Księga Magii – kalendarz astrologiczny i kompendium ezoteryczne

Księga Magii

Ezoteryka może pojawić się w twoim życiu “przypadkowo” – z potrzeby wyjaśnienia aktualnej sytuacji życiowej, kiedy jesteś w poszukiwaniu sensu, kiedy przestajesz pojmować co dzieje się wokół ciebie, i zaczynasz zauważać nadzwyczajne i niespotykane zjawiska wokół siebie oraz w sobie. Może również towarzyszyć ci od najmłodszych lat, kiedy magia przeplata się z rzeczywistością. Jedno jest pewne – w którymś momencie ZACZYNASZ, a więc wchodzisz płynnie w niezwykły świat ezoteryki. Świat, w którym widać więcej, czuć więcej, i który może rozwiązać wszelkie sytuacje życiowe, w które wpadasz mniej lub bardziej świadomie.

Jak postawić pierwszy krok?

To proste. Pomóż sobie Księgą Magii, która będzie ci towarzyszyła przez cały rok, tłumacząc wszystkie zjawiska, które będą obecne w kolejnych miesiącach.

Jeśli:

  • chcesz i czujesz, że potrzebujesz zagłębić się w ezoterykę;
  • chcesz delikatnie przebrnąć przez kolejne płaty sztuki odkrywania siebie;
  • potrzebujesz zbudować nową warstwę energetyczną, która będzie jednocześnie barierą ochronną;
  • i bazą do działań na energiach;

zacznij od księgi, która będzie nie tylko codziennym towarzyszem i przemyci magię na każdy dzień tygodnia, ale płynnie wdroży w twoje życie wiedzę, którą powinien dostać na wstępie każdy adept magii.

Już od pierwszych stron Księgi Magii 2019 dostajemy wyjaśnienie kluczowych pojęć, przedstawienie postaci, które będą nam towarzyszyć na drodze magii i zjawisk astrologicznych, dzięki którym będziemy wiedzieć dokładnie kiedy i jakie aspekty magiczne poruszyć w danym czasie. To pewnego rodzaju ściąga z praktyk magicznych, abyś zgodnie z porami roku i zgodnie z cyklem księżycowym, przeszedł przez wszystkie magiczne tajniki, rytuały i podpowiedzi, jakie przygotowała Wiedźma Anja wraz z zespołem Akademii Ducha.

Otwierając Księgę Magii czujemy, że została napisana specjalnie dla nas. Osobista, spersonalizowana dedykacja i bogaty wstęp, dzięki któremu czujemy się zaopiekowani i ważni. Dostajemy instrukcję obsługi Księgi podaną jednocześnie w przystępny i uroczysty sposób. To wszystko sprawia, że Księgę Magii każdorazowo otwiera się z przyjemnością.

Oprócz magicznych wstawek, podpowiedzi i gotowych rozwiązań, mamy do dyspozycji, pełny, kompletny kalendarz wraz z miejscem na nasze plany, notatki i przemyślenia. Każda data opatrzona jest tradycyjnie świętami (z zaznaczeniem z jakiej kultury) oraz symbolem znaku zodiaku, w jakim aktualnie znajduje się słońce. Rozkład dwóch dni na stronie sprawia, że mamy dużo miejsca na notatki i interpretacje oraz rozwijanie własnej duchowości poprzez słowo pisane. To też wygodny format do planowania i organizowania swojego czasu. Księga Magii będzie też miłym wspomnieniem na kolejne lata, bo jest nie tylko zbiorem doświadczeń, ale też pięknie oprawioną, dobrze złożona, grubą (prawie 600 stron!) księgą, która cieszy oko swoją jakością. Całość jest utrzymana w kolorystyce Akademii Ducha – odcieniach fioletu, które mają za zadanie otworzyć na rytuały. Kolor ten, w połączeniu z czcionką, odręcznymi szkicami i szorstkim, grubym papierem, daje wrażenie uroczystej, starej księgi, pełnej sekretów i tajników magii. Zaczynając od astrologii, przechodząc przez runy, zielarstwo z zaznaczeniem jakie rośliny zbierać o jakiej porze roku, po rytuały i szczegóły z zakresu magii i duchowości.

Księga Magii w wersji elektronicznej dostępna jest w sklepie Akademii Ducha

Magia jest wokół ciebie

Magia manifestuje się najpiękniej, kiedy zrobimy jej miejsce w codzienności. Wtedy zaczynamy ją zauważać w najdrobniejszych gestach i krótkich momentach, które warto zapamiętać. Jeśli pozwolimy jej rozwinąć się w codziennej rutynie, ustąpimy jej miejsca przez chwile zadumy i medytacji, przygotujemy się z pełną powagą na rytuał i pozwolimy sobie na to, aby przeżyć go najpiękniej… Wtedy tak naprawdę zmieniamy częstotliwość, która właściwa jest dla ludzi, których to magia niesie przez życie.

Czy istnieje łatwiejszy sposób niż przemycenie magii w formie praktycznego kalendarza? Jeśli jeszcze nie spróbowałeś zaprosić do swojego życia podstawowej wiedzy ezoterycznej, to właśnie jest okazja sprawdzić, czy tego typu pomoc magiczna jest dla ciebie dobra i pożyteczna. Od dziś możesz kupić wersję elektroniczną Księgi Magii, aby wiedza ezoteryczna mogła być zawsze pod ręką, gdy będziesz tego potrzebować – w pliku pdf na twoim telefonie. Możesz również wydrukować te strony, które interesują cię najbardziej. A jeśli już sprawdzisz, czy Księga Magii jest dla ciebie, być może dołączysz do Miłośników corocznych kalendarzy z ezoterycznym S.O.S.

Nadine Lu

 

Źródło: wielomiesięczne praktyki z Księgą magii 2019

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram