Magiczne prezenty – jaki nadzwyczajny dar posiadasz według numerologii?

Magiczne prezenty

Liczba drogi życiowej jest uważana za jedną z podstawowych i zarazem  najważniejszych liczb na ścieżce numerologii. Poznanie swojej liczby zapewnia wgląd w cechy charakteru, osobowość, czy życie. Może nawet ujawnić magiczny dar, którym zostaliśmy obdarzeni w dniu narodzin.

Ten niezwykły magiczny prezent jest tutaj, z nami, od dnia naszych narodzin. Być może nie każdy z nas jest tego świadom. Gdy uda nam się odkryć rąbek tajemnicy, mamy zdecydowanie większe szanse na badanie siły i rozwijanie swoich ukrytych mocy. Numerolodzy uważają, że każdy z nas posiada zestawienie naturalnych darów, które pomagają odnieść sukces we wszystkim co robimy. Jedyny problem polega na tym, że aby w pełni umieć korzystać ze swoich prezentów, najpierw należy je zidentyfikować. Dlatego nadszedł już czas, abyśmy poznali swój magiczną prezent, który dostaliśmy od Wszechświata.

Zanim przejdziesz do rozpakowywania swoich ukrytych sił, najpierw musisz poznać kluczową liczbę, czyli liczbę swojej ścieżki życiowej. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaki jest to numer, nie martw się. Jest to niezwykle proste do obliczenia. Zaczynamy od zapisania pełnej daty urodzenia, na przykład: 18.11.1975 rok. Następnie dodajemy każdą liczbę z osobna: 1+8+1+1+1+9+7+5=33. Po takim obliczeniu, gdy sumą jest podwójna liczba, należy dodać te cyfry do siebie: 3+3=6. Jeśli więc urodziłeś się 18 listopada 1975 roku, już wiesz, że twoim numerem urodzenia jest cyfra 6.

Kiedy obliczenia zostaną wykonane i poznasz swój numer urodzenia, nadszedł czas na najlepsze, na rozpakowanie najbardziej niezwykłego prezentu jaki kiedykolwiek dostałeś.

Może cię również zainteresować artykuł: Talent i predyspozycje zawodowe a znak zodiaku – sprawdź, czy idziesz w dobrym kierunku

1 – DAR WPŁYWU

Uważa się, że osoby urodzone z liczbą jeden mają niezwykle silną wolę, naturalnie wchodzą w role przywódcze w każdej sytuacji. Dar wpływu jaki posiadają jedynki można wykorzystać zarówno do czynienia dobra, jak i wielkiego zła. Manipulacja oraz przekonywanie do danego działania osobom z tym numerem urodzenia przychodzi z wielką łatwością. Każdy da omotać się im wpływom. Dlatego należy uważać i dwa razy zastanowić się nad swoją intencją.

2 – EMPATIA

Dwójeczki w dniu swoich narodzin dostają niezwykły dar empatii. Ten prezent wydobywa się z serca, a podążanie za jego głosem otwiera drzwi do harmonii i pokoju. Dzięki takiej niespodziance, dwójki mogą odczuwać energię wokół siebie, wczuwać się w problemy bliskich, jak i łagodzić ból innych ludzi. Otwierając taki prezent należy jednak uważać, ponieważ empaci szybko tracą swoją energię, są podatni na wpływy otaczających sił.

3 – POTĘGA MYŚLI

Rodzący się z liczbą trzy otrzymują niesamowity prezent. Osoby te posiadają w sobie siłę tworzenia i niszczenia. Marzenia, cele i pragnienia, są tym co motywuje do działania. Dlatego myśli i marzenia trójek bardzo szybko stają się rzeczywistością. Niestety, osoby postronne postrzegają trójki tylko jako marzycieli z głową w chmurach.

4 – SIŁA

Osoby urodzone z numerem cztery, w obliczu zmagań, zamieszania i wyzwań, dzięki swojemu darowi są nie do złamania. Urodzone z darem siły i bezpieczeństwa, odpychają od siebie klątwy, znajdują harmonię w życiu i dążą ze wszystkich sił, aby dotrzymać daną obietnicę. Numer cztery jest niezawodny we wszystkim co robi. Mimo wielu zalet z posiadania wielkiej siły należy być ostrożnym, obietnice mogą wpędzać w poważne kłopoty.

5 – ŚWIADOMOŚĆ

Posiadacze piątek doskonale zdają sobie sprawę, że wszechświat oferuje znacznie więcej niż to co można zobaczyć. Dzięki swojej wysoko rozwiniętej świadomości, piątki są w stanie z łatwością skontaktować się z królestwem duchów. Dodatkowo, posiadają duchowy dar zrozumienia, jak i są świadome działania większych mocy kosmicznych. Jest to niestety najbardziej niedoceniany prezent ze wszystkich, ponieważ ludzie z reguły skupiają się na materialnych nagrodach.


Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach online, na których dowiesz się jak rozpoznać wszystkie swoje talenty i jak je rozwijać: BUDZENIE TALENTÓW – odkryj Talenty i Dary, z którymi przyszedłeś na świat!


6 – ŚWIATŁO

Osoby urodzone pod numerem sześć rozjaśniają nastrój, przynoszą szczęście i radość wszystkim wokoło. Dzielą się swoim pozytywnym nastawieniem, dają nadzieję w niepewnych chwilach. Przez swoją pozytywną energię potrafią uzdrawiać i łagodzić ból. Posiadanie takiego daru nie oznacza, że nie są to ludzie narażeni na chwile przygnębienia. Jednak wszystkie osobiste zmagania wykorzystują jako lekcje i motywację do dalszego rozwoju.

7 – INTUICJA

Siódemka może poszczycić się darem, którym jest intuicja. Osoby takie posiadają niezwykłą umiejętność zrozumienia każdej sytuacji, jak i ludzi których poznają. Siła intuicji jest tak silna, że rzadko się myli i daje jasne przekazy. Dodatkowo siódemki bardzo często miewają prorocze sny. Otwierając taki prezent powinniśmy pamiętać, aby ufać tylko i wyłącznie sobie, a nie ludziom postronnym.

8 –  KOMPAS MORALNY

Ci którzy przyszli na świat z cyfrą osiem rozumieją jak nikt inny znaczenie mocy. Dzięki takiej niespodziance, którą jest ten niezwykły kompas, osoby są w stanie rozpoznać dobro od zła w każdej, nawet w najbardziej zagmatwanej sytuacji. W tym świecie jest to bardzo przydatny prezent, który pozwoli wybrać odpowiednią drogę oraz stanąć po właściwej stronie.

9 – KREATYWNOŚĆ

Kreatywność to dar dla dziewiątek. Umiejętność nieszablonowego myślenia pomaga dostrzec wiele rozwiązań, pozwala na wyjście z każdej opresji. Równie dobrze dziewiątki odnajdują się w życiu dzięki swojej wyjątkowej perspektywie postrzegania świata. I to dlatego często osiągają wiele sukcesów w życiu.

Mam nadzieje, że rozpakowywanie takiego prezentu sprawiło wam wielką radość. Teraz, kiedy jesteśmy świadomi mocy, którymi obdarował nas Wszechświat, warto zacząć rozwijać, wykorzystywać i badać te nadzwyczajne zdolności.

Może cię również zainteresować artykuł: Wszyscy jesteśmy utalentowani: 9 rodzajów inteligencji, o których powinieneś wiedzieć

Aniela Frank

Źródła:
themindsjournal.com/what-magic-gift-was-given-to-you-according-to-your-birthday/
magicalrecipesonline.com/2018/10/what-magic-gift-was-given-to-you-according-to-your-birthday.html
awarenessact.com/your-unique-magical-gift-according-to-your-birth-number/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram