Test osobowości: twoje oczy mówią o tobie więcej niż myślisz

Kolor oczu

Kolor oczu ujawnia pewne cechy naszej osobowości, które mogą stać się bazą do dalszej analizy naszych mocnych, jak i słabych cech. Oczywiście prawdą jest, że będą wyjątki, dlatego analizę należy potraktować jedynie jako wskazówkę i zachętę do dalszego eksplorowania własnego wnętrza.

Nie bez powodu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Można w nich dostrzec nie tylko głębię naszej duchowej istoty, ale również cechy naszej osobowości. Dogłębna analiza wymaga dużej wiedzy i opiera się na wielu aspektach. Jednak już na podstawie koloru oczu, można sformułować pewne wnioski opisujące część naszej osobowości.

Może cię również zainteresować artykuł: Irydologia – oceń swoje zdrowie na podstawie kondycji tęczówki oka

  • Brązowe

Ludzie o brązowych oczach są naturalnymi przywódcami. Czasami nie potrafią tego samodzielnie w sobie rozpoznać, ale inni prawie zawsze tak ich postrzegają. Osoby te promieniują większą pewnością siebie niż inne osoby. A im ciemniejsze jest twoje oko, tym większa jest twoja zdolność do szybkiego przetwarzania procesów myślowych.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

sklep Akademia Ducha


  • Niebieskie

Osoby o niebieskich oczach są bardzo uprzejme i zmysłowe. Ich osobowość przejawia się w fizyczności. Są w stanie emanować potężną wewnętrzną siłą i jednym spojrzeniem przyciągnąć uwagę otaczających ich osób. U kobiet niebieski kolor oczu często świadczy o ich zdolności do lepszego tolerowania bólu i odporności na nałogi.

  • Szare

Szare oczy są cechą ludzi, którzy kochają siebie. Osoby te są bardzo introwertyczne, ale jednocześnie zrównoważone. Mają wielki szacunek do swojego ciała. W niektórych sytuacjach mogą przejawiać podwójną osobowość. Czasami sprawiają wrażenie, jakby byli niedostępni, ale w rzeczywistości są najlepszymi przyjaciółmi, jakich kiedykolwiek znajdziesz.

  • Zielone

Do najrzadszych należą ludzie o zielonych oczach. Są niezwykle kreatywni i błyszczą w swoich wrodzonych lub nabytych umiejętnościach, które demonstrują naprawdę nieskazitelne. Można powiedzieć, że są połączeniem innych kolorów, ponieważ kierują zarówno wewnętrzną siłą, jak i cechami przywódczymi typowymi dla poprzednich.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar: Telepatia – szkolenie profesjonalne. Komunikacja ze zmarłymi i przyszłymi dziećmi


Źródło: namastest.net/personality-test-your-eyes-say-more-about-you-than-you-think

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram