Księżycowa osobowość – sprawdź, jaki księżyc ci towarzyszy

Księżyc

Księżyc kojarzony jest z energią żeńską, która z kolei łączy się nierozerwalnie z uczuciowością, wyobraźnią i poczuciem przynależności do grupy, a także rolą, jaką odgrywa się w życiu. Droga Księżyca wokół ziemi trwa około 29 i pół dnia i pokrywa się z cyklem miesiączkowym kobiety. Księżyc swoimi fazami również wpływa na przypływy i odpływy. Jest tak wiele spraw, w których Księżyc bierze udział, dlaczego więc nie przyjrzeć się srebrnej tarczy w chwili narodzin?

Księżycowa osobowość – osobowość, na którą wpływa faza księżyca, w jakiej znajduje się Księżyc w chwili narodzin. Wyróżniamy 8 faz, które zmieniają osobowość człowieka. Sprawdź w jakiej fazie był księżyc w dniu twojego urodzenia i oceń, jaką Księżycową osobowość reprezentujesz: kliknij na kalkulator.

KSIĘŻYCOWA OSOBOWOŚĆ

Nów

Dzieci Nowiu koncentrują się na wzroście, ciągłej nauce i rozwoju. Uczą się i z przyjemnością przyswajają wiedzę z tych zakresów, które aktualnie są w kręgach ich zainteresowań. Dzieci nowi lubią i akceptują zmiany, często też dobrowolnie się na nie decydują. To innowatorzy o wyjątkowym charakterze, którzy skierowani są na dobro społeczeństwa. To osoby ciekawe, pełne nadziei, samowystarczalne. Często nie są rozumiane przez innych, co może doprowadzać ich do irytacji. Aby przejść przez życie w spełnieniu, zostawiaj po sobie tylko to co chcesz aby wyrosło w przyszłości. Uważaj na swoje ślady, bo zbierzesz w okresie dojrzałości to co zasiałeś będąc dzieckiem. Nie obawiasz się nowych doświadczeń, nie boisz się nowych relacji.

Sierp przybywający

Dzieci z pierwszej kwarty to uparciuchy z potencjałem. Doskonale wiedzą za czym idą i czego potrzebują by dojść do celu. Bronią swoich decyzji jak lwy i zawsze osiągają to, co sobie postanowią. Sierp przybywający to determinacja, kreatywność i ciekawość. Praktykujesz i doceniasz tradycję, ale idziesz w stronę postępu. To, co stoi na twojej drodze to tylko ty sam i twoje ograniczenia w głowie. Najpiękniejszą ewolucję własną zaobserwujesz między 20 a 30 rokiem życia.

Może cię również zainteresować artykuł: Urodziny a dzień tygodnia – sprawdź kiedy się urodziłeś i co to oznacza

Źródło: unsplash.com

Pierwsza kwadra

Dziecko pierwszej kwadry to buntownik. Nie pozwala sobie w kaszę dmuchać, nie da zrobić sobie krzywdy i zadba o to, aby jego życie wyglądało tak jak sobie wymarzy. Odmawiasz akceptacji wszystkiego, co nie jest z tobą zgodne i co przeczy twoim wartościom. Czasem pozwala sobie na pójście złą drogą, ale i tak ostatecznie spada na cztery łapy. To osoby emocjonalne, które mają problem w relacjach międzyludzkich, czują się niezrozumiane, odepchnięte i zignorowane. Nie potrafią sobie wyobrazić, że ktoś mógłby wczuć się w ich sytuację i uczucia. Dzieci pierwszej kwadry są samodzielne, doskonalą swój warsztat i tworzą, aby wyzwolić się z wrażliwości i emocjonalności. W życiu czują się najlepiej w 3 i 4 dekadzie życia.

Księżyc tuż przed pełnią

Dziecko niebywale wrażliwe, nie potrafi przejść obojętnie wobec niepowodzeń i cierpienia. W życiu kieruje się emocjami i to one są dla niego drogowskazem. Nie godzi się na bezczynność, woli czynne działanie. Humanitaryzm to coś, co je wyróżnia. Czuje się spełnione, gdy żyje według własnych zasad, zgodnie ze swoimi wartościami. Nie potrzebuje do tego dóbr materialnych. Dziecko księżyca szykującego się do pełni to osoba, która spieszy z pomocą, jest uzdrowicielem dla ciała i duszy, wspiera transformację całościową osób, z którymi styka się na co dzień. Misją tego dziecka jest pomoc światu i jego mieszkańcom. Dziecko najlepiej rozwija się w wieku średnim, potrafi wtedy wykorzystać swoje umiejętności aby rozwijać się i doznawać uczucia spełnienia. W okolicach 40 urodzin nauczysz się nieść pomoc w taki sposób, aby nie zapominać przy tym o sobie.

Pełnia księżyca

Dziecko pełni księżyca to dziecko pełne magii i szczęścia – zwykłe zamienia w niezwykłe, jest urodzone “pod szczęśliwą gwiazdą”. Wie, że jego życie polega na stawaniu się tym, kim jest w głębi duszy, zgodnie z planem, który zaakceptowało w drodze na świat. Już młodości odnajduje siebie i przez resztę życia zbiera plony tego, nad czym pracowało za młodu. To dziecko jest wrażliwe, ma wyostrzoną intuicję i empatię. Czuje, że musi zaradzić w jakiś sposób na problemy tego świata. Czuje, kiedy potrzebuje odpoczynku, oczyszczenia i odnowy. Skupia się na dalszym wzroście. Zauważa synchronizację i działanie nie przypadkowych przypadków, które doprowadzają je do wcześniej obmyślonych celów.

Dla dziecka pełni księżyca, każda dekada życia to osobne lekcje, które musi przerobić, aby rozwijać się pięknie i harmonijnie. Zwróć uwagę na każdy sezon swojego życia. Każda dekada oferuje nowy zestaw lekcji, celów i osiągnięć.


WIEDŹMA ANJA ANNA I AKADEMIA DUCHA ZAPRASZAJĄ NA WEBINAR (WARSZTATY INTERNETOWE): PAKTY PLANETARNE – Twoje własne umowy z energią Planet!


Ubywający księżyc

Dziecko o licznych zainteresowaniach. Przez jego życie przewija się wiele różnych, skrajnych pasji. Jest twórcze, aktywne i ciągle szuka ujścia dla swojej energii. Z łatwością zdobywa wiedzę i lubi się nią dzielić, niczym nauczyciel, który uwielbia temat swojej specjalizacji. Chce zostawić po sobie spuściznę, analizuje przeszłość i planuje przyszłość. Dobrze współpracuje z ego, które trzyma się w cieniu – z tego też względu potrafi zmieniać siebie, rozwijać i dawać innym wszystko to co w nim najlepsze i najpiękniejsze. Najbardziej twórczy i spełniony czas dla dziecka ubywającego księżyca to dojrzała, 5 dekada.

Trzecia kwadra

Dziecko trzeciej kwadry jest samodzielne i dojrzałe. Ma wyostrzoną intuicję i jednocześnie chłodny osąd wobec rzeczy, których nie czuje całym sobą. Takie podejście pozwala popełniać znikomą ilość błędów. Żyje po swojemu i nie pozwala sobie wchodzić w paradę. Często dorabia ideologię do swoich działań, aby usprawiedliwić niekoniecznie logiczne wybryki. Walczy z opinią innych, chociaż mogłoby ten czas i energię poświęcić na coś bardziej produktywnego. Wraz z dojrzałością przyjdzie poczucie, że każdy może mieć swoje zdanie i nie warto tracić czasu na walkę z wiatrakami. Trzecia kwadra charakteryzuje się darem głębokiego zrozumienia. W 6 i 7 dekadzie życia poczujesz się wolny od innych, niezależny i cudownie spełniony robiąc dokładnie to co chcesz robić i nie zważając na opinie innych.

Sierp ubywający

Dziecko z tego księżycowego okresu obdarowane jest duchową mądrością i poczuciem jedności ze wszechświatem, do której dąży podczas swojej misji na ziemi. Dostrzega więcej, swoją energię kieruje dokładnie tam, gdzie widzi sens rozwoju i progres. Jest kreatywne, bez problemu wychodzi poza schematy myślowe. Wiele rozumie i wiele chce przekazać światu. To właśnie jest jego misją na ziemi – poszerzanie horyzontów i zmiana toru myślenia, przyjęcie innej perspektywy. W podeszłym wieku (60 – 80) będzie w stanie podsumować swoją misję i ocenić czy była satysfakcjonująca. To myśliciel i spirytysta.

Może cię również zainteresować artykuł: Fazy Księżyca, a cykl menstruacyjny kobiety – co mają ze sobą wspólnego?

Nadine Lu

 

Źródła:
moongiant.com/birthday-moon/born-on/new-moon/
moongiant.com/birthday-moon/born-on/first-quarter-moon/
moongiant.com/birthday-moon/born-on/waxing-moon/
moongiant.com/birthday-moon/born-on/full-moon/
moongiant.com/birthday-moon/born-on/last-quarter-moon/
ohme.pl/lifestyle/8-ksiezycowych-osobowosci-sprawdz-ktora-nalezy-do-ciebie-i-jaki-ma-wplyw-na-twoje-zycie/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram