Przez które drzwi chciałbyś przejść? Zobacz, co to mówi o twojej osobowości…

drzwi

Pewne aspekty i elementy rzeczywistości, jak kolory, wzory, struktury itp. przyciągają nas do siebie i rezonując z nimi, po prostu je lubimy, inne zaś nie przypadają nam do gustu. Związane jest to z bankiem nieskończonej ilości danych jakie przechowujemy w nieświadomości. Wybór charakterystycznych drzwi może zdradzić część informacji przechowywanych w nieświadomości i powiedzieć co nieco o naszej osobowości.

Wystarczy spojrzeć na drzwi poniżej i wybrać te, przez które chciałbyś przejść. W zależności od twojego obecnego stanu umysłu i emocji, których doświadczasz, twój wybór będzie ich nieświadomą konsekwencją. Jeśli jesteś optymistyczny i szczęśliwy, prawdopodobnie wybierzesz inne drzwi niż osoba zestresowana, niepewna czy smutna.

Przez które drzwi chciałbyś przejść?

Teraz dowiedzmy się, co ten wybór mówi o tobie!

Jeśli wybrałeś drzwi nr 1:

Jesteś radosną osobą zachowującą zdrowy dystans do życia. W życiu prawdopodobnie skupiasz się na pielęgnowaniu relacji z bliskimi. Skupiasz się na docenianiu i cieszeniu się drobnymi rzeczami, które cię uszczęśliwiają, takie jak kupno ulubionej świecy czy świeżej bułki w pobliskiej piekarni, spacer po łące, spotkanie z przyjacielem na kawie itp. Najprawdopodobniej też kochasz podróże, te małe i duże, oraz poznawanie innych kultur. Innym zawsze życzysz wszystkiego, co najlepsze i lubisz tworzyć pozytywną, przyjazną atmosferę. Ważne jest, abyś pamiętał, że jeśli kiedykolwiek poczujesz, że potrzebujesz pomocy lub wsparcia, możesz po prostu o nią poprosić.

Sprawdź webinar: Rytuał Ratunkowy 

Jeśli wybrałeś drzwi nr 2:

Twoja radosna i zabawna osobowość zapewnia ci młodzieńczą pogodę ducha. Chociaż zazwyczaj żyjesz na luzie, masz tendencję do braku pewności siebie i niepokoju o określone rzeczy w swoim życiu. Zwykle jesteś tak niezorganizowany, że nawet nie wiesz od czego zacząć, by uporządkować swój bałagan. Jesteś dumny z siebie, ale musisz nauczyć się bardziej siebie kochać. Potrzebujesz czasu, aby odnaleźć i zrozumieć w pełni siebie poprzez własną ekspresję. Pamiętaj, że są ludzie wokół ciebie, którzy mogą ci pomóc, ale musisz im powiedzieć, że tej pomocy potrzebujesz. Życie jest łatwiejsze, kiedy wpuszczasz ludzi do swojego świata. Zastanów się, kto lub co może być najlepszym przykładem akceptacji i miłości?

Sprawdź webinar: Poszerzanie Percepcji – Trening dla pragnących widzieć, czuć, wiedzieć i słyszeć więcej

Jeśli wybrałeś drzwi nr 3:

Jesteś osobliwą osobą, która sprawia, że „rzeczy działają”. Jesteś niesamowitym narzędziem do naprawiania, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Lubisz żyć nieskomplikowanym życiem i zazwyczaj zadowalasz się tym, co niezbędne do przeżycia. „Dlaczego miałbym potrzebować czegoś więcej?” – myślisz. Bardzo łatwo jest sprawić ci przyjemność. Sam uwielbiasz pomagać innym, czy to naprawiając toaletę sąsiadów, budując budę dla psa rodziców, pomagając przyjacielowi w remoncie salonu itd. Zawsze jesteś tam, gdzie przydadzą się twoje ręce do pracy. Pamiętaj, że życie jest wyjątkowe i że nie ma nic złego w otaczaniu się pięknymi przedmiotami. Ty też jesteś wyjątkowy.

Wiele pięknych i przede wszystkim magicznych przedmiotów, znajdziesz w naszym sklepie: sklep.akademiaducha.pl

Jeśli wybrałeś drzwi nr 4:

Jesteś starą duszą, która może być nieco dramatyczna. Jesteś bardzo artystyczną osobą, która uwielbia wyrażać siebie poprzez pisanie, muzykę, sztukę lub inny rodzaj ekspresji. Często przejawia się w tobie dychotomia – możesz być bardzo otwarty i przyjazny, a jednocześnie zamknięty i niedostępny. Chociaż możesz myśleć, że nikt cię naprawdę nie zrozumie, jeśli pozwolisz sobie na otwarcie i podzielenie się swoimi uczuciami, poczujesz się znacznie lepiej. W głębi duszy prawdopodobnie czujesz się niedoskonały i dlatego tłumisz w sobie swoje uczucia, w szczególności w rozmowach w grupie. Ludzie chętnie dzielą się z tobą swoimi uczuciami i chcą, abyś dzielił się z nimi swoimi. Jeśli sobie na to pozwolisz, otworzą się w twoim życiu nowe wspaniałe możliwości, które przyczynią się do pogłębienia mądrości twojej, już doświadczonej duszy.

Sprawdź webinar: Stare Dusze – Połączmy siły w imię światła

Co myślisz o swoim wyborze? Czy otrzymana odpowiedź porusza ważne i prawdziwe dla ciebie kwestie?


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: mysticalraven.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *