Czy jesteś czarownicą? Znaki i cechy charakterystyczne, które wskazują na naturalne zdolności magiczne

czarownicą

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy możesz być czarownicą, poniższe wskazówki pomogą ci w rozpoznaniu cech, którymi bardzo często charakteryzują się wiedźmy lub inne okultystycznie rozwinięte osoby.

Niechęć do tłumu. Jeśli czujesz się nieswojo w tłumie, możesz być czarownicą. Czarownice są bardziej “dostrojone” do otoczenia, więc przebywanie w zatłoczonym pomieszczeniu to narażanie się na wiele emocji, odbieranych w tym samym czasie . Może to wywoływać uczucie niepokoju lub nawet mdłości.

Silna intuicja. Jeśli masz wysoce rozwiniętą intuicję, jest to kolejna oznaka daru. Jeśli zawsze ufasz swoim przeczuciom i wiesz, że poprowadzi cię to we właściwym kierunku, jest to doskonały wskaźnik wykorzystania “magii” w życiu.

Fascynacja życiem pozagrobowym. Czy zawsze miałaś wrażenie, że ci, którzy odeszli, wciąż są w pobliżu, tyle, że na innym poziomie energetycznym? Poczucie, że wszyscy jesteśmy połączeni i w ciągłej komunikacji – zarówno żywi jak i umarli – również może świadczyć o twoich nadprzeciętnych zdolnościach magicznych.

Odczuwanie wszystkich energii. Jeśli kiedykolwiek stanęłaś w lesie i poczułaś, że możesz wdychać energię głębokiej ziemi pod sobą lub energię konarów drzew, możesz być czarownicą. Jeśli światło słoneczne na twojej skórze wydaje się wibrować głęboko w twojej duszy z intensywną energią, to znak, że masz w sobie ukryte zdolności.

Źródło: pixabay.com

Przyciąganie do sztuk magicznych. Czy jesteś przyciągna do narzędzi magii – do kart tarota, mikstur i zaklęć, technik ziołolecznictwa lub astrologii? A co z byciem medium i komunikacją ze zmarłymi? Czarownice często czują się przyciągane do tych rzeczy w niewytłumaczalny sposób.

Czytanie energii. Ludzie, którzy mają naturalne zdolności czarownic, często z łatwością odczytują energię, intencje, a nawet myśli innych, oraz doskonale czytają energie miejsc. Z tych samych powodów możesz nie lubić tłumów, możesz również czuć się nieswojo w pewnych miejscach lub obszarach. Możesz nawet czuć się tak, jakbyś często doświadczała déjà vu.

Srebro czy złoto? Z pewnością nie jest tak w przypadku każdej wiedźmy, ale wiele z nich bardziej przyciąga srebro niż złoto. Łagodniejszy połysk srebra jest bliższy blaskowi księżyca. Jest delikatny i czysty. Z drugiej strony złoto jest odważniejsze i bardziej “krzykliwe”.

Upodobania do dziwności. Czy masz dziwną kolekcję niezwykłych rzeczy? Podnoszenie zaplecionych gałęzi, pięknych, ale połamanych muszli w piasku lub piór, które spadły ze skrzydeł ptaka śpiewającego na twoim podwórku – te rzeczy mogą być dziwne, ale piękne na swój sposób. Jeśli masz oko na dziwactwa w naturze, możesz być czarownicą.

Burze cię ekscytują. Czarownice są mocno związane ze środowiskiem i naturą wokół siebie. Burza jest bardzo naładowaną energią wiatru, deszczu i błyskawic, a czarownice są często przyciągane do nich. Jeśli widoczna siła natury wywołuje w tobie ekscytację i daje ci moc, możesz być czarownicą.

Miłość do księżyca. Czasami możesz nie rozumieć pełnego zakresu swoich emocji, ale wiesz, że zmieniają się one wraz ze zmianami faz księżyca, który cię fascynuje i sprawia, że twoje serce się unosi za każdym razem, gdy na niego spojrzysz – jeśli tak jest, możesz być czarownicą.

Źródło: pixabay.com

Połączenie z żywiołami. Podobnie jak z księżycem, silny związek z żywiołami jest kolejnym wskaźnikiem określającym cię jako naturalną czarownicę. Ludzie, którzy urodzili się z tym darem, mają skłonność do otaczania się nimi i ich wykorzystywania w codziennym życiu. Jeśli kochasz wodę lub masz wielkie uznanie dla ziemi i upraw, możesz być czarownicą.

Używanie zmysłów. Bycie w harmonii z ciałem i zmysłami jest kolejną ważną cechą, która może świadczyć o twoich magicznych umiejętnościach. Zrozumienie, jak wykorzystać pełen zakres zmysłów do analizy sytuacji i/lub ludzi, jest wysoce rozwiniętą zdolnością.

Uznanie dla natury. Jesteś pełna podziwu i wdzięczna za wszystkie przejawy natury? Czujesz radość, gdy chodzisz boso po trawie, słuchasz śpiewu ptaków i obserwujesz zachód słońca? Doceniasz każdą roślinę, delektując się ich widokiem? Jeśli tak, to znak, że możesz być czarownicą.

Po prostu wiesz. Czasami nie jest to tak jednoznaczne, jak posiadanie wyżej wymienionego zestawu cech lub potencjalnych wskaźników. Możesz nie mieć żadnej cechy z tej listy, ale po prostu czuć do szpiku kości lub dogłębnie wiedzieć, że jesteś czarownicą. I to jest piękno świata “magicznych” umiejętności – czasami po prostu wiesz.

***

*** KSIĘGA MAGII 2019 – PRZEDSPRZEDAŻ ***

Księga Magii 2019 to wyjątkowy, magiczny kalendarz Akademii Ducha na rok 2019!

Możecie ją kupić w przedsprzedaży, klikając w link:

KSIĘGA MAGII 2019 W SKLEPIE AKADEMII DUCHA

W tym roku:
– 592 strony (w tym roku ponad 130 stron Magii więcej!);
– Karta Manifestacji z Kluczem i Wskazówką w komplecie;
– twarda oprawa;
– limitowana ilość.

Do wyboru dwie wersje Księgi:
– z osobistą dedykacją Wiedźmy Anji (555 sztuk);
– wersja bez dedykacji.

Tym, którzy znają Księgę Magii, nie trzeba jej przedstawiać. To coś więcej niż tylko kalendarz. Znajdziesz w niej morze informacji magicznych oraz autorskich rytuałów, zmieniających życie i wiele więcej!

Źródło: mysticalraven.com/spirituality/12702/are-you-a-witch-signs-and-characteristics-that-point-to-natural-magic-capabilities

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 myśli nt. „Czy jesteś czarownicą? Znaki i cechy charakterystyczne, które wskazują na naturalne zdolności magiczne

 1. Czesław

  Wszystko,co jest opisane jest Racja.Tylko,jest rzadkością aby wszystkie punkty czarownika,czy czarownicy miał w sobie.Moze jeszcze nie rozbudzone.Moga być dwie,trzy rzeczy co są opisane do realizacji.Tylko cały czas wymaga udoskonalenia pracy nad sobą.Nie! Nie! dochodzę do danego,poziomu i już robię biznes.Tylko,praca,praca praca nad własnym udoskonaleniem.To,jest ciężka praca ezoteryczna.A warto,bo są temu owoce.Wiele,i co raz to więcej ludzi potrzebuje pomocy,nie! nie! uszkodzenia.Jestem,bardzo zachwycony,ze mogę wiele się nauczyć,bedac na tym wspaniałym blogu szeptuchowskim Słowiańskim.Bo,od kogo ma czerpać nauki jak nie od Was.Zycze z całego serca,szczescia,samych udanych rytuałów magicznych.Kocham Was za niesamowita wiedzę, o życiu godnym zdrowym,przekazywanych,przez wiele pokoleń.Wielki Szacunek

  Odpowiedz
 2. Meg

  A co jeśli mam je wszystkie? I boję się strasznie tego. Uciekam od takiej myśli,czasem powracam do niej trafiając na taką strone…

  Odpowiedz
 3. Anka

  Hihi przynajmniej w końcu się do jakiejś “grupy” społecznej zaliczam lepiej niż w rodzinie no to nic tylko z pełną świadomością wejść w Nowy Rok dla N. a. S wszystkich tak wyjątkowy… Wszystkiego co najlepsze roku pełnego miłości

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram