Księżyc, słońce czy gwiazdy? Wybierz i odkryj nierozwiązaną karmę z poprzedniego życia

poprzedniego życia

Czy  zauważyłeś, że w twoim życiu są pewne obszary, ograniczenia lub schematy, które nieustannie się powtarzają i trwają bez względu na to, jak bardzo się starasz, by je zmienić?

Jeśli tak, jest bardzo prawdopodobne, że te obszary są spowodowane karmą z innego życia, którą twoja dusza postanowiła uzdrowić i ukończyć w tym życiu.

Kiedy już mamy wgląd we własną karmę i jesteśmy jej świadomi, jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego doświadczamy niektórych trudności, które trwają w naszym życiu.

Istnieje kilka ogólnych tematów, które przerabia większość ludzi, takich jak; zaufanie, poczucie własnej wartości, ubóstwo, zdrowie, przekonania duchowe i zdrowe relacje – żeby wymienić tylko kilka. Każdy też ma swoje indywidualne, unikatowe lekcje. Dzięki temu testowi odkryjesz swoją ogólną karmę i jej główny temat.

Wybierz obrazek intuicyjnie, ten, który cię najbardziej przyciąga i przeczytaj, co może być twoją nierozwiązaną karmą potrzebującą uzdrowienia.poprzedniego życia

  1. PUSZCZENIE I ZERWANIE NIEZDROWYCH ZWIĄZKÓW

W poprzednim życiu prawdopodobnie większość swojego czasu spędziłeś samotnie, odizolowany i czułeś się opuszczony przez innych. To dlatego teraz przesadnie dbasz o utrzymanie wszystkich swoich relacji, nawet tych, które ewidentnie ci nie służą i zrobisz wszystko, aby zapobiec zerwaniu jakiegokolwiek związku.

Często widzisz tylko dobre cechy danej osoby i oszukujesz się, gdy ktoś zaczyna odbiegać od ideału. Nie potrafisz zerwać relacji nawet jeśli zaczyna być toksyczna.

Kiedy tak się dzieje, masz tendencję do trzymania się i walki o związek dłużej, niż jest to konieczne i zdrowe. Wynika to z twojego lęku przed samotnością lub braku aprobaty innych.

Nauka rozpoznawania znaków ostrzegawczych, mówiących, że należy zerwać daną relację i uwolnienie się od poczucia samotności, nawet gdy nie ma nikogo obok ciebie (np. przez medytację i połączenie z Bogiem) uratuje cię przed cierpieniem, bólem serca i rozczarowaniem.

Przeczytaj również: Roczny detoks od związków

  1. SABOTOWANIE SIEBIE I CELÓW

W poprzednim życiu prawdopodobnie podejmowałeś impulsywne działania pełne wiary w pozytywny rezultat, które jednak przynosiły niefortunne rezultaty. Twoje decyzje naraziły ciebie i innych na finansowe i fizyczne niebezpieczeństwo.

Te błędy sprawiły, że przestałeś sobie ufać w poprzednim życiu i ten głęboki brak zaufania zabrałeś ze sobą do obecnego wcielenia. Aktualnie możesz mieć problem w podejmowaniu decyzji i działań, a gdy już coś robisz, często sabotujesz sam siebie i nie osiągasz zamierzonych rezultatów. Chronisz się w ten sposób przed potencjalną porażką.

Istnieje kilka sposobów rozwiązania tego problemu, takie jak: podejmowanie decyzji po uprzedniej, dokładnej analizie; planowanie działań; praca nad zapanowaniem nad impulsywnością; uwolnienie lęku przed porażką; nauka równowagi pomiędzy emocjami, a racjonalnym myśleniem; kontakt z siłami godnymi zaufania – aniołami, duchami zwierząt, duchowymi przewodnikami, duchem świętym, Bogiem itp.

Natomiast nie powinieneś zwracać się do zbyt wielu ludzi o opinie i porady. Szukanie zbyt wielu wskazówek poza swoim wnętrzem spowoduje więcej zamieszania.

Przeczytaj również: Życie celowe. Dowiedz się jak osiągnąć sukces

  1. TRUDNOŚCI Z UFANIEM INNYM

W poprzednim życiu prawdopodobnie wielokrotnie padłeś ofiarą oszustwa i nieuczciwości. Oszustwa sprawiły, że odziałeś się w zbroję braku zaufania, przestając wierzyć komukolwiek, by czasem nie zaufać komuś, kto może cię znowu oszukać i wykorzystać.

W tym życiu przyciągniesz ludzi, którzy sprawdzą twoją wiarę i zaufanie. Kluczem jest zwracanie uwagi na swoje intuicyjne uczucia i wierzenie ludziom, którzy są szczerzy i prawdziwi.

Może to nie być proste, ale znaki świadczące o tym, czy są godni zaufania czy nie, zawsze są dla nas widoczne. Twoim zadaniem w tym życiu jest nauczyć się je rozpoznawać, zarówno wewnętrznie – przez rozwijanie swojej intuicji, jak i zewnętrznie – przez rozwijanie zdolności obserwacji, analizy itp.

Po 3 miesiącach takiej pracy będziesz wiedział dokładnie, czy dana osoba jest godna twojego zaufania, twojej przyjaźni i relacji z tobą, czy też należy ograniczyć lub zerwać z nią kontakt.

Przeczytaj również: Jak wyostrzyć intuicję? 7 praktycznych sposobów

 

Źródło i zdjęcia: gostica.com/spiritual-lifestyle/the-moon-sun-or-stars-choose-one-to-reveal-unresolved-karma-from-a-past-life

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *