Manifestowanie obfitości

Większość z nas pragnie żyć w poczuciu, że niczego nam nie brakuje, czuć każdą komórką swego ciała obfitość, będącą naszym udziałem i zawsze na wyciągnięcie ręki. W obecnym świecie najczęściej stawia się znak równości między obfitością, a pieniędzmi. Nie ma w tym nic złego, jednak warto spojrzeć na temat nieco szerzej i poznać techniki, które pozwolą zaprosić ogólny dobrobyt do naszego życia.

Bogactwo i obfitość to nie tylko zadowalająca kwota na koncie bankowym. To przede wszystkim świadomość tego, że sami jesteśmy cenni poprzez różne swoje cechy, uczynki czy sposób postrzegania świata. W jakim momencie uznasz siebie za osobę zamożną, bogatą? Czym ubogacasz swoje otoczenie? Co sprawia, że sam czujesz się bardziej wartościowy? Wypisz wszystkie te czynniki i doceń, jak wielkie pokłady obfitości są Twoim udziałem.

Zastanów się nad tym, jaki jest Twój stosunek do pieniędzy, do dobrobytu, do zarabiania, do kupowania drogich i ładnych przedmiotów. Wychodząc od polskich tradycji mamy trochę pod górkę – któż z nas nie zna takich przysłów jak „bez pracy nie ma kołaczy”, „trzeba się narobić, żeby zarobić”, albo powszechnego przekonania, że „bogaty to złodziej”? Jeśli rzeczywiście w to wierzymy, trudno jest dziwić się energii pieniądza, że nie chce z nami przebywać – po prostu odpowiada na nasze podejście. A może wykonujesz pracę, której nie znosisz i żyjesz w błędnym przekonaniu, które być może wpoili Ci Twoi rodzice lub otoczenie, że nie da się utrzymać ze swojej pasji? Jeśli tak – pora zmienić swoje myślenie! Tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialny.

Potraktuj temat poważnie – ustal sobie, co dla Ciebie jest wyznacznikiem dobrobytu. Zastanów się, co takiego należy zaczynić, by bogactwo było określeniem Twojej rzeczywistości. Być może jest to kupienie jakiegoś przedmiotu, który dotychczas uważałeś za fanaberię, ale jednak zawsze CHCIAŁEŚ go mieć? Nadaj słowu bogactwo kolor, pomyśl, jak się czujesz, gdy je wypowiadasz, jakie ma odniesienie do Twojego życia. Zdecyduj, co konkretnie pragniesz przyciągnąć do swojego życia, jakie odczucia, jakie okoliczności, jakie emocje powiążesz z obfitością – dopiero wtedy możesz świadomie je manifestować.

Pieniądze uwielbiają być w przepływie – trzymając je w skarpecie, nie masz możliwości, by wróciły do Ciebie pomnożone. Warto zadbać o to, by pieniądze czuły się u nas jak najlepiej – polecam perfumowanie ich, najlepiej substancją, która symbolizuje obfitość. Świetnie sprawdza się cynamon. Zadbaj też o to, by zapewnić im miły pobyt u Ciebie, by zechciały zawsze do Ciebie wracać – chociażby poprzez trzymanie ich w portfelu, który uważasz za ładny, a także poprzez dotykanie ich, studiowanie struktury banknotów i monet, trzymanie ich blisko siebie. Jeśli będziemy traktować je z miłością i wejdziemy w permanentny stan wdzięczności za to, że możemy puścić je w obieg i że nigdy ich dla nas nie zabraknie – weszliśmy w stan przyciągający do życia dobrobyt.

Zwróć uwagę na to, w jaki sposób najczęściej dokonujesz transakcji, czy płacisz kartą a może dokonujesz przelewu? W jaki sposób pobierasz wynagrodzenie , czy dostajesz przynajmniej część kwoty w postaci gotówki? Liczba cyferek na koncie nie oddziałuje na ludzką podświadomość w taki sposób, jak żywy kontakt z pieniędzmi. Zadbaj o to, by kiedy jest to tylko możliwe płacić gotówką. Jest to dla Twojej podświadomości sygnał, że puszczasz pieniądze w obieg, że ta energia jest w przepływie za Twoją sprawą. Każdemu wydanemu banknotowi lub monecie warto nadać intencję, tu możesz ją ułożyć własnymi słowami – „wracajcie do mnie pomnożone”/”ruszajcie w świat zobaczyć jak najwięcej i przyprowadźcie poznanych kumpli, żeby opowiedzieć, jak było” – to już zależy od własnej inwencji i estetyki. Zwracaj się do pieniędzy na „ty”, zbuduj z nimi bliską relację, ciesz się, że możesz im zafundować podróż życia, a z pewnością odwdzięczą się chęcią powrotu do Ciebie w zwiększonej ilości.

Po więcej informacji i poznanie w praktyce technik przyciągnięcia obfitości do swojego życia zapraszamy na Warsztaty Akademii Ducha – najbliższe warsztaty Prosperity odbędą się 30.01.2016 w Londynie.

Agnieszka

http://www.newfrontiers.ie/blog/fundraising-strategy

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *