MAGIA – Jak stać się Czyniącym w Magii?

magii

Jak stać się Czyniącym w Magii?
Webinar (szkolenie internetowe)

Odpowiedź na to pytanie jest prosta i trudna jednocześnie – więc by móc skorzystać z niej w pełni, stworzyłam dla Ciebie warsztat, który wyjaśni w szczegółach, kiedy działanie magiczne jest skuteczne, a kiedy nie ma szans wejść w granice manifestacji.
W kultowej serii George’a Lucasa, “Gwiezdnych Wojnach”, Mistrz Yoda, szkolący Wojowników Jedi i uczący ich obsługi potencjałów własnej Mocy, powiedział: “Do or do not. There is no try!” (tłum: “Rób albo nie rób. Próba nie istnieje!”) I mimo tego, iż jest to postać fikcyjna, zdanie to warto wytatuować sobie we wnętrzu czaszki. Taka jest bowiem Natura każdego Czynienia – jeśli czegoś nie udajemy, nie ma w naszym życiu prób generalnych i castingów. Nie ma przymierzania się do akcji – każde Czynienie opiera się bowiem na decyzji, co dokładnie pragniesz zrobić, i na doprowadzeniu do efektu drogą wybranej przez Ciebie metody.

Czynienie w Magii to nic innego, jak sprawianie, by Twoja Wolna Wola stała się Prawdą jednocześnie obecną w Rzeczywistości fizycznej, mentalnej oraz energetycznej. Słowem – by zmaterializowała się w zakładany przez Ciebie sposób, we wskazanym Czasie oraz Przestrzeni.

A więc kim jest Czyniący w Magii?
Wojownikiem Światła. Wiedźmą. Druidem. Praktykującym ezoterykiem. Symbolistą. Czarownicą. Terapeutą. Szamanem. Aktywistą. Wiecznym Uczniem i Mistrzem samego siebie. Arcydziełem Duszy, odkrywającym swoje nieograniczone możliwości z każdym dniem życia. Inspiracją dla innych. Prekursorem. A przede wszystkim – odważnym, świadomym człowiekiem!
Niezależnie, czy wybierzesz realizowanie swoich pragnień drogą Muzyki, Medytacji, Sztuki czy Czarów, liczy się jedno – czy to, co robisz, daje Ci Wolność, czy ją odbiera. Czy jest drogą na której się uwalniasz, czy – wręcz przeciwnie – z niemocy klasycznej dla stanu nieświadomego wpadasz w tradycyjne pułapki poszerzającej się Świadomości, które – zamiast dać Ci w końcu pełne pole do wyrażenia siebie, odbicia siebie w Materii i w Energii, mylą Twoje kroki i zamiast rozpościerać skrzydła nad swoim Życiem, stawiasz coraz drobniejsze kroczki wśród nakazów i zakazów, aż w końcu dochodzisz do kompletnego bezruchu, jakby cały Twój rozwój w ogóle nie miał miejsca?

Magia jest wszystkim. Z wzajemnością.

Jako Światło Boga w działaniu każdy z nas ma niezwykły, niezaprzeczalny przywilej kreowania Świata własną Wolną Wolą.
I przeważnie każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu, z tej opcji korzysta – jednak nie rozumiejąc podstawowych zasad na których opiera się istnienie, człowiek często ma wrażenie, że wszystko, co mu się przytrafia, jest jakiegoś rodzaju “przypadkiem”. Poszerzona świadomość daje Ci rozpoznanie procesów mających miejsce w Twoim Życiu, dzięki czemu słowo to wyprowadzi się z Twojego słownika raz na zawsze.

Gdy sięgamy po Magię w swoim Czynieniu, droga ta zawsze przebiega przez ewolucję świadomości i dojrzewanie postrzegania. Zmienia się nasza percepcja, bo i konieczna jest nasza gotowość do pojęcia i scalenia w jeden obraz większej ilości bodźców i informacji. By zostać skutecznym Czyniącym nie wystarczy czytanie książek. To przejście przez Granicę Działania. Zdecydowanie się na wybór aktywnej formy istnienia. Podążenie za misją, zapisaną w Sercu. Jeśli więc czujesz zew bądź poczułeś go już dawno, wiesz, że Twój Czas na leżakowanie minął i jesteś gotów otworzyć oczy, wspiąć się na Szczyt Życia i pomóc innym w przebudzeniu, dołącz do nas! Na tych warsztatach online dowiesz się między innymi:

* Jak zacząć? Właśnie to robisz!
* Jak zapewnić sobie wzrost wibracji każdego dnia?
* BHP, czyli podstawa pracy z energiami
* Jak znaleźć idealną metodę Czynienia?
* Umocnienie głosu intuicji – praca z autozaufaniem
* Zaklęcia, afirmacje, modlitwy, mudry, ruchy – klucze do Twojej rytualistyki
* Moc Osobista – jak na nią pracować każdego dnia?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza – stwórz swój Totem i rozpoznaj, co Cię ogranicza!
* Jaką energię wysyłasz i co z niej zbierzesz gdy powróci?
* Jak pomnażać Moc z innymi Czyniącymi, jak eskalować ją o przedmioty oraz sytuacje – hiperspells, czyli turbozaklęcia
* Co trzeba zrobić, by podążyć za Przyczyną Duszy?

Z racji tego, że każdy praktykujący to zupełnie odrębny Wszechświat, pełen niespodzianek i niezwykłości, ten warsztat będzie miał nieco inną formę niż to, do czego zdążyliście się już przyzwyczaić w Akademii. By się do niego przygotować, stwórz krąg, w którym zgodnie z ruchem wskazówek zegara ułóż elementy tak, by tworzyły przestrzeń na Twoje Czynienie. Możesz zrobić to używając soli, ziemi bądź węgla, zakreślając krąg kredą, układając minerały bądź znalezione na spacerze dary Natury, angażując kwiaty i przyprawy, spisując słowa na kartkach i łącząc je ze sobą – niech będzie to Twoja własna inwencja. Jeśli masz ochotę, podziel się swoimi inspiracjami pod tym wydarzeniem na Facebooku.

Ważne, byś przed rozpoczęciem zajęć stworzył już coś własnego. Przygotuj również białą świecę lub świecę z pszczelego wosku. Nawet, jeśli Twoja docelowa rytualistyka nie będzie zakładała Magii Świec, warto ratyfikować swój pierwszy krok w ten najprostszy alchemicznie sposób. W trakcie webinaru otworzymy Twoje pole intuicji i to Ty sam odpowiesz sobie, czego dokładnie potrzebujesz na swoim ołtarzu – z pewnością uzupełnisz swoją kompozycję! Ja ze swojej strony pokażę Ci, którędy ten głos dociera do Ciebie i jak upewnić się, że słyszysz swoją Duszę, a nie zewnętrznych, niekoniecznie serdecznych, doradców. Uwaga – świeca powinna wypalić się do końca, więc postaraj się, by miała taką możliwość.
W trakcie zajęć uzupełnisz siebie w Wiedzę, a swój ołtarz w Moc konieczną ku temu, by – zgodnie z Twoją Wolą – manifestować i tworzyć impakty w Rzeczywistości.

Szkolenie domyka i podsumowuje Rytuał Archanielski – pod przewodnictwem Archanioła Zadkiela, Archanioła Metatrona i Archanioła Gabriela dowiesz się, którędy do Źródła własnej Mocy. UWAGA! W tym stanie rytualnym bardzo możliwe jest przejście przez granicę Czasu i autoregresing, czyli wejście w poprzednie inkarnacje – w tym przypadku w celu odnalezienia poprzednich stylów Czynienia i zjednoczenia się w Magii w chwili obecnej. Jeśli nie chcesz wiedzieć, kim byłeś w Przeszłości, zaznacz to na początku Rytuału! Wszystkie instrukcje otrzymasz oczywiście na bieżąco. Jeśli w prowadzeniu działań przeszkadzają Ci dawne śluby, sakramenty i pieczęcie, energia Rytuału oczyści Cię z nich, by Twoja komunikacja ze Światłem oraz z Duszą nie była już nigdy ograniczona. Wejściem do Rytuału dla Czyniących jest Rytuał Uwolnienia. Prosimy brać to pod uwagę!

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

NFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 30.05.2018
Godziny: 20:00-23:55
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do WEBINARU (transmisji online): www.ekademia.pl/kurs/JakStacsieCzyniacymwMagii2018

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *