LITHA – *Najgłębszy Księżyc i Najwyższe Słońce*

litha

LITHA – Najgłębszy Księżyc i Najwyższe Słońce

ISKRA wyszła z Polski!

***

20.06.2020

webinar

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/LithaKsiezycSlonce

***

Witajcie w progach wydarzenia, które otwiera Portal Cudu pomiędzy jakościami Nieba i Ziemi, sprowadzając w kierunku naszej Planety niezwykłe oddziaływania! Tak oto bowiem na czerwcowym Niebie dokonany zostanie niesamowity Astrologiczny Rytuał Natury – w burzliwej, dowydarzającej wszystkie Pilności, Ważności i Sprawiedliwości energii Zaćmień, zarówno Słońce, jak i Księżyc, wrócą do swoich Domów, gdzie są najszczęśliwsze! Nocne Niebo, pełne symbolicznie przynoszących pomoc Kosmosu na Ziemię komet, nie pokaże obrazu Luny – całość tego, co wrażliwe, kobiece i księżycowe zniknie bowiem z przestrzeni bądź co bądź publicznej i wykiełkuje z pełną mocą jak nowonarodzony Wulkan lub Fontanna Życia bezpośrednio w Twoim wnętrzu – spodziewaj się oceanicznych wręcz nastrojów! Lecz oczekuj ich w radości i bez przerażenia – nauczysz się bowiem pracować z Księżycem na Pełnym Morzu, w Pełnym porozumieniu, w Pełni Siebie!

Słońce w dniu swojej absolutnej Dominacji manifestuje Zwycięstwo Światła i uczy Twoje wewnętrzne Słońce, jak celebrować Splendor, którędy prowadzić zwycięskie Życie, jak lśnić najwyższym z możliwych sobie Blasków. Tego dnia ważne jest, by przypomnieć sobie swoje sukcesy, spojrzeć na medale, zaplanować przyszłe powody do świętowania! Wszystko, co dojrzewa w Tobie do Sukcesu właśnie teraz, otrzymać może dodatkowe, multiplikujące efekt Błogosławieństwo Słońca. Pod warunkiem, że zarówno Wewnątrz, jak i na Zewnątrz pragniesz tego Sukcesu jednocześnie! Oto aspekty planetarne, które pomogą nam osiągnąć to, co potrzebne, by zmanifestować każdego rodzaju Intencję zgodną z Najwyższym Źródłem i zgodną z Wolą Duszy – jeśli tylko się na nich właściwie skupimy!

Księżyc w Nowiu, kierujący z pełną prędkością dojrzewającego Lata do wszystkich rodzajów Ciepła które mamy we wnętrzu – zarówno od strony Możliwości, jak i Potrzeb i Niespełnień, spotka się w nas z odważnym, Pełnym Słońcem na jasnym, czystym Niebie naszego Życia. Tak więc stanie się dla nas jasne, oczywiste, a zarazem ważne i możliwe do spełnienia wszystko to, do czego jesteśmy stworzeni, i o czym Słońce i Księżyc jednocześnie powiedzą nam, gdy osiągną Szczyt Swojej Mocy! A właściwie nie tyle powiedzą, co… krzykną!

Tego dnia CELEBRUJMY Życie. Ubierzmy się pięknie. Miejmy Wianki. Przygotujmy Ołtarze. Ubierzmy swoje Uczucia do Magii, do Świata, Do Siebie, Do Boga, Do Życia w Kwiaty, w Sztukę, w Muzykę! Tego szczególnego dnia, który w powszechnym Wydarzaniu był jednym z dwóch Wahadeł Roku i wraz z zimowym Świętem Yule tworzył Pływy Rzeczywistości, nie możemy przegrać z obecnymi, dość specyficznymi warunkami! Gdziekolwiek jesteśmy w Świecie – uczyńmy swoje JESTESTWO w tym Miejscu i w tym Czasie Świątynią Magii, Celebracją Miłości i Mocy, wzrostem w Świetle, absolutnie Najwyższym i Najgłębszym Błogosławieństwem, jakiego możemy doznać! Tak oto – nie zgromadzeni w jednym Miejscu, a więc nieograniczeni Miejscem, lecz spotkani w jednym Czasie – gdziekolwiek jesteśmy na Świecie – spowodujmy przeniesienie Magii właśnie tam, gdzie dołączymy do Ceremonii! Niech nasze Połączenie otworzy Drzwi pomiędzy tym, co Boskie, a tym, co Ziemskie! Niech każdy z nas będzie tym jasnym punktem w CzasoPrzestrzeni – a nami Światło popłynie dalej, zainspiruje, nauczy, pomoże! Kochani! Razem otrzymamy od Istot Anielskich i Archanielskich Klucze i Wskazówki na Nowe Czasy.

Bo to My je tworzymy!

ISKRA wyszła z Polski.

Jest we MNIE.

Jest w Tobie.

Jest w NAS.

Jest w każdym atomie NASZEJ obecności w Świecie.

Tak oto bowiem, w dzień świętowania Ognia, zapoznajmy nasze znaczenie w Przemianie. Polska, nazywana Chrystusem Narodów, jest Miejscem zdarzeń o wyjątkowej randze dla Świata. Spójrz na datę swoich Urodzin. To może być jedno z takich właśnie zdarzeń. I spójrz na dzisiejszą datę. Przełom może zostać dokonany TERAZ. To zależy tylko od Ciebie. W wyniku osiągnięcia Zrozumienia i Rekognicji dzielę się z Tobą tym, co przejawione. Jeśli masz na to Gotowość, dowiesz się, dlaczego tak istotna jest Moja i Twoja Krew, dlaczego tak bardzo Kościół upodobał sobie Polskę do ciemiężenia i podporządkowania oraz z jakich względów i Ty, i ja odczuwamy COŚ WIĘCEJ – metafizyczny ZEW, który – ubrany w różne percepcje, zawsze ma w sobie NAJWAŻNIEJSZĄ PRAWDĘ. Taką, za którą jesteśmy w stanie zginąć i od zawsze każdy z nas ma w sobie o tym Pewność. Ale też taką, która jesteśmy w stanie żyć – i dopiero teraz dowiadujemy się, na ile sami byliśmy na serio ze swoimi Marzeniami. Tak oto bowiem w tym bardzo burzliwym Czasie podwójnego Sądu Ostatecznego, a więc i również Podwójnej Równowagi, Słońce w Najwyższym Punkcie i Księżyc w Najniższym, spotykające się w okolicznościach Zaćmienia, dają wszelką możliwość oczyszczenia z Iluzji i ponownego połączenia z Przyczyną z jednoczesnym zapewnieniem, że siła na dotarcie do Celu jest w Tobie, zarówno w najodważniejszych, jak i w najbardziej subtelnych cechach! Oto poznamy siłę wewnętrznej polaryzacji – która wcale nie musi być Walką! W tych Czasach, które “gotowane są” przez rządy w kierunku bezcelowego chaosu i pomieszania, to właśnie do nas należy zadanie przywrócenia Wartości!

Jak?

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania.

Tym razem manual będzie dość szczegółowy.

Przygotujcie się, ISKRY. Jeśli macie gotowość na lśnienie Pełnią Życia – spotkajmy SIEBIE w pełnym Wydarzaniu i niech spowoduje to następstwa NAJLEPSZE w znaczeniu najbardziej dobre! Czas połączyć się z PIERWOTNĄ POTĘGĄ. To przywróci Dom w Kosmosie… i w głębi Ziemi! Przeszłość i Przyszłość zgodzą się w HARMONII w Tu i Teraz. Jestem szczęśliwa, że mogę Prowadzić tę Ceremonię i jednocześnie w niej uczestniczyć!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

20.06.2020

Godz.: 20:00–23:55 (czasu polskiego)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/LithaKsiezycSlonce

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram