Kosmiczne małżeństwo – czym jest i jak odnaleźć przeznaczoną nam drugą duszę

kosmiczne małżeństwo

A co, jeśli Wszechświat już dawno wybrał prawdziwego, duchowego partnera dla naszej duszy? A co, jeśli każdy element naszego życia jest odgórnie zaplanowany i na swojej drodze nie doświadczamy przypadkowych spotkań i wydarzeń?

Wszechświat ma swój własny sposób działania. Wszystko wokół nas działa idealnie, aby tylko poprowadzić nas do kosmicznego małżeństwa, czyli zjednoczenia z drugą duszą, gdy jeszcze przebywamy w ciele. Kosmiczne małżeństwo to zobowiązanie, które podjęliśmy już w sferze duchowej. Związek ten był celebrowany w tej sferze i dodatkowo wiele razy tutaj, na Ziemi, choć na różnych etapach rozwoju dusz. Dokładnie tak jakbyśmy byli z tą duszą od tysięcy lat, znając się w każdym wcieleniu. Do takiej duszy przyciąga nas nierozerwalna od wieków więź, tak zwane magnetyczne przyciąganie, które łączy nas z naszym prawdziwym kosmicznym małżonkiem.

W takim razie skąd na Ziemi tyle nieudanych związków, skoro wszystko działa idealnie i prowadzi nas we właściwą stronę? Wszechświat widząc całość czasu zaplanował długofalowe działania, których nasze ograniczone świadomości nie są w stanie pojąć, dlatego każda nieudana relacja, którą my możemy uznawać za zbędna i bolesną, w oczach Absolutu może być koniecznym doświadczeniem prowadzącymi do określonego wyższego celu. Każdy z nas doświadcza innych potrzebnych dla siebie lekcji – niektórzy w jednym wcieleniu uczą się wielokrotnie na bazie trudnych wydarzeń i niezdrowych relacji, podczas gdy inni mają do przeżycia już tylko jedną trudną i niezbędną naukę.

Kosmiczne małżeństwo to małżeństwo doskonałe na poziomie duchowym, wolne również od wielu fizycznych wad, a to wszystko dlatego, że przez niezliczoną ilość wcieleń większość ich lekcji została odrobiona, dzięki czemu w kolejnych inkarnacja jest duża przestrzeń na doświadczanie niczym niezakłóconej pełni – jedności z drugą duszą i całym Wszechświatem.

Może cię również zainteresować artykuł: Techniki energetyczne, które oczyszczą twoją duszę i ciało emocjonalne

kosmiczne małżeństwo

źródło: unsplah.com

5 prawd o kosmicznym małżeństwie

Kiedy przebywamy w duchowej rzeczywistości możemy dokonywać wyborów dotyczących naszego następnego życia. Nasze dusze wybierają, jakie doświadczenia chcemy przeżyć, oraz jakie cele chcemy osiągnąć. Wybieramy doświadczenia i przeżycia, które będą pomagać nam wzrastać duchowo. Do tego wybieramy również kosmiczne połączenia, które nam to umożliwiają. Ludzie, z którymi się zwiążemy, zmieniają bieg naszej codzienności i są niezbędni dla naszego duchowego postępu. Co warto wiedzieć o kosmicznym małżeństwie?

1. Nasze przeczucie odnajdzie właściwego partnera

Najlepszym i niezawodnym narzędziem do odnalezienia tej właściwej osoby jest intuicja. Kiedy nasz kosmiczny partner jest blisko nas lub ma pojawić się w naszym życiu, intuicja ofiaruje nam wiele znaków, które mogą być zarówno subtelne, jak i naprawdę oczywiste. Powinniśmy zwracać uwagę chociażby na nasze niewytłumaczalne pragnienia przebywania w określonym miejscu, odczuwanie spokoju lub pozytywnego niepokoju, przeczucia, że poznaliśmy daną osobę już wcześniej oraz pewność, że podjęliśmy właściwe decyzje w danym czasie.

2. Wyciągnij wnioski z poprzednich związków

Nie powinniśmy zastanawiać się, dlaczego Wszechświat każe nam doświadczać nieudanych i trudnych relacji, bo i tak z ograniczonego punktu widzenia nie jesteśmy w stanie zrozumieć ich powodów. Musimy zaufać, że prowadzi nas w odpowiednią stronę i że nigdy nas nie opuszcza. Warto spróbować skupić się na lekcjach, które zostały postawione przed nami i wyciągać z nich wnioski. Każda lekcja jest znacząca w przygotowaniu nas do stabilizacji emocjonalnej i duchowego wzrostu potrzebnego do spotkania naszego kosmicznego małżonka. Wzrastając podnosimy swoje wibracje, które w odpowiednim momencie zostaną odebrane przez naszą bratnią duszę, jeśli sama będzie gotowa, i doprowadzą do spotkania.

3. Cierpliwość to klucz do sukcesu

Z miliardów cielesnych powłok, tylko jedna jest pod władaniem przeznaczonej nam duszy. Nie oznacza to, że nie ma innych bratnich dusz, z którymi nie stworzymy cudownych relacji. Oznacza to tylko tyle, że jest jedna dusza, z którą przemierzamy światy od zarania dziejów ucząc się, doświadczając, rozwijając i wzrastając. Nigdzie we wszechświecie nie ma innej tak bliskiej tobie cząstki boskości. Nie oznacza to również tego, że szybko się spotkacie w tym życiu, albo że spotkacie się w ogóle. To, czy tak się stanie, zależy od wielu czynników – odgórnego planu, podobnych wibracji, założonych lekcji i waszych aktualnych poziomów świadomości.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


4. Droga do kosmicznego małżeństwa nie jest usłana różami

Kosmiczne małżeństwo to ostatni przystanek przed pełnym zjednoczeniem. Pod drodze czeka was wiele trudnych lekcji. Jedno jest pewne – będą to lekcje mocno zagrażające istnieniu ego, wierze w oddzielenie i dualizm, przywiązaniu do ciała i życia fizycznego. Można być prawie pewnym, że sprzeciw i opór będzie duży, a rzucane kłody mogą wydawać się nie do przeskoczenia. Partnerzy staną się dla siebie odbiciem najciemniejszych zakamarków swoich dusz, skrywanych głęboko ran, winy, lęków… By to pokonać potrzebne będzie dogłębne wejrzenie w siebie i partnera, wspólna praca, wsparcie i zaufanie do Wszechświata, czego efektem będzie uwolnienie się od wszystkich masek, iluzji i poczucia oddzielenia.

5. Duchowe połączenie

Kosmiczne małżeństwo (czyli kosmiczna jedność) jest naszą prawdziwą przepowiednią Miłości, ponieważ zostało wybrane przez nas samych w sferze duchowej, jest efektem ciężkiej karmicznej pracy, a jej owocami będzie błogość, spełnienie, szczęście, pokój, jedność i poczucie całości. Celem takiego związku jest doświadczenie całości i jedności w fizycznej powłoce oraz inspiracja oraz nauka, choćby niewerbalna, innych osób, które mogą nieświadomie podążać za wysokim poziomem energii i świadomości. To czas ostatnich lekcji, w większości łagodnych. Czas ostatnich kroków przed całkowitym zjednoczeniem w Bogu, Absolucie, Wszechświecie.

Wszystkie nasze relacje i związki są potrzebnymi krokami na duchowej ścieżce. Kiedy patrzymy na każdą osobę, która staje na naszej drodze, jak na posłańca, zmienia się nasz stosunek do niej. Każda z napotkanych osób ma potencjał, by pomóc nam się rozwijać i przybliżyć do ostatniego cielesnego związku w tak zwanym kosmicznym małżeństwie. W prawdziwej kosmicznej miłości wszystko, co niewidzialne, wyjdzie na pierwszy plan, by ostatecznie zostało uwolnione i uzdrowione. Wtedy zrozumiemy, doświadczymy i połączymy się z prawdziwą Jaźnią kochanej osoby, dostrzegając w niej siebie i cały Wszechświat.

Może cię również zainteresować artykuł: Soul Mates – jak przywołać Bratnią Duszę do swojego życia?

Emar

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram