Magia w 60 sekund: 15 szybkich i łatwych magicznych zaklęć [część I]

magia

Bycie wiedźmą w dzisiejszych czasach nie jest proste. Na co dzień żonglujemy czasem pomiędzy pracą, rodziną, spacerami z psami, wizytami u dentysty i tysiącami innych pilnych spraw do załatwienia. Kochamy magię i chciałybyśmy uhonorować tę część nas każdego dnia, ale czasami po prostu nie mamy czasu na pełny rytuał.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​magia nie musi być czasochłonna. Oto piętnaście zaklęć, które wkomponują magię w twoje codzienne życie w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli dysponujesz sześćdziesięcioma sekundami, to masz czas na zaklęcie!

1. Zaklęcie zapisane w lustrze

Kiedy zobaczysz okno, lustro lub dowolną powierzchnię, która zaparowała na skutek kondensacji, narysuj na niej sigil palcem, aby stworzyć magię w drodze do pracy czy szkoły. Możesz narysować pentagram lub pieczęć o znaczeniu specyficznym dla twojej intencji. Możesz nawet napisać słowo lub dwa, które będą reprezentować twoje zaklęcie. Gdy para wodna będzie się unosić, wyśle ​​twoje zaklęcie w przestrzeń.

2. Zaklęcie introwertyka

To zaklęcie nie jest tylko dla introwertyków. Jest przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje pewności siebie w kontaktach z innymi ludźmi, na przykład na imprezach, podczas przemówień, rozmów o pracę lub kolacji rodzinnych.

Zacznij od stworzenia świętej przestrzeni wokół siebie i połączenia się ze swoją mocą. Następnie umieść palce za plecami. Jeśli jest to dla ciebie niewygodne, po prostu rozluźnij i opuść jak najbardziej ramiona. Wyobraź sobie, że łopatki zbliżają się do siebie, gdy klatka piersiowa i serce otwierają się na przestrzeń przed i nad tobą. Wypowiedz (lub pomyśl) afirmację w tej pozycji.

Przykładowe afirmacje:

„Wszystko, czego potrzebuję, jest we mnie”.

„Moc Wszechświata przepływa przeze mnie”.

„Jestem czystą magią”.

Nie ma znaczenia, co powiesz, o ile jest to pozytywne i sprawia, że ​​czujesz się gotowa do stawienia czoła światu. Mówienie czegoś w stylu: „nie zepsuję tego”  nie zadziała, ponieważ kładzie nacisk na negatywność.


Jeżeli jesteś ciekawa, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy. Przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 szkoleń w promocyjnej cenie: Podstawy Magii. Jak zacząć? [pakiet pięciu webinarów]

Podstawy Magii


3. Zaklęcie, by ktoś o tobie pomyślał

To potężne zaklęcie jest idealne dla rodzin, kochanków, przyjaciół lub każdego, kogo nie widujesz na co dzień. Celem tego zaklęcia jest połączenie cię z ukochaną osobą poprzez myśli i obrazy mentalne. Kiedy wykonasz to zaklęcie, sprawisz, że będzie o tobie myśleć, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajduje.

Znajdź zdjęcie osoby, z którą chcesz się połączyć. Może to być rzeczywista drukowana fotografia, profilowe zdjęcie na facebooku lub zapisane w telefonie.

Trzymaj zdjęcie (lub telefon) w dłoniach i stwórz wokół siebie spokojną energetyczną przestrzeń. Aby to zrobić, wyobraź sobie białe lub złote światło schodzące z nieba, które cię otacza. Pozwoli ci to stworzyć świętą przestrzeń dla magii, nawet w najbardziej chaotycznych warunkach, takich jak metro lub ruchliwe biuro.

Spójrz na zdjęcie osoby, ze szczególnym uwzględnieniem jej oczu. Jeśli pojawi się jakakolwiek emocja, pozwól jej przepłynąć przez ciebie.

Pomyśl teraz o jakimś radosnym wspomnieniu, które masz z tą osobą. Przeżyj to wspomnienie w wyobraźni od początku do końca, zachowując w sobie pozytywne uczucia płynące z niego.

Następnie zbliż zdjęcie (lub telefon) do swojego serca i wyobraź sobie błyszczącą, świecącą nitkę strzelającą z twojego serca i biegnącą przez kilometry, kraje, oceany, kontynenty, w kierunku ukochanej osoby. Zobacz, jak ta nić łączący się z jej sercem..

Gdy połączenie zostanie nawiązane, wyślij konkretną wiadomość do tej osoby, wyobrażając sobie, jak twoje słowa wędrują wzdłuż nici, aby do niej dotarły.

Poczekaj, aż nić sama zniknie, a zaklęcie zostanie zakończone. Jeśli dana osoba nie pomyśli o tobie natychmiast, bądź cierpliwa. Czasami zajmuje to trochę czasu.

4. Zarzucenie sieci na noc

To zaklęcie dobrze jest wykonać przed snem. Wybierz kilka kryształów, których energia wesprze twoją intencję na następny dzień. Znaczenie poszczególnych kamieni możesz znaleźć w naszych artykułach. Możesz też wybrać kamienie intuicyjnie, do których czujesz przeciąganie z jakiegokolwiek powodu.

Ustaw kryształy na stoliku nocnym, zamknij oczy i wyobraź sobie, jak twoja intencja wystrzeliwuje w niebo. Pozostaw kryształy na szafce nocnej na noc i obudź się z myślą, że ugruntowałaś swój dzień w magii.

5. Losowanie jednej karty

Chwyć swoją ulubioną talię magicznych kart i zapytaj: „Czego dzisiaj potrzebuję?”. Następnie wybierz kartę. Jeśli używasz talii wyroczni lub tarota, użyj intuicji, aby połączyć się ze znaczeniem karty. W ciągu dnia bądź uważna na to, jak znaczenie karty odsłania swe przesłanie w sytuacjach, w których będziesz się znajdowała.

Jeśli nie masz „magicznej” talii, użyj zwykłej talii kart. Zapytaj: „Czego dzisiaj potrzebuję?” i wyciągnij kartę. Zapamiętaj numer karty, a w ciągu dnia zwracaj uwagę na pojawiający się numer – to może być ważna wiadomość. Kartom po dziesiątce nadawaj kolejne numery: waletowi jedenastkę, damie dwunastkę, królowi trzynastkę, a asom czternastkę.


W sklepie Akademii Ducha można kupić karty: Anielska Odpowiedź, dzięki którym z łatwością otrzymasz konkretne i przepełnione miłością przesłania od aniołów stróżów

karty anielska odpowiedź


6. Zaklęcie oczyszczającego prysznica

Zaklęcie to powinno zostać zachowane na moment, kiedy trzeba szybko pozbyć się negatywnej energii. Należy je wykonać po trudnej rozmowie, rozczarowaniu lub gdy sprawy nie idą po twojej myśli. Kiedy pogrążysz się w polu negatywnej energii, zamknij oczy i wyobraź sobie, jak woda spływa po twoim ciele, zmywając wszystko, co złe. Możesz sobie wyobrazić siebie pod prysznicem, pod wodospadem lub w łagodnym letnim deszczu. Pozwól mocy wody przywrócić równowagę.

7. Rytuał porannego napoju

Stwórz magiczny rytuał przy ulubionym porannym napoju. Nie ma znaczenia, jaki jest twój ulubiony napój. Kawa, herbata, sok pomarańczowy, jak i woda będą dobrze działać w tym rytuale.

Wlewając płyn do kubka, pobłogosław go, dziękując Wszechświatowi za dostarczenie odżywczego napoju. Delektując się nim, ustal intencję na ten dzień i wyobraź sobie kilka sytuacji, w których ta intencja się przejawia. Następnie zwróć uwagę na wszystkie żywioły przyrody, które znajdują się w napoju: w herbacie jest woda, ziarna kawy lub liście herbaty pochodzą z ziemi, para reprezentuje powietrze, a całość została ugotowana na ogniu. Pomyśl o tych wszystkich żywiołach i zaproś ich energię do swojego życia.

Teraz idź i twórz magię!

Jest tak wiele sposobów płynnego zintegrowania magii z codziennym życiem. Używaj tych zaklęć w praktyce wybierając te, które pasują do twojego stylu życia. Jako wiedźma masz moc używania magii w dowolnym miejscu. Wykorzystaj to!

Drugą część artykułu znajdziesz tutaj: Magia w 60 sekund: 15 szybkich i łatwych magicznych zaklęć [część II]

Może cię również zainteresować artykuł: Nie taka straszna, jak ją malują. Kim jest współczesna Wiedźma?


Źródło: thetravelingwitch.com/blog/2018/5/10/15-spells-you-can-cast-in-under-60-seconds

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram