Jakie jest twoje największe marzenie? Ta ruletka powie ci, kiedy się ono spełni

Każdy z nas ma pragnienia i marzenia. Czasami je ignorujemy, a czasami spędzamy dużo czasu, zastanawiając się, czy się uda je kiedyś spełnić. Zagraj w wróżbiarską ruletkę, dzięki której dowiesz się, kiedy spełni się twoje marzenie.  

Wszystko, co musisz zrobić, to pomyśleć o swoim niewielkim lub największym marzeniu, następnie spojrzeć na koło ruletki i wybrać liczbę.

Może cię również zainteresować artykuł: Przyciągnij to, czego naprawdę chcesz: 24-godzinne Prawo Przyciągania – codzienna rutyna!

Zobacz, co wybrana liczba mówi o twoim marzeniu:

1. Przestań tak bardzo trzymać się tego marzenia. Powinieneś puścić przywiązanie do niego, bo jak na razie ograniczasz możliwości Wszechświata do bardzo wąskiej struktury. Odkryj również inne pragnienia i marzenia, a wtedy te, o którym myślisz, zacznie się szybko realizować.

2. Jeszcze tylko trochę, a twoje marzenie się spełni. Nie spiesz się, poczekaj cierpliwie jeszcze chwilę i nie przestawaj się skupiać na tym, czego najbardziej chcesz.

3. Aby to marzenie się spełniło, musisz być bardziej aktywny w jego realizacji. Działaj i nigdy nie przestawaj o nie walczyć!

4. Czy na pewno chcesz, aby to marzenie się spełniło? Może tak naprawdę chcesz czegoś innego? Rozważ to dokładnie. Spełnisz swoje marzenie tylko wtedy, gdy będzie tym, czego naprawdę pragniesz.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na szkolenie on-line: MOC MANIFESTACJI. Materializacja – zamiast czekać aż marzenie się spełni, Ty je spełnij!


5. Po 11 dniach twoje marzenie zostanie niespodziewanie spełnione lub stanie się coś, co je bardzo przybliży. Przygotuj się!

6. Jak tylko przestaniesz pożądać tego, czego chcesz, to będzie w twoich rękach. Tak, zdarza się to często. Kiedy odpuszczamy, zaczyna dziać się samo.

7. Twoje marzenie nie utrzyma się długo. Wszechświat opiera się jego realizacji z ważnych powodów. Pomyśl o czymś nowym.

8. Zaledwie kilka kroków dzieli cię od realizacji twojego celu. Po prostu idź dalej. Nie poddawaj się!

9. Warto okiełznać swoją dumę. Ona jest główną przeszkodą w realizacji twojego planu.

10. Kolejny miesiąc będzie miesiącem spełnienia twoich marzeń.

11. Nie drażnij wszechświata swoimi żalami. Często by osiągnąć więcej, potrzeba docenić to, co się już posiada. Wdzięczność jest pierwszym i najważniejszym krokiem do realizacji marzeń.

12. Twój marzenie jest właśnie w trakcie realizacji, choć jeszcze możesz tego nie dostrzegać. Cierpliwości. Niedługo ujawnią się przed tobą nowe możliwości.

Może cię również zainteresować artykuł: Miejsce rozmów serca i umysłu, czyli punkt intencyjny – jak go wyregulować? [Prawo Przyciągania]


Źródło: namastest.net/what-is-your-biggest-dream-this-roulette-will-tell-you-when-it-will-come-true/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram