Jaką nosisz karmę? Liczby karmiczne 16, 19, 26

W leksykonie wszystkich liczb Numerologia ma kilka, które nacechowane są w szczególny sposób. Mówimy na nie liczby karmiczne, ponieważ zawierają w sobie informacje o wszystkim, co mamy do przepracowania w tym życiu oraz pokazują na jakie braki mamy zwrócić szczególną uwagę.

Te liczby karmiczne to: 13, 14, 16, 19 i 26.

Liczby karmiczne oznaczają osobę, czyli JA:  13 – JA wobec potencjału twórczego, 14 – JA wobec struktur, 16 – JA wobec miłości, 19 – JA wobec innych, natomiast liczba 26 oznacza MY wobec miłości i odpowiedzialności.

Sprawdź, co oznaczają liczby 13, 14: Jaką nosisz karmę? Liczby karmiczne 13 i 14

Jeśli więc urodziłeś się tego dnia miesiąca lub liczba karmiczna znajduje się w Twoim portrecie numerologicznym na którymkolwiek poziomie, to znaczy, że masz w tym życiu sferę, która jest obciążona karmą.

Możesz więc albo narzekać na zło tego świata i dalej tkwić w swoich niepowodzeniach, albo przyjąć do wiadomości, że wystąpił na pewnym poziomie deficyt energetyczny i twoim zadaniem jest go uzupełnić. W momencie, kiedy uświadomisz sobie braki, jakie występują w twoim życiu, okazuje się, że rozwiązanie przychodzi samo. Sprawdźmy więc, co oznaczają poszczególne liczby, i jakim obciążeniem się charakteryzują:

16 – karma związków

Liczba karmiczna 16 dotyczy spraw uczuciowych. Jeżeli pojawia się w portrecie numerologicznym oznacza, że dana osoba w jednym z poprzednich wcieleń porzuciła partnera/rodzinę, bądź nie zwracała uwagi na czyjeś głębokie uczucia. Dług ten przynosi trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba obdarzona 16 całe życie będzie pracowała nad sferą uczuciową i będzie uczyć się żyć z drugim człowiekiem bez egoizmu i zazdrości.

Liczba 16 składa się z 1 symbolizującej człowieka i 6, która oznacza miłość. Suma cyfr – 7 to duchowość, a w przypadku podliczby 16 – rozwój poprzez miłość w kierunku cierpienia. Jednak karmie 16 podlegają nie tylko relacje partnerskie, ale także inne związki typu rodzic-dziecko czy brat-siostra, kiedy jedna strona darzy miłością, a druga nie angażuje się uczuciowo, celowo nie ponosząc odpowiedzialności za partnera. Takie postępowanie najczęściej jest wynikiem zamknięcia się we własnym wnętrzu poprzez budowanie trwałego ego.

Dług karmiczny 16 oznacza więc trudności w sferze uczuciowej, rodzinnej, związkach i miłości. Osoba z tą liczbą w portrecie, będzie zmuszana do konfrontacji z izolacją, samotnością oraz fałszywymi przyjaciółmi. Jest to konieczne aby wesprzeć rozwój duchowy.

Żeby przepracować karmę, należy szczególnie skupić się na tworzeniu relacji międzyludzkich i uważać na to, aby były oparte na głębokim uczuciu, które trzeba pielęgnować mimo trudności. Związek będzie poddany wielu wymagającym próbom, które będą przemawiały za rozstaniem, warto jednak podejmować decyzję po przemyśleniu i roztropnie, wcześniej jednak pogodzić się z własnym ego. Niezbędne jest ustalenie priorytetów: rodzina, miłość i przyjaźń powinny być najważniejszymi wartościami.

19 – karma władzy

Liczba karmiczna 19 oznacza człowieka wobec innych – jest karmą władzy. Liczbę 19 można interpretować na dwa sposoby – z jednej strony jako symbol nadużywania władzy w poprzednim wcieleniu, a z drugiej – równowaga na tle materialnym, kiedy ktoś odbiera nam coś, za co nie zapłaciliśmy w innym życiu.

W obecnym życiu, osoba z karmą władzy będzie walczyła o niezależność – będzie poniżana, tyranizowana i mieszana z błotem, aby zrozumieć jak to jest być niżej od innych. Mimo tego, że ewidentnie posiada zdolności przywódcze i cechy osoby, która powinna przewodzić ludem. Sytuacje, jakie staną na jej drodze mają nauczyć ją wrażliwości i poszanowania bez względu na wyznawany system wartości. Wszystko po to, aby zrozumieć, że władza to odpowiedzialność, a nie zielone światło na dogadzanie sobie.

Osoba z liczbą karmiczną 19 powinna nauczyć się szacunku do innych ludzi, umiejętności dzielenia się, oraz pracy na rzecz potrzebujących. Zdecydowanie wsparciem będzie otwarty umysł, empatia, pokora i wdzięczność. Aby przepracować karmę, konieczne jest zaakceptowanie sytuacji bez względu na to, jak bardzo beznadziejna ona jest.

 liczby karmiczne

26 – karma relacji międzyludzkich

Liczba 26 może przejawiać się na kilka sposobów. Mówią na nią karma zdrowia, karma pieniędzy i karma relacji międzyludzkich. Może pokazywać się na przestrzeni wszystkich sfer, albo na wybranych.

Jest to najlżejszy ze wszystkich długów karmicznych, ponieważ nie utrudnia życia w tak jawny sposób jak pozostałe liczby. Osoby obdarzone tą karmą powinny wiedzieć, że oznacza ona ciągłą naukę poprzez spotkanie się z innymi ludźmi. Żadna znajomość, żadne spotkanie, i żadna sytuacja nie jest przypadkowa, bo wszystko to, co przydarza się w życiu dwudziestek-szóstek jest z góry zaplanowane. Pod wpływem ludzi, którzy wchodzą do życia lub tylko je przecinają, osoby te przechodzą głęboką przemianę.

Relacje międzyludzkie transformują osoby z karmą numer 26, i ona sama również ma za zadanie rozwinąć osoby, które pojawiają się w jej życiu.

Zdecydowanie łatwiej żyje się ze świadomością, że wszystkie spotkania i sytuacje były umówione i konieczne. Są wyliczone niczym domino – każde kolejne ma za zadanie uruchomić następne lub służyć do zebrania dodatkowej ilości informacji. Każde ze spotkań na swój sposób zmienia życie.

Dług ten zaciągamy wobec siebie samych. W poprzednich wcieleniach osoba z tą liczbą karmiczną była niewolnikiem, żołnierzem lub najemnikiem,  bez możliwości zadbania o siebie i swoje ciało.

W tym życiu możesz mieć pełną sprawność lub przeciwnie – mieć ułomności lub choroby. Chodzi o to, aby umysł zaakceptował ciało i pracował razem z nim. Kiedy zaniedbujemy ciało, tracimy zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego powinniśmy dbać o siebie i ciało, czyli swój dom.

Część dotycząca pieniędzy objawia się tym, że finanse będą korzystne dla osoby z tym długiem karmicznym tylko wtedy, gdy pracują one zespołowo. Nie można wzbogacać się kosztem innych – na to karma na pewno nie pozwoli.

Przepracowanie karmy występuje wtedy, gdy osiągamy wewnętrzną harmonię i mądrość. Trzeba zrozumieć, jak ważna jest równowaga między sercem a logiką, światem fizycznym a duchowym. Trzeba nauczyć się umacniać swoje ciało, wspierać rozwój duchowy, akceptować siebie i swoje życie oraz grać zespołowo.

 

Nadine Lu

 

Źródła:

http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-26-liczba-karmiczna.html

http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-19-liczba-karmiczna.html

http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-16-liczba-karmiczna.html

https://www.astromagia.pl/numerologia/abc-numerologii/8622-numerologia-a-karma?showall=&start=2

http://www.wrozenie24.com/numerologia/liczby-karmiczne/znaczenie-liczb-karmicznych/

Zdjęcia: https://unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram