Magiczna Mobilizacja! Zbierz Energię do działania! [webinar]

MAGICZNA MOBILIZACJA. Zbierz Energię do działania!
[webinar]

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 72 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MagicznaMobilizacja2018

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Spotykamy się 9 sierpnia kiedy Słońce, Wenus i Mars znajdują się w znaku Lwa, a Księżyc zbliża się do koniunkcji z Jowiszem w Strzelcu. Oba znaki należa do trygonu Ognia, który jest żywiołem pasji, wiary i inspiracji. To idealny moment by popchnąć swoje marzenia ku realizacji.

***

Wiesz, co pragniesz zrobić, ale brakuje Ci Mocy, by mogło się to wydarzyć? Brak energii nie pozwala Ci zaplanować w życiu niczego nowego? A może masz sporo ambicji, ale samo myślenie o nich już z miejsca czyni Cię zmęczonym?

By jesień była dla wszystkich czasem owocowania i plonów, warto energetycznie domknąć cały numerologiczny rok (początkiem nowego cyklu jest w tym roku data 9 września) – od podziękowania sobie za wszelkie sukcesy, po wyciągnięcie wniosków z porażek i nauczenie się od siebie najskuteczniejszych sposobów. Nie istnieje w życiu ludzkim takie pojęcie, jak “czas zmarnowany”. Nawet, jeśli spędziliście część roku niezgodnie ze swoimi oczekiwaniami, jest w Waszych doświadczeniach wartość i nauka. Zauważenie ich jest pierwszym krokiem do spokoju a zarazem koniecznością, jeśli planujemy podążać w życiu w spójności i zgodności wszystkich swoich aspektów. Przejście wartości liczbowej roku z trudnej 11 do rozrywkowej i łączącej punkty 3 może być dla Ciebie pełnym sukcesem tylko wówczas, gdy z wyrozumiałością spojrzysz na siebie i pozwolisz sobie na mniej restrykcyjny wachlarz zakazów, nakazów i powinności. A w miarę rozpoznania w sobie swoich świetlistych cech narodzi się w Tobie również Szczęście i Radość z powodu tego, że jesteś dokładnie w tym punkcie swojego Życia. By to mogło nastąpić, warto podsumować ostatnie 12 miesięcy oraz – cokolwiek taki remanent dni przyniesie – uczynić z nich fale energii do wejścia w nowy okres.

Moc Mobilizacji to spotkanie magiczne, podczas którego dowiesz się, skąd czerpać energię do codziennych działań, jak tworzyć na bieżąco motywację do potrzebnych działań, jak pomagać sobie Magią w przypadkach, w których potrzebujemy więcej Mocy oraz którędy prowadzić ze sobą wewnętrzny wątek, by wszystko, co się wydarza, było dla nas pomocą, a nie przeszkodzą.

W planie zajęć między innymi:
* Co stanowi Twoją Moc na co dzień – wewnętrznie i zewnętrznie.
* Sojusznicy i Przeciwnicy Twojego działania – co Ci pomaga, co Ci przeszkadza w osiąganiu celów.
* Biochemia organizmu a chroniczne zmęczenie – jak pomóc sobie ziołami i suplementami (prosty wiedźmi “niezbędniczek”).
* Jak uniknąć depresji jesiennej i stanów zawieszenia?
* Codzienne rutyny i patenty na utrzymanie energii w odpowiedniej jakości i ilości.
* Mobilizatory – czyli Twoje własne zaklęcia na przywołanie się do działania na najwyższym obrotach.
* Jak pomóc sobie… Magią.

Nasze szkolenie podsumowane będzie oczywiście Rytuałem Anielskim, który – tym razem – będzie wyjątkowo uniwersalny. Polecamy używać go w każdym momencie, gdy będzie Wam potrzebna eskalacja energii w jakimś temacie. Można wykonać go całościowo, pod kątem bieżącego etapu życia i wszystkich swoich działań. Można punktowo, by zasilić określone działanie. Każdorazowe uruchomienie Rytuału woła energię Natury i Kosmosu do skupienia w intencji, którą wybierzesz. Możesz przejść Rytuał wizyjnie, minuta po minucie, obserwując przestrzenie w które wchodzisz i doświadczając w pełni połączenia z anielskimi energiami, które prowadzą proces. Możesz również zasnąć, a samą wyrażoną Wolą i faktem przepływania przez Ciebie dźwięku Energia dokona kumulacji i wyzwolenia w wybranym przez Ciebie kierunku.

Z uwagi na to, że z pewnością będziecie używali Rytuały wielokrotnie, otrzymacie w nim parę niespodzianek. Każde lustro w nim widoczne przeprowadza przez granicę Czasu i Przestrzeni – może być więc droga do odnalezienia danych inkarnacji. A każde zawołanie o Klucze i Wskazówki da Wam najbardziej bieżące pomoce od Istot Anielskich, których możecie potrzebować. Jest to również jedno z tych działań magicznych, w których każdy odnajdzie zakres oddziaływania właściwy dla siebie.

Jeśli jesteś Czyniącym i ewoluujesz w Magii, ucenniając się w kolejne rytualne doświadczenia, z pewnością zauważysz w nim więcej niż osoba która dopiero zaczyna. Co nie zmienia faktu, że spektrum aktywności Rytuału Anielskiego jest w tym przypadku tak szerokie, że nawet osoby kompletnie “nowe” w temacie będą w stanie poczuć prowadzenie i – przede wszystkim – zauważą wyraźną manifestację efektów w swoim codziennym życiu.

Rytuał przeprowadzony zostanie w energiach Archanioła Michaela, Archanioła Metatrona i Archanioła Haniela. Ich Moc będzie dla nas wsparciem i osią, to ich Promienie wpuszczą nas głębiej w doświadczanie. Pozwól sobie na to, by spojrzeć na siebie pod kątem istniejącej w Tobie boskości. By zauważyć i poczuć, co jest w Tobie ważne, czym pulsuje Twoje Światło, o czym istniejesz. Pozwól sobie zaakceptować anielską pomoc dla Twoich planów i Marzeń. Jeśli ich spełnienie pomnoży w tym świecie radość i Uśmiech, Aniołowie z chęcią CI pomogą! Wystarczy, że otworzysz się i dasz im szansę.

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Data: 09.08.2019
Godzina: 20:00-23:55
Cena: 72 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MagicznaMobilizacja2018

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram