Jezus Maria! Najpotężniejsze ludzkie Światło w Działaniu

Jezus Maria! Czyli najpotężniejsze ludzkie Światło w Działaniu!

WEBINAR (szkolenie internetowe)

Link do transmisji: www.ekademia.pl/kurs/JezusMaria

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Gdy podczas planowania miesiąca w energiach poprosiłam Siły Anielskie o pomoc w zorganizowaniu najbardziej przełomowych i potrzebnych ludziom warsztatów, otworzyłam się na inspiracje płynące ze Źródła i stało się dla mnie jasne, że nadszedł odpowiedni Czas, by dokonać tego spotkania z Wami. Zdaję sobie sprawę, że może spowodować ono zupełną zmianę tego, w jaki sposób powszechnie kształtuje się opinia na temat mojej osoby i Akademii Ducha, którą prowadzę. Ale nawet ten argument nie jest dostatecznie istotny, by zmienić decyzję. Jej pojawienie się w Przestrzeni ukazało bowiem, iż jesteście już gotowi.

Na co dokładnie?

Na zrozumienie relacji Człowieka i Aniołów, Elohimów i Źródła oraz Mistrzów Duchowych i Uczniów. Na pojęcie swoim Światłem, jak potężna jest energia Jezusa i jak z nim pracować, by połączyć się w działaniu z jego Sercem i Prawdą, którą niesie, a nie zanurzać się po raz kolejny w jednym z egregorów na jego temat. Już Czas na zrozumienie tego, w jakich okolicznościach i z jakiej dokładnie Nauki powstawała Wiara, która następnie obróciła się w Religię i za pomocą Ognia i Miecza opanowała świat. Już Czas pojąć, jak wielkie rozbieżności pomiędzy słowami Chrystusa a naukami jego współczesnych kapłanów nastąpiły.

Czas również na zrozumienie, kim była i kim jest dziś Maryja. Biblia pozwala nam przyjrzeć się jej głównie przez pryzmat dwóch scen. W pierwszej rodzi Mesjasza w ubogiej stajence, bez żadnej pomocy od ludzi, lecz w atmosferze Cudu i Daru. W drugiej również poznajemy jej matczyność przez łzy, gdy stojąc pod krzyżem żegna się ze swoim dzieckiem i wysłuchuje ostatnich słów od Niego, by następnie całym Życiem ich dokonać. A co z trzysiestoma trzema latami pomiędzy Narodzinami a Śmiercią Jezusa? Czyż nie była matką Nadziei Narodów? Czyż nie spędzali ze sobą Czasu? Czyż nie rozmawiali długimi godzinami o rzeczach dla siebie najważniejszych? Czy wiedziała, kiedy się zakochał lub gdzie planuje udać się na kolejną pielgrzymkę?

Tego – w żadnym oficjalnie zaaprobowanym przekazie – nie otrzymujemy. Raczej intencją władyków uzbrojonych w sakralne insygnia współczesny Człowiek “dotwarza”, domawia i kształci w iluzji w sobie Jej i Jego historię, używając wyobraźni rozpiętej pomiędzy Betlejem a Golgotą.
Jaka była? Jaka jest w energiach? O co można ją poprosić?
I jaki jest jej Syn? Jak pracować z Mocą Nauczyciela? W jakich sprawach i w jaki sposób najlepiej jest połączyć się z Jego energią, by mieć niezachwianą pewność, że to czyste Źródło?

W swoim Życiu, podobnie jak Ty, miałam bardzo różne podejścia do świętej energii Maryi i Chrystusa – ich obraz, tak bardzo wypaczony przez kościelne zabiegi, sam w sobie wibruje dziś wyjątkowo hałaśliwą mieszanką Nowego Testamentu i desperacji wynikającej z masowego odpływu wiernych. Kościół próbuje “ulepić” z Chrystusa superbohatera na miarę współczesnych potrzeb, tymczasem często główny sens, który nosił w Sercu, pozostaje pominięty.

W kwestii Maryi gloryfikuje się natomiast wyłącznie frekwencję cierpienia – co kładzie cień chociażby na to, jak dziś kobiety z Wiarą w Sercu patrzą na swoją kobiecość i zadanie w świecie.

Warsztaty, które dla Was przygotowałam, poruszą następujące kwestie:

* Jak poznać, czy rozmawiamy z Maryją i Jezusem, czy ich kościelnymi egregorami?
* Jak otworzyć Serce, by być w połączeniu energią Jezusa, Maryi i Marii Magdaleny?
* Jak pracować z Jezusem, Maryją i Marią Magdaleną w Magii – sposoby ich działania i najlepsze sposoby dla Ciebie
* Misje, w których Maryja, Jezus i Maria Magdalena nieustannie pomagają ludzkości
* Czego uczył Jezus i Maria Magdalena?
* Jezus, Maryja, Maria Magdalena i Aniołowie – jakie są połączenia między nimi i jak łączyć się w działaniu z Nimi podczas swojej praktyki?
* Różaniec – krąg, który spełni każdy Cud
* Serce – wyjaśnienie symbolu i możliwości, które daje
* Bordo i Granat – dwie barwy Szacunku
* Praca z Postaciami Mistrzowskimi oraz Wniebowstąpionymi, Mistykami i Świętymi
* Ważne symbole do pracy z energiami Chrystusa, jego Matki oraz Kobiety.
* Rytuał Prawdy – by imię Jezusa i Maryi zostało w Tobie oczyszczone

Jeśli jesteście gotowi na to, by przestać pomijać ich istotność i milczeć ze sobą na ich temat – zapraszam do poczucia ich Sercem. Gdy chociaż raz otworzycie się na Cud, który daje człowiekowi możliwość połączenia się z nimi w Działaniu, nic już nie będzie takie samo. Poczujecie, jak wielką Mocą jest bycie Człowiekiem. Jak wyjątkowym Darem jest Istnieć. Jak ważne jest, by zrealizować się w Życiu, a tym samym – by wypełnić swoją Przyczynę i Cel Duszy. A przede wszystkim – jak stać się Mistrzem Siebie, realizując powierzoną przez Boga świętą Misję ziemskiej Drogi.

Maryja i Jezus, a także Maria Magdalena, to trzy energie, które mają odpowiednio wiele Mocy, by zbawić Świat poprzez Zrozumienie, Umiłowanie i Przebaczenie. Nie poprzez Cierpienie, Poświęcenie i Żal. Czas przypomnieć Światu zatem, którędy łączyć się z ich nieśmiertelnymi, wiecznymi Wartościami, zamiast pogłębiać zbiorowe tworzenie negatywnej energii ich imionami.

Jeśli praktykujesz Magię, dowiedz się o tym, jak robili to dawni Mistrzowie. I co dokładnie można nazwać Magią, gdy rozumie się ją najpełniej, jak potrafimy to zrobić w swej Naturze.

Jestem szczęśliwa, że jest mi dane poprowadzić dla Ciebie to spotkanie.

Wszystko, co wydarzyło się w moim Życiu do tej pory, doprowadziło mnie do tego punktu. Za co jestem aktywnie wdzięczna i szczęśliwa, że mam możliwość odczuwania tak czystej Energii dziś, gdy Świat niemalże zapomniał o jej istnieniu.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Link do transmisji: http://www.ekademia.pl/kurs/JezusMaria

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram