Liczby przeznaczenia mogą pomóc ci zrozumieć rolę twojego zwierzaka w twoim życiu

Niedawno numerolodzy odkryli, że zwierzęta, tak samo jak ludzie, są pod wpływem układów numerologicznych. Znajomość liczby przeznaczenia twojego pupila pomoże ci zrozumieć, co kryje się za nagłym warknięciem psa czy błyszczącymi oczami kota.

Jaki sprawdzić liczbę przeznaczenia twojego zwierzaka?

To proste. Przeliteruj imię swojego zwierzaka, połącz litery z tabelą numeryczną, dodaj cyfry, a otrzymasz jego liczbę przeznaczenia. Liczba przeznaczenia jest po prostu częścią wykresu numerologicznego, który pomoże ci zanurzyć się w tym, co oferuje życie i pomoże ci zrozumieć rolę zwierzaka w twoim życiu.

Oto przykład, który może ci pomóc.

Załóżmy, że twój pies ma na imię Bruno.

Postępując zgodnie z tabelą numeryczną:

BRUNO

29356

2 + 9 + 3 + 5 + 6 = 25

2 + 5 = 7

Liczba przeznaczenia twojego zwierzaka to 7.

Każda liczba przeznaczenia charakteryzuje się innymi cechami. Dowiedzmy się, jakimi.

Liczba przeznaczenia 1

Jeśli masz zwierzaka z liczbą przeznaczenia 1 możesz być pewien, że jest lojalnym towarzyszem. Pozostanie przy tobie tak długo jak to możliwe. Ale, oczywiście, od czasu do czasu będzie trochę samolubny i zrobi wszystko, aby zdobyć odrobinę twojej uwagi i miłości.

Liczba przeznaczenia 2

Zwierzęta z liczbą przeznaczenia 2 są z natury zrównoważone i spokojne, i ten spokój wprowadzą w życie swojego właściciela. Są również świetnymi pomocnikami i pozostaną dla ciebie źródłem wsparcia.

Liczba przeznaczenia 3

Zwierzęta z liczba przeznaczenia 3 mogą być bardzo psotliwe. Są niezwykle towarzyskie i będą chciały jak najwięcej czasu spędzać na dworze bawiąc się przez cały czas. Czasami mogą być trudne.  Ale przypomną ci, abyś był szczęśliwy i dobrze się bawił.

Liczba przeznaczenia 4

Zwierzęta z liczbą przeznaczenia 4 mogą być trochę nieśmiałe. Mogą z niechęcią podchodzić do nowych ludzi i często chować się za kanapami. Ale jeśli staniesz się dla nich bardziej opiekuńczy, to poczują się bezpieczniejsze i staną się bardziej otwarte. Wiedzą, że jesteś troskliwy i przybyli do twojego życia, aby pomóc twojej opiekuńczej stronie ciągle się rozwijać.


Jeśli chcesz zgłębić tajniki numerologii i nauczyć się ją wykorzystywać we własnym życiu, to może zainteresować cię szkolenie: Wstęp do numerologii – ENERGIE ROKU 2020


Liczba przeznaczenia 5

Liczba przeznaczenia 5 jest bardzo intuicyjna. Zwierzęta z tą liczbą po prostu będą czuć, kiedy będziesz potrzebować miłości i opieki, i natychmiast staną obok ciebie. Ale mogą być bardzo wymagające i będą zwracać na siebie uwagę. Będąc intuicyjnymi i nastrojowymi, powinieneś śledzić ich zmieniające się osobowości i pozwolić się im przejawiać.

Liczba przeznaczenia 6

Posiadanie liczby przeznaczenia 6 sprawia, że ​​twoje zwierzę jest niezawodne i wierne. Zwierzęta z tym numerem przeznaczenia pójdą za tobą wszędzie. Z przyjemnością wyruszą na przejażdżkę, przespacerują się i poznają z tobą świat. Takie zwierzęta uwielbiają być ze swoim właścicielem i innymi zwierzęcymi przyjaciółmi. Przybyli do twojego życia, aby nauczyć cię przyjaźni i sprawić, że obdarzysz kogoś wielką sympatią.

Liczba przeznaczenia 7

Liczba przeznaczenia 7 charakteryzuje się wysokim poziomem świadomości, prawie dorównującym człowiekowi. Zwierzęta o tym numerze są bardzo rozwinięte i w bardzo dużym stopniu rozumieją, co się wokół nich dzieje. Te zwierzaki mogą przywrócić ci połączenie ze światem duchowym i naturą.

Liczba przeznaczenia 8

Z liczbą przeznaczenia 8 czeka cię wiele problemów. Ich poziom energii cały czas gwałtownie rośnie. Wymagają dużo ruchu. Charakteryzują się nieustannym głodem. Wniosą w twoje życie dużo energii, ruchu, witalności i spontaniczności.

Liczba przeznaczenia 9

Liczba przeznaczenia 9 oznacza odwagę. Zwierzęta z tą liczbą mają dużo odwagi i mają bardzo opiekuńczy charakter. Możesz liczyć na ich ochronę. Podziel się swoją miłością i uwielbieniem, a na pewno się odwdzięczą tym samym.

Może cię również zainteresować wpis: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)


Źródło: consciousreminder.com/2018/10/07/destiny-numbers-can-help-you-understand-your-pets-role-in-your-life

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram