TY – jesli jesteś gotów!

Jeśli masz magię w sercu, wiedzę w głowie, doświadczenie w duszy i potrafisz złożyć zdanie wielokrotnie złożone – dołącz do nas.

Szukamy ekspertów, pasjonatów i blogerów znających się na swoich dziedzinach. Medytujesz od lat? Żyjesz zgodnie z 7 zasadami Huny? Odprawiasz magiczne rytuały? Wróżysz z rąk, kart, run lub oczu? Masz ogródek pełen uzdrawiających ziół? Kontaktujesz się z Aniołami? Masz ostrą jak brzytwa intuicję? Twoje modlitwy mają niezwykłą moc manifestacji? Wiesz jak obudzić w sobie kobiecą lub męską energię? Otwarcie trzeciego oka, to dla ciebie pestka? Widzisz aurę, potrafisz manipulować energią, tworzyć energetyczne byty? Gotujesz wg 5 przemian lub zasad ajurwedy, a może nie jadłeś nic od 5 lat i wiesz wszystko o bretarianizmie? Praktykujesz radiestezję, bioenergoterapię, reiki lub inne systemy uzdrawiania? Odwiedziłeś wszystkie miejsca mocy na świecie? Praktykujesz minimalizm, Kaizen, Qigong, Zen lub Lagon? Techniki akupresury lub akupunktury nie mają przed tobą tajemnic? Wyćwiczyłeś doskonale umiejętność świadomych snów lub wyjść poza ciało (OOBE)? Wiesz jak pracować z karmą i poprzednimi wcieleniami? Oczyszczające i uzdrawiające techniki oddechowe są tym, co stosujesz na co dzień?

A może znasz się jeszcze na czymś innym? Co to takiego? Jeśli chcesz, podziel się z nami i całą społecznością Akademii Ducha tym, co masz w sobie najpiękniejszego, swoją wiedzą, umiejętnościami i talentami, niech służy każdemu, kto może tego potrzebować, byśmy razem rośli w duchowej mocy miłości i pokoju.

Choć już samo bezinteresowne dzielenie się z innymi sprawi, że prędzej czy później pomnożona energia dostatku do ciebie wróci, chcąc wyrazić głęboką wdzięczność za twoje dary, w zamian oferujemy dostęp do naszych webinarów i warsztatów, a jeśli współpraca będzie się dobrze układać, to możliwe, że i pracę – taką za pieniądze 🙂

Zainteresowany? Jeśli tak, to napisz maila na adres: redakcja@akademiaducha.pl

Nie zapomnij w mailu napisać kilku zdań o sobie i o tym, na czym się znasz. Dołącz też próbkę (lub próbki) tekstów, np. w formie krótkiego artykułu.

Miłość i Moc

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram