Wybierz księżyc i przeczytaj, co mówi o twojej osobowości!

księżyc

Księżyc jest magiczny, tajemniczy i o wielkiej mocy oddziaływania, zarówno na ciało człowieka jak i jego ducha, może również określać aspekty twojego życia i twojej osobowości. Wybierz swój ulubiony księżyc, ten który najbardziej cię przyciąga, a następnie przeczytaj szczegółowy opis swojej osobowości i wskazówki dla twojego życia.

  1. Skuteczność i zorientowanie na osiągnięcia

Widzisz siebie jako energiczną, optymistyczną osobę z dużą pewnością siebie. Czujesz, że musisz nieustannie pracować i się rozwijać, by czuć się bezpiecznie, oraz chcesz stworzyć fundamenty materialnego dobrobytu, ponieważ uważasz, że bezpieczeństwo, szczęście i sukces są efektem sukcesu zawodowego i stabilnego życia rodzinnego.

Twoim głównym wyzwaniem jest być bardziej tolerancyjnym i łagodnym wobec siebie, ponieważ masz tendencję do bycia bezlitosnym i surowym sędzią . Zwróć uwagę na to, jak traktujesz siebie, kiedy popełniasz błąd (w formie słów, które wypowiadasz, lub uczynków), zacznij bardziej się szanować, zaakceptuj swoje błędy i to, że możesz je popełniać. Pracuj z miłością w sercu, a nie powinnością. O wiele lepiej jest osiągnąć sukces z radością i miłością w sercu, niż opłacony bólem przymusu, katem powinności i lękiem braku bezpieczeństwa.

  1. Kreatywność i spostrzegawczość

Widzisz siebie jako osobę praktyczną, życzliwą, emocjonalną, która lubi najbardziej wykwintne rzeczy w życiu. Jesteś bardzo związany ze zmysłowością fizycznego świata i lubisz budować estetyczne oraz emocjonalne relacje i doświadczenia. Masz tendencję do nadużywania doświadczeń: zarywania nocy, by obejrzeć cały sezon ulubionego serialu, wielogodzinnego słuchania muzyki, jedzenia bez opamiętania, uprawiania sportu do granic wytrzymałości czy nieustannej pracy twórczej.

Tym czego potrzebujesz, to wprowadzić umiar, który zrównoważy energie w twoim ciele i duchu, oraz więcej organizacji swojego czasu, która pomoże w efektywniejszym zarządzaniu swoimi zasobami – skutkiem czego będzie sprawna realizacja celów i kolejnych projektów.

  1.  Energia i hart ducha

Widzisz siebie jako osobę pewną siebie, ceniącą siłę charakteru i pragnącą być kimś ważnym w świecie. Jesteś doskonały w utrzymywaniu silnych relacji, zawsze starając się utrzymać dobrą atmosferę, aby zapewnić innym dobre samopoczucie i poczucie ważności. Traktujesz przyjaźń jako pakt wzajemnej ochrony, który sprawia, że ​​jesteś lojalny, choć mocno obawiasz się zdrady, i właśnie w tym lęku znajduje się twoje wielkie życiowe wyzwanie: Zaufanie innym. Ciągła nieufność i podejrzliwość jest tak naprawdę oznaką słabości i straszliwie męczące.

Potrzebujesz nauczyć się ufać innym bez obaw o ich potencjalny brak lojalności czy uczciwości – pamiętając o tym, że wszystko, co dajesz, zawsze w ten czy inny sposób wraca do ciebie. Wtedy twoje życie będzie o wiele bardziej spokojne, pełne, szczęśliwe i satysfakcjonujące.

  1. Wrażliwość i współczucie

Masz wielkie pragnienie czynienia dobrych uczynków i jesteś nimi bez reszty zaabsorbowany, dlatego stałeś się bardzo życzliwą, pomocną i dostępną osobą, która zasadniczo koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb innych, przez to często będąc zmęczonym i nie poświęcając uwagi własnym potrzebom i pragnieniom. Wiele razy budowałeś poczucie swojej wartości przez pryzmat zaspokajania potrzeb innych, co mogło wywołać pewną zależność, i to właśnie tam leży twoje wielkie wyzwanie: rozpoznanie swojej wartości, talentów i wartości oraz zadbanie o siebie.

Jesteś osobą obdarzoną wspaniałymi talentami, ideami i uczuciami, pozwól sobie eksplorować je, wykorzystywać i budować z nich wspaniałe rzeczy w swoim życiu. Pomaganie innym jest w twojej naturze, ale czasami musisz po prostu pomyśleć o sobie i pomóc sobie stać się zdrowym, pełnym, zadowolonym i szczęśliwym człowiekiem.

  1. Niepokój i poszukiwanie

Uważasz się za osobę kulturalną i szlachetną, bacznie obserwującą świat, ciekawą i bardzo obiektywną, i chociaż jesteś przyjazny i umiesz angażować się w nowe znajomości, to często wolisz zostać z najbliższymi, lub po prostu spędzić czas w spokoju. W twoim umyśle jest zazwyczaj wielki przepływ pomysłów i dlatego możesz cierpieć na bezsenność i być nieco zestresowany oraz niespokojny.

Twoim głównym wyzwaniem jest wierzyć w swoją intuicję (głos serca) bardziej i częściej, oraz nauczyć się utrzymywać harmonię pomiędzy głosem serca, a głosem rozsądku. Czym częściej będziesz to robił, tym szybciej wyeliminujesz przeszkody i znajdziesz rozwiązania, które umożliwią osiągnięcie prawdziwego szczęścia w życiu, które sprawi, że staniesz się pełną i zadowoloną osobą. Pamiętaj, że jeśli pozwolisz swojemu sercu być twoim kompasem, umysłowi – twoją mapą, a duszy – twoim przewodnikiem, to już nigdy w życiu się nie zgubisz.

  1. Harmonia i bycie w tu i teraz

Widzisz siebie jako osobę cierpliwą, która ceni spokój (w wielu przypadkach wolisz czuć spokój, niż mieć rację) i która lubi proste przyjemności życia: zostać w domu, aby obejrzeć film, spotkać się w cichym parku z rodziną lub przyjaciółmi, iść do małej, pobliskiej restauracji czy wybrać się na piknik na łące. Jesteś bardzo aktywną i uzdolnioną osobą, ale z reguły uciekasz od konfliktów świata i gorączkowego tempa życia.

Spędzasz dużo czasu myśląc o przyszłości, co wywołuje wiele niepokoju i właśnie tam leży twoje wielkie wyzwanie. Ile razy zrujnowałeś dobry dzień, myśląc o rzeczach, które nigdy się nie wydarzyły? Ciągłe myślenie o przyszłości zmniejsza twoje szczęście, efektywność i energię, a łączenie się z teraźniejszością pomoże ci stać się właścicielem twojego życia. Następnym razem idąc na spacer, zamiast rozmyślać i niepokoić się o przyszłość, skup się na oddechu i ciesz się chwilą.


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło/grafika: http://zen-magazine.com/choose-moon-see-says-personality/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *