Kto często o tobie myśli? Dowiedz się, wybierając kartę

myśli

To wróżenie dla każdego, kto chce wiedzieć – kto o nim myśli. Dzięki niemu możesz wykryć nie tylko niekorzystnie myślącą o tobie osobę, ale również, być może, osobę, która myśli o tobie bardzo ciepło i chciałaby cię mieć blisko siebie. 

Wybierz intuicyjnie jedną z kart i przeczytaj, co ma ci do przekazania…

Karta nr 1

Kto o tobie myśli?

Często myśli o tobie młody mężczyzna (lub po prostu młodszy od ciebie), który może być spod jednego znaku zodiaku charakteryzującego się żywiołem powietrza, może mieć jasny odcień włosów i oczu. W tej chwili nie masz kontaktu z tą osobą, który został przerwany dosyć dawno, i choć często o tobie myśli, to z różnych powodów nie ma możliwości nawiązania z tobą kontaktu.

Prawdopodobnie sama odciąłeś się od tej osoby. Nie jest ona zadowolona z tego powodu i choć minęło już sporo czasu od waszego ostatniego kontaktu, to nadal intensywnie o tobie myśli i chciałaby się z tobą znowu spotkać. To wywołuje w niej stany konfliktu, irytację i zazdrość w stosunku do ciebie.

Co on sobie myśli?

Jeśli jesteś zamężną kobietą, to myśli tego mężczyzny oscylują wokół twojej rodziny, twojego szczęścia i smutku spowodowanego tym, że niczego ani nikogo więcej już nie potrzebujesz. Szczególnie często myśli o tym, że masz wystarczające zasoby materialne, aby żyć bezpiecznie, spokojnie i dla własnej przyjemności. Prawdopodobnie masz wyższy status społeczny i finansowy niż ten człowiek. Jeśli nie jesteś zamężna, jego myśli idą w kierunku twojej kariery zawodowej i tym, że odniesiesz sukces, bez niego u twego boku. To wywołuje w nim zazdrość i może czuć się niepotrzebny.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

Sklep Akademii Ducha


Karta nr 2

Kto o tobie myśli?

Myśli o tobie kobieta, która może być starsza od ciebie, mieć wyższy status społeczny lub po prostu jest mądrzejsza i bardziej doświadczona niż ty. To odnosząca sukcesy dama, która ma szczęście i jest zabezpieczona finansowo. Może to być twoja krewna, szef lub przyjaciółka. Ta kobieta została ci zesłana przez los, abyś otrzymał doświadczenie i wiedzę, stał się mądrzejszy i być może dzięki niej otrzymałeś lub dopiero otrzymasz coś wartościowego dla siebie i swojego rozwoju.

Co ona sobie myśli?

Uważa, że wasza relacja została przerwana z twojej inicjatywy. Widzi również, że w tej chwili w twoim życiu zachodzą duże zmiany, które mogą wiązać się ze zmianą miejsca zamieszkania, pracy, przerwaniem starych więzi i związków, dlatego sama nie próbuje nawiązać kontaktu. Ogólnie rzecz biorąc, ta dama nie przynosi ci negatywności, po prostu podąża za tobą i zmianami, które wkraczają w twoje życie i pozwala, byś kroczył swoimi ścieżkami.

Karta nr 3

Kto o tobie myśli?

Myśli o tobie mężczyzna, z którym był bardzo poważny konflikt i bolesne rozstanie. Ta osoba mogła postępować z tobą złośliwie, oszukać cię, zdradzić lub próbować zmienić. Teraz ta osoba jest w stanie depresji, przychodzi do niej świadomość działań, które popełniła. Bardzo mu przykro z powodu tego, co się stało, ale nie jest już w stanie niczego zmienić. Myśląc o tobie i waszej relacji nieustannie wypacza jej obraz w swoim umyśle, co może podtrzymywać w nim konflikt i sprawiać, że nie sypia zbyt dobrze.

Co on sobie myśli?

Ten człowiek darzy cię dużymi uczuciami, nawet jeśli od waszego rozstania minęło dużo czasu. Wciąż marzy o tobie i odnowieniu waszej relacji, ale to wszystko to tylko jego fantazje. Jest całkowicie zdezorientowany co do siebie i swojego życia. By uśmierzyć ból może popadać w niezdrowe nałogi. Choć ciągle o tobie myśli, to rozumie, że wasza relacja nie było zdrowa i że sam musi poradzić sobie ze swoimi problemami, i że dopóki tego nie zrobi nie będziesz gotowa wpuścić go z powrotem do swojego życia.

Może cię również zainteresować artykuł: Cztery prawa indyjskiej duchowości, by żyć w harmonii i spokoju


Źródło: namastest.net/who-frequently-thinks-about-you-find-out-by-choosing-a-card

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram