Magia Wizyjna

Magia wizyjna

*** Magia Wizyjna ***
Webinar – szkolenie internetowe

Gdy zamkniesz oczy, widzisz wewnętrzny świat – jeśli potrafisz spojrzeć. Jeśli zaś naprawdę umiesz patrzeć i widzieć, wszystko jedno, czy będą one zamknięte czy otwarte – i tak zobaczysz dokładnie to, co Wszechświat może Ci przekazać i czym w danej chwili możesz nasiąknąć. Sekret tkwi w tym, by nauczyć się postrzegać głębiej, mocniej, wyżej i pełniej.

Magia Wizyjna jest rodzajem postrzegania, który przeplata się z większością systemów magicznych, energetycznych i spirytualnych. Jest rodzajem jasnowiedzy, możliwej do poczucia oraz do zrozumienia za pośrednictwem energetycznych odpowiedników naszych fizycznych zmysłów. Jest krokiem w górę, który czynimy, gdy przekraczamy limity Ciała i wchodzimy w bezkresy i wieczność Duszy. Jest pomostem pomiędzy Ziemią i Niebem – ma swoją obecność w przestrzeni gdzie rozmawiamy z Istotami Anielskimi, zgłaśnia również nasze wyczucie połączenia z każdym istniejącym elementem Natury. Jest UMIEJĘTNOŚCIĄ – to nie gadżet, który bez Twojego wysiłku ktoś wgra Ci do głowy. Gdy na warsztatach, pośród osób zachwyconych wizjami otrzymanymi podczas Rytuału Anielskiego, przebijają się głowy malkontentów mówiące o “nicniewidzeniu”, mamy jasność, iż osoby te nie pracowały nad sobą i nie rozwijały swojej praktyki, natomiast często chciałyby po prostu drogi na skróty i wychodzą z pozycji “pokaż mi w mojej głowie światełka i fajerwerki”. Czego oczywiście nie planuję robić, gdyż wizje – każda jedna, każdy symbol i kolor – są zawsze połączeniem tego, co wewnątrz, co jesteście gotowi przyjąć i odebrać, i tego co na zewnątrz – a więc jaka informacja jest najważniejsza dla Was na teraz i co na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha stanowi tę szczególną wiadomość. W swoich szkoleniach zawsze podkreślam, iż nie posługuję się hipnozą – choć niektórzy wyraźnie właśnie na to liczą. Z mojego punktu widzenia to byłoby niesprawiedliwe, by w tak cudownym procesie jak Rytuał Anielski wyrzucić z odczuwania całą Świadomość człowieka, jednocześnie dając zewnętrzny, przygotowany przekaz prosto w obszar podświadomy. Uważam takie techniki za niebezpieczne i nieuczciwe – Ciało, Umysł i Duch jako jedność powinny w piękny sposób współpracować, wszechprzenikać się swoimi wyczuciami i możliwościami, by człowiek mógł doświadczyć czegoś w pełni.

Stąd moja decyzja o przeprowadzeniu szkolenia z Magii Wizyjnej – bo choć to bardzo osobista sprawa dla każdego z nas, co widzimy i jak na to reagujemy, to można Wam pomóc przekazując, którędy się to widzi, jak dochodzi w ogóle do zjawiska zwanego wizją, jak przygotować swój organizm i siebie do poszerzonego i pogłębionego postrzegania oraz jak pracować na co dzień z Magią Wizyjną.

Dzięki temu warsztatowi dowiecie się:
* Jak pracować nad szyszynką, by nasz organ przeznaczony do postrzegania był dostosowany, oczyszczony i działający w najlepszy możliwy sposób
* Jak ćwiczyć wizyjność na co dzień
* Jak osiągać bardziej stabilne połączenia energetyczne w stanach rytualnych – czyli jak być skupionym i jak unikać rozproszeń
* Jak nie zasypiać w stanach rytualnych, a jednocześnie wejść w relaksację?
* Jak dostosować wzrok, słuch, smak, węch, dotyk i intuicję do jasnopotrzegania?
* Jak przełożyć wizję na manifestację?
* Metody pracy nad substancją wizyjną – DMT, w tym praca z frekwencjami i poprzez każdy ze zmysłów
* Praktyczne porady dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju, potrzebnego do stanu postrzegania
* Sposoby autorskie komunikowania się z Aniołami oraz wychodzenia uważnością poza przestrzeń mentalną

Podczas tych zajęć bardzo istotne będzie to, w jaki sposób do nich podejdziecie. Często bowiem nasze organizmy uznają jasnopostrzeganie za kosztowny proces, który nie będzie przez nas używany na co dzień, więc siłą rzeczy – lub tez raczej, mocą rozpędzonych przyzwyczajeń – nie chcą uczyć się nowego nawyku widzenia świata szerzej. Jeśli coś widzisz, nie możesz tego odzobaczyć, jeśli zdajesz sobie sprawę ze swoich zadań i tego, jaką Przyczynę Duszy spełniasz, często nie możesz również nie zareagować. Nasze trzymanie się poza wizyjnością jest więc wsparciem dla komfortu, a nawet lenistwa, ponieważ trzyma nas daleko poza możliwością reakcji na wiele problemów i działań Sił Ciemności. Tymczasem wykształcenie tej umiejętności jest sygnałem, że pragniemy przekroczyć te zakresy, w których jesteśmy bierni, i z całą odpowiedzialnością zamieniać swój Czas na Ziemi na najlepsze rozwiązania zarówno dla nas, jak i dla Planety oraz innych ludzi i istot. Sposób, w jaki pracuje się z Magią Wizyjną, jest u każdego nieco odmienny, lecz zasady i skuteczne ćwiczenia są te same. Jeśli czujesz, że chcesz w pełni uczestniczyć w Rzeczywistości, chcesz pomóc sobie oraz innym i jest w Tobie odpowiedzialność, przygotowująca Cię do Czynienia – dołącz do nas!

Z całą pewnością Twoje postrzeganie ulegnie rozszerzeniu, a gdy postanowisz codziennie praktykować – osiągniesz pełen potencjał swojej wizyjności i będzie dla Ciebie możliwe wszystko to, co do tej pory istniało jedynie w opowieściach innych. Stabilna, mocna wizyjność pozwala bowiem na utrzymanie w uważności rozmów z Aniołami i Archaniołami, doświadczanie Magii na co dzień, zapamiętywanie snów oraz przekazów, a przede wszystkim – na pełne, ekstatyczne wręcz doświadczanie życia.

Jeśli masz odwagę by widzieć – spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. I zobacz to, co wcześniej Twój wzrok przed Tobą chował. Otwórz oczy. Otwórz siebie. Otwórz w sobie Przestrzeń Cudu i pozwól sobie stworzyć życie, którego pragniesz i o którym marzysz. Człowiek mówi – “Uwierzę jak zobaczę”. Aniołowie mówią: “Zobaczysz, jak uwierzysz.” Dowiedz się, którędy postrzegać by swoim wzrokiem kreować to, co pragniesz widzieć na co dzień. Przekrocz swoje limity i otwórz oczy.
Najpotężniejsza Magia wydarzy się w Tobie.

Miłośc i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

P.S. Z uwagi na to, że Facebook zmienił swoją politykę w kierunku jeszcze bardziej inwigilacyjnej, a jednocześnie uznał projekty związane z rozwojem duchowym (w tym Akademię Ducha) za niebezpieczne i nie pokazuje Wam większości naszych wydarzeń i postów, mamy prośbę, by każdy, kto uzna publikacje Akademii Ducha za ważne, rozwijające i potrzebne, podzielił się tą informacją ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi. Nasze działania mają na celu poszerzenie ludzkiej Świadomości i pomoc w połączeniu Ciała, Umysłu i Ducha u każdej osoby odważnej by dokonać tej zmiany. Cele portali internetowych o zasięgu globalnym są przeciwne. W związku z tym – jeśli wspieracie to, co robimy – przekażcie to dalej! Zaproście znajomych, podeślijcie link do szkolenia tym, którzy go potrzebują. Razem wygrajmy z systemem, który chciałby widzieć w nas jedynie bandę owiec, nie indywidualistów, zmieniających świat w kierunku najpiękniejszym możliwym. Pamiętajcie – razem możemy o wiele więcej!

Miłość!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 18.06.2018
Godziny: 20:00-23:55
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: http://www.ekademia.pl/kurs/MagiaRodowa2018

Jeśli masz pytania odnośnie webinaru skontaktuj się na adres: webinar@akademiaducha.pl

***

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *