Jakim typem Wiedźmy jesteś według swojego znaku zodiaku?

Znak zodiaku

Istnieje wiele sposobów na odkrycie i rozpoznanie ukrytej mocy, która tkwi głęboko w nas. Jednym z nich jest astrologia. Nasz znak zodiaku może rzucić światło na cechy osobowości, moce oraz słabe i mocne strony, pomoże nam również rozpoznać nasze predyspozycje na określone rodzaje magii.

W okresie dzieciństwa w łatwy sposób mogliśmy wyobrazić sobie, że posiadamy nieziemskie moce, że potrafimy latać na miotle lub władamy siłami przyrody. Zapewne wielu z nas ważyło mikstury i rzucało zaklęcia za pomocą własnoręcznie wykonanej magicznej różdżki. Nic nie mogło w tym czasie złamać naszej fantazji i wyobrażenia o magii świata, w którym żyjemy. Niestety, w miarę jak wkroczyliśmy w dorosłość wiara w magiczność świata zaczynała słabnąć. Rzeczywistość i codzienność podcięły skrzydła wyobraźni, a obowiązki stały się ważniejsze niż eksplorowanie niewidzialnych światów. Jeżeli zaakceptowałaś przekonanie, że wraz z wejściem w dorosłość straciłaś swoje magicznie moce, to jesteś w wielkim błędzie. Nasza wewnętrzna wiedźma nigdy nie umiera, a naszą magię możemy wykorzystywać i rozwijać tak długo, jak tylko chcemy.

Czy jesteś gotowa, aby dowiedzieć się, jaką wiedźmą jesteś według swojego znaku zodiaku?

Baran – Wiedźma burzy

Czarownice urodzone pod znakiem Barana są błogosławione zdolnością rzucania potężnych zaklęć Magii Świec. Potrafią również oswoić niezwykle silne moce przyrody. Bez problemu manipulują wiatrem, deszczem, grzmotami, i bez wątpienia zawsze mają pogodę po swojej stronie. Determinacja i agresywna osobowość pasują idealnie do wiedźm, które wykorzystują każdy dostępny element w swojej magii. Dodatkowo umiejętności przywódcze tego znaku są nieocenione i pomagają w zaprzęgnięciu wielu odrębnych elementów do jednej wspólnej sprawy.


Jeżeli jesteś ciekawa, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy. Przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 szkoleń w promocyjnej cenie: Podstawy Magii. Jak zacząć? [pakiet pięciu webinarów]

Podstawy Magii


Byk – Wiedźma zwierząt

Wiedźmy spod znaku Byka są głęboko zestrojone z królestwem zwierząt i mogą wzywać do pomocy stworzenia bytujące na Ziemi. Nawet najgroźniejsze drapieżniki ufają ich energii i nie ma wątpliwości, że Byki mają do dyspozycji swoich wiernych futrzanych przyjaciół. Dzielą również pasję do świata ożywionego i nieożywionego – uwielbiają spędzać czas z Matką Naturą, wśród ziół, kwiatów i rosnących w ogródku warzyw.

Bliźnięta – Wiedźma energetyczna

Bliźnięta są wiedźmami energetycznymi. Posiadają naturalną zdolność wyczuwania zmian w poziomach energii wokół siebie. Mają także bardzo wrażliwą intuicję. W łatwy sposób mogą wysyłać oraz odbierać energię do najróżniejszych miejsc i osób. Dodatkowo Bliźnięta mają tendencję do myślenia nieszablonowego i wychodzenia poza granice fizyczności – kochają świadome sny i projekcje astralne, dzięki czemu z łatwością mogą komunikować się z istotami z wymiarów niefizycznych.

Rak – Wiedźma domowego paleniska

Czarownice urodzone pod znakiem Raka mają skłonność do wykorzystywania swojej magii w pomieszczeniach i domach, użytkują przy tym energię domowych artykułów i symbolicznych przedmiotów. Raki to typowe wiedźmy, które gotują i warzą swoje mikstury z wielką miłością i szacunkiem. Ich serce mieszka w domowym palenisku, o które troszczą się i ochraniają całą swoją magiczną mocą, a zdobytą wiedzę przekazują z pokolenia na pokolenie.

Lew – Wiedźma samotności i indywidualności

Lwie czarownice tworzą świat na swój własny sposób. Oddają się każdej pasji na jaką tylko mają ochotę. Uwielbiają spędzać czas w samotności i dokształcać się w zakresie magii w każdej wolnej chwili. Lwy posiadają naturalną zdolność przyciągania uwagi innych, dzięki temu w łatwy sposób mogą zahipnotyzować oraz oczarować ludzi i zwierzęta. Wiedźmy urodzone pod znakiem Lwa mają również otwarty portal komunikacyjny z wyższymi bóstwami – gdy potrzebują pomocy oraz wskazówek, bez problemu mogą się z nimi skontaktować.

Panna – Wiedźma ceremonialna

Analityczna i książkowa natura Panien doskonale dopasowuje się do szablonu czarownic, które kochają zaklęcia, rytuały i ceremonie. Panny uwielbiają wyzwania i głęboką analizę tego, co się dzieje. Są elastyczne i szybko się uczą – gdy zajdzie taka potrzeba, to prędko dostosowują się do nowej sytuacji i ulepszają swoje rzemiosło. Władają niezwykle potężną magią, ale tylko w momencie, gdy osiągną maksymalne skupienie, dlatego potrzebują nabyć umiejętności koncentracji i wewnętrznego spokoju.

Waga: Wiedźma miłości

Wagi są wiedźmami, do których zagubieni kochankowie zwracają się o pomoc. Wagi pomagają bardzo chętnie innymi w miłosnych podróżach, oceniając tym samym, czy wyższe siły aprobują ich przedsięwzięcia. Mogą także sporządzić najbardziej uwodzicielski eliksir, połączyć idealną parę lub przyciągnąć do siebie każdego śmiertelnika swoimi mocami uwodzenia.

Skorpion – Duchowa wiedźma

Czarownice urodzone pod znakiem Skorpiona czują się natchnione i oświecone w godzinach północnych, kiedy panuje cisza, a ciemność spowija świat. Skorpiony świetnie dostrzegają to, co jest ukryte, dzięki temu mogą komunikować się z duchami bytującymi w zaświatach. Niezależnie od tego, czy są to zmarli, aniołowie, czy tajemnicze istoty, zawsze mogą poprosić ich o pomoc i radę.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


Strzelec – Wiedźma podróży

Wiedźmy spod znaku Strzelca chętnie używają magicznych narzędzi i doskonale rozumieją, że są przewodnikami energii i mocy. Uwielbiają nietypowe zajęcia, o ile nie są powiązane żadną praktyką, która może zawładnąć ich życiem. Z natury kochają podróże, przede wszystkim te do odległych krain, tam gdzie mogą przekraczać kolejne granice, zarówno te fizyczne, jak i te w umyśle.

Koziorożec – Wiedźma kontroli

Czarownice urodzone pod znakiem Koziorożca to te, które łatwo zapewniają swoją magiczną dominację zarówno w naturze, jak i na terytorium miejskim. Uwielbiają wykorzystywać moc otoczenia, aby magią móc kierować swoją karierą i życiem codziennym. Swoją wielką siłą mogą także uzdrawiać zranionych i chorych. W swojej pracy bardzo często posiłkują się kryształami, klejnotami, czy talizmanami.

Wodnik – Wiedźma chaosu

Wiedźmy posiadające znak Wodnika kochają łamać zasady i buntować się przeciwko niesprawiedliwości. Zażarcie walczą o sprawy bliskie swojemu sercu, i aby wygrać komunikują się ze światem duchowym. Dodatkowo Wodniki są dobrze zestrojone z planetami i gwiazdami. Doskonale wiedzą, że kosmos jest gigantyczną, połączoną ze sobą siecią, do której potrafią się podłączyć i bez problemu wykorzystać jej energię w kreacji swojego życia.

Ryby – Morska wiedźma

Ryby lubią trzymać się z dala od nudnej codzienności. Wolą iść tam, gdzie poprowadzi ich intuicja. Ich moce zakorzenione są w głębinach mórz. Pomiędzy intensywnością rozbijających się fal, magią muszli i leczniczych właściwości wody, cała ich siła wydobywa się z głębin. Z pomocą wielkiej siły żywiołu wody mogą dostosować rytuały i zaklęcia do swoich konkretnych potrzeb.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak wykonać i używać magiczną różdżkę

Aniela Frank


Źródła:
blog.spiritualify.com/what-type-of-witch-are-you-according-to-your-zodiac-sign/
elitedaily.com/p/the-type-of-witch-you-are-according-to-your-zodiac-sign-11761359
ranker.com/list/types-of-witch-by-zodiac-sign/jodi-smith
themoonlightshop.com/blogs/news/what-type-of-witch-are-you-according-to-your-sign
magicalrecipesonline.com/2016/10/zodiac-signs-and-types-of-witches.html

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram