*MABON* – świętujemy Równonoc Jesienną – Ceremonia

świętujemy Równonoc Jesienną

*MABON* – świętujemy Równonoc Jesienną – Ceremonia

Webinar

22.09.2020

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Mabon2020

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny:

***

W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną – ten wyjątkowy czas w roku, kiedy dzień i noc trwają tyle samo. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata – przenikająca energią ósemka. To niezwykłe wydarzenie dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek Mabon, małego sabatu, związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku.

Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Przekonaj się, że rozwój duchowy może być czystą radością doświadczania, głęboką podróżą w głąb siebie, która buduje Twoją MOC i ODWAGĘ.

Jeśli czujesz gotowość i odwagę – dołącz do nas. Przygotuj się na czas pełen inspiracji! Doświadcz Magii Anielskiej w najlepszym wydaniu. Uwolnij się od tego, co nie pozwala Ci wzbić się w przestworza własnej kreacji. Otwórz się na rozwój, obfitość oraz miłość. Poczuj Moc Dźwięku, który uzdrowi Twoje Ciało oraz Ducha. Pozwól sobie na to, aby stać się Arcydziełem Swojej Duszy.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 22.09.20200

Godzina: start 20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Mabon2020

***

Zapraszamy!

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram