ci się otworzyć.

Wielu Wodników ma obsesję na punkcie znalezienia bratniej duszy.

Jeśli tak jest i w twoim przypadku, zwróć się do Uriela. Zaoferuje mądrość i wnikliwość oraz pomoże ci wybrać odpowiedniego partnera.

BYK

Twoim aniołem jest: Chamuel

Chamuel to anioł, który pomaga ludziom znajdować rzeczy, niezależnie od tego, czy zgubiłeś telefon, drogę w podróży czy ścieżkę życia.

Jeśli szukasz nowego źródła dochodu, prawdziwej miłości lub po prostu chcesz ponownie nawiązać kontakt ze starym przyjacielem, Chamuel ci w tym pomoże.

Jeśli jesteś Bykiem, archanioł Chamuel może poprowadzić cię właściwą ścieżką i dowiedzieć się, co jest ważne. Byki mają kosztowne upodobania, więc jeśli jesteś zbyt materialistyczny, Chamuel może pomóc ci stanąć z powrotem na ziemi.

RYBY

Twój anioł to: Sandalfon

Ryby to marzycielski, romantyczny i tajemniczy znak. Ludzie urodzeni pod nim są często powiązani w jakiś sposób z muzyką, a Sandalfon jest aniołem muzyki.

Poproś Sandalfona o pomoc, aby ożywić swoją kreatywną stronę lub znaleźć wewnętrzny spokój, gdy czujesz się wyczerpany.

Gdy poprosisz o pomoc, dokładnie wsłuchuj się w piosenki, ponieważ ich teksty mogą zawierać wiadomości, które Sandalfon chce, abyś usłyszał.

JAK POPROŚ O POMOC

Komunikacja z aniołem zodiaku jest prosta.

Zapal świeczkę i przez 10 minut myśl o tym, czego szukasz. Możesz także połączyć się z aniołem, po prostu prosząc w myślach o pomoc, nawet jeśli jesteś w drodze.

Nie oczekuj, że boski głos od razu odpowie i że zrobi to w formie werbalnej, zamiast tego szukaj wskazówek w swoim codziennym życiu, takich jak zbiegi okoliczności lub pozytywne sytuacje, które się pojawiają. Mogą to być oznaki odpowiedzi aniołów. Więcej wskazówek, jak połączyć się z aniołem, znajdziesz w artykule: Jak zaprosić Anioły do swojego życia i się z nimi zaprzyjaźnić


Źródło: consciousreminder.com/2019/03/23/this-is-what-archangel-is-the-protector-of-your-zodiac-sign/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram