Dwa magiczne zaklęcia na przyciągniecie obfitości

przyciągniecie obfitości

Obfitość marzy się wielu ludziom. Niestety tylko część społeczeństwa faktycznie doświadcza tego stanu. Dlaczego? Jakie przekonania blokują przepływ obfitości i jak w szybki sposób wesprzeć swoje finansowe marzenia magią?

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego jedni zarabiają pieniądze łatwo a inni z trudem? Jak to jest, że niektórzy obniżają ceny swoich usług i produktów, kiedy inni ludzie w tym samym czasie podnoszą je? Niektórzy zamartwiają się o pieniądze dzień i noc, odczuwając silny lęk w tym obszarze. Inni żyją w spokoju, nawet jeśli chwilowo mają puste konto.

Pieniądze i obfitość w naszym życiu zależą od przekonań, jakie posiadamy. Warto przypomnieć sobie, jak o pieniądzach rozmawiali nasi rodzice. Może wynieśliśmy z domu rodzinnego przekonania, że pierwszy milion należy ukraść, wszyscy bogaci ludzie to złodzieje, tylko ciężka praca przynosi dochód, pieniądze szczęścia nie dają, nie można mieć szczęścia we wszystkim – trzeba wybrać albo miłość, albo pieniądze. Sugeruję przedzielić kartkę na pół i po lewej stronie wypisać wszystkie zdania, które słyszeliśmy od rodziców w dzieciństwie na temat finansów, takie jak te powyżej, jak również typu: nie stać nas na to, to niepotrzebny wydatek itp. Po prawej stronie należy napisać nowe przekonania – pozytywne zdania twierdzące typu stać mnie na to, zasługuję na to, co najlepsze. Można też podczas zauważenia myśli w umyśle na temat pieniędzy zadawać sobie pytania: skąd to wiem? Czy to moje przekonanie czy przekonanie przejęte przez rodziców? Kolejne ważne pytanie to: a dlaczego nie…?, które uzupełniamy o odwrotność swej myśli. Na koniec warto zadać sobie pytanie, co by było gdybym przestała wierzyć w to blokujące mnie przekonanie, przykładowo, gdyby jednak pieniądze zarabiało się łatwo lub żyłabym w dostatku?

O skutecznej metodzie unieważniania starych przekonań przeczytasz w artykule: 20 sprawdzonych afirmacji dla zbudowania wysokiej samooceny (i silnego poczucia własnej wartości)

Dostatek

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo można też wesprzeć się magicznymi rytuałami. Jednak większość z nich wcale nie jest skuteczna. Kiedy jest się wiedźmą, zbliża się koniec miesiąca a stos rachunków groźnie spogląda na nas z biurka, łatwo odczuć pokusę użycia jakiegoś błyskawicznego zaklęcia. Niestety większość z nich skupia się na niewłaściwym aspekcie. Pomóc może tylko zmiana perspektywy, czyli odejście od szukania szybkich rozwiązań na rzecz dostrzegania okazji do przyjmowania przepływu finansowego. Potrzebujemy zarabiać z przyjemnością, dostrzegać możliwości, wykorzystywać swoje talenty, mieć wysokie poczucie własnej wartości i otworzyć się na przepływ. Wypadałoby nauczyć się przyjmować to, co Wszechświat ofiarowuje nam każdego dnia i wyrażać za to wdzięczność. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą te dwa rytuały magiczne.

Zarabiaj na pasji, ale najpierw ją odkryj

Najszczęśliwsi pracownicy to ci, którzy lubią swoją pracę. Niektórzy już na bardzo wczesnym etapie życia wiedzą, co chcą robić i za tym podążają. Inni po kilku nieudanych pomysłach odnajdują życiowe powołanie lub rzucają wszystko i jadą w Bieszczady. Niestety zdecydowana większość ludzi nie wie, czego chce oraz nawet dobrze nie zna swoich talentów i predyspozycji. W szkołach nikt nas nie uczy praktycznych rzeczy, nie rozwija się w nas kreatywności i nie poszukuje indywidualnych talentów. Na szczęście istnieje zaklęcie, które pomoże ci odkryć twoją pasję i zarabiać na niej. Odnajdź swój cel a reszta zdecydowanie szybciej się ułoży!

Ten rytuał najlepiej wykonywać w pierwszej kwadrze Księżyca, w niedzielę.

Potrzebujesz:

 • kamień księżycowy;
 • labradoryt;
 • twój talizman lub kamień uziemiający – coś, co będzie reprezentować cię w zaklęciu;
 • miętę pieprzową;
 • liść z drzewa rosnącego w twojej okolicy;
 • kompas;
 • żółtą świecę i bladoniebieską świecę oraz coś do podpalenia ich;
 • miseczkę;
 • ręcznik;
 • karty tarota: Wysoka Kapłanka, Cesarzowa, Wieża.

(Przedmioty zaznaczone na niebiesko można kupić w naszym sklepie. Kliknij na zaznaczono na niebiesko link, by przejść do produktu w sklepie)

Nalej do miski słonej wody, jeśli nie masz dostępu do morza możesz posolić dostępną wodę. Umieść w niej niebieską świecę a następnie dodaj do niej liść. Po lewej stronie miski połóż żółtą świecę, obsyp ją wokół miętą pieprzową i zapal knot. Przed żółtą świecą umieść kompas i kartę Najwyższej Kapłanki, a na niej swój talizman, kamień księżycowy i labradoryt.

Teraz pora na pierwszą część zaklęcia, wyrecytuj:

“W gęstych lasach, znajduję ścieżkę w ciemną noc
żeglując na dzikich morzach, jestem kompasem
widzę światło”.

Kolej na zapalenie niebieskiej świecy, ustawienie karty Cesarzowej po prawej stronie karty Najwyższej Kapłanki i przeniesienie kamieni na nową kartę. Kompas ustaw nad kartą.

Wyrecytuj:

“Prowadź mnie kiedy będę zagubiona
Drogą, którą kroczyć powinnam.
Zawsze byłam, zawsze będę taka, jaką miałam być od dnia, w którym się urodziłam”.

Schowaj karty a kamienie umieść w misce. Weź kompas do rąk i trzymaj go tak przez chwile, zamknij oczy i otwórz się na przepływ wiedzy i pomysłów. Wsłuchaj się w siebie i zobacz możliwości, które zawsze znałaś, a które teraz staną się jasne i wyraźne. Posłuchaj głosu intuicji, odpowiedź jest już w tobie. Usłysz ją bez lęku i podążaj za nią.

Zdmuchnij niebieską świecę, wyciągnij kamienie i wyrzuć liść. Ustaw kartę Wieży przed żółtą świecą i umieść na niej kamienie.

Wypowiedz:

Teraz prowadź mnie moją drogą.

Zgaś żółtą świecę. Weź ze sobą kamień księżycowy i labradoryt. Noś je przy sobie tak długo, jak to konieczne. Odpowiedź może nie być dla ciebie od razu jasna, ale jest już w drodze, nasłuchuj!


Wiele artefaktów wspierających magiczne rytuały znajdziesz w naszym sklepie


Zaklęcie Ventana otwierające na obfitość

Kiedy już odkryjesz, co jest twoją życiową ścieżką, pora wkroczyć na tę drogę. Poniżej opisane zaklęcie ma pomóc ci odważyć się sięgnąć po marzenia, dostrzegać szanse w twoim życiu i przeskoczyć na wyższy poziom. Może od razu znajdziesz wymarzoną pracę, a może po prostu zaczniesz więcej czasu poświęcać na wykonywanie tego, do czego jesteś stworzona, by po jakimś czasie zacząć na tym zarabiać. Może też przyprowadzić do twojego życia po prostu nowe doświadczenia, ciekawych ludzi i możliwości awansu w obecnej pracy. Najważniejsze to otworzyć się na nowe okazje i wykorzystać je, gdy tylko pojawią się w twoim życiu. To zaklęcie przyciągnie do ciebie korzystne sytuacje, ale to od ciebie zależy, czy powiesz tak, czy odmówisz życiu nowej drogi.

Rytuał najlepiej wykonać w okolicy nowiu, w czwartek.

Potrzebujesz:

 • sól morską;
 • cztery zielone awenturyny;
 • jeden magnetyt (naturalny magnes);
 • rumianek;
 • liście laurowe;
 • kadzidło olibanum – naturalną żywicę;
 • cztery małe zielone świeczki stożkowe i podstawki do nich;
 • ostre narzędzie do grawerowania świec.

(Przedmioty zaznaczone na niebiesko można kupić w naszym sklepie. Kliknij na zaznaczono na niebiesko link, by przejść do produktu w sklepie)

Wymieszaj sól, rumianek i kilka kropli olibanum. Z pomocą tej mieszanki narysuj kwadrat, następnie linię pośrodku kwadratu i w poprzek. Powinno to wyglądać jak okienko. W każdym rogu kwadratu umieść liść laurowy, a na końcu wewnętrznych linii tworzących krzyż postaw zielone awenturyny. Na środku, w miejscu, gdzie przecina się krzyż postaw magnetyt. Nałóż sobie na palec wskazujący kroplę oleju z kadzidła i dotknij nim magnetyt, jednocześnie recytując:

Napływają do mnie okazje, które wykorzystuję.

Teraz nieco trudniejsze zadanie – wypisz to zdanie na swoich czterech świecach i powtórz proces namaszczania olejem każdą z nich. Następnie postaw świeczki w każdej ćwiartce kwadratu i zapal je zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kiedy świece wypalą się do połowy zgarnij poziomą linię wewnątrz kwadratu. Gdy wypalą się do końca, zgarnij wewnątrz pionową część tak, że pozostanie tylko kwadrat. Będzie to swoistym symbolem otwarcia okna na przyjęcie nowych możliwości i przyzwoleniem, by nowe energie napłynęły do twojego życia. Dla wzmocnienia rytuału noś przy sobie magnetyt, pamiętając o swoich intencjach. Jeśli w przeciągu kilku tygodni nie zauważysz zmian w swoim życiu, wykonaj rytuał ponownie.

Obfitość może być naturalnym stanem każdego z nas. Potrzebujemy jednak zmienić swoje przekonania o pieniądzach oraz nastawienie do pracy. Odkryj swoje pasje, poznaj swoją życiową ścieżkę i poddaj się temu. Wtedy napłynie do ciebie obfitość, spokój, ekscytacja i radość!

Może cię również zainteresować artykuł: Magia w 60 sekund: 15 szybkich i łatwych magicznych zaklęć

Arunika

Źródła:
thetravelingwitch.com/blog/2018/6/23/4-money-spells-to-make-your-life-abundant
sukcespisanyszminka.pl/jak-stac-sie-bogata

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram