Kot – chroni właściciela i jego dom przed duchami i negatywnymi energiami

kot

Kot jest jednym z najbardziej magicznych zwierząt na ziemi. Aura kota jest tak duża, że ​​obejmuje nie tylko swojego właściciela, ale także jego rodzinę, dom i terytorium, któremu kot jest oddany.

Musimy zrozumieć, że kiedy kot ociera się o nogi, robi to nie tylko dlatego, bo próbuje wyprosić trochę jedzenia, oznacza to także, że dzieli się z nami swoją magią i astralną siłą. Ten, który w takiej chwili odpycha kota, mówiąc: “zostaw mnie w spokoju, wynoś się”, po prostu blokuje tę pozytywną energię, którą kot próbował mu dać. Następnym razem to magiczne stworzenie nie podzieli się z nami swoim astralnym polem energetycznym, wręcz może nam jej jeszcze trochę odebrać.

Koty nie tylko chronią dom przed wejściem złych duchów i innych nieprzyjaznych bytów astralnych, ale także uwalniają i chronią go przed negatywnymi energiami, które w nim gościły, zanim się w nim nie pojawił. Jest to szczególnie istotne, gdy wprowadzasz się do domu należącego wcześniej do innych osób lub do domu, w którym miały miejsce złe rzeczy.

Duchy i byty astralne

Kiedy kot wyczuwa ducha w domu, pierwszą rzeczą którą robi, jest podążanie za nim, aby zrozumieć jego intencje. Aby upewnić się, że ta istota astralna nie zagrozi jego terytorium, robi wszystko co możliwe, by zneutralizować jego ewentualne negatywne pole energetyczne. Jeśli to nie zadziała, łapie taką istotę i przytrzymuje w swoim polu energetycznym i wyprowadza ją z domu.

Uważaj więc na swojego kota i obserwuj, czy nie wraca do pewnego konkretnego miejsca w domu, utrzymując napiętą postawę i wyraźnie w coś się wpatrując. Takie zachowanie może być znakiem obecności negatywnego bytu astralnego. Aby pomóc swojemu zwierzęciu pozbyć się złych duchów, wypowiedz odpowiednią modlitwę lub wykonaj rytuał oczyszczający. Jeśli nie znasz żadnych modlitw ani rytuałów, możesz po prostu z intencją oczyszczenia zapalić białą szałwię – to potężny sposób na uwolnienie negatywnych energii.

Sprawdź artykuł: Biały Mędrzec – oczyszczające i uzdrawiające właściwości białej szałwii

Pole astralne kota jest tak silne, że może z łatwością oddalić wszelkie negatywne istoty. Z tego powodu ludzie, którzy porozumiewają się z duchami, nie pozwalają kotom przebywać w pokoju, w którym odbywa się seans, bo może wystraszyć istoty astralne. Jednak w niektórych przypadkach, obecność kotów jest bardzo pożądana podczas magicznych rytuałów.

Źródło: pixabay.com

Kot i dom!

Obecność kotów ochroni cię także przed wszelkimi złymi czarami, wampirami energetycznymi i przekleństwami. Jednak aby uchronić się przed takim negatywnym wpływem, podczas rozmowy z osobą, którą podejrzewasz o nieczyste myśli, musisz trzymać ręce na kocie, najlepiej głaszcząc go lewą ręką po szyi, a prawą po grzbiecie i ogonie. W ten sposób będziesz mocno połączony ze swoim zwierzęciem – wasze pola energetyczne połączą się w jednym polu, które zapewni ci bezpieczeństwo nawet przed potężnymi atakami.

Ponieważ koty są kanałami kosmicznej energii, mogą wnieść pozytywną energię do domu, co przyczyni się do dobrobytu całej rodziny. Koty lubią przebywać w miejscach, gdzie energia jest silna, jak w strefach geopatogennych, które dla człowieka mogą być niekorzystne, dla kotów okazują się niezwykle wzmacniające. Często wybierają te miejsca, ponieważ występuje tam silny ujemny przepływ energii lub podziemne żyły wodne.

Rosjanie mieli bardzo ciekawy rytuał: po przeprowadzce do nowego miejsca zamieszkania, najpierw do domu wpuszczali kota. Jeśli dom był stary, kot zatroszczył się o neutralizację całej negatywnej energii pozostawionej po byłych właścicielach. Jeśli dom był nowy, rozsiewał po nim potężny, pozytywny ładunek energetyczny, który był największym darem, jaki mógł ofiarować.

Kot uzdrowiciel!

Największa moc kotów znajduję się jednak w ich zdolnościach uzdrawiania. Koty każdej rasy i koloru mają zdolność leczenia i mogą mimowolnie leczyć swoich właścicieli, leżąc na ich chorych miejscach. Jedna z najłatwiejszych metod leczenia z pomocą kota – to po prostu głaskanie go – które uwalnia ludzi od stresu psychicznego i emocjonalnego. Uzdrawiająca moc kotów jest również wykorzystywana do poprawy widzenia – w tym celu niektórzy uzdrowiciele radzą, by głaskać białego kota.

Pod względem psycho-emocjonalnego oddziaływania na ludzi, koty z wrodzonymi (nie nabytymi!) wyrazistymi, nietypowymi cechami struktury ciała i twarzy (Szkocki, Pers, Bobtail, Sfinks, Munchkin, Rex) mają podwójne magiczne moce!

Źródło: pixabay.com

Wybór koloru kota zależy od potrzeb

Każdy, kto zamierza wykorzystać magiczne właściwości kota, powinien wiedzieć, jakiego wybrać. W niektórych przypadkach idealnie sprawdzi się czarny kot, a w innych rudy. Wybierając kota dla jego magicznych zdolności, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego kolor.

  • Czarny: czary, moce okultystyczne, ochrona, głęboka magia! Pomimo wszystkich przesądów związanych z kotami tego koloru, to właśnie one wyciągają i neutralizują negatywną energię, oraz obdarzają mądrością i wnikliwością.
  • Rudy: pełen męskiej mocy, moc słońca, energia Yang. Bez względu na płeć kota, koty o tym kolorze są pełne magii bogactwa, pieniędzy, skupienia i wytrwałości.
  • Szary (i odcienie niebieskiego): koty tego koloru przynoszą miłość, szczęście, powodzenie, a także stabilność emocjonalną i psychiczny spokój!
  • Biały: Biały kot wraz z czarownikiem tworzy magię księżycową – razem mają potężne moce uzdrawiające! Biały kot ofiarowuje ludziom poczucie piękna i podziwu, rozładowuje stres, przynosi uleczenie i ładuje energią! W Ameryce uważany za dobry omen.
  • Colorpoint, królewski kolor (Uznawany zarówno za grupę barwną jak i za rasę): Koty w kolorze rozcieńczonych syjamskich świątyń, zazdrośnie strzegące czystości koloru. Koty tego koloru przynoszą sławę i sukces, długowieczność, oraz pomoc w magii słonecznej, wyraża energię Yan!
  • Kaliko (trójbarwny) – najwyższa bogini kotów. Klasyczne, trójkolorowe kombinacje białego (czystość), rudego (rodzic: matka i ojciec), głębokiej czerni (kolor magii). Kolor ten jest związany z potrójną boginią. Trójbarwne koty przynoszą szczęście na lądzie i morzu, chronią dom i rodzinę przed krzywdą, są magnesem powodzenia i dobrobytu.
  • Dwukolorowe (czarno-białe, rudo-białe, szaro-białe): Najbardziej łagodne i przyjazne ze wszystkich kotów, wnoszą do domu łagodność, porozumienie, mądrość, pomagają wyzbyć się dumy i pychy. Udzielają swojego zdrowego rozsądku i pokory.
  • Szylkretowe (kolor żółwiowy): magia kobiet, ponieważ ten wzór kolorystyczny dziedziczą niemal jedynie kocie damy, kocury tej maści zdarzają się niezwykle rzadko. Ten kolor związany jest też dziećmi, czystą magią. Koty tego koloru przynoszą dar jasnowidzenia, uzdrawiają.
  • Złoty, złoty brąz (jak Abisyński): czczony kot świątynny, figlarny, mądry, królewski, który obdarza łaską, pomaga opanować odwieczną mądrość, idealna pomoc w magii słonecznej.
  • Tabby (paski): „uśmiechający się kot z Cheshire”, który ofiarowuje szczęście, lekkość i wesołość. Pomaga zachować zdrowy dystans w trudnych sytuacjach. Ładuje energią poczucia humoru i zabawy.

Może cię również zainteresować artykuł: Kot i jego magiczne właściwości

***

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na:

 WEBINAR: Transformacja Negatywnej Energii – szkolenie i Rytuał

Na szkoleniu nauczysz się:

* Jak konwertować negatywną energię w pozytywne potencjały
* Jak podziękować hejterom za to, że dzień i noc pracują na Moc Twojego Imienia!
* Jak umocnić swoją pozycję w Życiu i nie podejmować procesów z udziałem niszczących energii
* Jak działają Sojusznicy i Przyjaciele, jak Wrogowie
* Czym tworzymy Świat i jak napisać go dla siebie w Rzeczywistości takim, jakiego pragniesz

Dopełnieniem wykładu jest praktyczny Rytuał, w którym na bieżąco przepisujemy każdy negatywny impakt wygenerowany w naszym kierunku na wspierającą falę Mocy, którą możemy zainwestować zgodnie z Wolną Wolą. Rytuał ten trwa nieco dłużej, jest bardzo szczegółowy i mocno skanuje całą amplitudę efektów i powodów NIenawiści w Twoim Życiu.

Transformacja Negatywnej Energii


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: consciousreminder.com/2016/11/15/cat-protects-you-home-ghosts-negative-spirits

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram