Kiedy spełnią się twoje marzenia? Wybierz jedną z kart, by się tego dowiedzieć

marzenia

Przede wszystkim Wszechświat zawsze radzi, aby nie dążyć na siłę do tego, czego pragniesz, ale pozwolić temu przyjść do ciebie.

Jeśli jesteś w przepływie i pozwalasz Wszechświatowi działać, to biała linia mety jest już blisko, jesteś na dobrej drodze.

Wsłuchaj się w siebie, twoja intuicja cię nie zawiedzie. Dzięki swojej sile możesz pokonać wszelkie przeszkody.

Wybierz obraz, który najbardziej cię przyciąga, a następnie przeczytaj wiadomość. 

Pierwszy obraz

Nadszedł czas, aby być trochę samolubnym, to znaczy robić to, co przynosi korzyści tobie, a nie osobom wokół ciebie. Zasmakuj życia i przestań poświęcać swoje marzenia, by spełniać potrzeby innych.

Pożegnaj się ze swoimi dotychczasowymi nawykami i zmień nastawienie. Wszystko się ułoży, gdy zrozumiesz, co jest dla ciebie najważniejsze.

Pomyśl o tym teraz i zacznij działać dla własnego dobra. Im więcej wysiłku włożysz, tym szybciej osiągniesz wynik i twoje marzenie się spełni.

Najważniejsze jest prawidłowe sformułowanie marzenia-intencji. Nie marnuj okazji, a wszystko się ułoży.


Zestaw minerałów na bogactwo, których połączona energia wesprze cię w realizacji finansowych celów, znajdziesz w naszym sklepie 


Drugi obraz

Twoja intuicja i logika są godne podziwu. Te cudowne cechy często pomagają ci bronić swojej pozycji w życiu. Zawsze bierzesz sprawy we własne ręce i działasz, by osiągnąć swoje cele.

Dzięki tym cechom uzyskasz nie tylko to, czego oczekujesz, ale także wiele dodatkowych korzyści. Idź dalej w wybranym przez siebie kierunku, a wkrótce będziesz zbierać owoce swoich wysiłków.

Najważniejsze, aby uniknąć niepotrzebnych dyskusji z innymi, które mogą negatywnie wpłynąć na spełnienie marzenia.

Idź w kierunku, który uważasz za najwłaściwszy. To, czego chcesz, spełni się tak precyzyjnie, jak to tylko możliwe. Los ci sprzyja i przygotowuje dla ciebie miłe niespodzianki.

Trzeci obraz

Szczęście zawsze ci towarzyszy i nigdy cię nie opuszcza. Po prostu bądź ostrożny, zarówno w drobiazgach, jak i w ogóle. Masz wystarczająco dużo doświadczenia, by zrealizować swoje marzenie.

Najważniejsze jest, aby poruszać się w wybranym kierunku, aby się nie zatrzymywać i nie bać się przeszkód. Jednak nie ma potrzeby się spieszyć. Pośpiechem możesz zrujnować wszystkie swoje plany.

Szanse na spełnienie marzenia są ogromne. Ale dostaniesz to, czego chcesz, tylko wtedy, gdy nauczysz się doceniać to, co już masz.

Wszechświat jest skąpy w darach dla ciebie, ponieważ nie widzi wzajemnej wdzięczności. Zacznij pomagać innym lub wykonuj prace charytatywne. Dopiero wtedy spełnią się twoje marzenia.

Może cię również zainteresować artykuł: Przyciągnij to, czego naprawdę chcesz: 24-godzinne Prawo Przyciągania – codzienna rutyna!


Źródło: namastest.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram