Jesteś empatą? Sprawdź, które kryształy są dla ciebie najlepsze!

empata

Empata to osoba, która jest bardzo wrażliwa na ludzi i energię w swoim otoczeniu. Zazwyczaj “czuje” swoje otoczenie przez czakrę splotu słonecznego. To tak, jakby obszar żołądka takiej osoby był gąbką, wchłaniając uczucia i myśli ludzi wokół nich.

Nie posiadają swoistego filtra, który by zatrzymywał energię wokół, absorbując tym samym obawy innych ludzi, ich złość, wstyd, smutek, pożądanie i inne emocje. Podczas gdy ci, którzy spędzają dużo czasu wśród empatów mogą czuć się lepiej, empata zazwyczaj czuje się wyczerpany, zestresowany i przytłoczony. Z biegiem czasu może doświadczać fizycznych symptomów silnego wpływu na splot słoneczny.

Objawy fizyczne:

  • bóle brzucha,
  • wzdęcia,
  • nudności,
  • skurcze,
  • trudności z wypróżnianiem,
  • wrzody,
  • bóle głowy,
  • bezsenność.

Jeśli doświadczasz kilku z tych fizycznych symptomów, być może jesteś empatą i najlepiej byłoby stworzyć zdrowsze granice z innymi, aby utrzymać swój umysł, ciało i ducha w dobrej formie formie.

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś Empatą, przeczytaj artykuł:

30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą

Warto być świadomym swojego środowiska. Jeśli często znajdujesz się w toksycznym środowisku, z ludźmi, których emocje nie są tymi emocjami, które sam byś chciał odczuwać, konieczna może być zmiana – pracy, znajomych, miejsc do których chodzisz – by utrzymać swoje emocje i psychikę w dobrej formie. To powinno być twoim priorytetem. Żadna znajomość i nawet najlepiej płatna praca, jeśli są dla ciebie toksyczne, nie jest warta swojej ceny.

Posiadanie i noszenie kryształów, okazuje się dla empatów bardzo skutecznym sposobem utrzymania zdrowych granic energetycznych z innymi. Dzięki temu nawet jeśli z jakiś powodów nie będziesz mógł zrezygnować z negatywnego wpływu środowiska, w którym się znajdujesz, odpowiedni kryształ stanie się filtrem chroniącym cię przed negatywnymi emocjami.

Dowiedz się, który kryształ będzie najlepszy do noszonego przy sobie, aby pomógł ci poczuć się uziemionym, skupionym i chronionym przed przyjmowaniem niechcianej energii innych ludzi:

1. Fluoryt

Fluoryt chroni przed pojawieniem się fizycznego bólu głowy i stabilizuje aurę, trzymając zewnętrzne wpływy na dystans.

Fluoryt możesz nabyć w sklepie Akademii Ducha, jako jeden z kamieni w specjalnie przygotowanym zestawie kryształów wspierających oczyszczanie energetyczne: Zestaw minerałów – na oczyszczenie w sklepie Akademii Ducha


2. Hematyt

Kamień ten zapewnia właścicielowi niezbędne uziemienie, pewność siebie, oraz, co najważniejsze – wewnętrzny spokój emocjonalny.

Szlifowany, wysokiej jakości hematyt możesz nabyć w naszym sklepie: Hematyt w sklepie Akademii Ducha


3. Cytryn 

Działa jak energetyczna tarcza dla splotu słonecznego, który jest dla empatów obszarem najbardziej podatnym na wpływy, ponieważ mają tendencję do przyjmowania energii innych ludzi, właśnie przez obszar okolic żołądka, czyli czakry splotu słonecznego.

Szlifowany, wysokiej jakości cytryn możesz nabyć w naszym sklepie: Cytryn w sklepie Akademii Ducha


Możesz wybrać intuicyjnie jeden kamień i go przy sobie nosić. Możesz zaopatrzyć się we wszystkie trzy i nosić je razem, lub w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i poziomu potrzebnej ochrony. Gdy otworzysz swoją intuicję na komunikację z kryształami, sam będziesz czuł kiedy, które i w jakiej konfiguracji łączyć i nosić ze sobą, by wspierały cię w najlepszy możliwy sposób.

***

*** KSIĘGA MAGII 2019 – PRZEDSPRZEDAŻ ***

Księga Magii 2019 to wyjątkowy, magiczny kalendarz Akademii Ducha na rok 2019!

Możecie ją kupić w przedsprzedaży, klikając w link:

KSIĘGA MAGII 2019 W SKLEPIE AKADEMII DUCHA

W tym roku:
– 592 strony (w tym roku ponad 130 stron Magii więcej!);
– Karta Manifestacji z Kluczem i Wskazówką w komplecie;
– twarda oprawa;
– limitowana ilość.

Do wyboru dwie wersje Księgi:
– z osobistą dedykacją Wiedźmy Anji (555 sztuk);
– wersja bez dedykacji.

Tym, którzy znają Księgę Magii, nie trzeba jej przedstawiać. To coś więcej niż tylko kalendarz. Znajdziesz w niej morze informacji magicznych oraz autorskich rytuałów, zmieniających życie i wiele więcej!

Źródło: mysticalraven.com/art/8585/what-you-see-first-reveals-the-very-best-aspects-of-your-personality

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram