Kobieta Mocy

Kobieta Mocy – spotkasz ją biegającą nago po łące lub zbierającą przydrożne zioła. A może dziko i radośnie tańczącą w rytm bębnów. Na pewno spojrzy ci prosto w oczy i podzieli się tym, co akurat z sobą niesie. Może to być uśmiech, dobre słowo, a może wrażliwość lub lekcja. Spotkasz ją również przy blasku księżyca, w kręgu innych kobiet. Kobiet, które tak jak ona, są w kontakcie ze sobą i swoją Mocą. Przypatrzmy się, jakie dokładnie są to moce.

Moc akceptacji i miłości

Kobieta Mocy zna swoje mocne i słabe strony. Wie, że życie daje wiele lekcji. Rozumie, że dusza do rozwoju potrzebuje trudnych przeżyć. Ma świadomość, że czasem poddajemy się negatywnym programom, narzuconym nam przez świadomość zbiorową. Popełniamy błędy, aby móc więcej zrozumieć. Zrozumieć nie tylko siebie, ale też innych. Nauczyć się empatii i współczucia, również dla siebie samego.

Z drugiej strony może potrafić znacznie intensywniej przeżywać radość, czy zachwyt. Każdy poranek może być cudem, nie do powtórzenia. Każde spotkanie z drugim człowiekiem może być wyjątkowe. Jest otwarta na to, co niosą życie oraz ludzie. Kobieta Mocy akceptuje siebie w pełni. I kocha. Z miłości do siebie potrafi być asertywna, realizuje swoje pasje. Potrafi wyrażać siebie w niepowtarzalny sposób, niezależnie od konwenansów czy obecnych trendów. Kocha siebie, zarówno w radości i sukcesach, jak i podczas smutków i upadków. Jest świadomą boginią, pełną wewnętrznego światła i piękna.

Moc uzdrawiania i nauczania

W samoakceptacji i miłości do siebie potrafi również akceptować i kochać innych. Daje im  przestrzeń wolności i możliwości rozwoju. Spotkanie z Kobietą Mocy może być zapalnikiem wielu trudnych emocji i przeszłych historii. Możesz mieć okazję przerobić to, co nieuświadomione i odsunięte. Jej wewnętrzna mądrość może pozwolić wsłuchać się w ciebie, i poprzez odpowiednie pytania wyciągać z wnętrza to, co wymaga uwagi. Świadoma nierozerwalnych połączeń ciała i umysłu, będzie potrafiła również leczyć dotykiem. Czy to poprzez masaż, czy to poprzez autentyczną bliskość i przytulenie. Będzie inspirować do życia w zgodzie ze sobą, do poszukiwań autentycznego siebie. Jednocześnie, będzie zachęcać do kontaktu z naturą i życia w zgodzie z jej rytmem. Do zaznajomienia się z leczniczą mocą ziół. Do szacunku dla każdego żywego organizmu. Do radości, takiej na sto procent – jak u małych dzieci. Do śmiechu, zaraźliwego, głośnego, niewymuszonego, prosto z brzucha. Do tańca, swobodnego, sensualnego, dzikiego. Kobieta Mocy nawet swoim chodem potrafi błogosławić ziemię, po której stąpa. Docenia piękno i niepowtarzalność chwili. Zakorzeniona jest w Tu i Teraz. Nie tęskni ani nie rozdrapuje przeszłości. Nie gloryfikuje ani nie ucieka w przyszłość. Nie reaguje schematycznie. Zanim odpowie ci, chwilę pomilczy. Każdego wita jak najbliższego przyjaciela. Jednocześnie potrafi wyraźnie postawić granice i nie da sobą manipulować. Przede wszystkim jednak ufa życiu i sobie. Cały czas jest w kontakcie ze swoim sercem. Odważnie kroczy własna drogą, pomimo strachu czy przeciwności. Przyglądając się jej, gdzieś w głębi zapragniesz żyć podobnie.kobieta mocy

Moc tworzenia i wizjonerstwa

Kobieta Mocy jest świadoma swych talentów. Nie marnuje ich, tylko rozwija i dzieli się nimi. Potrafi pracować świadomie ze snami i prosić przodków lub Wyższe Ja o podpowiedzi. Odpowiedzi przychodzą we snach, które Kobieta Mocy umie odczytywać. Następnie przechodzi do działania. Jest wizjonerką. Jeśli zastana rzeczywistość nie satysfakcjonuje ją, to poszuka możliwych środków ku temu, by ją zmienić. Dla dobra ogółu, nie tylko własnego. Taka kobieta nie boi się wielkich przedsięwzięć. Wie, że nie jest w tym sama. Wspierają ją przodkowie, Matka Ziemia oraz sprzyjający jej ludzie, których dobiera za swych towarzyszy.

Potrafi iść pod prąd i szukać alternatywnych źródeł wiedzy oraz sposobów życia. Nie zmienia nikogo na siłę. Wie, że każda rewolucja zaczyna się od nas samych. To tam zachodzą najistotniejsze zmiany. To one potem mogą być zapalnikiem do zmian w innych.

Jak obudzić w sobie Kobietę Mocy?

Jeśli chcesz dopiero obudzić w sobie Kobietę Mocy, naucz się przebywania sama ze sobą. Obserwuj siebie, badaj swoje emocje, skanuj myśli, pytaj. Przebywaj na łonie natury, w bliskim kontakcie z Matką Ziemią. Zdobywaj wiedzę o życiu w zgodzie z naturą i ziołach. Zgłębiaj i odkrywaj swoje talenty. Szukaj swojej misji. Otwieraj swoje serce, i przede wszystkim, naucz się go słuchać oraz iść za głosem intuicji. Zacznij rozglądać się za Kobietami Mocy w twoim otoczeniu. Może dołącz do kobiecego kręgu lub księżycowych medytacji?

Przeczytaj więcej artykułów z cyklu kobiecej mocy i energii TUTAJ.

Chcesz obudzić w sobie MOC OSOBISTĄ? Kliknij TUTAJ!

Katarzyna Piątek

 

Zdjęcia: https://pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *