Jaką nosisz karmę? Liczby karmiczne: 13, 14

W leksykonie wszystkich liczb Numerologia ma kilka, które nacechowane są w szczególny sposób. Mówimy na nie liczby karmiczne, ponieważ zawierają w sobie informacje o wszystkim, co mamy do przepracowania w tym życiu oraz pokazują na jakie braki mamy zwrócić szczególną uwagę.

Te liczby karmiczne to: 13, 14, 16, 19 i 26.

Liczby karmiczne oznaczają osobę, czyli JA:  13 – JA wobec potencjału twórczego, 14 – JA wobec struktur, 16 – JA wobec miłości, 19 – JA wobec innych, natomiast liczba 26 oznacza MY wobec miłości i odpowiedzialności.

Sprawdź, co oznaczają liczby 16, 19 i 26: Jaką nosisz karmę? Liczby karmiczne 16,19,26

Jeśli więc urodziłeś się tego dnia miesiąca lub liczba karmiczna znajduje się w twoim portrecie numerologicznym na którymkolwiek poziomie, to znaczy, że masz w tym życiu sferę, która jest obciążona karmą.

Możesz więc albo narzekać na zło tego świata i dalej tkwić w swoich niepowodzeniach, albo przyjąć do wiadomości, że wystąpił na pewnym poziomie deficyt energetyczny i twoim zadaniem jest go uzupełnić. W momencie, kiedy uświadomisz sobie braki, jakie występują w twoim życiu, okazuje się, że rozwiązanie przychodzi samo. Sprawdźmy więc, co oznaczają poszczególne liczby i jakim obciążeniem się charakteryzują:

13 – karma pracy

Po zsumowaniu liczby 13 otrzymamy czwórkę, która jest reprezentantem budowania trwałych struktur i fundamentów. Cała trzynastka opowiada o osobie (1), która dąży do rozrywkowego życia (3), unikając przy tym ciężkiej pracy. To opis osoby niecierpliwej, która chce mieć wszystko na już, i zdobyć wszystko bez nakładu pracy.

Osoby obciążone karmą 13 w poprzednim życiu wybierały zabawę, zaniedbując przy tym pracę i swoje obowiązki. Taka osoba była leniwa, lubiła rutynowe życie pełne schematów i unikała wysiłku za wszelką cenę.

Dlatego dla osób z liczbą 13 w portrecie numerologicznym, praca jest przymusem: kojarzy się z czymś trudnym, monotonnym i niepotrzebnym. Nie ma w tym ani radości (mimo obecności liczby 3) ani kreatywności – ponieważ ten pierwiastek został wyeliminowany przez karmę.

Osoby obciążone tą karmą bardzo często zmagają się z trudnym dzieciństwem, brakiem pieniędzy, stratami materialnymi, wykonywaniem pracy poniżej kwalifikacji lub pracą słabo płatną i ciężką. Aby ulżyć sobie w pracy, wystarczy wykonywać ją z zaangażowaniem i starannością, bez narzekania i pretensji.

Do pełnego przepracowania karmy potrzebna jest cierpliwość, systematyczność, pracowitość, konsekwencja, zaangażowanie, dobra organizacja i konsekwentne dążenie do celu mimo przeciwności losu. Pomocne będzie wybudzenie kreatywności i znalezienie pasji w swojej pracy lub oparcie swojej pracy na pasji. Istotne jest to, aby karmę przepracować samodzielnie – każda pomoc z zewnątrz w tym temacie wcale nie przybliża nas do finału. Nie należy oczekiwać pochwał, tylko skupić się na poprawnym wykonaniu swojej pracy. Po drodze przyjdzie nauka solidności i odpowiedzialności za swoje decyzje. Trzeba pracować bez względu na rezultaty i znajdować radość w tym, co się robi – szanować swoją pracę. Wkładanie całej energii i serca w pracę, hobby, pasję i wszystkie inne poboczne projekty, pozwoli nam uniknąć konsekwencji liczby 13 w negatywie. Konieczne jest podejście do tematu z wdzięcznością i zaangażowaniem.

Osoby z karmą 13 bardzo często zmieniają pracę – w tym wypadku należy iść z prądem i poddawać się temu, ponieważ każda kolejna praca przybliża nas do zmiany statusu społecznego i wyższych zarobków.

Liczba 13 przynosi głęboką przemianę – po dokonaniu transformacji, nic nie będzie już takie samo jak kiedyś. Zmiana dokonuje się w radykalny i dramatyczny sposób. Dla osób, które uświadomią sobie deficyty jakie w sobie noszą, może to być liczba rozwojowa – w pozytywie liczba 13 to pracowitość i droga samorealizacji.

liczby karmiczne

14 – karma wolności

Osoby obdarzone liczbą 14 w swoim portrecie numerologicznym będą zmuszone do badania i ustalania granicy wolności własnej i cudzej. Objawiać się to będzie tym, że dana osoba będzie znajdować się w nieograniczonej swobodzie lub wprost przeciwnie – znajdzie się w sytuacjach dusznych, bez wyjścia i poczucia wolności. Sytuacje te mają na celu nauczyć wolności, jej granic i celu. Obowiązkowe jest opanowanie umiejętności samodzielnego ustalania granic swojego postępowania. Pomocne może się okazać znalezienie wolności we własnym wnętrzu – bez względu na ograniczenie zewnętrzne, możemy czuć się wolni mając wolność w sercu: to jest klucz, który pomaga przepracować karmę.

Głównym zadaniem osób, które w swoim portrecie mają liczbę 14 jest nauczenie się panowania nad zmysłowością oraz chęcią spełniania swoich zachcianek. Możemy przyspieszyć przepracowanie karmy, kiedy zwrócimy uwagę na świat nadzmysłowy – duchowość, własne wnętrze i odwrotnie – kiedy tkwimy w świecie wewnętrznym, wystarczy zwrócić się w kierunku odczuwania zmysłów i życia “tu i teraz”. Niezbędne jest uszanowanie wolności, niezależności oraz wolnej woli. Ciężka praca nad wygodnictwem, lenistwem, próżnością z pewnością się opłaci.

W poprzednim życiu czternastka nadużywała wolności i skupiała się przede wszystkim na zaspokajaniu swoich zmysłów i popędów. Nie znała umiaru i oddawała się rozpuście. Bardzo możliwe, że nadużywała używek typu alkohol i narkotyki oraz poszła w hazard.

Liczba 14 nie znosi rutyny i z trudnością przychodzi jej wpasowywanie się w schemat dnia codziennego. Noszą ją osoby chaotyczne i impulsywne. Aby uwolnić się od karmicznej 14, należy zrozumieć, że człowiek ma obowiązek podlegać pewnym regułom, które wyznacza społeczeństwo, prawo, kultura. Niestety, “czternastki” mają problem ze zrozumieniem swojej lekcji, dlatego bardzo długo potykają się o przykre doświadczenia.

 

Nadine Lu

 

Źródła:

http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-14-liczba-karmiczna.html

http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-13-dug-karmiczny.html

https://www.astromagia.pl/numerologia/abc-numerologii/8622-numerologia-a-karma?showall=&start=2

www.wrozenie24.com/numerologia/liczby-karmiczne/znaczenie-liczb-karmicznych/

Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram